Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#36551) petipetya válasza Regirck (#36549) üzenetére


petipetya
nagyúr

Regirck:
Automatikusan frissíti magát.

LonGleY:
Nekem magyarul jelent meg ilyen névvel: hangkeresés a Google Playhez. Persze ettől még fogalmam sincs, hogy mi ez.

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#36552) kovisoft válasza mcsm88 (#36535) üzenetére


kovisoft
őstag

És ez a Navitel mennyibe kerül? Mert a play-en csak annyi van, hogy 30 napig ingyenes.

(#36553) Bozek válasza Viktor0610 (#36541) üzenetére


Bozek
nagyúr

Ezért is jó Xperia telefont használni. :) Ott van Facebook integráció, amivel az FB naptár eseményeket (nem csak a születésnapokat) behúzza a telefonos naptárba. :)

(#36554) Jarod1 válasza petipetya (#36551) üzenetére


Jarod1
addikt

A SoundCloud egy zenéket felhőben tároló alkalmazás, főleg zenészeknek készült...

(#36555) Dedkov76


Dedkov76
tag

Volt valakinek gondja viber telepítéssel?Nem jön sms-ben a kód...

"miért vagytok gyengék?"

(#36556) csecso22


csecso22
tag

sziasztok
Hogy lehet azt meg csinálni hogy a Play Zenébe megjelenjenek a borítók ?

"Csak a puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot"

(#36557) Lordus


Lordus
senior tag

két különböző telefonon az adfree nem működik az utóbbi időben :(
fatal error, túl régi verzió, nem frissít. pedig a legutolsó van fent.
és jönnek a qrva reklámok.
nincs valami másik progi, ami ugyan úgy a reklámokat irtja?

DIGITÁLIS NYOMTATÁS, DEKORÁCIÓ! Plakátok, matricák, járműdekor, molinó, zászló, öntapadó fólia, keretezett vászonkép, sajtófal, világítódoboz, tábla, plexi, szórólap, kiadvány, roll-up, pop-up, kiállítás, rendezvény, póló, stb.

(#36558) mcsm88 válasza Lordus (#36557) üzenetére


mcsm88
senior tag

Droidwallal be tudod állítani melyik app használhatja a wifit, vagy a mobilnetet.
Ha nincs engedély adatforgalomra, a reklám se tud jönni, meg nincs feleslwges adatforgalom se.

(#36559) tomy86 válasza Lordus (#36557) üzenetére


tomy86
addikt

AdAway kitűnően működik továbbra is.

(#36560) csabsz13 válasza Viktor0610 (#36524) üzenetére


csabsz13
aktív tag

sajnos ennél többet szeretnék. az általam belinkelt app elvileg tudja azt, hogy 1az1ben a PC megjelenítőjeként funkcionál a tablet (tehát pl. a win asztalt látom) és ott el tudok indítani bármilyen alkalmazást és azt működtetni is egér és billentyű nélkül, csak a tableten (azaz a tablet egy wifi-n a PC-hez csatlakoztatott monitor, egér és billentyűzet egyben)!
lehet, hogy ilyen nem létezik?

AMD Ryzen 2600x 3.6GHz - BE QUIET! Shadow Rock Slim - MSI B450 Tomahawk - KINGSTON HyperX Predator 32GB DDR4 3200MHz - ZOTAC RTX2070 AMP! EXTREME - FSP Aurum Gold 550M - Bitfenix Merc Alpha

(#36561) RootRulez válasza petipetya (#36544) üzenetére


RootRulez
félisten

Ez az lesz, ami lejön majd a 4.4-es droiddal OTA-n a Nexusra? Vagy lehet vmi mókolt cucc?

Illetve ha felteszem, akkor ez felülírja az eredeti Gmail klienst vagy egy másik app lesz?

