Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-02-28 18:16:31

LOGOUT.hu

Elso fazis: epits ki egy megfelelo alapot,konnyu,alacsonyabb pulzusu alapozassal.Erzesbol ez a "meg tudok kenyelmesen beszelni futas kozben",nagyjabol a max pulzusod 70-75%-a.
Amikor ugy le tudsz futni kb. 10km-t,hogy 5 utesnel nem mozdul el tobbet az alap futopulzusod akkor kezdheted a kovetkezo fazist.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#52451) tomcica válasza Hi!King (#52447) üzenetére


tomcica
Topikgazda

Mi voltunk nehany veteran versenyen M35 es M40-ben is,most lepek epp at az M45-be,brutalis amit letesznek a tobbiek is :R mondjuk a java azert regi valogatott atleta ;) meg edzenek is kemenyen.
Fedett OB-n 4x 200m van ugye a 4x400m helyett,ott ket eve elhoztuk az elso helyet,masodik embert futottam,mivel keves ilyen valto van igy az M35-M40-M45 kozosen futott,hogy legalabb negy rendes ember legyen.Ket komoly ellenfel volt,a ket Belgradi klub (Partizan es Crvena Zvezda) de epp csak fel tudtak 4 emberrel tolteni a valtot,kapott is a szajuk ;]
Annyi,hogy ket ember nalunk 400m-en dobogos v orszagos bajnok veteran futo,en ugye aznap 3000m-t futottam,a negyedik ember pedig egy pocakos regi 100m-es futo,azert 200-at meg lenduletbol becsuletesen megfut 28mp korul.

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#52452) LanyUs válasza Zozo0525 (#52449) üzenetére


LanyUs
senior tag

Május nem lett rossz! 215 km futás, 40 km monti. Viszont a több darabolt tempó/iramjáték ellenére nem érzek számottevő gyorsulást ( már élesebb a határ, hogy adja-e egy nap vagy nem). Sőt egyre fáradtabb vagyok, mert jobban terheli az idegrendszert, de az alvás mennyisége maradt ugyanannyi ( kevéske ). Tehát ha gyorsulgatsz, akkor több/elegendő alvás is kell mellé ( tomcica már rég megírta ezt, de igaz :) ).

(#52453) Zozo0525 válasza LanyUs (#52452) üzenetére


Zozo0525
őstag

Nalam 274,1 km igaz volt kozben par nap piheno derékfájás miatt.... Valahogy lassul a tempó. Nem is ertem... Lehet hülyeség de a 2. Vakcina okozhat ilyet? Vagy mas iranyba keresgeljek? Kb azota kissé lassabb a tempó

(#52454) ígyvanferi válasza Zozo0525 (#52453) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Hát fuss gyorsabban. :DDD

(#52455) Zozo0525 válasza ígyvanferi (#52454) üzenetére


Zozo0525
őstag

:DD gyenge f@s vagyok.....

(#52456) LanyUs válasza Zozo0525 (#52453) üzenetére


LanyUs
senior tag

Én is kaptam másodikat is ( Szputnyik ), de nem hatott a futásaimra. Te is hasonlóan edzel, ezért próbáltam segíteni, hogy mennyire fontos az alvás. Hiába a sok edzés! Ha nincs kipihenve és rendesen beépülve, akkor nem javul a teljesítményünk. Most az a fázis jön, hogy heti 5-6-ról heti négyre veszem a futást és a többin kialszom magam :)

(#52457) Zozo0525 válasza LanyUs (#52456) üzenetére


Zozo0525
őstag

ja értelek
várok egy hetet ha nincs javulás követem a példád :-)

(#52458) LanyUs válasza Zozo0525 (#52457) üzenetére


LanyUs
senior tag

Nehogy! :) Nyomasd csak! Te is keveset alszol rendszeresen max. 6 órát? Mi most az edzés módszer? Én 3 laza 10-12km, 2db 10 km feléig laza, onnan darabolt tempó 500/200. Ha esetleg van 6. ott iramjatekkal. Ennyi edzés elvileg elég, a többi core erősítés.

