Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-02-28 18:16:31

LOGOUT.hu

Elso fazis: epits ki egy megfelelo alapot,konnyu,alacsonyabb pulzusu alapozassal.Erzesbol ez a "meg tudok kenyelmesen beszelni futas kozben",nagyjabol a max pulzusod 70-75%-a.
Amikor ugy le tudsz futni kb. 10km-t,hogy 5 utesnel nem mozdul el tobbet az alap futopulzusod akkor kezdheted a kovetkezo fazist.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#52851) Studi válasza tomcica (#52827) üzenetére


Studi
addikt

"amikor a rokonok mar kerdezgetik,hogy beteg-e v mi a baja az mar jo jel"

Először van a "de jól nézel ki, fogytál"? Aztán ha folytatod, akkor jön a "de le vagy fogyva, beteg vagy?" :DDD Persze értem, egész más lett az arcberendezésem is a -15 kilótól.

(#52852) inf3rno válasza LanyUs (#52850) üzenetére


inf3rno
nagyúr

Nekem ilyen van: [link] De most nem szedem, majd később kezdem el újra.

Buliban hasznos! =]

(#52853) inf3rno válasza Studi (#52851) üzenetére


inf3rno
nagyúr

Ismerősöm szokott viccelődni ezzel, hogy "de sokat fogytál, csak nem rák?". Aztán egyszer ráhibázott, azóta nem viccelődik vele. :N

Buliban hasznos! =]

(#52854) Studi válasza inf3rno (#52852) üzenetére


Studi
addikt

Nem is kell ezeket mindig szedni: egy-egy dobozt kúraszerűen végigtolsz, aztán legalább annyi szünet lehet utána szerintem.

(#52855) inf3rno válasza Studi (#52854) üzenetére


inf3rno
nagyúr

Ja szerintem is. Van most 90+50-es, az napi 3-al számolva 1.5 hónap, de akár napi 1 vagy napi 2 is játszik nálam. Elnyújtva is használt, amikor direkt kevesebbet szedtem az előírtnál. Akkor érdemes szedni, ha sok km-t tolsz pl alapozásnál vagy ha fáj, recseg valamid.

Buliban hasznos! =]

(#52856) zaskar


zaskar
senior tag

Sziasztok! Flyease gyorsfűző rendszerű Nike-t használ valaki? Alkalmanként 5-10 km-t futó kollégámnak rendeltem egy Pega 37-et, de szokás szerint felületesen írták le a típust (About You) és kiderült, hogy Flyease verzió volt a képen. Mennyire használható ez a rendszer és mennyire tartós? Nekem még sose volt, és a srác engem kérdez, hogy visszaküldje-e, vagy tartsa meg. Köszönöm.

(#52857) tomcica válasza zaskar (#52856) üzenetére


tomcica
Topikgazda

A Flyease a flywire uj verzioja? Mert akkor nem lesz vele semmi gond ;) teszi a dolgat,csak a neve fancy.

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#52858) xy.zsolt válasza tomcica (#52857) üzenetére


xy.zsolt
őstag

Ha jól rémlik akkor még a pega37-nél is nehezebb....pedig már az is határeset a 290g súlyával.

BESTSECRET MEGHÍVÓt szívesen küldök PM-ben.

(#52859) zaskar válasza xy.zsolt (#52858) üzenetére


zaskar
senior tag

Ez 42,5-es méretben 277 gramm.
Amúgy meg amikor elkezdtem futni, vagy 18 éve, az én méretemben (45-46) nem voltak ritkák a 400 grammos cipők. Ami 300-hoz közelített, már majdnem versenycipőnek számított:)

[ Szerkesztve ]

(#52860) emvy válasza zaskar (#52859) üzenetére


emvy
nagyúr

Az Altra Escalante Racer, amiben a maratont futottam, 193 gramm..

while (!sleep) sheep++;

(#52861) xy.zsolt válasza zaskar (#52859) üzenetére


xy.zsolt
őstag

Amikor én futottam anno 35éve még a súlyát sem néztük :D Manapság a pega37 súlya nem kevés, sőt....és ez futás közben nekem érezhető volt. Ezzel a flyease cuccal meg 300g felett van az átlagos férfi méretben

[ Szerkesztve ]

BESTSECRET MEGHÍVÓt szívesen küldök PM-ben.

