Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-02 09:11:11

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#97600) Laslow válasza #79335424 (#97568) üzenetére


Laslow
senior tag

Kipróbáltam az Elixir2-t, tökéletesen tudja a hangerőprofilozást, de vérszemet kaptam és megnőttek az igényeim, amihez viszont úgy látom épp nem elég a tudása.

Ilyet szeretnék nem rootolt telefonon:
- 1x1-es Widget
- Rábökve feljön egy profilválasztó lebegőablak (nem tudom mi a rendes neve)
- Rajta az előre összerakott profilok listájával, amikre rábökhetek (majd rábökés és a profil beállítása után a lebegőablak rögtön bezáródna)
- A listákon ilyeneket lehessen állítani:
---- Teljesen néma üzemmód
---- Tetszőleges hangerős (utcai/irodai) üzemmódok
---- Adott hangerős üzemmód + fényerő maxra + Képernyő elforgatás funkció bekapcsolás + Waze indítás
---- Fényerő 1%-ra + Képernyő elforgatás funkció kikapcsolás + Waze leállítása

Az Elixir2 úgy látom ezt csak úgy tudja, hogy behozza a teljes képernyős Profilválaszótáját, ahol a jobbra-balra nyilakkal tudok a profilok között ugrálni, majd az Aktiválás gombbal aktiválni valamelyiket, majd utána még be is kell zárni a Profilválasztó képernyőt (Home gomb). Ehelyett olyat szeretnék, ami az Elixir2 Hangerő profiljaihoz hasonlóan egy sima listában mutatja a fenti pár profilt, és elég csak rábökni valamelyikre, és már csinálja is, és nem kell lapozgatni, meg utána visszatérni a kezdőképernyőre...

Van ilyen?

"A Bijou olyan, mint mikor egy gyönyörű, csillagos nyáréjszakán nagyon-nagyon szomorú vagy, és közben mézes epret eszel" - http://bijoumusic.hu

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.