Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#75551) NyxNyxNyx válasza NyxNyxNyx (#75546) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

nevermind

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#75552) szami777 válasza NyxNyxNyx (#75551) üzenetére


szami777
addikt

Biztos? :D ;]

Igy legalabb izgis lesz a bajnoksag hajraja.

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#75553) NyxNyxNyx válasza szami777 (#75552) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Nem mernek kockáztatni a végén. 2-2 után mintha elfogadták volna a döntetlent.

Aztán meg majdnem beszoptak egyet a végén. Nem vagyok elégedett.

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#75554) Enzolord válasza NyxNyxNyx (#75553) üzenetére


Enzolord
addikt

Bár én nem láttam a meccset, csak a statisztikákat, de nem is lehetsz elégedett.. :) szépen elbaszarinthattátok a végét..

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#75555) KisTücsök


KisTücsök
addikt

Nincs Costa. Van Matics-Mikel. X, ha mákunk van. :W

(#75556) szami777 válasza KisTücsök (#75555) üzenetére


szami777
addikt

Jo ez a stoke nagyon :(

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#75557) Enzolord


Enzolord
addikt

Eddig jól alakul ez a focinap.. :) vezet az Everton, már csak a DVTK-t kell lenyomni, és kiváló.. Csak most megyek asszonyhoz, hétfő reggelig együtt, úgyhogy holnap a United ki fog kapni.. Nagyon félek.. :)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#75558) szami777 válasza szami777 (#75556) üzenetére


szami777
addikt

Az még lemaradt, hogy utálom őket, mint a szart.

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#75559) KisTücsök válasza szami777 (#75558) üzenetére


KisTücsök
addikt

:DDD

Nem baj, az alap.

Na, ez nem volt csúnya. Ezek is de hiányoznak már. Ezek a jó kis távoli lövések.

(#75560) szami777 válasza KisTücsök (#75559) üzenetére


szami777
addikt

Az megvan h december kozepe ota mi szereztuk a legtobb pontot a bajnolsagba?
Meg barmi lehet a végén.

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#75561) lacy86


lacy86
addikt

Tottenham X jol jott!

Hajra Leicester ;]

(#75562) KisTücsök válasza szami777 (#75560) üzenetére


KisTücsök
addikt

Ja, pont mostanság nézegettem. Hát, bajnokok azért már nem leszünk. :D De BL helyezés még meglehet. Bár mondjuk már az is azért akkora számba menne, mint az esetleges Leszter bajnoki győzelme.

Amúgy nem vagyunk jók, necces lesz ez a meccs is. Meglátjuk.

(#75563) lacy86


lacy86
addikt

Meg kell mondja, hogy CR7 ezt szepen berakta oda!

(#75564) MPowerPH


MPowerPH
félisten

Ma vegre(-vagy a fene tudja, osz utan nagyon felve varom) BVB - FCB rangado. Eddig nagyon szepen nezett ki a felzarkozas, es mar csak 5 pont a hatrany. Sajnos a Bayern mar tul van a pocsek napjan, elozo hetvegen a Mainz -ra jutott az a szerencse, hogy egy nagyon semmilyen Bayernt fogott ki. Ez ma biztosan nem igy lesz. Es hiaba nyeri a meccseket a Dortmund, sokszor latszik, hogy nagyon nincs elkepzeles, korulmenyesek, es a szerencse mellettuk van. Ha ma is ugy jatszanak, mint elozo hetvegen, akkor sima vereseg. Latatlanban mar a dontetlennek is orulnek.... Nem tudom milyen hangulatban/magabiztossaggal mennek ki a palyara az oszi zako utan. De ha betojnak, akkor annyi. Ilyen ideges mar regen voltam.... :U

Don't Tread On Me

(#75565) lacy86


lacy86
addikt

M.City henger is beindult!

De bakker ma CR7 igen rafeszult errre a meccsre!
( azert az a ketto szabadrugas odabaxott! )

(#75566) pohár válasza MPowerPH (#75564) üzenetére


pohár
félisten

én gólgazdag meccset vizionálok mindig ezekre a meccsekre, de mivel most fogadtam is rá (1,5 over), és a szelvényem utolsó meccse, ezért garantált a 0-0, 1-0, 0-1 :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#75567) MPowerPH válasza pohár (#75566) üzenetére


MPowerPH
félisten

Biztosra mentel. ;] En nem merem megtenni. Ha a Bayern betalal, onnantol akar megint daralas is lehet, es nem allnak meg 1 golnal. BVB vedelme nagyon gyenge, foleg mikor hatranyban vannak, es a tamadasokra osszpontositanak. Nagyon sok a kontra ellenuk, ahol a vedelem alt. verve van. Nem beszelve a Burki -rol, aki egy idozitett bomba. Szemben Neuer -re azert lehet epiteni, es a soprogetesen kivul a ziccerek haritasaban is fenyevekkel jobb.
Jobban orulnek, ha ezt a Bayern elbukna, es tartalekolna az erot a BL-re. ;]

mod: Khm.. A Bayern 24 meccs alatt csak 13 golt kapott, es abbol egyszer talan a Wolfsburg ellen jott 4. :D Azert az nem gyenge. Ennel jobb merleggel csak az Atletico meg a Juve rendelkezik. Csak Ok 'alig' rugtak mellette golt. Meglatjuk.