(#52862) ígyvanferi válasza xy.zsolt (#52861) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Azért nem olyan ördögtől való az a 300 g, a daily trainer kategóriában az teljesen átlagos. Nyilván van sok cipő a 200-300 g közötti sávban, de ahogy közelítünk a 200 g-hoz, egyre több kompromisszumot kell kötni a kényelem, a tartósság, a csillapítás vonatkozásában. Nekem 45-ös méretben a legkönnyebb cipőm a Puma Liberate 207 g-mal. Nem mondom, hogy nem szeretek benne futni, kimondottan szeretem a könnyű cipőket, nagyon is király, amilyen könnyedén lehet tempót váltani egy ilyenben, de hűvös időben tuti marha szellős lesz és a lassabb km-ekhez is feleslegesnek érzem, a kíméletessége pedig hosszabb távon nem elég. Teljesen jó a km-eim nagy részéhez egy 300 g körüli cipő. Plusz ha mindig könnyített versenycipőben edz az ember, akkor mit vesz fel versenyen? Persze a 200 g-os cipőkről is bőven van mit faragni, ott van pl. a Reebok Run Fast Pro ~100 g körül. Félmaratonra már biztos nem indulnék neki egy ilyenben.

(#52863) sipi700 válasza ígyvanferi (#52862) üzenetére


sipi700
tag

Régóta nem edzek 300 g körüli cipőben. Covid után felvettem pár futásra, ha már lassan kell futni kopjon az. Nem sokáig bírtam. Zoom fly és Pegasus turbo cipőket használok laza futáshoz is, sokkal jobb. 1000 km-nél többet a nehéz cipő sem bír, onnantól érzem, hogy nem az igazi a csillapítás és fáj itt-ott. Most Zoom fly 3-ról váltottam Turbo-ra (nem új, volt már benne 800 km tavalyról) mindkettő könnyű, de így is ég és föld Turbo javára. Versenyre jelenleg Vaporfly next van, az tényleg nem fog bírni 1000 km-t :D Használhatnék Pegasus 37-et pl. egy laza állóképességihez, de sokkal nem olcsóbb a Turbo-nál, illetve nem kell pakolgatni a cipőről a szenzorokat (Stryd, tempe)

(#52864) ígyvanferi válasza sipi700 (#52863) üzenetére


ígyvanferi
addikt

De az átlag nem 1:20 körül fut félmaratont, nincs Vaporflyja versenyzésre vagy cipőre rakható szenzorai, ami szempont lehet az aktuális cipő kiválasztásakor. A mindenféle akcióktól, meg outlet áraktól eltekintve pedig igenis jelentősen drágább egy Turbo vagy Zoom Fly, mint az alap Pega. Szívesen futnék amúgy én is a Turbo 2-ben, de mivel már esélyes, hogy nem fogok tudni még egyet venni, inkább spórolok vele. 300 km-nél járok benne szűk egy év alatt, úgyhogy még a '23 őszi szezonjáig jó lesz. Marha szerencsés voltam a vásárlással, mert 68 euró volt, majdnem harmadár, ha lenne ennyiért még, én se bohóckodnék 300 g-os cipőkben. Tele van amúgy a wishlistem könnyű, de nem verseny futócipőkkel, hogyaszondja pl. Sketchers Razor Excess, NB Rebel 2, Saucony Endorphin Speed, Saucony Freedom 4, Reebok Run Fast 3, Hoka Mach 4, Asics Magic Speed. De amíg nem esik be jelentős akció valamelyikre, maradnak a wishlisten, a lábamon meg a Kinvara 11, Pega 36, Floatride Energy, stb.