═════════════════════════════════════════

(#36562) petipetya válasza RootRulez (#36561) üzenetére


petipetya
nagyúr

Ez az lesz, ami lejön majd a 4.4-es droiddal OTA-n a Nexusra.

Ha felteszed, akkor ez felülírja az eredeti Email (és nem a Gmail) alkalmazást.

Kipróbáltam, tökéletesen teszi a dolgát.

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#36563) 426os


426os
őstag

Sziasztok!
Zenelejátszónak eddig a PowerAmp jött be a legjobban, de ugye az fizetős. Az összes többi ingyenes alternatíva kompromisszumokat igényel, egyikkel sem tudtam megbarátkozni.
A PowerAmp nem olcsó, de azt hiszem meg fogom venni, azonban előtte lenne ezzel kapcsolatban egy kérdésem: Mivel nincs mobilnetem, nem vagyok folyton online, de buszon szeretnék hallgatni zenét. A PowerAmp megvásárolt verziója nem akar majd időnként kinézni a netre és ellenőrizni, hogy érvényes-e a licensz? (jelenleg "alternatív" módon használva néha gondol egyet és letilt).
Ha nem hajlandó működni offline, akkor nem adok ki érte majdnem 1000Ft-ot.

.

(#36564) Bozek válasza 426os (#36563) üzenetére


Bozek
nagyúr

Bár néha felnéz, de nem fog letiltani ez miatt. Legalábbis engem eddig nem tiltott le, csak a SmartWatch-hoz letölthető kiegészítő, de annak más a készítője.

(#36565) becenevem válasza Viktor0610 (#36541) üzenetére


becenevem
aktív tag

A desktopon beolvassa a google naptár a facebook eseményeimet viszont a szinkronizáció nem viszi át sem a telómra, sem a tabomra.

Telón a Xperia facebook integráció megoldja, de a tabra mi lehetne a megoldás?

Van ötleted? Neked szinkronizál?

Ne gyere be meg ne gyere erre, he...

(#36566) RootRulez válasza petipetya (#36562) üzenetére


RootRulez
félisten

Télleg ez nem is a gmail... Lehet eddig fent sem volt. :U

═════════════════════════════════════════

(#36567) becenevem válasza petipetya (#36562) üzenetére


becenevem
aktív tag

Felraktam. 4.0.4-en nem írta felül az eredeti mail programot. Külön települt. Működik rendesen.

Ne gyere be meg ne gyere erre, he...

(#36568) becenevem válasza becenevem (#36565) üzenetére


becenevem
aktív tag

Időközben megtaláltam. Megjelentek új szinkronizálandó pontként és ott be kellett kapcsolni a google naptáron belül.

Ne gyere be meg ne gyere erre, he...

(#36569) tskó


tskó
tag

Az mitől lehet, hogy galaxy s advance-en nem indul el a z4root? Illetve mit lehet helyette használni?

(#36570) S e t h válasza petipetya (#36562) üzenetére


S e t h
nagyúr

Tényleg nem rossz, nekem külön alkalmazásként települt, nem írta felül a régit. A task alkalmazásomat megfektette, de emellett rendben működik, köszi.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#36571) Gzolo válasza Dedkov76 (#36555) üzenetére


Gzolo
senior tag

Ha nem jön a kód, akkor várni kell 1 percet, és ki fogja írni, hogyha nem jön a kód katt ide. Bejön a weboldal, ahol el lehet indítani egy hívást, és automata fog felhívni és angolul bemondja a kódot.

(#36572) 426os válasza Bozek (#36564) üzenetére


426os
őstag

Csak nálam ugye néha hosszabb ideig nem tudja ellenőrizni a licenszet, mert nincs internet. Offline szoktad használni, vagy van mobilneted? Olyan személy megerősítése kellene, aki offline szokta használni, akár több órán keresztül is.

.