(#52459) Zozo0525 válasza LanyUs (#52458) üzenetére


Zozo0525
őstag

Módszer az nem igazán van. :DD hetkozben 10 km neha 1-1 kor tempósan probalok. Majd hetvegeken 15- 25 km probalkozom.... Igazából november korul kezdtem el rendszeresen futni. Januartol pedig szinte naponta... Eddig a terv az alapozas volt most tartok iden 1297km . Talan az alapozas kesz van most jo lenne lendületet beletenni?

(#52460) LanyUs válasza Zozo0525 (#52459) üzenetére


LanyUs
senior tag

Ezek mind tomcica ajánlásai Nekem, ami szerintem Neked és Mindenkinek hasznos.
Összeszedtem fejlődési szakaszonként:

Alapozás után, emelt szintű alapozás: [link]
Robbanékonyság fokozása: [link]
10K/21K/42K edzés kapcsolata: [link]
Élező munka az ilyen fostosoknak, mint én, mert sokat nyöszörgök miatta :) [link]

Nálam további gyorsuló szakasz még nincs :D

(#52461) Zozo0525 válasza LanyUs (#52460) üzenetére


Zozo0525
őstag

Király vagy később elolvasom most nagyon melo van. Köszönöm

(#52462) reset


reset
senior tag

A május elég gyengére sikeredett. Azért nem ültem mihaszna, átlag heti három alkalommal futócipőt húztam. Most kilométereket gyűjtök, a folyamatosan lefutott távok növelésével.
A hónapból egy hétig "unokacunami" volt / habzsidőzsivel és plusz kalóriákkal...Úgyhogy eredmények ismertetése helyett most inkább elmesélek valamit.

Ősz volt már, de a kánikulai meleg még a nyarat idézte. „Futni azért fogok” - mondtam magamnak...legföljebb megvárom a délutáni öt órás vonatot; ha az elmegy, megyek én is - akkor már nincs olyan meleg. Úgy lett, "menetrend szerint" indultam. A kedvenc útvonalamat választottam. Két km. enyhe emelkedő után a Vackor. Onnan jobbra egy km. sík terep (oda-vissza) majd ismét a Vackor. Aztán egy km. kemény dombos majd újfent a Vackor - innen két km enyhe lejtővel haza...
Kocogtam szép simán, csöndben és lassan. A levegő sem rezzent, állt a meleg. Eggyé váltam a környezettel. Dombok, szántóföldek, dűlőutakat szegélyező csipkebokrok adták egymásnak perceimet. A csöndet bontogatta lépteim ritmusa, amikor valami finoman megérintette a fejem. Legfelül. Mintha pehelykönnyű koronát (netán glóriát...) kapnék az anyatermészettől, állhatatos futásaim elismerendő. Hirtelen kaptam egy adrenalin-löketet, megugrott a pulzusom - a derült égből alászálló valami megijesztett. Kicsit félve emeltem a karom, miközben „alacsonyabb lettem” a borzongós meglepetéstől... Ám a következő pillanatban már ki is egyenesedtem, egy száraz kukoricalevéllel a markomban. Fölkapta valahol egy termik, és őkelme éppen ott, éppen akkor, éppen az én fejemre szállott alá...megijeszteni, mint valamikor a "kőbéka"...
Talán csak átadott egy üzenetet: segítsek levélcimboráján, aki a repülni vágyás reményében végtelen köröket horgol az időből...

Lefényképeztem a keményre koptatott körpálya ívének bilincsét, amit a fogságából szabadulni akaró társának lefutott körei rajzoltak...

(#52463) HKorn


HKorn
addikt

Csendben megjelent a Garmin Forerunner 55 és 945 LTE

Run&Ride

(#52464) Chuck Norris


Chuck Norris
senior tag

Nagyon fontos kérdésem van, vettem egy nadrágot ez alá szoktak gatyót felvenni? mintha a képen a fickón sem lenne.

(#52465) Vertigo18 válasza Chuck Norris (#52464) üzenetére


Vertigo18
addikt

Mármint alsónadrágot?

Én minden alá húzok alsónadrágot... Elég sok ilyen gatyóm van, szinte csak ilyenekben futok.

