Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#55801) Integra válasza Tibiajax (#55800) üzenetére


Integra
titán

A FotMob-on :)
Csak ticker

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#55802) KisTücsök válasza Integra (#55799) üzenetére


KisTücsök
addikt

Kb zs csapattal álltak ki. Ebből a kupából minél hamarabb kiesik egy nagy csapat, annál jobb.

(#55803) szami777


szami777
addikt

3-0, 12 perc hátravan. Erre nincs magyarázat.

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#55804) Sztbeni


Sztbeni
őstag

Szép volt Maribor!

Az igazság semmitől sem fél. Csak attól, ha elhallgatják.

(#55805) Integra válasza szami777 (#55803) üzenetére


Integra
titán

Elképesztő, alig várom van gaal magyarázatát :DDD
Tényleg baj van..

Celtic pedig szopón, ahogy illik, van igazság.

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#55806) szami777


szami777
addikt

4-0
Azt hittem hogy én ezt már nem élem meg. Szorzókat meglesném.

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#55807) Tibiajax válasza Integra (#55805) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

nem ártana egy védelmet is összerakni lassan, mert jöhet ide 5 csulafülű is 200millio fontért, ha hátul huszadrangúak szaladgálnak hitetlenül..

[ Szerkesztve ]

(#55808) pohár válasza szami777 (#55806) üzenetére


pohár
félisten

W - 8x
-1 - 17x
-2 - 71x

csak eddig volt meccs előtt :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#55809) KisTücsök


KisTücsök
addikt

[link] :D

Lassan elkezdhet áttérni egy normális felállásra a möstör.

Most az ugrott be, amikor 4-5 éve az a noname csapat kiverte a reált a kupából, valami 4-0 lett.

(#55810) Ps Vita válasza KisTücsök (#55809) üzenetére


Ps Vita
őstag

Nekem is az ugrott be róla :))

(#55811) szab.tam válasza szami777 (#55806) üzenetére


szab.tam
nagyúr

:F aki ismer, az tudja, hogy vadászom az ilyeneket.
de ez volt az az esemény, (sima bukta 14*), ami már nekem is sok volt.
saját magammal szöges ellentétben még hendis győzelemre is megettem.
hááát, nem jött... :DDD

****

egyébként a tegnapi és mai góltalansági kiborulásom után (majdnem) könnyekig meghatódtam.
rengeteg gól.
de csak a végére.
amikor már majdnem tök 8.
(vagy itt, vgy máshol is leírtam ezt is 1-2*...
csak nehogy rámszóljon az illetékes.)
:U :D

a lille-nek is kellett 1.8 meccs, hogy rájöjjön, rúgott gól nélkül nem lehet továbjutni.
és akkor el kezdtek támadni.
ez miért nem ment kicsit korábbtól? :F
(és b*ottul utáltam őket, hogy nem rúgtak vagy kaptak + egy gólt. de ez off topik...)

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#55812) BenHans


BenHans
addikt

Ja hogy a United-nél azt jelenti az x-edleges csapattal való felállás hogy 4-0-ra kell sz*pni, és ez a kicsiborsó azt is megengedheti magának hogy ziccerben parádézik azaz parádézna ha tudna mert csak elcseszte.
Ez a Welbeck srác is....

Ide kellett volna Benatia, és nem DiMaria. De Benatiáért sok volt szerintük a 30M€ amikor egy Mangala 35M£... Ez a Glazer meg tipikus ...., pénz van ész nincs.

APOEL, MK Dons, Maribor: Jár a :C és a BATE is megérdemli mert kiejtette a slovan-t. :)

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#55813) KisTücsök válasza BenHans (#55812) üzenetére


KisTücsök
addikt

Nem lvg igazol úgy ahogy akar?

Kíváncsi leszek, ki megy még. De ide nem csak egy ember fog még kelleni. Nem is értettem sokáig, miért töketlenkednek, az átigazolási időszaknak meg mindjárt vége.

[ Szerkesztve ]

(#55814) BenHans válasza KisTücsök (#55813) üzenetére


BenHans
addikt

Jó jó, de kinek a pénzéből? Oké le lehet hurrogni hogy én egy senki vagyok, de ha nekem lenne egy csapatom amelyik vergődik és első sorban a védelemmel van baj meg úgy a komplett védekezéssel akkor nem egy DiMaria-ra adom a pénzem vagy NEM CSAK rá hanem esetükben foggal körömmel Benatia mindenképp... És máshol is bőven elfér ide az erősítés, nem csak a védelembe...

LVG meg elsőre szimpi volt a hozzáállása miatt, de az öntelt konok faxságát nem vetkőzte le... Majd most kíváncsi leszek a bullshit dumára hogy ez egy nagy csapat számára nem fontos, olyannyira hogy a 4-0 is megengedhető.

Nem a United-del van bajom, csak az öntelt játéknak nem nevezhető alakítással egy ekkora csapat esetében.

Azért végignéztem a meccset, mert a MK megérdemelte hogy ne kapcsoljak el, mert ők akartak a pályán, és hiába a 4-0 így is tisztában kell legyünk az erőviszonyokkal, de az erőviszony már nem az ő szegénységi bizonyítványuk. Még 1x grat nekik. :R

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#55815) L_YKing válasza KisTücsök (#55809) üzenetére


L_YKing
addikt

Alcorcón (fejből, na az egy törtnélmi esemény volt, első meccs 4-1 :DDD)

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#55816) gmx9 válasza BenHans (#55812) üzenetére


gmx9
aktív tag

Glazernek köze nincs az átigazolásokhoz. Ő odaadta a pénzt, fel lehetett használni Moyesnak is, LvG-nek is. Woodward eleve hátrányból indul, meglátják szegény fejét és süt róla, hogy köze nincs az egészhez, így alapból a dupláját kérik egy adott játékosnak. A klub pánikban van, kívülre azt közvetíti, hogy sürgősen gyökeres változás kell. Aki tudja, az lehúzza a Unitedet ezért.

