Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-02-28 18:16:31

LOGOUT.hu

Elso fazis: epits ki egy megfelelo alapot,konnyu,alacsonyabb pulzusu alapozassal.Erzesbol ez a "meg tudok kenyelmesen beszelni futas kozben",nagyjabol a max pulzusod 70-75%-a.
Amikor ugy le tudsz futni kb. 10km-t,hogy 5 utesnel nem mozdul el tobbet az alap futopulzusod akkor kezdheted a kovetkezo fazist.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#69151) LanyUs válasza tisn (#69150) üzenetére


LanyUs
senior tag

Dettó! Mikor még ment némi gyurma, akkor csirkemell+rizs+brokkoli mindenféle verzióban. Oda jutottunk ha megérzem a broki szagát már menekülök :C

A betegség miatt a lehető legrövidebb minőségi edzést hajtottam végre iparosan:

1/4. Laza hét 10db 110s-400m (166-172) / pihi (140 hrm-ig -> azonnal start). Tehát a 4 km minőséghez elég volt mindössze 1,5 km pihenő ahhoz, hogy 170 közeléről 140-es tartományra essen a pulzus 10x

[ Szerkesztve ]

(#69152) LanyUs válasza LanyUs (#69151) üzenetére


LanyUs
senior tag

Bocs, kimaradt: 5.50 km Pace 5:25 / km Time 29m 52s ( előtte azért ment tekerés, helyben futás, térdkörző stb. ), tehát nem ilyen felkapom a ruhám aztán durrantom a 400-at

[ Szerkesztve ]

(#69153) stefyY válasza LanyUs (#69152) üzenetére


stefyY
őstag

Pedig az úgy a szép, reggel ki az ágyból, rögtön a rekortánra. ;]

Szombaton bennem volt egy kis félsz pont emiatt, kicsit elszórakoztuk a versenyközpontban az időt, ruhatárnál sor, kétszer kellett elmenjek pössenteni is, mire nagy nehezen bemásztunk egyik haverral a rajtzónába, már el is kezdtek visszaszámolni, gyakorlatilag nem melegítettem semmit... :DDD :DDD

"Ha Istenhez szólunk, az ima; ha Isten szól hozzánk, az skizofrénia." "Mi ez, génkezelt lazac? Nem, csak háromszor visszafagyasztott hekk."

(#69154) parandroid válasza LanyUs (#69149) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

A kenyér no go, az hizlal. Mondjuk engem a víz is, szóval azt is csak visszafogottan fogyaszthatom. Azon röhögtem a minap kínomban, hogy így 45 körül eljutott egy olyan hatékony működésre a szervezetem, hogy kb 1000-2000 bevitt kalória naponta az már hízást jelent neki. Kerékpározás gyakorlatilag nem fogyaszt kalóriát, egy óra futás az olyan 400-500, szóval kb egy szelet csokiból megvan.

p

[ Szerkesztve ]

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#69155) stefyY válasza parandroid (#69154) üzenetére


stefyY
őstag

Egy óra futás 400kcal...? Nagyon keveslem :Y

"Ha Istenhez szólunk, az ima; ha Isten szól hozzánk, az skizofrénia." "Mi ez, génkezelt lazac? Nem, csak háromszor visszafagyasztott hekk."

(#69156) parandroid válasza stefyY (#69155) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Na jó, kicsit túloztam. 700. Az akár 2 szelet csoki! De egy óra bringa még ennek is csak a fele. :O

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#69157) Alg


Alg
veterán

Bike24-en amúgy feketepéntekeznek, van pár érdekesebb cipő: Endorphine Shift2 meg Speed2 sokféle színben meg méretben 100EUR környékén, Kinvara, Fastwich, NB cipők...

Plusz perze ezer más cucc, ha valakinek van még lőpora az őszi leárazások után, érdemes szétnézni.

