Hirdetés

2024. május 14., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-02-28 18:16:31

LOGOUT.hu

Elso fazis: epits ki egy megfelelo alapot,konnyu,alacsonyabb pulzusu alapozassal.Erzesbol ez a "meg tudok kenyelmesen beszelni futas kozben",nagyjabol a max pulzusod 70-75%-a.
Amikor ugy le tudsz futni kb. 10km-t,hogy 5 utesnel nem mozdul el tobbet az alap futopulzusod akkor kezdheted a kovetkezo fazist.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#52450) danielsz


danielsz
tag

Nekem múlt pénteken (ja már hétfő van, szóval 10 napja) megroggyant kissé a lábam, egy fokozót toltam, aminek a lényegi része 7,2 km volt, utolsó kör (1,2 km) 4:00 p/km-es tempó közelében volt. Úgy látszik, ez most sok volt, pedig bírnom kellett volna. Egy hete hétfőn kimentem azért letesztelni, hogy valamennyire használható-e. Úgy éreztem, kuka az egész, úgyhogy 4,5 km után véget vetettem neki. Csütörtök-péntek mentem 9-9 km-t, utóbbi már egész jó volt, tegnap 12 km részben terep már jól is esett. A Pega 36 Trail tényleg egy jó cipő, azt kell hogy mondjam.
Hétvégén verseny, nem bírtam ki, hogy ne nevezzek be, pedig fos a formám még. Már nagyon vonzott egy közösségi esemény. Pécs-Orfű-Abaliget FM a verseny, a félmaratoni távot nem akartam bevállalni (400+ m szinttel), a 9 km-es Orfű-Abaliget távot fogom futni. Az is kellemes, egy elég szemét emelkedő van benne, Strava alapján 1,5 km-en 90 m az emelkedés. 2 és fél éve futottam ezt Rókaűzők szakaszként, az elég jól sikerült, 4:18 p/km-es áltlagra ment a 7,1 km-es táv - ez ugye nem teljesen ugyanaz + gyengébb is vagyok. Meglátjuk mi lesz belőle.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.