Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#75501) hobizoli


hobizoli
nagyúr

szombaton Tottenham - Arsenal :K

több drón kell ;P

(#75502) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

zmeg és elvették a stream-et...
:DDD
ááááá

(#75503) Citroware


Citroware
addikt

'pool lesz a bajnok. :DDD

(#75504) venember83 válasza Tibiajax (#75498) üzenetére


venember83
nagyúr

Tűnjön a picsába haza? Ejnye, micsoda megfogalmazás az ilyen? :U

Amúgy nem érdekelne, de háromgólos előnyt így elszórakozni, és ilyen bíráskodásban részesülni. Ez már sok.

[ Szerkesztve ]

(#75505) Tibiajax válasza venember83 (#75504) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

ja igen, most jön a bíróval takarózás

(#75506) venember83 válasza Tibiajax (#75505) üzenetére


venember83
nagyúr

Az első gól után teljesen jogos a bíró elmarasztalása, és akkor Perisics nyakra menő megmozdulásáról még nem is beszéltünk. De végül is igazad van, ez mind megengedhető hazai pályán. Amúgy mintha te az Arsenal meccset nézted volna, míg tartott.

[ Szerkesztve ]

(#75507) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

Carrizo!!!!!

venember83 ez így van.... :K

[ Szerkesztve ]

(#75508) venember83 válasza Tibiajax (#75507) üzenetére


venember83
nagyúr

Szép álmokat! ;)

(#75509) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

basszus, ma pedig már rókáztam egyet..
na mindegy, azért szép volt. a 3-0 akkor is 3-0.
tizenegyesekkel meg még az életben nem volt szerencsém.. '98-ban sem, 2002-ben sem, meg azóta sem..mindig a retkesebb csapat ment tovább végül

[ Szerkesztve ]

(#75510) pohár válasza Tibiajax (#75509) üzenetére


pohár
félisten

most sem változott a tendencia ;] :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#75511) szab.tam válasza hobizoli (#75501) üzenetére


szab.tam
nagyúr

"szombaton Tottenham - Arsenal"

0:0 vagy 3:3, de x lesz.

****

(#75473) Enzolord

tovább sikerült vergődnünk. ok.
mindkét meccs alapján totál érdemtelenül.

az odavágón kifejezetten fosok voltunk.
ma volt hajtás.
a vidi tökéletesen védekezett. mindenhová odaértek.
a fradi játékosok a határokat feszegették a szabálytalanságoknál.
(csomó sárgát megúsztunk.)

a böde gól viszont tanári volt.
szokásosan 1*ű, mint a faék, és technikailag is tökéletes.
átvesz a levegőben, befordul a védőről, másik lábbal bepasszol a kapuba.
:))

szerk:
ürülhetünk, de nagyon nem érdemeltük meg.
irdatlan mennyiségű hiba volt.
gerának konkrétan alig volt jó passza.
seszták. 20 perc után lecseréltem volna.
radót előbb behoztam volna.
láma. külön fejezet. végül is szerepe volt, hogy tovább sikerült mennünk, de amikaor megláttam, hogy ő rúgja a 11-est, széttártam a karomat...

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#75512) Napfénysüti

Egy érdekes pár eléggé PR szagú utánpótlásnevelős cikk:
Kapkodnak a fehérvári tehetségekért – FTC, Dinamo Zagreb, Red Bull

Na most én itt focizom. Mármint helyileg ebben a csarnokba járok és szoktam látni néha az edzések végét. Vannak ügyes srácok az tény viszont egy-két edző néha brutális milyen káromkodást meg lebaszást megenged magának a gyerekekkel szemben. Szóval a családias légkör szerintem igencsak kozmetikázott túlzás. Érdemes a kommenteket is elolvasni.
Ettől függetlenül sok sikert nekik, neveljenek ki ügyes játékosokat.

[ Szerkesztve ]

Més que un club!

(#75513) Enzolord válasza Napfénysüti (#75512) üzenetére


Enzolord
addikt

Biztos, hogy mindig a szép szó, meg a babusgatás a leginkább célravezető?

Az iskolákban is hozzá se érhetsz a gyerekhez egy ujjal se, mert feljelent egyből az okos szülő, pedig van 1-2 akkora f@szpatraszt, hogy ráférne egy alapos keretezés..
Nem is értem ezeket, én annak idején kaptam 1-2 fülest, mert jó gyerek voltam, de nem haltam bele..

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#75514) #84221696 válasza Enzolord (#75513) üzenetére


#84221696
törölt tag

Az még hagyján, de ha elpofáztam anyámnak, hogy az igazgató lekevert egy lángost, ő adta a másik felét! :D

(#75515) bagyulajuve válasza Tibiajax (#75509) üzenetére


bagyulajuve
addikt

így utólag örülök, hogy így lett
a sok interes elhitte, hogy továbbjuthatnak, de nem ;]

Resistencia eterna

(#75516) Napfénysüti válasza Enzolord (#75513) üzenetére

Nem, nem ezt mondtam. De azért amit itt kapnak az egyik edzőtzől a gyerekek az nem éppen célravezető szerintem. Ha elront valamit tegye szóvá a mester eza dolga de azért ne ordítva bazmegoldjon kb 10 éves srácoknak... :U

Én is játszottam serdülősként és jobban teljesítettem ha nem egy állandóan ordítozó ember volt az edzőnk. Utóbbi engem mindig blokkolt fejben. Felnőttként már marhára nem érdekel mit mondanak, volt hogy megyei meccsen idegenben a fél szurkolótábor veréssel fenyegetett és bár aggódtam a testi épségemért de a képükbe röhögtem hogy kicsit még hecceljem is őket. :DDD

Ja amúgy kolléganőm járatta az egyik gyerekét a linkelt egyesülethez de fél év után el is jött onnan a srác az edző miatt...

