Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-02 09:11:11

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#37189) #79335424 válasza aizen92 (#37184) üzenetére


#79335424
törölt tag

Ha ismered a Tasker -t, akkor az jó lehetőség, amit előttem linkeltek. DE! Én azt javaslom, hogy az egyklikkes megoldást válaszd! Nekem nem Tasker van, hanem E-Robot és Elixír2 (összes összetevő). Ez a két program ugyanannak a Magyar fejlesztőnek a munkája. Az Elixír egy rendszerinfó, widget készítő, profilozó alkalmazás. Ezzel lehet manuális kapcsolású zár ki-be műveletet csinálni (tesztelve). Az E-Robot pedig egy Taskerhez hasonló automatizáló. Természetesen kezeli az Elixír profiljait, műveleteit is. Ezen kívül a Tasker, Locale pluginokat (pl. Secure Settings). Lehet használni az előre definiált lehetőségeket, de ha jobban ismered a droid lelkét, akkor a teljesen manuális mód is megoldható, (közvetlen shellparancs, intent, activity, broadcast üzenet, stb.). Ha esetleg Samsung készüléked van, akkor ezt a topikot ajánlom figyelmedbe (#353 -nál kezdődik az, ami most idevág). Bartatamas nick pedig a program fejlesztője. Én ezt nevezem Support -nak.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.