Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#619) Integra válasza venember83 (#608) üzenetére


Integra
titán

3 pont, NUR DER HSV!!!!!!!!! :))
badelj és rijacek is atom, főleg badelj telitalálat. na és persze adler (isten ez a csávó, hányszor húzta ki a segggünk a buktából..), aki szerintem neuer-t is lemossa jelenleg a kapusok között, a bundesliga legjobb kapusa.. viszont... és ez tipikus hamburg (spox.de): "Der HSV bleibt eine unberechenbare Mannschaft, die in den 90 Minuten von Augsburg von katastrophal-leichtsinnig bis souverän die gesamte Palette abgedeckt hat." maximálisan egyetértek, vagyis ez annyit tesz, hogy a hamburg tipikusan az a csapat amelyik absz kiszámíthatatlan, mert 90 perc alatt a katasztrofálisan könnyelműtől a szuverénig a teljes palettát lefedi... tehát a csőhülye idótától a bl győztesig mindent megcsinál :DDD mindig azt mondom a haveroknak, hogy a hsv-ra ne fogadjatok, mert teljesen kiszámíthatatlan... :DDD de azt is hozzáteszem, hogy -ha csak átmenetileg is- a 4ik hely, az elképesztő... pedig hol voltunk tavaly... a kiesés miatt téptem a hajam és szitkozódtam nem is keveset... és ha a stuttgartot vertük volna, most 13 helyett 16 ponttal ott állnánk stabilan a 4ik helyen..

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.