Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#36201) Siriusb válasza aizen92 (#36200) üzenetére


Siriusb
veterán

Nekem is annak tűnik, csak rá téve a műholdas réteg, meg a streetview.

(#36202) pepe091 válasza aizen92 (#36200) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Szerintem is, csak egy régebbi verziója.

(#36204) skul0


skul0
aktív tag

Üdv!
Olyan alkalmazást keresek, amiben könnyen lehet rendezgetni, keresni a saját recepteket, amolyan házi receptkönyv szerű alkalmazást.
A My CookBook nem rossz, tud mindent, de a kezelőfelülete nem az igazi. Valami ahhoz hasonlót keresnék. Köszönöm előre is!

(#36205) handrash válasza Toby888 (#36196) üzenetére


handrash
őstag

Vannak amiket nem lehet átrakni.

Biztonságot? ---> http://www.athsecurity.hu/

(#36206) Tyer válasza skul0 (#36204) üzenetére


Tyer
őstag

Én a trello-ban csináltam egy Receptek táblát...

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#36207) San398 válasza Toby888 (#36196) üzenetére


San398
őstag

Én ezt használom: [link] Ha feltelepítek valamit akkor azt automatikusan átteszi SD-re

-----====A jóban az a rossz, a rosszban az a jó, hogy minden múlandó.====----- PÜ-re illik válaszolni!!

(#36208) Toby888 válasza handrash (#36205) üzenetére


Toby888
senior tag

deeee nekem semmit nem enged !!!

(#36209) volvoguy


volvoguy
addikt

Üdv! Szükségem lenne egy jó Facebook appra illetve egy jó böngészőre is.

Facebook appból nem kell, hogy jelezzen, sem hogy szinkronizálja a fotókat, semmi extra, legyen stabil, és ne fusson a háttérben ha bezárom azt. Legyen kis energiaigényű.

Böngészőből a Chrome beta-t próbálgatom, nagyon kényelmes, de mintha olvastam volna h nagyon energiaigényesebb...mellette a Dolphinra gondoltam..

Asus P8H67, Core i3 2120 (3,3Ghz), RAM 2x4GB 1333Mhz, Sapphire HD6850 1GB, 500GB Seagate Sata3, Sharkoon Vaya + BenQ G2020HD 20" - Nexus S 4.0.3

(#36210) aizen92 válasza volvoguy (#36209) üzenetére


aizen92
addikt

boat browser nem kérdés. ;) van benne gesture is.
nekem nincs facebook appom én pl a boatról szoktam chatelni. pont elég.

[ Szerkesztve ]

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#36211) petipetya válasza volvoguy (#36209) üzenetére


petipetya
nagyúr

Ha fontos a minimális energia fogyasztás, akkor egy jó kis böngészőben (pl. boat browser, next browser, dolphin browser) használd majd a touch.facebook.com címet.

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#36212) LonGleY válasza volvoguy (#36209) üzenetére


LonGleY
veterán

FB kliensként végre van mit ajánlani: Spatio. Ebben látod a hírfolyamot, és alap tevékenységeket elvégezhetsz benne. Offline is folytathatod az olvasgatást valamilyen szinten, és mindig látod, hol tartottál. Fogyasztásban ez se több, mivel nem fut a háttérben. A touch.facebook.com se rossz, de ezt azért kellemesebb használni.

FB chatre meg jó valamelyik üzenetküldő progi (Xabber, imo messenger, IM+, Trillian).

[ Szerkesztve ]

(#36213) volvoguy


volvoguy
addikt

Köszönöm srácok megprobalom oket:)

Asus P8H67, Core i3 2120 (3,3Ghz), RAM 2x4GB 1333Mhz, Sapphire HD6850 1GB, 500GB Seagate Sata3, Sharkoon Vaya + BenQ G2020HD 20" - Nexus S 4.0.3

(#36214) #16695808 válasza volvoguy (#36209) üzenetére


#16695808
törölt tag

Szedj le egy korábbi verziójú facebook apk t pl. 1.5

(#36215) mszl válasza mcsm88 (#36203) üzenetére


mszl
aktív tag

Köszönöm!

Akkor megbarátkozik vele, hogy mégis a google navigciója az amit keres.

A hálózat építést csak elkezdeni lehet, befejezni nem.... Eredetije a HUP-on!! Onnan kölcsönöztem!!

(#36216) tomy86 válasza Toby888 (#36196) üzenetére


tomy86
addikt

Droidsail Super App2SD. Bármelyik appnak, amivel eddig próbálkoztál, első indulásakor megadtad a superuser jogot?

(#36217) tonyrulez válasza havri1 (#36191) üzenetére


tonyrulez
őstag

Ott van az is, csak görgess lejjebb.

4 8 15 16 23 42

(#36218) Bozek válasza Toby888 (#36208) üzenetére


Bozek
nagyúr

Hányas droidod van?