[ Szerkesztve ]

Més que un club!

(#75517) lacy86


lacy86
addikt

Nah, akkor elvileg ez a meccs is le van tudva.

(#75518) Napfénysüti

Éppen kiolvastam:

Nos nekem mint szakmabeli nagyon tetszett. Sok nagyszerű kapust lehet megismerni benne és érdekes volt olvasni mennyit változott ez a poszt az elmúlt bő 140 év során. Merem ajánlani az összes fociszurkolónak, játékosnak hogy egy kicsit jobban megértsék ennek a posztnak a sajátosságait. Társaimnak a ketrecben pedig azért mert szimplán lebilincselő iromány. :R

[ Szerkesztve ]

Més que un club!

(#75519) L_YKing


L_YKing
addikt

Arda elso golja a bajnoksagban! :R

Vegre beerett a torok golja is, ennek kifejezetten orulok.
Messi csak a szokasos, mar - mar unalmas. :DDD
Neymart es Suarezt kivennem egy kicsit a kezdobol, hogy jobban belehuzzanak.

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#75520) venember83 válasza L_YKing (#75519) üzenetére


venember83
nagyúr

Végre. Már jobban is aludtam így az éjszaka. :K

(#75521) Tibiajax válasza venember83 (#75520) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

az a baj, h állandóan a Barcának fújnak a bírók, így mindig nyernek.. ez így unalmas

(#75522) venember83 válasza Tibiajax (#75521) üzenetére


venember83
nagyúr

A hollandok meg nem tudnak tizenegyeseket rúgni. Ez már csak ilyen világ, Tibcsi.

A legutóbbi Juve-meccs margójára: Keveset és pontatlanul passzoltunk, buta szabálytalanságokat követtünk el, lassúak és beszariak voltunk. Azt gondoltam, hogy a büntetőpárbajban még a kaput sem találjuk el, ehhez képest kifejezetten magabiztos volt mindenki. Pedig pl. Zazáról azt hittem, hogy jó szokásához híven le sem állítja a labdát a tizenegyespontra, hanem ahogy odaadják neki, egyből belebasz egy nagyot, menjen, amerre megy. :DDD

(#75523) Enzolord válasza Napfénysüti (#75518) üzenetére


Enzolord
addikt

Na majd elolvasom, hátha belelátok az elmétekbe.. ;] ;] ;]

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#75524) L_YKing válasza venember83 (#75520) üzenetére


L_YKing
addikt

Nagyon helyes... De meg en milyen jol aludtam.. :))

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#75525) NyxNyxNyx válasza L_YKing (#75524) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

A barca meccsen? Azon én is. ;]

75526: Egyiket se néztem. :D

Enzolord: Na azt sajnos néztem, de lehet nem kellett volna. Junior szerintem a Real meccsre gondolt.

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#75526) L_YKing válasza NyxNyxNyx (#75525) üzenetére


L_YKing
addikt

En meg sem tudtam nezni... :(

Bar lehet izgalmasabb volt kikapni otthon 0-1-re... Nem? ;]

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#75527) Enzolord válasza L_YKing (#75526) üzenetére


Enzolord
addikt

Idegenben kaptak ki 1:0ra.. :) Most fognak otthon a hétvégén.. ;] ;]

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#75528) pohár


pohár
félisten

Sokkal kevesebben járnak Magyarországon meccsre, mint amit a klubok hazudnak

még pénzt, méééééééég

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#75529) Enzolord válasza pohár (#75528) üzenetére


Enzolord
addikt

Azért egy Honvéd Ferencváros meccsre még a hivatalos nézőszám is aggasztó, de ha ez tényleg igaz, akkor az katasztrófa...
Tényleg gusztustalan, és érthetetlen, mi célja ezekkel a kormányunknak, mert ha a kenyeret és cirkuszt a népnek lenne a mottó, akkor legalább tele lennének a stadionok, míg atyáink szétlopják az országot, de így??

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#75530) Napfénysüti válasza Enzolord (#75523) üzenetére

Közben érdemes az éppen említett kapusokról youtube-on videót keresgélni. :K

Més que un club!

(#75531) forceberg válasza Enzolord (#75529) üzenetére


forceberg
veterán

+ ez is mi a Qrva anyjuk?

Belépőjegy árak már 185 €/jegyártól. Árak iránt érdeklődjön elérhetőségeinken!

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#75532) Tibiajax válasza venember83 (#75522) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

jól van, de legalább tudtad, milyen emlékeket hozott fel bennem a szerda este..