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#52466) Chuck Norris válasza Vertigo18 (#52465) üzenetére


Chuck Norris
senior tag

Igen arra gondoltam, mert én is szoktam. A leírásnál azt mondja, hogy az benne a pláne, hogy nincsen varrás a comb résznél, ha most alá veszek valamit akkor azzal pont ettől az előnyétől fosztanám meg nagy részben.

(#52467) Zozo0525 válasza LanyUs (#52460) üzenetére


Zozo0525
őstag

Nagyon köszönöm :-) (természetesen tomcicának is :DD )
mondjuk ha első körben a 10 km tempót szeretném nővelni. (most a rekodom 55:57) reális az 52:00 terv? vagy túl nagy az ugrás? ha erre edzenék ezzel? "Masik pedig a versenytempodon (mondjuk amin a 10K-t futod majd) 1perc tempo 1perc laza,ebbol 10db-al kezdesz es a tempos reszt noveled 30mp-vel egesz fel 3percig nehany het alatt."

HKorn zergénél meg is vásárolhatod már :DD

(#52468) I02S3F


I02S3F
őstag

Sziasztok!

Érdeklődni szeretnék! A futással nem foglalkozom, mert nem vagyok hozzá edzett, azonban aktívan sétálok! Tanácsolták itt a topicban, hogy amíg hozzá nem erősödök a futáshoz, addig sétáljak max 3-4 órát és egy idő után nehezítsem a sétát vagy lejtővel, vagy súllyal a hátamon.

A hátizsákomban rakok 3-4 palack vizet, plusz 0,5-1kg-os cuccot. Nagyon bevált, mert kevesebb sétával is jól elfáradok!

Kérdésem! Ez a hátamat/gerincemet/nyakamat nem bánthatja? :R

(#52469) tomcica válasza Chuck Norris (#52464) üzenetére


tomcica
Topikgazda

Versenyen es a sprinterek szerintem nem huznak ala :N de ki kell mosni akkor minden hasznalat utan,mint egy alsogatyat.
En minden ala huzok,mert a futos cuccokat nem mosom napi szinten.

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#52470) tomcica válasza Zozo0525 (#52467) üzenetére


tomcica
Topikgazda

majd 56percrol 52percre jo kis cel,realis...ess neki :K
a 10 x 1perc tempo 1perc laza mindket iranybol epitheto:
10 x 1perc tempo 3perc laza es azon dolgozol,h a lazat csokkented (semmit nem gyorsitasz)
1perc tempo 1perc laza elkezded pl 3-4db-al es szepen noveled 10db-ra
Akar egyik alkalommal egyiken dolgozol masik alkalommal masikon.
Amikor a 10 x 1perc tempo 1perc laza megvan,akkor fogod es elkezded novelni a tempot (+30mp...1.5perc...amikor az is kiepult 2perc stb fel 3percre) ha kell a piheno indul ismet 3percrol es idovel csokkented 1perce.
A 10 x 3perc tempo 1perc laza jo kis allokepesseget ker,de konnyen kipihenheto es beepitheto (ellenben a 20-30perc folyamatos eros tempoval...persze majd az is kell,de en igy epitenem)
Egy egy folyamatos futas,iramjatek jellegu,kontrollalva.

[ Szerkesztve ]

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#52471) tomcica válasza I02S3F (#52468) üzenetére


tomcica
Topikgazda

De banthatja :K erdemes torzs es egyeb erositessel dolgozni azon,hogy atombiztos legyen.
Emelkedore seta minden tulsuly nelkul is jo edzes,lejton fekezes is.Itt meg ugye setarol beszelunk :K
Emelkedore nagy lepesekkel felsetalni is jo modszer az ero epitesere,sifutok hasznaljak a skandinavoknal.Keresel egy meredek reszt es 10 x 10-10lepessel felmesz,lefele apro lepesek.Seta az egesz,csak felfele direkt nagy lepesek.