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#75568) pohár válasza MPowerPH (#75567) üzenetére


pohár
félisten

igyekeztem a biztosra menni, de lehet, hogy az sem lesz most elég :D
egy gólváltásnak simán benne kell lennie a meccsben, egyik csapat védekezése sem olyan jó, hogy ne kapjon be 1-1 gólt

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#75569) KisTücsök


KisTücsök
addikt

zsír. :)

Túl szép lett volna 4 győzelem zsinórban.

[ Szerkesztve ]

(#75570) lacy86


lacy86
addikt

Tottenham - Arsenal osszefoglalot most neztem meg!

Azert Ramsey szepen "besarkazta" a kapuba! :R

(#75571) L_YKing válasza KisTücsök (#75569) üzenetére


L_YKing
addikt

Most egy picit helyre lettek rakva... Nem lehet egy golos gyozelemmel baszakodni. Ez a jatek edes keves lesz a Psg ellen idegenben.

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#75572) KisTücsök válasza L_YKing (#75571) üzenetére


KisTücsök
addikt

Hát akkor még szerencse, hogy hazai pályán játszunk majd. :DDD

Tartalékolt a holland.

De amúgy ja, nem voltunk jók, várható volt az x.

(#75573) L_YKing válasza KisTücsök (#75572) üzenetére


L_YKing
addikt

Oo faszom, mrg vagyok keveredve... Minden evben osszekerulnek mar azt sem tudom mi lett az elozo meccs eredmenye.. :DDD (valamiert 1-1 remlett)

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#75574) bagyulajuve


bagyulajuve
addikt

néha a Loki meccseit is közvetíthetnék, nemcsak a Fradit :(

#75575 lacy86 - ez így van. De kicsit lehetne kiegyenlítettebb a TV-ben szereplés..... Bár az egész k mlsz hibája, mert szerintük így többen járnak majd meccsre :W

[ Szerkesztve ]

Resistencia eterna

(#75575) lacy86 válasza bagyulajuve (#75574) üzenetére


lacy86
addikt

Gondolom az FTC meccs "jobban erdekelet"
Minthogy a Loki jatszik egy Puskassal!

[ Szerkesztve ]

(#75576) Napfénysüti válasza bagyulajuve (#75574) üzenetére

Majd visszanyal az idióta MLSZ-nek a fagyi.

Més que un club!

(#75577) MPowerPH válasza pohár (#75568) üzenetére


MPowerPH
félisten

Nesze, Burki mar az elejen 2db amator hiba. Remelem jovore talalnak egy Bundas szinvonalu kapust a helyere. Sok meccs rajta megy el, sajnos.

Don't Tread On Me

(#75578) forceberg válasza lacy86 (#75565) üzenetére


forceberg
veterán

Múlt héten kellett volna a 4-ből 2! ;)
Pontosabban jobb így! :DDD

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#75579) lacy86 válasza bagyulajuve (#75574) üzenetére


lacy86
addikt

Sajnos ez a magyar foci mar reges regen "halott"!!!!
Hiaba adjuk meg a latszatot ( tomerdek penzert stadion epites ) ugy se lesz jobb

(#75580) forceberg válasza lacy86 (#75579) üzenetére


forceberg
veterán

Kb. senkit sem érdekel a többi meccs, ilyen egyszerű ez...

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#75581) lacy86 válasza forceberg (#75580) üzenetére


lacy86
addikt

En amugy a kezilabdaba , uszas , stb... ilyenekbe tolnam a penzt!

(#75582) B0V9B


B0V9B
tag

Ez a Thomas Müller milyen szimpatikus fiatalember... jah nem :(((

Reus sajnos nagyon gyenge ma :( ha legalább csak egy közepes napot fogott volna ki, akkor már vezetnénk.

[ Szerkesztve ]

(#75583) MPowerPH válasza B0V9B (#75582) üzenetére


MPowerPH
félisten

Inkabb oruljunk, hogy Burki ma talan egy jobb napot fogott ki. Ketszer vedett fontosat, olyanokat, amit belole nem nezek ki, es ritkan mutatja ezt az oldalat.
De jah, Reus nagyon el van tunve. A Bayern meg a felido vegere teljesen folenybe kerult, sajnos. Masodik felido se lesz jobb... :( Nagyon eros ez az FCB.