(#52865) Hi!King válasza ígyvanferi (#52862) üzenetére


Hi!King
őstag

Ahogy én látom 250-280 gramm közötti közepes méretben (43-44) a gyártók simán kihozzák a kompromisszummentes felsőt és a jól csillapított talpat is daily trainer kategóriában, nekem legalábbis a Saucony Ride ISO 2 és a Kiprun KD Plus ilyen. A versenycipők meg 200 gramm körül vannak. Mondjuk nekem nincsk külön versenycipőm, de Vivicittára erősen gondolkodok, hogy a Kiprun KD Plus helyett inkább a Saucony Kinvara 9-et vegyem fel, utóbbival tegnap futottam 10 km-es virtuális versenyt, és teljesen rendben volt a vádlim utána, lehet hogy félmaratonon is jobban futnék benne, mint egy nehezebb, bonyolultabb cipőben.

(#52866) venember83 válasza ígyvanferi (#52864) üzenetére


venember83
nagyúr

Az 500 km alatt meglepően elkopó Structure 22 után 65k forintért még tavasz végén vettem három pár Mizunót némi kedvezménnyel (Wave Skyrise, Wave Horizon, Wave Duel 2). Nem volt nagy öröm a családban a bevásárlás nyomán, de még mindig kevésbé fájdalmas így a bevásárlás, mint teljes áron vásárolni. Vagy még rosszabb, próbálkozni, hogy végül a nem is túl olcsó cipő kényelmetlennek bizonyuljon.

S így legalább nincs kibúvó, futni kell, ha már megvette az ember, akkor illik használni. :))

[ Szerkesztve ]

(#52867) tomcica válasza ígyvanferi (#52864) üzenetére


tomcica
Topikgazda

Az egyik leggyorsabb felmaratonom Saucony Freedom 1-ben volt :K aznap adta.

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#52868) ígyvanferi válasza Hi!King (#52865) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Igen, akadnak ebben a köztes sávban is tök jó daily trainerek, ahol még semmi kompromisszum nincs, pl. a Kinvara 11 vagy a Clifton 7. Ezek 45-ös méretben 260 g körüliek. De a Ride Iso 2 már alulról súrolja a 300-at, ahogy a Pega, a Mizuno Wave Rider, az Asics GT2000, a Brooks Ghost, a NB 1080, stb. Úgyhogy jogos, ezek még általában tartós felsőrésszel, jó csillapítással mennek, bírják a távot is. De előbb-utóbb el kell vékonyítani a felsőrészt, ki kell venni az anyagot a nyelvből, el kell hagyni a teljes gumiborítást a talpon, vékonyabb fűzőt kell befűzni, stb. Szerencsére a habanyagok elég jól fejlődnek, már nem kell feltétlen 3 centi nehéz EVA, hogy komfortos legyen a futás. Csak egyelőre még mindig inkább azt rakják az olcsóbb modellekbe, a peba vagy hidrogénnel megfújt habért (és ezzel együtt a könnyebb tömegért) ki kell csengetni a felárat.

(#52866) venember83: igen, motiváló is lehet, hogy ott az új cipő, kell benne gyűjteni a km-eket. Akkor van baj, amikor jóval több felhasználható km-t adsz hozzá a kollekcióhoz új cipő formájában, mint amennyit elhasználsz. Ilyenkor már egyre nehezebb lesz megindokolni még egy újabb cipő beszerzését. :DDD De hát ha jön egy akció a vágyott modellre, azt nem lehet kihagyni.

[ Szerkesztve ]

(#52869) margithid válasza venember83 (#52866) üzenetére


margithid
veterán

65k az nem olyan sok 3 jó futócipőért.
Meg ezekkel azért elvagy egy darabig.
Szerintem a futás az egyik legolcsobb sport így is.