(#36573) Peat;)


Peat;)
veterán

Androidra van olyan könyvolvasó app amiben a kindle-hez hasonlatos magyarázó/szótár van? Tehát rábökök egy szóra és ad egy leírást, vagy ha bele lehet applikálni angol-magyar szótárt akkor jelentést? Köszi

(#36574) Lordus válasza tomy86 (#36559) üzenetére


Lordus
senior tag

köszönöm a segítséget! :R
müxik, ahogy kell :K

DIGITÁLIS NYOMTATÁS, DEKORÁCIÓ! Plakátok, matricák, járműdekor, molinó, zászló, öntapadó fólia, keretezett vászonkép, sajtófal, világítódoboz, tábla, plexi, szórólap, kiadvány, roll-up, pop-up, kiállítás, rendezvény, póló, stb.

(#36575) Bozek válasza 426os (#36572) üzenetére


Bozek
nagyúr

Van mobilnetem, de általában ki van kapcsolva. Csak amikor használom, akkor kapcsolom be, viszont ez nem esik egybe a zenehallgatással (közbe nem NET-ezek).

(#36576) 426os válasza Bozek (#36575) üzenetére


426os
őstag

Köszönöm :R

.

(#36577) RootRulez


RootRulez
félisten

Sziasztok!

Manapság egyébként melyik tárcsázó a favorit? Anno az exDialer volt a. Van mostanában vmi új, szép, jó?

Köszi: RR

═════════════════════════════════════════

(#36578) vizslakutya válasza 426os (#36572) üzenetére


vizslakutya
senior tag

Nálam,most megy kb félórája,nem kapcsolt le,az egyéb módon használt az már ilyenkor sűrű könnyek között elbúcsúzott tőlem.
Kapsz egy Unlockert,amit szerintem addig nem is mutat a Play ,amíg ki nem fizetted,innentől meg már mit ellenőrizzen?

>vizslát mindenkinek<> Xiaomi Mi 11 Lite 5G >

(#36579) Belfhegor


Belfhegor
csendes tag

Üdv. Mindenkinek!
Segítségeteket kérem' :(( Keresem az alábbi névnap widgetet. Képet csatolom. Annó a Telenor oldaláról találtam, ujjra raktam a rendszert és nem volt róla mentésem. A marketen sem találom. Köszi előre is.

[ Szerkesztve ]

(#36580) Tyer válasza Belfhegor (#36579) üzenetére


Tyer
őstag

Miért pont az?

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#36581) petipetya válasza S e t h (#36570) üzenetére


petipetya
nagyúr

Seth és becenevem:

Csak saját felelősségre használjátok. Nexus 5 romból csórták ki, így minél távolabb vagytok a 4.4-től, annál érdekesebb dolgokat művelhet. Jelen esetben csak annyit, hogy nem frissíti a meglévőt, hanem mellé települ. Ám ez legyen a legnagyobb gond vele.

"nincs rá lezsóidő"

(#36582) G.Peter


G.Peter
aktív tag

Olyan óra alkalmazást tudtok mondani, ami a másodpercet is írja? Widget nem kell, elég ha az alkalmazáson belül írja.

(#36583) st6969


st6969
őstag

Udv, olyat szeretnek, hogy a szamitogepen levo avi videokat wifin keresztul nezem a telefonon. Mxplayert probaltam, 5-10 masodpercig minden ok, aztam megall (gondolom betelik a puffer...) Van vmi megoldas? Huawei Y300

(#36584) randras válasza petipetya (#36367) üzenetére


randras
veterán

Végül nyert a többi javasolttal szemben. :R

(#36585) Bozek válasza st6969 (#36583) üzenetére


Bozek
nagyúr

BSPlayer, LAN mód.

(#36586) half333


half333
őstag

Sziasztok! Az alsó gombsor világítása nagyon halvány. Lehet valamit állitani a build.prop-ban? Valaki tudna ebben segíteni?

(#36587) Tyer


Tyer
őstag

AirDroid-dal miért nem tudok zenét feltenni a telomra?