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#52472) tomcica válasza tomcica (#52470) üzenetére


tomcica
Topikgazda

Ha nekem 3-4 edzes/het munkabol kellene "foznom",akkor altalanos km gyujtos alapozas utan igy csinalnam:

- 1edzes laza pulzus km gyujtes,cel -> megtanulni 8-10km-t lazan futni joleso regeneralora
- 1edzes laza pulzus km gyujtes hosszu futas (altalaban hetvegi futas) cel kiepiteni 16-20km-t
- 1edzes ero epites (emelkedozes) egyik heten <-> masik heten sebesseg epites (rovid gyorsak) cel -> max izomrostot aktivizalni
- 1edzes tempo epites (kezdve a darabolt 1x 1perctol felepitve 3percig,majd 6x 5perc tempo,majd 3 x 10perc tempo,atvezetve 2 x 15perc,vegul egybe olvasztva 25-30perc tempo,amikor itt tartasz akkor 15-21K sebesseg mar eleg is lesz hetente egyben futva,a 10K tempo neha mar gyors ide,de embere valogatja 25-30percet egyben 10K iramon futni,ha 50perc a 10K-d akkor hozhato,ha 35-40perc a 10K akkor mar tul gyors) cel -> eros tempon 30percet futni.

[ Szerkesztve ]

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#52473) Zozo0525 válasza tomcica (#52470) üzenetére


Zozo0525
őstag

köszi mester. tehát jól értelek, ha jól értem, 1 perc 5:20 tempoval( hiszen ez a céltempo.) majd 2 perc 6:00 tempoval. aztán egy perc gyors. 2 perc lassú... ezt váltogatva 10 km-n hajd pár nap után 2 perc céltempó.....?

(#52474) tomcica válasza Zozo0525 (#52473) üzenetére


tomcica
Topikgazda

Nezd csak:
Egyik heten -> 10 x 1perc @5:20 kozte piheno 3perc @6:20-30 (szerintem a 6:00 gyors neked pihenore itt meg)

Masik heten -> 4 x 3perc @5:20 piheno 3perc @6:20-30

Minden heten dolgozol rajtuk,az A tipusun azzal h a pihenot hozod lefele 1percre (minden heten faragsz a 3percbol picit...a 10db ismetles fix,az 1perc tempo fix,a laza sebessege fix)
B tipusun dolgozol azzal,hogy minden heten probalod a darabszamot novelni 10db-ig,a sebessegek fixek.
Idovel ezzel kapsz A het -> 10 x 1perc @5:20 1perc @6:20-30
B het -> 10 x 3perc @5:20 3perc @6:20-30
Amikor ez megvan,akkor jossz es adom a kovetkezo lepcsot.

Lehet ezen ugy is dolgozni persze,hogy az 1perc tempot kezded novelni +30mp ahogy irtam is...az is mukodik.

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#52475) Zozo0525


Zozo0525
őstag

köszi mester.... :-) ezt a tervet hétfőn kezdem?
azért van ám még pár kérdés mert értetlen vagyok :DD Kérdés. mehet minden nap hétvégénken pedig laza hosszúakkal? tehát hétfő-péntek csinálom az általad írt edzést majd hétvégenként laza 15-25 km vagy pihengessek is?

[ Szerkesztve ]

(#52476) tomcica válasza Zozo0525 (#52475) üzenetére


tomcica
Topikgazda

En birom az oruletet,lehet edzeni minden nap (sot napi 2x is) csak ugyelj ra,hogy meghalld/erezd amikor a tested szol,hogy kell neki a piheno :K
A laza napi km gyujtes,az ugye neked 6:30 kornyeke (neeem ilyen 6:00-5:45 kozotti "senki foldje" :N ) mehet barmikor tolteleknek.
Hetvegi laza hosszu egyelore laza legyen,mert sok lesz ha meg ott is raksz bele feladatot :K lesz az kesobb,ne aggodj :P

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#52477) Zozo0525


Zozo0525
őstag

a 15 km-k 6 percesek mostanában

(#52478) tomcica válasza tomcica (#52476) üzenetére


tomcica
Topikgazda

Nehany laza napi km gyujtest ki szabad valtani am keresztedzessel is (fokent cardio legyen bicaj,uszas,elliptikus,evezes) szigoruan laza atmozgato jelleggel.Az segit abban,hogy ne terheld tul a futo alkatreszeket,mert napi futas vissza tud am nyalni :K

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#52479) tomcica válasza Zozo0525 (#52477) üzenetére


tomcica
Topikgazda

neha okes,foleg 15K az mar hosszabb tav,de az mar konnyed tempo/tempocska..nem szabad surun hasznalni,heti 1x olyan eleg.A hosszabb futas lassabb legyen,a napi km gyujtes szinten lazabb 6:30-6:20 most jo.Amikor feljavul a kondi akkor gyorsul persze majd minden,visszasirod te meg,hogy 6:30-on totyoghettel ;]