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#69158) LanyUs válasza stefyY (#69155) üzenetére


LanyUs
senior tag

Stefy: Ez most szétcsapós intervall edzés volt, de nekem is csak 700 volt fél óra alatt:
5.50km Distance 29:52 Moving Time 5:25/km
Elevation 36m Calories 715 Elapsed Time 30:02

Bemelegítés nélkül? A tempód elég volt, hogy bemelegedj gyorsan :) :C

Parandroid: nincs gond! Én érzem, hogy nem eszel csokit, hanem főtt répa a köret, sovány hússal. Reggeli teljes kiőrlésű csirkemell sonkával és sok zöldség! Nulla édesség, nulla alkohol, nulla bűnözés :D

(#69159) ígyvanferi válasza LanyUs (#69158) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Milyen az a teljes kiörlésű csirkemell, tessék mondani?

:P

(#69160) stefyY válasza parandroid (#69156) üzenetére


stefyY
őstag

A 700 már mindjárt szebben hangzik. :) A bringa kevesebb, de kimélőbb is. :)

ígyvanferi: angolul wholemeat. ;]

Alg: Erre majd rálesek, egy cipő nem ártana még, köszönöm. :R

LanyUs: Fél óra alatt 700 elégetett kalória...? Hogyaviharba? :Y Mi az, hogy csak? Én ha gyorsan futok, akkor 62-65kcal egy kili, lötyögős hosszúknál ez kimegy 70 fölé is. Ergó ha futok 7k tempót, legyen az 30-32p, 450-ben megáll, azt meg nem hiszem, hogy hirtelen vágósúlyba kerültél volna. :DDD


Maradjunk annyiban, hogy már a ruhatárnál azon kattogtam, hogy ha nem futunk, akkor megfagyunk.
Keressétek a kakukktojást. :DDD

[ Szerkesztve ]

"Ha Istenhez szólunk, az ima; ha Isten szól hozzánk, az skizofrénia." "Mi ez, génkezelt lazac? Nem, csak háromszor visszafagyasztott hekk."

(#69161) bajnokpityu


bajnokpityu
félisten

React Infinity run 22e zsakolva:)

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#69162) ladybug válasza stefyY (#69142) üzenetére


ladybug
őstag

Na, ettől nem kell tartani. Se a Nutellát, se az Oreo kekszet nem szeretem. Nem vagyok édesszájú.

Már jó ideje kiegyensúlyozottan táplálkozom. A csoki, péksütemények ritkán izgatnak. Felfoghatatlan számomra, hogyan nem lehet ellenállni dolgoknak. :F
Diétára nem kell fognom magamat, mert jó pár éve 55 kg körül van a testsúlyom.

[ Szerkesztve ]

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#69163) stefyY válasza ladybug (#69162) üzenetére


stefyY
őstag

Adhatnál némileg a génjeidből ezesetben. :R

Ha nem Danny DeVito lánya vagy, akkor szerintem alkatilag is rendben lehetsz, ergó nagyon fogyókúra valóban nem indokolt. Hölgyet súlyáról, koráról, futás közbeni pulzusáról nem kérdezünk. :D

"Ha Istenhez szólunk, az ima; ha Isten szól hozzánk, az skizofrénia." "Mi ez, génkezelt lazac? Nem, csak háromszor visszafagyasztott hekk."

(#69164) LanyUs válasza stefyY (#69160) üzenetére


LanyUs
senior tag

ígyvanferi: amikor kiszárítod és porlasztod. Úgy futás közben is lehet majszolni :) Viccelek én is :) Befutott a gyerkőc és hirtelen - gyorsan lezártam a gondolatot :D

stefyY: nem tudom eldönteni, hogy a hátizsákos vagy-e feketében háttal a fehér sapkában vagy a kék nike rövidben, akinek a levegőben épp kifordul a jobb bokája :F :Y :DDD

(#69165) ladybug válasza stefyY (#69163) üzenetére


ladybug
őstag

Ugyan már. Csak akaraterő kérdése.

A futásban olyan következetesek vagytok. Ugyanazt kell tenni evésnél is és akkor minden rendben lesz.

Hölgyet súlyáról, koráról, futás közbeni pulzusáról nem kérdezünk. :D
Nekem ezzel nincs problémám.

A rövid-rövid világoskék, ugye?

[ Szerkesztve ]

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#69166) Studi válasza bajnokpityu (#69161) üzenetére


Studi
addikt

Hun?

