Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#36101) harry3 válasza air (#36093) üzenetére


harry3
őstag

Bajom igazából nincs velük, csak elég lenne a sima Google-féle beállítások nélkül. Találtam is 4.2-eset, csak ott kisebbre vették az ikonokat a dokkon, ezért gondoltam megkérdezem, hogy tud-e valaki 4.1-et linkelni, mivel nem találtam. Nem baj, akkor jó lesz ez is. :K

[ Szerkesztve ]

(#36102) zsoltzsolt válasza Criton (#36097) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Hát nekem továbbra sem lép be, gondolkodik egyet és visszadob a konfigurálás oldalra

(#36103) Laca1212


Laca1212
őstag

Google maps csak online működik? Csak azért kérdezem, mert próbáltam mobilnetet kikapcsolva is, de navigált úgy is...
Mikor használja a netet, vagy hogy van ez?

(#36104) Bozek válasza zsoltzsolt (#36095) üzenetére


Bozek
nagyúr

Nekem is a fizetős van már jó ideje, semmi gond nincs vele. És tényleg gyorsabb lett.

(#36099) chab7: Én ajánlottam akkor is, hátha. De a Tiéd amúgy is egy speciális eset. Ő csak elolvasni akarja később, nem gyűjti. Legalábbis a leírásából ez jött le.
Amúgy megoldható Nálad is. Csak be kell lépni az Android\data\com.ideashower.readitlater.pro\Files\RIL_offline\RIL_pages mappába és ott lesznek ilyen 100001, 100002, stb. almappák. Ha csak egyet mentettél le, akkor csak 1 ilyen könyvtár lesz, abban pedig megtalálod a text.html-t. Átmásolod, átnevezed és meg is marad későbbre.

[ Szerkesztve ]

(#36105) Criton válasza zsoltzsolt (#36102) üzenetére


Criton
veterán

Facebookon engedélyezve van? Nálam semmi probléma nincs, és az üzeneteket is megkapom.
Skype, Facebook, Gmail

(#36106) zsoltzsolt válasza Criton (#36105) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Facebookon hogyan tudom engedélyezni?

(#36107) Criton válasza zsoltzsolt (#36106) üzenetére


Criton
veterán

Mikor hozzáadod az accountot, akkor megkérdezi a facebook, hogy engedélyezed-e az alkalmazást...
Facebookon nekem így jelenik meg az alkalmazás beállítások alatt:

[ Szerkesztve ]

(#36108) zsoltzsolt válasza Criton (#36107) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Köszi, sikerült, még régebben kikapcsoltam a platformokat vagy miket, most vissza és megy. Köszi

(#36109) Gzolo válasza Laca1212 (#36103) üzenetére


Gzolo
senior tag

A navigálás az megy úgy is, viszont az útvonaltervezéshez mindenképp kell neki a net, ha az megvan, utána már ki lehet kapcsolni. Net nélkül még keresni sem lehet, hiába van lementve a térkép offline.

(#36110) air válasza handrash (#36100) üzenetére


air
nagyúr

Fentebb már linkeltem. Így.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#36111) #16695808 válasza zsoltzsolt (#36095) üzenetére


#16695808
törölt tag

Töröld a profilt és utána vedd fel újra a facebookot utána megy

(#36112) Criton


Criton
veterán

van olyan app, amivel a céges exchange naptárat tudom a telefonnal szinkronizálni?

(#36104) Bozek: gyári beállítások visszaállítása van?

[ Szerkesztve ]

(#36113) bibliator


bibliator
aktív tag

Sziasztok!

Vettem egy dual simes telefont (concorde smartphones 5000) 4.2.2-es oprendszerrel. A régi telefonomon (Motorola Defy) 4.2.2-es CM-es oprendszer volt.
A legnagyobb bajom az újjal, hogy a lock screen nagyon gagyi. Nincs benne az a tulajdonság, hogy a képernyő hátterét állítsam (sima feketére), jobbra húzással a fényképezőgép indul el stb. A Widgeteket sem lehet kipakolni. És a feloldó gombnál sincs semmi beállítási lehetőség. Ezeket mind használtam....

A kérdésem az lenne, hogy le lehet ezt valahogy cserélni a googles gyári képernyőzárra?
(A telefonom rootolt, de nincs rá custom rom)

Köszi

Jobb kétszer pofára esni, mint egyszer mellé!

(#36114) Laca1212 válasza Gzolo (#36109) üzenetére


Laca1212
őstag

Köszi szépen! :)

(#36115) Bozek válasza Criton (#36112) üzenetére


Bozek
nagyúr

Nem értem a kérdést...

(#36116) kezman


kezman
őstag

Van egy kis gondom ha csengőhangot állítok be contakt-hoz akkor elfelejti, 2-3 hívás után visszaáll alap értesítési csengőhangra, ( Huawei Y300) olyan app-ot keresek amivel ezt meg tudom oldani, saját hangjaimat be tudom állítani és ott is marad, esetleg tud valaki ilyet?????