(#36219) smileismarci válasza Sztenn (#36199) üzenetére


smileismarci
tag

szerintem itt előbb kapsz :K [link]

#%

(#36220) sunsun2


sunsun2
tag

Sziasztok!
Egy kérdésem van legyetek szívesek válaszolni.A telefonom automatikusan csatlakozik az otthoni wifi hálózatra,miután egyszer megadtam a jelszót!Azt szeretném beállítani,hogy minden alkalommal kérje a jelszót továbbra is!!Ezt hol tudom beállítani?Olyat nem találtam,hogy automatikus csatlakozás és a pipát kivenni.A választ előre is köszönöm.

(#36221) Bozek válasza sunsun2 (#36220) üzenetére


Bozek
nagyúr

Csak úgy tudod megoldani, hogy ha törlöd a kapcsolatot minden alkalommal. Bemész a WiFi-hez és arra, amelyiknél az szerepel, hogy Mentve, hosszan rányomsz, majd Elfelejt.

[ Szerkesztve ]

(#36222) spiky03


spiky03
veterán

Tudtok ajánlani jó bevásárló lista app-ot?
Van egyáltalán ilyen? :)

Jegyzettömböm az van, de valami olyan kellene, amire beírom, hogy mit szeretnék venni, majd ha megvan akkor kipipálom vagy valami ilyesmi érdekelne.

[ Szerkesztve ]

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#36223) cappa72 válasza spiky03 (#36222) üzenetére


cappa72
nagyúr

simple shopping list

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#36224) atosan


atosan
addikt

Sziasztok,
Mivel hiába kerestem, nem találtam kimondottan az android vírusirtókról semmit, ezért itt kérdezek.
Számítógépen Avastot használok évek óta, előző telefonon szintén az volt, 2.3.6-os androiddal 7-8 mega ramot foglalt, ami nem sok. Az új telómon 4.1.2 van, ahol 35-45 megát fogyaszt, ezelég soknak tünik nekem 512 ramnál.
Ti milyent használtok, mit javasoltok ami kevesebbet fogyaszt?

Segítségetek előre is köszönöm :R

[ Szerkesztve ]

Maine coon

(#36225) LonGleY válasza atosan (#36224) üzenetére


LonGleY
veterán

Egyszerű a helyzet: nem kell semmi ilyesmi. Fölösleges, ha hülye programokat nem telepítesz. De még ha be is kapsz egy reklámozósat, legfeljebb uninstallálod. A tűzfalnak lehet csak értelme, hogy tilthasd a programok nethez jutását - már ha rootolva van a készüléked.

[ Szerkesztve ]

(#36226) this is life


this is life
Ármester

Sziasztok! Nem tudjatok veletlenul , hogy mikent lehet kideriteni a tabletemerol hogy kepes e miracastra (samsung p5110, 4.22 )
Elore is koszonom a valaszokat.

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#36227) vizslakutya válasza atosan (#36224) üzenetére


vizslakutya
senior tag

Az is egy megoldás ,ahogy az "olvtárs" mondja,hogy nem raksz fel csak óvatosan alkalmazásokat.
Nálam ez dolgozik,általában 5-7 mega közt eszeget.telepítés előtt ellenőriz,memóriát kezel,stb..
Kinek mi tetszik.

>vizslát mindenkinek<> Xiaomi Mi 11 Lite 5G >

(#36228) atosan válasza vizslakutya (#36227) üzenetére


atosan
addikt

Köszi szépen a válaszokat :)

Maine coon

(#36229) Gzolo válasza spiky03 (#36222) üzenetére


Gzolo
senior tag

Én a Google Keep-et használom erre a célra :)

[ Szerkesztve ]

(#36230) spiky03 válasza Gzolo (#36229) üzenetére


spiky03
veterán

Thx neked is :R

Megnézem őket, amiket ajánlottatok.

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#36231) dud998


dud998
őstag

Sziasztok!

Tudtok olyan alkalmazást, amivel dupla koppintásra feléled a kijelző?

Üdv!

“Ük-ük-ükunokáimnak, akikkel sohasem fogok találkozni. Jó érzés tudni, hogy ezeken a lapokon keresztül mégis kapcsolatba lépünk majd egymással. A legjobbakat kívánom nektek egész életetekre, bárkik is legyetek. Szeretettel, ük-ük-üknagyapátok, Brian Johnson”

(#36232) gzbotii


gzbotii
veterán

Egy olyan progi kellen, amivel a telefon tipusat es "komponeseit" tudom ellenorizni. Hasonlo mint a system info appok...

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#36233) sunsun2 válasza Bozek (#36221) üzenetére


sunsun2
tag

Köszönöm!

(#36234) dokee78 válasza gzbotii (#36232) üzenetére


dokee78
félisten

CPU-Z,Antutu,Quadrant?

(#36235) LonGleY válasza dud998 (#36231) üzenetére


LonGleY
veterán

Ilyen nincs, ugyanis mikor a képernyő nincs bekapcsolva, nincs érzékelés sem. Hangra, de inkább mozgatásra / dőlésszögekre vagy a közelségérzékelő jelzésére szoktak keltetni telefonokat. Itt épp listáztam a legismertebb kapcsolókat.