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#75584) B0V9B válasza MPowerPH (#75583) üzenetére


B0V9B
tag

Én lassan felhoznám Subotic-ot Bender helyett, nagyon félek hogy ki fogják állítani. Na akkor rendesen feltöri majd a háló a hátunkat...

[ Szerkesztve ]

(#75585) MPowerPH válasza B0V9B (#75584) üzenetére


MPowerPH
félisten

Burki ma olyat alakit, amit talan meg soha. Eddig o hozza azt az 1 pontot. :R

Don't Tread On Me

(#75586) B0V9B válasza MPowerPH (#75585) üzenetére


B0V9B
tag

Ha ezt a szedett-vetett Bayern védelmet nem vagyunk képesek hazai pályán feltörni legalább egyszer, akkor nincs miről beszélni.
Bürki pedig számomra is meglepetés eddig.

(#75587) B0V9B


B0V9B
tag

A lehető legeslegrosszabb eredmény született: ha kikaptunk volna akkor visszaáll a 8 pont és beletörődünk hogy ez a hajó elment, valamint rá lehetett volna menni jobban az EL-re és a Német kupára. Attól tartok hogy most elkezdünk majd loholni a Bayern után, aminek megfogjuk inni a levét a két kupasorozatban.
Viszont Bürki remek napot fogott ki, neki jár a hatalmas piros pont. Ha Weidenfeller véd akkor már félidőben kettővel mennek a bőrgatyások. Jah és Reus harmatgyenge volt, ha egy Durm vagy Leitner hozna ilyen teljesítményt egy Bayern elleni meccsen, akkor már a félidőben lekapnák.

[ Szerkesztve ]

(#75588) MPowerPH válasza B0V9B (#75586) üzenetére


MPowerPH
félisten

Igen, nagyon gyenge volt ma a tamado jatek. Nagyon a kontrara mentek. Volt egy-ket offenziv idoszakuk, amit a vegen egy veszelyes Bayern kontra zart. Gondolom ezert nem is eroltettek.

Don't Tread On Me

(#75589) Ringman válasza lacy86 (#75581) üzenetére


Ringman
nagyúr

én meg semmilyen élsportba, inkább tömegsport - annak haszna is van.

(#75590) szami777 válasza KisTücsök (#75572) üzenetére


szami777
addikt

Még jó, h feltalálták az alkoholt.

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#75591) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

egyelőre csak pusmogás szinten:
Lewandowski -->> Inter
Milik -->> Inter

[ Szerkesztve ]

(#75592) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

:DDD

(#75593) lacy86 válasza Tibiajax (#75592) üzenetére


lacy86
addikt

Igazi szurkolo csalogato! :C

(#75594) bagyulajuve válasza Tibiajax (#75591) üzenetére


bagyulajuve
addikt

nem hiszem, hogy Lewa ott kötne ki, de én örülnék, mert nem bírom a csávót :DDD

Resistencia eterna

(#75595) MPowerPH válasza Tibiajax (#75591) üzenetére


MPowerPH
félisten

Lewa = tulsztarolt kutyauto. Csak mazlista, mert alt. ugy kapja a labdat, hogy a sipcsontjarol is mindig a kapuba pattan, amiota a Bayernben van. Elotte a BVB -ben meg 6 ziccerbol 1 ment be.

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#75596) Tibiajax válasza MPowerPH (#75595) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

Csak mazlista, mert alt. ugy kapja a labdat, hogy a sipcsontjarol is mindig a kapuba pattan
látom, a tegnapi alkohol még nem szált ki teljesen a fejedből..

(#75597) MPowerPH válasza Tibiajax (#75596) üzenetére


MPowerPH
félisten

"Baptista vagyok, nem iszom" ;]

Na jo, neha ugyis betalal, hogy elsore luftot rug, amit fel lehet ugyis fogni, hogy lovocsel. Vagy csak siman bepattan rola a labda egy rossz felszabaditas utan.

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#75598) Tibiajax válasza MPowerPH (#75597) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

[link]
:D
maradjunk annyiban, h a borussia-ból happolták el, így ez minden érzésed gyökerét megmagyarázza...

(#75599) NyxNyxNyx válasza Tibiajax (#75592) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

:D

Lewás témához:
Amikor a Dortmundnak volt az a nagy menetelése, akkor azért néztem a meccseik felét kb és Lewa mindig felkúrt a ziccer kihagyásaival. Nem tudom mi van vele a Bayernben, mert nem követem, de nagyon remélem hogy nem jön a Realba.

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#75600) B0V9B


B0V9B
tag

Azért egy laza 5-öst csak gurított 9 perc alatt az ősszel. :)
Ráadásul nem a kupában egy negyedosztályú csapat ellen, hanem BL-ben is jól szereplő Wolfsburg ellen a Bundesben.
Sokkal érdekesebb volt Götze döntése, aki inkább elment padozni a Bayernhez.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.