(#52870) sipi700 válasza ígyvanferi (#52864) üzenetére


sipi700
tag

Ő igen. Nem biztos, hogy egy 6 perces tempójú laza edzésnél lényeges eltérés van. Amúgy sem, de mégis jobb ezekben a gyors cipőkben edzeni. 5-10 mp-t ad kb. tempóban. Turbo 2-t én is sajnálnám. Nincs most a Nike-nak hasonló cipője. Lehet Tempo next lesz nekem is, de egyelőre van még tartalék Turbo :) Kinvara 11 nem is rossz cipő és az könnyű is. Ha nagyon nem fog tetszeni a Nike vonal, próbálkozok Adidas cipőkkel, Hokától félek, Asics nem jött be, de egy gyors cipővel lehet teszek még egy próbát. Nálam kb. fél évet kibír egy cipő, nem futok sok km-t hetente, így valószínűleg kevésbé fáj újat venni.

(#52871) tomcica válasza sipi700 (#52870) üzenetére


tomcica
Topikgazda

Asics Novablast-ot tudom ajanlani,ha a Turbo a bejovos :K

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#52872) Hi!King válasza margithid (#52869) üzenetére


Hi!King
őstag

Mondjuk szerintem nagyon sok az a 65k egy futócipőért. Túracipőért adtam már ki ennyit, de azt akkor is használnám 1-2 évig, ha csak azt az egyet használnám túrázásra, de futócipő élettartama havi 400-500 km-el 4-5 hónap ha 2000 km-t teszek bele, miközben elvileg max. 1000 km-t ajánlanak a legtöbbnél. Elképzelhetőnek tartom, hogy egyszer veszek egy fullos versenycipőt ennyiért, de daily trainernek biztosan nem, sőt a 30-40 ezres kategóriát is csak akcióban, kiárusításban veszem meg, amikor akár 20 alatt meg lehet venni, de nagyon max. 25 ezer. Akkor, amikor még bőven vannak cipők a rotációban.

Persze, mondjuk komoly bringázásnál akkor is olcsóbb lenne, ha tényleg 4-5 havonta vennék egy-egy 65 ezres cipőt.

(#52873) ígyvanferi válasza Hi!King (#52872) üzenetére


ígyvanferi
addikt

A 3 pár volt annyi. ;)

(#52874) margithid válasza ígyvanferi (#52873) üzenetére


margithid
veterán

Jaja. Ez még pont belefér nalam.
A pega 35 20k volt most, ma meg jön a rebook 15ért.
Ezek szerintem korrekt árak.
20nál többet nem szívesen adok én se egy cipőért..

[ Szerkesztve ]

(#52875) Hi!King válasza ígyvanferi (#52873) üzenetére


Hi!King
őstag

Nekem egyelőre a legdrágábban vett futócipőm 18 ezer Ft volt. Persze az elmúlt 1 évben sokat emelkedtek az árak, a tavalyi akciók szintje már nem valószínű hogy lesz forintban, de most épp nem kell új cipő, előrelátóan nézve sem, mert kevés a hely itthon, de majd ha kell, akkor is a kiárusításokat fogom nézni.

[ Szerkesztve ]

(#52876) LanyUs válasza Hi!King (#52875) üzenetére


LanyUs
senior tag

Szomorú vagyok én is, mert 800 km van már a Stinson 6 ATR-ben... Illetve nem, mert legalább futhatok. Jelenleg 56.000,-, Clifton 7 pedig 50.000,-. A 48-as méret pedig örülök, hogy van, nemhogy még színt is választhatok :) Pécsen a Nomádban a két cipőért 100k-t tettem le, a bob britax is 100k volt + tápkiegek. Ezé a sport sem olcsó mulatság :D

(#52877) Zozo0525 válasza LanyUs (#52876) üzenetére


Zozo0525
őstag

100 k 2 cipőre?:DD en egyszer vettem egyet 29000 azt is sokaltam:DD dragabb cipobe sem futok gyorsabban. Napi cipő egy adidas solar drive m. Facen vettem egy tagtól o ajandekba kapta de nem tetszett. Az volt 15.... Ilyet sajnos nem latok pedig ebbe nagyon sok kilite tettem

(#52878) LanyUs válasza Zozo0525 (#52877) üzenetére


LanyUs
senior tag

Míg a Többiek a tizedeken faragnak itt a fórumon, nekem a legfontosabb szempont a tökéletes csillapítás! Ebben a Stinson 6 és a Clifton 7 az egyik legjobb! Talpi megeröltetés se híre, se hamva ezekben a Hoka cipőkben. Holdjáróak és mellé strapabíróak.