(#69167) tomcica válasza LanyUs (#69151) üzenetére


tomcica
Topikgazda

Alakul az a piheno pulzus is :K 150meter alatt allt vissza atlagosan?

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#69168) stefyY válasza LanyUs (#69164) üzenetére


stefyY
őstag

Hármat, ha léptem, nem mérvadó, nekem is feltűnt amúgy, nem is lett egy jó kép...de az vagyok, igen :DDD

Ladybug: Abszolút igazad van. :)

"Ha Istenhez szólunk, az ima; ha Isten szól hozzánk, az skizofrénia." "Mi ez, génkezelt lazac? Nem, csak háromszor visszafagyasztott hekk."

(#69169) LanyUs válasza tomcica (#69167) üzenetére


LanyUs
senior tag

Igen 120-130m után már 150 környékére esett, de nemrég írtad, hogy engedjem tovább, ezért a 140 hrm-re kell várni további 70-80m-ert. Itt azért lassítok jelentősebben, ilyen laza kocogósra. Aztán ahogy villan a 138 vagy 140 már lövök is kifelé. Ez valójában pulzus alapú edzés 400m edzésbe ágyazva.

stefyY: de jó kép, csak trollkodok kicsit :) Amúgy ez nem ér, mert én ismerlek Strava-ról... de most hosszabb a haj vagy nem jól emlékszem.

[ Szerkesztve ]

(#69170) stefyY válasza LanyUs (#69169) üzenetére


stefyY
őstag

Van lobonc most, jesz. :P Ha nem lett volna, nem fog annyit a szél sem, 1 perccel jobbat futok. :DDD

"Ha Istenhez szólunk, az ima; ha Isten szól hozzánk, az skizofrénia." "Mi ez, génkezelt lazac? Nem, csak háromszor visszafagyasztott hekk."

(#69171) bajnokpityu válasza Studi (#69166) üzenetére


bajnokpityu
félisten

Premier outlet

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#69172) Zozo0525 válasza stefyY (#69153) üzenetére


Zozo0525
őstag

"Pedig az úgy a szép, reggel ki az ágyból, rögtön a rekortánra. ;]"
Hajnali 4 kor ott voltam. :DD

(#69173) LanyUs válasza stefyY (#69170) üzenetére


LanyUs
senior tag

Meglesz az gyorsabban, mint gondolod. Jó kis szálkás futóalkat. Lehet ezt préselni egyre lejjebb :D Amúgy köszi a gondolatébresztőt, mert átírtam 105 kg-ról 98 kg-ra és levitte 665-re :) Ez a strava csak becsül a tömeg alapján.

(#69174) stefyY válasza LanyUs (#69173) üzenetére


stefyY
őstag

Persze, minden ilyen app csak saccol a rendelkezésre álló adatokból. :) A 105 és 98 közt hatalmas a differencia azért...

Zozo0525: A rekortán miatt igen, a hajnal 4 miatt nem irigykedek, de respekt. :R

[ Szerkesztve ]

"Ha Istenhez szólunk, az ima; ha Isten szól hozzánk, az skizofrénia." "Mi ez, génkezelt lazac? Nem, csak háromszor visszafagyasztott hekk."

(#69175) Peterhappy válasza ladybug (#69137) üzenetére


Peterhappy
őstag

Igen, gyors vagy, én imádnám, ha a Feleségem tudna ilyen tempóban futni :K

Feltételezve, hogy a rosszulléteket a páratartalom mellett a magasabb pulzus okozza.
Ahhoz a sebességhez, amihez sarokra érkezve 190 lépés szükséges, kissé előredőlve, talpközépre érkezve kevesebb is elegendő volna. Kevesebb energiafelhasználással vagy ugyanott -> alacsonyabb pulzus :)

Ha egyedül futsz épp, fuss esetleg zenére, vagy podcastra/hangoskönyvre pl. - én sokszor zenére futok - és nekem sem sikerült tegnap lassúra megfutnom a hétvégi penzumomat. Bárhogy dübörgött a Manowar, nem sikerült :D De morzsoltam már kényelmes tempót 32km-en Pink Floyd-ra. Szép is lett az átlag pulzusom - a sebesség meg olyan, amilyen - de akkor nem is az volt a lényeg.