Ne dühöngj, hogy megöregedtél, van, akinek ez sem sikerül.<< Nokia 5800>>Huawei P Smart>>

(#36117) air válasza Criton (#36112) üzenetére


air
nagyúr

Vedd fel az Exchange fiókod, és kapcsold be a naptár szinkronizálását!
Ha esetleg ez nem működne, akkor Sync2 vagy Touchdown.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#36118) kezman válasza bibliator (#36113) üzenetére


kezman
őstag

Próbáld meg, Beállítások>>Alkalmazások kezelése>>Összes>> concorde képernyőfeloldás és tiltsd le

[ Szerkesztve ]

Ne dühöngj, hogy megöregedtél, van, akinek ez sem sikerül.<< Nokia 5800>>Huawei P Smart>>

(#36119) San398 válasza kezman (#36116) üzenetére


San398
őstag

Ha van root jogod akkor próbáld ezt
Android csengőhangok helye system\media\audio\ringtones
Android sms hang helye system\media\audio\notifications
telefon újraindítása

-----====A jóban az a rossz, a rosszban az a jó, hogy minden múlandó.====----- PÜ-re illik válaszolni!!

(#36120) choco01 válasza air (#36088) üzenetére


choco01
addikt

Köszi.
Az operát használtam régen, mi a különbség az opera mini meg mobil meg amik még vannak verziók között? :DD
A többit is köszönöm, megnézem majd őket.

xenom0rph: Tableten használtam a dolphin beta-t.. lehet itt is jó lesz majd. :)

Bozek: Úgy értettem hogy a lapot vagy oldalt letudd menteni, aztán meg eléred net nélkül.

Applikáció fejlesztés, weboldal készítés, SEO, Online marketing » https://petadev.com

(#36121) kezman válasza San398 (#36119) üzenetére


kezman
őstag

Nincs Root, hétvégén meg oldom, mivel tudom át rakni?

Ne dühöngj, hogy megöregedtél, van, akinek ez sem sikerül.<< Nokia 5800>>Huawei P Smart>>

(#36122) handrash válasza kezman (#36116) üzenetére


handrash
őstag

Próbáld ki ezt.

Biztonságot? ---> http://www.athsecurity.hu/

(#36123) handrash válasza air (#36110) üzenetére


handrash
őstag

:R

Biztonságot? ---> http://www.athsecurity.hu/

(#36124) volvoguy


volvoguy
addikt

Tudtok egy jó Power Saver appot ami valóban jól végzi a dolgát és sokat lehet vele spórolni az akksin? Root nem játszik...

[ Szerkesztve ]

Asus P8H67, Core i3 2120 (3,3Ghz), RAM 2x4GB 1333Mhz, Sapphire HD6850 1GB, 500GB Seagate Sata3, Sharkoon Vaya + BenQ G2020HD 20" - Nexus S 4.0.3

(#36125) San398 válasza kezman (#36121) üzenetére


San398
őstag

Én Root explorer-t használtam

-----====A jóban az a rossz, a rosszban az a jó, hogy minden múlandó.====----- PÜ-re illik válaszolni!!

(#36126) Bozek válasza choco01 (#36120) üzenetére


Bozek
nagyúr

Válaszoltam: Pocket.

(#36127) bibliator válasza kezman (#36118) üzenetére


bibliator
aktív tag

Sajnos ilyet nem találtam.
Egyedül DataUsageLockscreenClient volt ami lockscreenre utalt a nevében is. Azt letiltottam, de nem történt semmi.

Jobb kétszer pofára esni, mint egyszer mellé!

(#36128) tonyqa23 válasza volvoguy (#36124) üzenetére


tonyqa23
senior tag

Greenify. Sokat jelent.

Siemens M35i >> Samsung SGH R210 >> Sony-Ericsson K700i >> Nokia 6120 classic >> ZTE Grand X In >> iPhone 6s >> Huawei P8 >> Samsung Galaxy A50 >> iPhone XS >> iPhone 12 Pro >> iPhone 14 Pro

(#36129) kovisoft válasza tonyqa23 (#36128) üzenetére


kovisoft
őstag

De azt mondta, hogy Root nem játszik, a Greenify-hoz meg root kell.

(#36130) Bferibörs


Bferibörs
addikt

Sziasztok!
Egy kis gond, gyári vissza állítást akartam , a telefon elmegy a nyev kiválasztásához ( angol lenne ) de onnan sehova tovább. Android system recovey ez van felül alatta nyelv kiválasztása, klikk rá és bevillan a robot piros háromszögben felkiáltó jellele.
Valami ötlet, hogy ilyenkor mit lehet csinálni ? :O

a telefon Alcatel OT-8008D Scribe HD.

köszönöm :R

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#36131) air válasza choco01 (#36120) üzenetére


air
nagyúr

Opera Mini: az Opera proxy szerverein keresztül, tömörítve tölti le a kért oldalakat. Mobilnetre optimalizálva, kb. a szokványos adatmennyiség tizedét használva. Flash nincs, csökkentett funkciójú és designú oldalmegjelenítés.
Opera Classic: a régi Opera Mobile. Inkább a deszktop böngészőkhöz közelebbi funkcionalitás és megjelenítés, Flash támogatással.
Opera Androidra: Na, ezt egyelőre messze kerülni kell! Az új, Google-lel közösen fejlesztett Blink megjelenítő "motor", amit a Chrome is használ. Szerintem ez a legrosszabb böngésző a 3 közül.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#36132) randras


randras
veterán

Postai csomagkövetésre van valami bevált app? Nekem a legtöbb csomagomra a találatul jött appok nem jók. Régen Package Buddy-t használtam, megvettem.