Volt Kayano 20-asom is, amit a Clifton 1-essel használtam közösen. Az Asics is jó cipő, de a Hoka már annál a modellnél is jobban csillapított. Huaka 1 is bevált. Lábfájdalom, köröm gond soha nem fordult elő. Asics GT 2120 viszont majdnem elvette a kedvem a futástól 10 éve, pedig az is 35e körül volt.

(#52879) Studi válasza LanyUs (#52878) üzenetére


Studi
addikt

:D Egyszer próbáltam Hokát, tériszonyom lett, olyan magas volt. :DDD Elhiszem, hogy csillapításban tényleg nagyon jó, de nagyon fura érzés volt még járni is benne.
Biztos meg lehet szokni, de nem tudom elképzelni, hogy mondjuk egy Brooks Pure Cadence mellett felváltva tudnám használni. :DDD

Viszont az én Asics GT-2000-enem már ~600km után érzem, hogy kevesebb a csillapítás. Igaz 90+-osként kezdtem el használni, ami azért eszi a talpszerkezetet, de azért többet vártam tőle kicsit. Laza km gyűjtögetésre még talán jó. Ellenben az utódnak vett Brooks Adrenalin az imádás, nagyon kényelmes.

(#52880) sipi700 válasza tomcica (#52871) üzenetére


sipi700
tag

Köszi a tippet! Nem is tudom melyiket néztem, valami ride volt. Triatlonos jöhet még szóba.

(#52881) sipi700 válasza Hi!King (#52872) üzenetére


sipi700
tag

Bringánál határ a csillagos ég és most még drágábbak is. De ott sem érdemes 1,5 milliós géppel kezdeni.
Cipőnél ki mennyit szán rá vagy engedhet meg magának. Keresem az akcióst és vásárolok, ha van a kedvelt cipőből. De ha arról van szó jöhet az 50e feletti is. Futóruházatot több éve nem vettem, tartósak (olcsó és márkás is). Kiegészítőm nincs túl sok, futómellény, kulacsok, fejlámpa stb. ilyenekre nincs szükségem, de nem is futok hosszút vagy kivilágítatlan helyen.
Egy zoom fly 3-nak pl. lassú futásnál semmi előnye nincs, 3-assal kezdődő tempónál már érezni, hogy gyors cipő. Azt csak azért hordtam lassú futásokhoz is, hogy minél előbb meglegyen a km benne :)
Klasszik könnyű versenycipők olcsók, de semmi csillapítás nincs bennük. A drágább könnyebb cipőkben van csillapítás. Vapor next is jól csillapít, de az tényleg annyira drága volt, hogy csak versenyre használom. Nem tudom melyik triatlonos mondta, hogy annyira betört már a triatlonba is vaporfly, hogy kénytelen volt venni, mert hátrányba került a többiekhez képest. Ő szintjükön már tényleg minden mp számít, nekem van hova gyorsulni, de azért jól jönnek a “csodacipők” :)

(#52882) sipi700 válasza Studi (#52879) üzenetére


sipi700
tag

Zoom fly 3 is kicsit magasabban van, visszatérve Turbora, azt hittem mezítláb futok :D

(#52883) Hi!King válasza sipi700 (#52881) üzenetére


Hi!King
őstag

A gyakorlatban mennyit számít ez mondjuk egy félmaratonon?

(#52884) emvy válasza Hi!King (#52883) üzenetére


emvy
nagyúr

Nagyon fugg a futotol. Ez a legnagyobb gond vele. Van, aki felmaratonon tobb percet is gyorsul tole, van, aki pedig nem.

while (!sleep) sheep++;

(#52885) HKorn válasza Zozo0525 (#52877) üzenetére


HKorn
addikt

Solar drive 18k Biatorbágyon adidas outletben, én is arra mentem volna rá, de nem volt 41-es csak nagyobb méretek

Run&Ride

(#52886) #76500480


#76500480
törölt tag

Clifton pont EVAval van kitomve, Pegasusnal nem tudom. Kettő közül az utóbbi nehezebb, mégis az előbbivel lassabb totyogós futások mennek 4:30, km átlaggal. Hokara írták, hogy merev… van benne valami karbonlap is?