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#52480) Zozo0525 válasza tomcica (#52479) üzenetére


Zozo0525
őstag

köszi. megnéztem a 15 km 6:09 volt a pünkösdi 30km pedig: 6:27
akkor így teszem hétfőn elkezdem,..... nagyon köszi megpróbálok jó tanítvány lenni :R esős szar napokon spinning itthon többi napokon futás (tudom hogy visszasírom de könnyű győzelem nem sokat ér, az igazi eredmény amiért igazán megküzdöttem )

(#52481) tomcica válasza Zozo0525 (#52480) üzenetére


tomcica
Topikgazda

Ugye azert keruljuk a tul sok langyos kozepes tempokat,mert csak rovid ideig tudnak fejleszteni.

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#52482) Zozo0525


Zozo0525
őstag

jajj a lényeget elfelejtettem.megkérdezni. eddig hétközben napi 10 km volt a feladat.
akkor most A héten 10 perc gyors és 10 perc lassú legyen csak? az olyan 4 km körül van vagy ezzel a 1 perc gyor egy perc lassú 10 km?

(#52483) tomcica válasza Zozo0525 (#52482) üzenetére


tomcica
Topikgazda

En ki szoktam tolteni azt a napomat a feladat utan + laza km gyujtessel.Rad van bizva,ha erzed h tul rovid az edzes,akkor futsz meg 6:30-6:20 korulivel 4-5km-t.
Mivel ez intenziv edzes,tessek rendesen bemelegiteni ra,az is lehet am 2-3km konnyeden osszecsurog,kis laza futas,kis fokozo,nehany repulo mar ossze is gyult :K

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#52484) tomcica válasza tomcica (#52483) üzenetére


tomcica
Topikgazda

Ja,vagy ugy erted h heti ossz minoseged volt 10km? Most meg csak 4km?
Egy ilyen 15K 6:00 kornyeken,konnyed tempo mehet melle,az kozepes edzes.Meg ugye laza km gyujtes + a hosszu laza.
Mi meg szoktunk rovid emelkedo sprintet es/vagy repulo gyorsitot rakni a heti edzesekbe,nem kell sok,de minden heten :K kozte boseges pihenokkel,mert ennek nem az a celja h fent maradjon a pulzus.

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#52485) Zozo0525 válasza tomcica (#52483) üzenetére


Zozo0525
őstag

Aha értem, bemelegítek 3 km laza tempo. majd a feladat és a végén kis levezető.... így meglehet a 10 km továbbra is és még feladat is van :-)

(#52486) tomcica válasza Zozo0525 (#52485) üzenetére


tomcica
Topikgazda

Igen,igy jo. :K

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#52487) tomcica válasza Zozo0525 (#52475) üzenetére


tomcica
Topikgazda

Ez a valtogato heti 1 (egy) alkalommal megy csak :K nehogy nekem naponta csinald ;]

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#52488) Zozo0525 válasza tomcica (#52486) üzenetére


Zozo0525
őstag

nagyon köszi
akkor hétfőtől start. csak keményen mint a többiekkel :DD
Hétvégén csinálhatnál nekünk egy podcast motiváló csatornát.... :R
na megyek kicsit pihenő mert sok lesz belőlem :))
HOGY? feladat hetente 1-t csak? :Y :Y :Y

[ Szerkesztve ]

(#52489) tomcica válasza Zozo0525 (#52488) üzenetére


tomcica
Topikgazda

Ebbol a fajtabol csak egy alkalom/het.Masik feladat a hosszu hetvegi futasod.Harmadik feladatod a laza napi km gyujtes.Negyedik feladatod heti egy alkalommal emelkedo=ero (ez felem kb 10mp rovid emelkedo,ha csak feluljaro van az is jo...megkuldod felfele sprint,lefele kocogas 10db v 2x 5db kozte kis laza futas).Otodik feladatod heti egy alkalommal repulo gyorsito = mozgasbol fokozatosan tempora gyorsitasz kb 50m-alatt es onnan 10-20metert felkapsz sprintre...maradek 20-30metert engeded porogni a labadat es lassulni.En 300m laza kocogassal csinalom,ergo koronkent 1db repulo gyorsito...10db van ebbol is...lehet 2x 5db kozte kis laza futas).
Hatodik feladatod napi torzs es alkatresz erosites.
Hetedik feladatod a testsuly/izom/zsir megfelelo szintre emelese.Cel - szalkas,de eros test.
Asszem ennyi feladat/het eleg is :K