(#69176) Peterhappy válasza jimpo (#69138) üzenetére


Peterhappy
őstag

Igazad lehet, nem vitatom :) Ezért is hangsúlyozom előszeretettel, hogy nem értek hozzá, csak okoskodok, mert abban viszont jó vagyok.

De azt tudom, hogy hasonló gondokkal küzdöttem, mint a Hölgy, és nekem ezek a változtatások segítettek :)

(#69177) norby_42 válasza stefyY (#69148) üzenetére


norby_42
aktív tag

Tegnap amerikai palacsintát csináltam, el is tűnik a megbontott nagyüveges Nutella jó harmada...
Mondjuk CH függő a család, heti 3 kenyeret biztos sütök, az több mint fél kiló, de nem mindig marad a másnapi szendvicsre

Eat pasta, run fasta

(#69178) stefyY válasza norby_42 (#69177) üzenetére


stefyY
őstag

Lassan ott tartanak az árak, hogy én is nekileselkedek, úgyhogy majd zargatlak privátban kenyérsütés témában. :B :D Az, hogy el is fogy nálatok, vedd bóknak. ;)

[ Szerkesztve ]

"Ha Istenhez szólunk, az ima; ha Isten szól hozzánk, az skizofrénia." "Mi ez, génkezelt lazac? Nem, csak háromszor visszafagyasztott hekk."

(#69179) Alg válasza stefyY (#69178) üzenetére


Alg
veterán

Én ezt szoktam (harmadik verziót), egyszerű, sokat nem kell foglalkozni vele és általában tök jó lesz

Jó ez a topic, van itt minden :DDD

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#69180) stefyY válasza Alg (#69179) üzenetére


stefyY
őstag

Minőségi táplálkozás kell a futáshoz, rendben, hogy a topik címében nincs benne, de hozzátartozik. Meg hát offba egyébként is mehet minden. ( Ugye, Tom? ;] )

Kiváncsi lennék egy bármelyikőtök által szervezett 1 hetes edzőtáborra, de úgy, hogy mondjuk csak mekis kaját eszünk, napjában háromszor ( vagy ötször? :DDD ), csupa cukros üdítőket innánk, lehetőleg tele szénsavval. A 7 nap alatt lenne legalább 10 futóedzés, legalább 100 km. A kalóriák lemozgásával nem lenne probléma, de hogy nem menne úgy a 3.-4. nap környékén a dolog, arra nagy tétben mernék fogadni.

A videót mindazonáltal köszönöm. :R

"Ha Istenhez szólunk, az ima; ha Isten szól hozzánk, az skizofrénia." "Mi ez, génkezelt lazac? Nem, csak háromszor visszafagyasztott hekk."

(#69181) Alg válasza stefyY (#69180) üzenetére


Alg
veterán

Nem azért írtam, tényleg tök jó hogy itt egy csomó téma előjön, de mégsem teljesen off, visszatérünk/kapcsolódunk vele a futáshoz

Ezt ahogy leírtad, kb. az összes Ultrabalaton váltóm így működött, plusz minimális alvás :DDD (odaérünk előző nap este pizza, másnap rajt, nap közben gyorskaja(lángos/hotdog)+nasi+futás(+ radler), este meki, 3-4 óra alvás, hajnalban még egy 15k, reggeliként az első frissítőponton banán+koffeines gél+kóla)

[ Szerkesztve ]

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#69182) stefyY válasza Alg (#69181) üzenetére


stefyY
őstag

Na most amit leírtál, azokkal olyan nagy baj szerintem nincs is, leszámítva pont a mekit. :DDD
A "gyorskajákkal" tudjuk, hogy mi a baj. A lángos szerintem klasszik ch, én is ettem szerintem idén UB közben, hotdogot is csinálsz otthon bármikor, kólát, géleket rengetegen használnak. A radlert csak a szénsav miatti esetleges puffasztás miatt nem erőltetném, én legalábbis érzékeny vagyok rá. :)

"Ha Istenhez szólunk, az ima; ha Isten szól hozzánk, az skizofrénia." "Mi ez, génkezelt lazac? Nem, csak háromszor visszafagyasztott hekk."