(#52887) bajnokpityu válasza HKorn (#52885) üzenetére


bajnokpityu
félisten

az miféle?
mihez hasonlít saucony - nike vonalon?

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#52888) inf3rno


inf3rno
nagyúr

Voltam ma én is 4km + 100L víz szétlocsolása + 2.5km. Rohadt meleg van. Megittam közben 1.5L vizet. Akarom mondani a helyi iso öreganyám málnaszörpje és ásványvíz.

[ Szerkesztve ]

Buliban hasznos! =]

(#52889) margithid


margithid
veterán

Na megjott a REEBOK FOREVER FLOATRIDE E.
Felpróbálva nagyon kényelmes.
Ami vicc, hogy nagyobbnak tűnik mint a pega, pedig ez fél cm-rel kisebb méret
15k-t nagyon megéri, szerintem csillapítás is rendben lesz.
Köszi igyvanferi!

(#52890) HKorn válasza bajnokpityu (#52887) üzenetére


HKorn
addikt

Nem tudom megmondani, nekem azon kívül egy ISO Ride 2 van, ahhoz valamelyest hasonló talan nem annyira puha. Illetve egy Nike Quest 2 van, annal viszont jobban csillapít de nehezebb is. 18k-t szerintem meger nagyon, végig Boost talpas, jól is néz ki.

Run&Ride

(#52891) Zozo0525 válasza HKorn (#52885) üzenetére


Zozo0525
őstag

sajnos messze van :-( online nem találok jó árban most. azért köszi

(#52892) bencze


bencze
senior tag

Na így lassan bő év után jónak láttam visszanézni, 10e-et elhagyta az olvasatlan, bocs, nem most fogom átnézni.
Jó ez a cipő topic. Adidas Adiosban futottam még 19-ben, 2 hónap kihagyás után, aztán úgy megfájdult a térdem, hogy tán egy évet is tartott mire elmúlt. Az az éles fájdalom valahol az ízületben, nem is a szokásos ínszalag, hogy azóta is paranoiás vagyok az ilyesmire nehogy lesántuljak rendesen. Azóta ahogy a nagykönyv írja én is meghíztam, lefogytam, mindenféle ebben az istenverte kovidos időben mint majd mindenki, talán csak ti nem. Tavaly március óta home office van, 1 nap voltam bent irodában szeptemberben, nem mondom, hogy nem csinálja ki az ember fejét. December óta jobb, hogy azóta elég folyamatosan tudtam mozogni, az embernek inkább van életkedve meg motivációja kicsit figyelni az étkezésre.
Szóval szégyen nem szégyen elővettem a régi Swerve-m és még egyet amit román emagról halásztam jó áron és azokban futogattam tavaly óta. Most vettem egy 20-as Ultraboostot, a 19-eshez képest szélesebb elöl a lábfejnek a hely, ebben már lehet futni, meg mintha nem csak a felső de a talp is picit szélesebb lenne, futócipő alakja lett. Az a baj olyan imbolygós fajta, hogy is mondjam, mintha nem csak vízszintesen puha hanem oldalra is. Mint a rossz bicikli, ott is olyan kell legyen, hogy ne rázzon de ne hajoljon amikor kiállsz felfelé...
Szóval továbbra is gondolkodom mi a fenét vegyek a félős térdemre így 10 kiló extra tömeggel (tudom, le kell fogyni), amióta falun lakom nincs egy rendes bolt csak az adidas outlet, jó árak vannak néha de 99% divatcuccokat csinálnak :) nem mondom szép csicsás az ultraboostom, biztos kikezdte az ízlésem nekem is a vénség de szeretem a színeket (autó csak azért fekete mert nem rendes boltból van és ilyen lett, a színes már el volt adva :) ).