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#36588) ted_mosby válasza half333 (#36586) üzenetére


ted_mosby
senior tag

Szerintem ezt a telefonod topicjában tedd fel.

Sony Xperia Z1 Compact Felhasználó | "Az előre nem látott lehetőséget azonnal használd ki, s az előre nem látott nehézségekre rögtön tettel felelj." ~ Carl Von Clausevitz

(#36589) RootRulez válasza RootRulez (#36577) üzenetére


RootRulez
félisten

Akkor senki sem használ alternatív tárcsázót vagy mindenki az eXDialert használja? :U

═════════════════════════════════════════

(#36590) 7Sony7 válasza RootRulez (#36589) üzenetére


7Sony7
addikt

Nálam a gyári megy.

-

(#36591) half333 válasza ted_mosby (#36588) üzenetére


half333
őstag

Mivel haldoklik a topic,ezért gondoltam itt teszem fel,mivel build prop-ban lehet állitani,csak nem tudom pontosan hol.

(#36592) Bozek válasza half333 (#36591) üzenetére


Bozek
nagyúr

Persze az Android programozás topic-ban is feltetted ugyanezt... És naná, hogy egyik helyen se írtad le, hogy milyen telefonról van szó...

(#36593) ted_mosby válasza Bozek (#36592) üzenetére


ted_mosby
senior tag

Jaja. És mi sem tudjuk megérzésre hogy milyen telefonja van az adott embernek. És ehhez mi köze a programozásnak.

Nézd meg hogy ki írt legutoljára abba a topicban és küldj rá egy PÜ-t, nyílván válaszol és akkor megoldódik a problémád.

Sony Xperia Z1 Compact Felhasználó | "Az előre nem látott lehetőséget azonnal használd ki, s az előre nem látott nehézségekre rögtön tettel felelj." ~ Carl Von Clausevitz

(#36594) twine válasza RootRulez (#36589) üzenetére


twine
addikt

dialer+ ,contacts+
Esetleg nézz rájuk....:U én is stock tárcsázót használok régóta...ez is csak próba képen járt valamelyik telefonomon...Nem emlékszem mennyire jó,,(vagy sem) :B

[ Szerkesztve ]

(#36595) TRob1 válasza RootRulez (#36589) üzenetére


TRob1
veterán

(#36596) ted_mosby


ted_mosby
senior tag

Olyan SMS szoftver vagy hasonló nincs, ami kijelzi ha elolvasták az SMS-eim? Nagyon fontos lenne,köszönöm :)

Sony Xperia Z1 Compact Felhasználó | "Az előre nem látott lehetőséget azonnal használd ki, s az előre nem látott nehézségekre rögtön tettel felelj." ~ Carl Von Clausevitz

(#36597) kezman válasza RootRulez (#36589) üzenetére


kezman
őstag

Ezt próbáld meg, szerintem egyik legjobb, én az egyéni csengőhangok beállítása miatt töltöttem le de szerintem nagyon jó. :K

[ Szerkesztve ]

Ne dühöngj, hogy megöregedtél, van, akinek ez sem sikerül.<< Nokia 5800>>Huawei P Smart>>

(#36598) twine válasza ted_mosby (#36596) üzenetére


twine
addikt

ha a szöveges üzenetek beállításainál bent van a pipa a kézbesítési jelentéseknél,,akkor Nexuson (stock droidon) így néz ki egy beszélgetés...látsz az idő mellet egy kis zöld pipát ha elolvasták...nálad nincs ilyen?

[ Szerkesztve ]

(#36599) Bozek válasza twine (#36598) üzenetére


Bozek
nagyúr

Az csak kézbesítési jelentés.

(#36600) RootRulez válasza petipetya (#36562) üzenetére


RootRulez
félisten

Még valami, ez a "gyári" E-mail kliens hogy bánik az Exchange-el?

═════════════════════════════════════════

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.