(#75533) Enzolord válasza forceberg (#75531) üzenetére


Enzolord
addikt

Nem fogytak el a jegyek?
Vagy ez most mi?

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#75534) venember83 válasza Enzolord (#75533) üzenetére


venember83
nagyúr

Lehet, hogy elfogytak, de azért, mert valaki felvásárolta.

(#75535) Enzolord válasza venember83 (#75534) üzenetére


Enzolord
addikt

Igazi kis huncutok lehettek ezek.. ;] ;] ;]

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#75536) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

(#75537) venember83 válasza Tibiajax (#75536) üzenetére


venember83
nagyúr

Szép gesztus. :K

(#75538) szab.tam válasza pohár (#75528) üzenetére


szab.tam
nagyúr

ezt már én is sokszor furcsának találtam a tv-t nézve.
felcsúton volt a héten a vidi - fradi.
állítólag minden jegy elkelt.
azt nem tudni, ki vette meg őket, mert kb. félház volt.

a cikkből:
"Ezzel az egészet finanszírozó adófizetőknek, vállalkozásoknak érdemes tisztában lenniük."

a szponzori szerződést megkötő vállalkozásokat a nézőszám kozmetika baromira nem fogja érdekelni.
neki nem abból áll az érték, hogy a helyszínen 800 vagy 1200 ember nézi a mezeken lévő matricát.

**

-----

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#75539) Enzolord válasza Tibiajax (#75536) üzenetére


Enzolord
addikt

:R :R

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#75540) Napfénysüti válasza pohár (#75528) üzenetére

Lehet addig nem jár ki több ember amíg mindenkinek nem lesz egy saját stadionja. :DDD

Més que un club!

(#75541) szab.tam válasza Napfénysüti (#75540) üzenetére


szab.tam
nagyúr

ja. tényleg.
mindenki fogjon még egy stadiont! :DDD

****

én tényleg támogatok mindent: stadiont, magyar focit, stb.
de ez milyen gyenge már... :(( :(((

az mlsz legfelháborítóbb és talán inkább legdilettánsabb húzása a 2 meccs közvetítése volt a kincstárin.
amikor 8 meccs volt, és abból 6-ot elcsúsztatva közvetítettek, szétosztva a királyin a és a sport tv-n, akkor sokan megnéztük az összeset.
olyanok, akik már nem akaunk meccsre járni, de szavesen látjuk. és olyanak is, akik sosem voltak és nem lesznek kint.

ha a foci minőségét változatlan állandónak vesszük a képletben, a kevesebb élő közvetítés nem fog több helyszíni nézőt generálni.
pont fordított a dolog.

ezek a f*kalapok úgy gondolták, (vagy azt hazudták más okokból), miszerint a fociszerető honpolgár így gondolkodik:
"hmmm. nem közvetíti a tv. kutya fáját. nem ba! kimegyek és megnézem!"

hát nem. azóa én is elkezdem spanyolt nézni a sport tv-n.
nagyon rosszul jártam.... :D

mlsz bevétel kontra reklámok? lefossák. gondolom a kincstári rendesen betápol, és pótolja a kimaradt meccseket...

csak ilyenkor rosszul esik a szeretett nyílunkat ebben a bagázsban látni.

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#75542) KisTücsök válasza Tibiajax (#75489) üzenetére


KisTücsök
addikt

Dehogy nehéz. :D Mióta vártam, hogy leírd e sorokat. ;] :))

Ideje lenne Wengert elzavarni.

Mindjárt rangadó, megint beéghet. Bár nem lepődnék meg, ha ezt meg hoznák.

(#75543) pohár


pohár
félisten

mi az a zene a Spurs meccs előtt, hajajaj :DDD

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#75544) szami777


szami777
addikt

Ez mekkora már, h a star wars zenéjére vonulnak be a csapatok a white heart lane-re :D :D

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#75545) pohár


pohár
félisten

juuuuj de csúnya volt az a gól, jujujuj :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#75546) NyxNyxNyx


NyxNyxNyx
addikt

Hát kurva szarok vagyunk. De miért ilyenkor jön a hullámvölgy amikor a legfontosabb meccsek jönnek. :(

Gyakorlatilag az történik amit az Arsenal akar. Tottenhamnél a labda, de a sokemberes jól védekező fal ellen nem tudnak mit csinálni.

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#75547) KisTücsök


KisTücsök
addikt

:DDD

Na, itt a lehetőség a totthamnek.

(#75548) szami777


szami777
addikt

Azta kva ez nem sokon mult.
Ezert szeretem a golvonal technologiat.

Arsenal piros egy londoni rangadón. Valaki meg van lepodve? :D

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#75549) Enzolord válasza szami777 (#75548) üzenetére


Enzolord
addikt

gYorsan fordítottak..

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#75550) KisTücsök válasza KisTücsök (#75547) üzenetére


KisTücsök
addikt

:Y

Nem tartott sokáig.

Azért az is kemény, hogy az arsenal mennyire összezuhan ha 1 emberrel kevesebben vannak. Persze, nagy hátrány, de ilyen hamar, állandóan?!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.