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#52490) tomcica válasza tomcica (#52489) üzenetére


tomcica
Topikgazda

Csak hogy legyen resz-cel...ha ez szepen osszeerik es megszokod (altalaban 3-4het),akkor jonni fog meg egy valtogato feladat hozza heti egyszer -> 10db x 30mp neked kb 4:50-5:00 es 2-3perc laza ,neked 6:30-6:30-as...ez idovel 10 x 1perc 5:00 es 1perc laza elezove fog valtani,de csak majd ha valami 5/10K felmero elott leszel,addig a "30mp + sok piheno" formatum megy hetente.

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#52491) Zozo0525 válasza tomcica (#52490) üzenetére


Zozo0525
őstag

Aha így világos, köszönöm

(#52492) Chuck Norris válasza tomcica (#52469) üzenetére


Chuck Norris
senior tag

Ki is próbálom a hétvégén alsó nélkül, remélem beválik. A mosás az nem gond, amikor már kezd meleg lenni a nadrágot is ki szoktam mosni szinte minden alkalom után, az egész futó cuccomat úgy össze tudom izzadni, hogy mielőtt kirakom száradni még ki kell csavarni, különben tócsa lesz alatta.

(#52493) inf3rno


inf3rno
nagyúr

Korlátozás van még vagy ki lehet menni este is futni?

Buliban hasznos! =]

(#52494) norby_42 válasza inf3rno (#52493) üzenetére


norby_42
aktív tag

Már mehetsz. Illetve futhatsz :)

Eat pasta, run fasta

(#52495) inf3rno válasza norby_42 (#52494) üzenetére


inf3rno
nagyúr

Köszi!

Buliban hasznos! =]

(#52496) Dyraxx


Dyraxx
tag

Sziasztok!

Zoknit keresnék, olyat, ami nem bolyhosodik ki a sarok részen pár hónap használat után sem. Rájöttem, hogy a jelenlegi sportzoknim, ez a diszkózöld Karrimor cseszi szét minden cipőmet, mert már pár edzés után megjelennek rajta a bolyhok, kis guriga szöszök, amik beleakadnak súrlódáskor a cipő sarokrészébe és pár hónap alatt kilyukasztják a cipő sarkán lévő anyagot.

Tudtok segíteni, milyen zoknit vegyek? Olcsóón :D
köszi előre is!

(#52497) emvy válasza Dyraxx (#52496) üzenetére


emvy
nagyúr

Olcsón nincs jó zokni. Illetve de van, most találtam, Mizuno. Spuriban 3 par most 3e forint akciósan, tök puha és kényelmes.

De egy jó CompressSport vagy akár Decathlonos Kiprun zokni 3-5e között van (egy pár).

while (!sleep) sheep++;

(#52498) Zozo0525 válasza tomcica (#52490) üzenetére


Zozo0525
őstag

Reggeli szokasos 10 megvolt. A veget kicsit megtoltam az utolso km 4:58 tempoval😀 most jolesett

(#52499) Vertigo18 válasza emvy (#52497) üzenetére


Vertigo18
addikt

Ez melyik Mizuno? Volt/folyamatban van a "nagy zokni teszt"-em, abban egy ilyen 3 pár/csomag Mizuno erősen elvérzett...

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#52500) Dyraxx válasza emvy (#52497) üzenetére


Dyraxx
tag

Bocsánat, de nekem nem jó zokni kell, hanem csak annyi, hogy ne bolyhosodjon, az se baj, ha nincs talprészenként eltérõ kialakítása. Csak ne tegye tönkre a cipõt.

Az olcsót pedig úgy értem, hogy a 3-4000 ft egy párért még elmegy.
Köszi elõre is!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.