A nagy pangás után hazamegyek kocogni egy kicsit UTT-n valami csapattal, meg ha UB végre összejön azon is van egy 5-ös csapatunk, arra már jó lenne 5 perces tempó alatt teljesíteni, nyerni nem akarok de azért öregember nem vénember, legyen miből lassulni később.

[ Szerkesztve ]

-= QFR mx blue / HPE87 mx brown / QFR mx red / Poker 2 mx blue / Poker 3 mx clear / Leopold FC660M mx silent red=-

(#52893) inf3rno válasza bencze (#52892) üzenetére


inf3rno
nagyúr

Nem lehet, hogy az Adidas cipő okozta a térd fájásodat? Vagy mire tippelsz, mi lehetett a kiváltó ok? Szerintem ha fogyni akarsz, és félted a térded, akkor bringát lenne érdemesebb csinálni akár görgőn napi szinten, melléje meg kocogni. Nekem is fájt amúgy a térdem, legutóbb azért hagytam abba. A combom húzódott valahogy fölötte, valami csomó van benne, ami azóta sem múlt el, de a térdem helyrejött úgy nagyjából 1.5 év alatt. 10kg rám is felszaladt, most próbálok megszabadulni tőle.

[ Szerkesztve ]

Buliban hasznos! =]

(#52894) Zozo0525


Zozo0525
őstag

Jó reggelt. Reggeli 10 megvolt. Most nezem, uj PB 55:29:DD:DD:DD nem tudatosan, csak igyy alakult nekem gyors ősszel 1 ora 7 perc volt ez....

(#52895) inf3rno válasza Zozo0525 (#52894) üzenetére


inf3rno
nagyúr

Reggelt. Érdekes, hogy a tegnapi után nem érzem magam fáradtnak. Igaz 10 órát aludtam. Lehet, hogy ma is futok, de ma azért kevesebbet. Lehet, hogy megint túl hirtelen lesz ez az egész. Pedig megfogadtam, hogy egy darabig szigorúan 3-4km 2 naponta, aztán tegnap már 6.5 volt, és ma is mennék. :S

Buliban hasznos! =]

(#52896) tomcica válasza Zozo0525 (#52894) üzenetére


tomcica
Topikgazda

Alakul ez..mondjuk majd 40perc alatt mar nem igy osztjak a PB-t...de attol meg orulunk Vincent van,elvezd,fejlodj...tied a nyaaaar :K :DDD

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#52897) Zozo0525 válasza tomcica (#52896) üzenetére


Zozo0525
őstag

Köszönöm, azért nem kell félni hogy megelőzlek.😎 . 40 percet en kizart hogy elérem. Talan az 50 percet sem...... (67-s kiadású vagyok).....

(#52898) Zozo0525 válasza inf3rno (#52895) üzenetére


Zozo0525
őstag

En minden nap szinte megyek. 10 km korul.... Iden 1455 km jarok....

(#52899) inf3rno válasza Zozo0525 (#52898) üzenetére


inf3rno
nagyúr

Sajnos nem vagyunk egyformák, nekem szarok az ízületeim. Az utóbbi 5 évben 3 hónap edzés után mindig eldurran valami, aztán jön a kényszerpihenő. Előtte sem voltak jók amúgy, csak nem ennyire. Ez egy 15-20 éves folyamat már.

Buliban hasznos! =]

(#52900) xy.zsolt válasza Zozo0525 (#52897) üzenetére


xy.zsolt
őstag

2 hónap híján én is 67es vagyok. 2hónap futás alatt 45perc alá vittem a PB-t 10k-n. Igaz, én bringáztam/zok intenzíven az elmúlt 5 évben, de a futást januárban 2x5km (6.00ás tempó) után 3hét sérüléssel kezdtem. Ha jó a keringés akkor minden más gyorsabban összejöhet (ennyi idősen is) mint mikor azt is a zéróról kéne felépíteni. De nyilván ez az egyéni aktuális egészségiállapottól is függ

[ Szerkesztve ]

BESTSECRET MEGHÍVÓt szívesen küldök PM-ben.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.