(#69183) norby_42 válasza stefyY (#69178) üzenetére


norby_42
aktív tag

Nyugodtan, már letisztult a technika, 10 perc munka kb.
Az nagy élmény, hogy a fiam átszellemült arcal majszolja:K
Simán megeszi a maradékot magában is.
Mondjuk ő kb. bármit...
De ez egyébként egészséges, teljes kiőrlésű, kovászos, a brit tudósok is ajánlják

Eat pasta, run fasta

(#69184) #76500480 válasza stefyY (#69160) üzenetére


#76500480
törölt tag

Az a kopott cipő végig adja a hangulatot a felvételen. :DD

Ma muszáj volt kipróbálni ezt a watt mérést amit frissítéssel behoztak. Visszafogottan [kép] [kép] 4:38’ idő 5 zónából ez az elsőre volt elég. :U 480Won kéne mozogni, evezésnél 200W már 3as zóna 4:00’ idővel.

[ Szerkesztve ]

(#69185) jimpo válasza LanyUs (#69173) üzenetére


jimpo
aktív tag

Az a baj a Starva sem tudja abból mennyi valójában munkára bevethető izom.
Sanszos hogy a Nasa mérlege pontosan kiírja mennyi az annyi, az eloszlás megint nem mindegy. Hiába van fent sok izom, futáskor azt vajnyi kevés szerephez jut. Ellenben hogyha a lábon van akkor az már dolgozik. :DD
Az mondjuk igaz, hogy a nagyobb súlyt mozgatni több energia alapesetben. :U

Én nem tolom a nutellát, max 7days, gofri, mézespuszedli megy. :K
Meg az ilyen Nestle-s illetve Cerbonás, Biotekes zabszeletek.

Illetve mostanában a 150g Túró, 80ml víz, 50g zab/rizspehely, 10g vanilincukor, 5g kakaó, 2g fahéj kombó. Persze lehet ezt mézzel is, vagy nutellával! ;] Meg gyümölcs is mehet bele, gesztenyepüré akár. :C

Stryd Next Gen

(#69186) Chuck Norris


Chuck Norris
senior tag

Novablast 3-ból egy 44.5-ös volt, azt elvittem. Még nem biztos, hogy megtartom, ha esetleg valakinek nagyon kellene akkor jelezze privátban és átadom.

(#69187) ladybug


ladybug
őstag

Ha már kaja és futàs kombó.
Érdekességképpen: 3-4 évvel ezelőtt végigtoltam egy futóévet low-carb diétával. Így is megy.

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#69188) Alg válasza #76500480 (#69184) üzenetére


Alg
veterán

Nekem az első futásnál rendben volt kb. a Watt zóna, nagyjából fedte a pulzus-zónákat.

Azóta viszont valamiért a bringás FTP-m alapján lövi be a zónákat és a 300W-os alapozó körök mind 5-ös zónába kerülnek :U szóval ott valami nem kerek.

[ Szerkesztve ]

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#69189) bencze válasza Alg (#69188) üzenetére


bencze
senior tag

300w alapozó körök? ma csináltam ftp tesztet a traineren, 168w, a 90 perces félmaratonom volt a stryd szerint 294, valamint 290w. A fenixet értem, de az ftp alapozó 300w-od mivel jött ki?

[ Szerkesztve ]

-= QFR mx blue / HPE87 mx brown / QFR mx red / Poker 2 mx blue / Poker 3 mx clear / Leopold FC660M mx silent red=-

(#69190) tomcica válasza LanyUs (#69169) üzenetére


tomcica
Topikgazda

Azert kell igy csinalnod,mert kulonben tultolod :K plane h alakul a motor,igy majd a futomu banja ;]

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#69191) Alg válasza bencze (#69189) üzenetére


Alg
veterán

Futo ftp tesztet nem csinaltam, nem is fogok szerintem, nagyon gyerekcipoben jar meg ez a dolog.
A 300W-ot a Fenix irta pl. a vasarnapi 16km/144 atlagpzusos korre. Szerintem nem osszehasonlithato a stryd ertekekkel.
Megneztem Connectben, a bringas ftp mellett “cross country skiing ftp” van meg, olyat sose csinalok, de joval alacsonyabb, lehet azt hasznalja a futos zonakhoz :F