(#36133) randras válasza randras (#36132) üzenetére


randras
veterán

(#36134) tonyqa23 válasza kovisoft (#36129) üzenetére


tonyqa23
senior tag

Tényleg, bocs.

Siemens M35i >> Samsung SGH R210 >> Sony-Ericsson K700i >> Nokia 6120 classic >> ZTE Grand X In >> iPhone 6s >> Huawei P8 >> Samsung Galaxy A50 >> iPhone XS >> iPhone 12 Pro >> iPhone 14 Pro

(#36135) choco01


choco01
addikt

Még egy kérdés lenne! :))
Milyen fizetős, és milyen ingyenes anti vírus alkalmazást érdemes használni jelenleg? :U
Köszi. :R

Applikáció fejlesztés, weboldal készítés, SEO, Online marketing » https://petadev.com

(#36136) LonGleY válasza choco01 (#36135) üzenetére


LonGleY
veterán

Semmilyet.

(#36137) Tyer


Tyer
őstag

Használ valaki instaWeather-t? Miért lehet, hogy nem megy a Facebook-os dolog?

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#36138) MurdR válasza choco01 (#36135) üzenetére


MurdR
veterán

Mint ahogy Longley kolléga is említette, valóban semmilyet. Viszont ha root jogod van a telefon felett, akkor egy tűzfalat feltehetsz, amivel tudod korlátozni az appok nethozzáférését. Én használok.
Nekem egy puzzle ne akarjon netre kapcsolódni.

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#36139) Criton válasza choco01 (#36135) üzenetére


Criton
veterán

Én az Avastot használom, semmilyen probléma nincs vele, nem korlátozza a telefon sebességét (Nexus4).

(#36140) kodmen válasza air (#36019) üzenetére


kodmen
tag

Rajta leszek, de nem véletlen van 20MB/hó netem évek óta: csak vésztartalék, nem használom napi szinten, inkább kibírom a legközelebbi wi-fi helyig. Vagy jó a napi helyett a korábban írt összesített adat is?

(#36141) choco01


choco01
addikt

Igazából olyan kéne amibe benne van ez "lopás gátló" funkció vagy mi..

Applikáció fejlesztés, weboldal készítés, SEO, Online marketing » https://petadev.com

(#36142) petipetya válasza choco01 (#36141) üzenetére


petipetya
nagyúr

Cerberus

"nincs rá lezsóidő"

(#36143) choco01 válasza petipetya (#36142) üzenetére


choco01
addikt

:R

Applikáció fejlesztés, weboldal készítés, SEO, Online marketing » https://petadev.com

(#36144) kodmen válasza petipetya (#36142) üzenetére


kodmen
tag

Jónak tűnik, én lost phone-t használok, ami jól meg is szivatott, amikor mikro sim-re cseréltem a kártyát készülve az új telefonomra. Arra pont jó volt, hogy nem tudtam aktiválni a sim-et, és sms-ben jelszó emlékeztetőt sem küldeni emiatt... :U Másik telóban aktiválva már működött.
A bajom ezekkel az, hogy aki lopásra adja a fejét, az már tisztában van vele, hogy lehet kivédeni, sim-et gondolom 1 percig nem hagyják benne, utána meg rom-csere, és nem mentél semmire sajnos.
Ez ellen gondolom nincs megoldás. Nem lehet az IMEI alapján követést megoldani, csak tiltást? Hogy bárhol a világon akarnák használni, be lehessen mérni!

(#36145) domesz


domesz
aktív tag

Üdv.

Valaki meg tudja mondani ennek az alkalmazásnak a nevét?

köszi

domesz felhasználónak 121 pozitív értékelése van a fórumon!

(#36146) bostone


bostone
addikt

A google+ alkalmazásban, hogyan tudom beállítani, hogy a telóval lőtt képeket csak wifiről szinkronizálja? Az aljas lezabált 400 megát és még hol van a hó vége...

(#36147) air válasza domesz (#36145) üzenetére


air
nagyúr

Parancsolj! :D

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#36148) Melack válasza bostone (#36146) üzenetére


Melack
veterán

Google Fotókban nézd meg, az felelős a szinkronizálásért.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#36149) petipetya válasza bostone (#36146) üzenetére


petipetya
nagyúr

Google+ / menü / beállítások / automatikus mentés / fotók biztonsági mentése / csak wifi hálózat.

"nincs rá lezsóidő"

(#36150) szildavid90


szildavid90
aktív tag

Létezik valami Skype alternatíva Androidra? Aminek sokkal kisebb a mérete, kis egyszerűre gondoltam, csak beszélgetésre kellene.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.