[ Szerkesztve ]

(#36236) petipetya válasza LonGleY (#36235) üzenetére


petipetya
nagyúr

LG G2.

"nincs rá lezsóidő"

(#36237) Gzolo válasza LonGleY (#36235) üzenetére


Gzolo
senior tag

Lg G Pad, Wp8-as Nokiák

(#36238) 7Sony7


7Sony7
addikt

Helló! Tudom, hogy a Google a brátom, stb, de ott már eltévedtem. Tudtok olyan progit, amivel figyelhetem egy másik teló aktuális helyzetét? Előre is köszi.

-

(#36239) choco01


choco01
addikt

Miért fagy ki az Arc alapú felismerés?
Amikor beállítanám: Sajnos, a(z) Arcalapú feloldás leállt. :Y

Applikáció fejlesztés, weboldal készítés, SEO, Online marketing » https://petadev.com

(#36240) vgyuri válasza 7Sony7 (#36238) üzenetére


vgyuri
őstag

Cerberus (fizetős) vagy Avast (ingyenes). A telefon a gps helyzetét feltölti egy weboldalra, másik mobilról megnézheted. A követett telefonon mobilnet vagy kimenő sms-ekre elegendő összeg legyen.

[ Szerkesztve ]

(#36241) bozont


bozont
veterán

Üdv

Létezik olyan videólejátszó droidra ami ismeri a Hi10 x264-et? Egyáltalán létezik olyan erős mobil hardver ami képes lejátszani az ilyen videókat?

A másik pedig, jelenleg melyik zenelejátszó produkálja a legjobb hangminőséget? Jelenleg a DeadBeef-et használom és elégedett vagyok vele, de a nagyméretű fájlokat nagyon lassan kezeli.

[ Szerkesztve ]

(#36242) Hauptmann


Hauptmann
addikt

Van androida Rampart klón esetleg?

(#36243) Toby888 válasza tomy86 (#36216) üzenetére


Toby888
senior tag

nemkelett, mert nem kérdezte, beálitottam hogy automatice engedéjezzen ...

(#36218) Bozek : 4.1.2 a droid

(#36244) dud998 válasza LonGleY (#36235) üzenetére


dud998
őstag

Köszönöm szépen!

“Ük-ük-ükunokáimnak, akikkel sohasem fogok találkozni. Jó érzés tudni, hogy ezeken a lapokon keresztül mégis kapcsolatba lépünk majd egymással. A legjobbakat kívánom nektek egész életetekre, bárkik is legyetek. Szeretettel, ük-ük-üknagyapátok, Brian Johnson”

(#36245) 7Sony7 válasza bozont (#36241) üzenetére


7Sony7
addikt

Hi10 x264 ez mi? Hol használják?

Better Hi10p support. Ez nem tudom mit jelent, de az MX player leírásában találtam. Ha teszel fel egy rövid videót, kipróbálom.

[ Szerkesztve ]

-

(#36246) petipetya válasza Gzolo (#36237) üzenetére


petipetya
nagyúr

+1

"nincs rá lezsóidő"

(#36247) twine válasza bozont (#36241) üzenetére


twine
addikt

Még a tavalyi HTC ONE X-en(tegra3) próbálgattam 4K-s videókat,,,szó nélkül játszotta....
A hardver szerintem a "felső kategóriában" adott,,, Tegra,Snapdragon,,etc.... :K

[ Szerkesztve ]

(#36248) bozont válasza 7Sony7 (#36245) üzenetére


bozont
veterán

10bit-es x264 kódolás, a 8bit helyett. Röviden jobb képminőség, de erősebb hardver is kell hozzá valamivel.

Ez most animés körökben elterjedt igazából, ezért sincs sok támogatás hozzá (főleg ha a médialejátszókról beszélünk).

Mindjárt dobok egy linket. Én is megnézném, de még nincs itt az új telefonom, a régi meg elég gyenge már.

(#36247) twine
Na ez jól hangzik. Valószínűleg az Xperia SP lesz az új telefonom, az hardverileg is elég jó.

[ Szerkesztve ]

(#36249) r4z válasza bozont (#36241) üzenetére


r4z
nagyúr

Zenelejátszóból nekem a Neutron az etalon hangban, de mivel ronda és nem valami user-friendly, maradtam a PowerAMP-nál. Egy külső DSP-vel simán jó.

A videó-témára: az Xperia SP simán jó lesz arra szvsz :K

twine: OFF-ba beköszönni derogál? :P Hagytam meglepit ;]

[ Szerkesztve ]

I don't love people. I love 911s, Astral Projection and french fries, in that order.

(#36250) Logeeen


Logeeen
senior tag

Valaki nem tudna csinálni Call Meter 3G-hez egy szabályt, ami a Telekom Next S dijcsomagját tartalmazná?
Próbáltam, de nekem ez túl bonyolult...

#Xiaomi 13T#

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.