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#69192) LanyUs válasza tomcica (#69190) üzenetére


LanyUs
senior tag

Vigyázok a futóműre! A tegnapi minőség 400m teljes része betonon ment. Ilyenkor tudatosan rövidebbeket lépek, mint a rekortán pályán és viszem a Bondit. E kettő kombinációja már elég is elkerülni a sérülést. Viszont pár másodperccel így lassabb is vagyok. Dolgozom a további -8kg-on is. 90-en már pattogósabban tudok majd menni még kevesebb energiával ( így visszaolvasva milyen érdekes 90 kg pattogós, de hát a 119-hez képest tényleg az :) ).

jimpo: kipróbálom a receptet :)

[ Szerkesztve ]

(#69193) Never79 válasza ladybug (#69187) üzenetére


Never79
tag

S mennyi km-et hoztál össze ezalatt?

(#69194) Never79


Never79
tag

Egyszer ettem UB-n 2 futás közt mekis kaját. Soha többet nem fogok. Szarul lettem tőle. Szerencsémre a 2. futásom előtt átrobogott rajtam, mint egy gyorsvonat, de hogy nem pótolt így semmit, az is biztos.

(#69195) Zozo0525 válasza jimpo (#69185) üzenetére


Zozo0525
őstag

Azta, ez a túrós dolog nekem is tetszik.
holnapután megpróbálom. :R

(#69196) ígyvanferi válasza bajnokpityu (#69171) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Mik vannak még, nem néztél esetleg szét? :B

(#69197) stefyY válasza Never79 (#69194) üzenetére


stefyY
őstag

Erre utaltam, izgalmas 1 hét lenne... :DDD

"Ha Istenhez szólunk, az ima; ha Isten szól hozzánk, az skizofrénia." "Mi ez, génkezelt lazac? Nem, csak háromszor visszafagyasztott hekk."

(#69198) ígyvanferi


ígyvanferi
addikt

Sportsshoes feketepéteri akciójában a Garmin Enduro féláron van, 330 angol fontért [link]. Elég bitang vétel. Kérdés, hogy hogyan lehet, ha egyáltalán lehet itthon gariztatni szükség esetén. Illetve egy (számomra legalábbis) fontos funkció hiányzik belőle, a térképes navigáció. Az Enduro 2 már tudja, épp ezért gondolom esélytelen, hogy az első verziót is esetleg később 'felokosítsák' a térképpel (ahogy a Coros megtette az Apex Pronál utólag). Kár érte. Akinek ez, meg még egy-két apróság nem hiányzik, viszont fontos a brutál üzemidő, és a garancia kérdésének is utánajár, annak ez jó alkalom lehet a vételre, mielőtt még elfogyna.

(#69199) Alg válasza ígyvanferi (#69198) üzenetére


Alg
veterán

Tudtommal a magyar forgalmazó elég szigorú ilyen tekintetben, és jellemzően nem érvényes nála a külföldi garancia.

Zerge:
Jótállási időben és azon túli ügyintézést kizárólag a magyarországi Garmin viszonteladói hálózatán forgalomba hozott és igazolt Garmin készülékeknél vehető igénybe.
FONTOS: a GARMIN márkának nincs szervize Magyarországon sem, a hardveresen hibás termékeket vagy jótállási időn belül cserélik, vagy a jótállási időn kívül egy fix díj ellenében cserélik! A GARMIN fix díjas csereárai csak a Magyarországon hivatalos viszontleadótól, számlával és garanciális papírral igazolt termékre érvényesíthető.

Térképet biztos nem kap, mivel összesen 64MB a tárhely benne.

Itt viszont elég jó árak vannak

[ Szerkesztve ]

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#69200) Maximum1


Maximum1
őstag

Garmin HRM-pro vagy pluszt nem láttatok jó áron?
Azt vadászok, van még 2 hetem a gyógyulásból, addig csak befigyel egy valahol.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.