Szerintem ezt a 3-5-2-t kellene elfelejteniük, mert nem ehhez van meg a keretük. A vb-n is kb. Robben nélkül nem ért volna semmit.

- Az, hogy maga átölel, nekem nem ad okot semmiféle izgalomra. - Sajnálom szivi, többre jelenleg nincs idő!

(#55817) Integra válasza gmx9 (#55816) üzenetére


Integra
titán

A manu nem a holland válogatott, erre csak rájön idővel van gaal...

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#55818) Napfénysüti válasza KisTücsök (#55802) üzenetére

Azért egy ilyen ellenfelet még a zs csaaptukkal is illik szerintem megverni. De legalábbis megszorongatni. Ha annyira terhes ez a kupa nekik akkor legalább itt játszathatja a fiatalokat vagy akiknek szüksége van játékra a formába lendüléshez.

Idén a MU lesz az év vicccsapata vagy mi van náluk? :F

Közben meglestem a kezdőjüket a tegnapi meccsre, azt gondolom azért ezzel a csapattal ilyen simán kikapni egy harmadosztályú gárdától elég nagy szégyen. :U

[ Szerkesztve ]

Més que un club!

(#55819) Sztbeni


Sztbeni
őstag

Az orosz liga megelőzte a franciát kofficiens pontokban. Remélem nem csak ideiglenesen. Ha így marad, akkor az oroszok három csapatot indíthatnak majd a BL-ben.

Az igazság semmitől sem fél. Csak attól, ha elhallgatják.

(#55820) L_YKing válasza Sztbeni (#55819) üzenetére


L_YKing
addikt

Legalább lesznek olyan ellenfelek akik ellen nem kell küzdeni nagyon. ;]

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#55821) L_YKing


L_YKing
addikt

Legalább védő és nem kapus :DDD

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#55822) Tibiajax válasza Integra (#55817) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

ezen a mondaton elgondolkoztam most

de, nem kommentálom

(#55823) Integra válasza Tibiajax (#55822) üzenetére


Integra
titán

szerintem nyugodtan.
mert az eddigi meccsek alapján úgy tűnik, hogy vagy nagyon kevés volt az idő, hogy átültesse ezt a játékformát a manuba, vagy pedig egyszerűen nem tudja megcsinálni, mert vagy képtelen rá a jelenlegi gárda, vagy még mindig nincsenek meg azok az emberek maradéktalanul, akik kellenének. nem tudom, de azt látom, amit látok és az eredmények is ezt mutatják.
és igazából az eredmények láttán a védelem a jelenlegi legnagyobb kupac, ahol valamit már tenni kéne..
és azt sem hiszem, hogy csak a játékosokon múlik, mert nem kapja mindig meg az első számúakat, hanem azokból tud válogatni, akik elérhetők.
mindegy, maradni fog még, hiszen túl drága történet már ez, di maria is jön, meg ki tudja, hogy védelemre még mit fognak fordítani. minden esetre a tegnapi óriási égés, és mindegy, hogy nem az A csapat állt ki a kis megye 3 csapat ellen.

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#55824) DeathAdder válasza Napfénysüti (#55818) üzenetére


DeathAdder
veterán

Majd összeállnak, már ebben a naptári évben, én biztos vagyok benne.
LVG jó edző a keret pedig mostmár papíron is még egyértelműbb, hogy a legerősebb angliában, legalábbis szorosan fel vannak zárkózva a 2 olajcsapat mögé, és messze elhúzva a többitől.

zs csapatról meg akkor lehetne beszélni, ha nem ismernénk olyan neveket, mint De Gea, Evans, Anderson, Kagawa ,Hernández, Welbeck stb.... de valóban tartalékos keret állt ki tegnap.

(#55825) Sickboy25 válasza DeathAdder (#55824) üzenetére


Sickboy25
addikt

Evans és ANderson példul fogalmam sincs mit keres az MU-ba!! Azt sem igazán értem, hogy miért nem igazolnak belső védőt... Akik most vannak, azokat még az öltöző közelébe sem engedném oda...

Az azonban valóban tény, hogy tegnapi orbitális nagy égés volt!!!

Sztbeni: jaj de jó ismét minőségi romlás várható BL fronton...

[ Szerkesztve ]

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#55826) Integra válasza Sickboy25 (#55825) üzenetére


Integra
titán

hajlamos vagyok azt mondani, hogy volt azért a manu hozzáállásában is nem kevés pökkhendiség, hogy ők a manu, majd jönnek az emberek, ahogy csettintenek... lásd homless is hányszor írta előre, hogy jön hummels is - hogy mire fel ez a magabiztosság, azt én nem tudom, de szerintem ugyanígy esett pofára párszor idén az átigazolásoknál a manu maga is. és valóban, nincsen senki, illetve igen, vannak alternatívák, nem csak a manu a nagy játékosok számára. árnyaltabb ez az egész szerintem.
ettől függetlenül drukkolok, álljon össze a csapat és sikerüljön összekovácsolni az új rendszerre őket, mert ha ez így megy tovább, még moyest is visszasírja a manu :)) főleg, hogy most aztán tényleg vesznek játékosokat is, míg moyes abból dolgozott, ami volt.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#55827) Sickboy25 válasza Integra (#55826) üzenetére


Sickboy25
addikt

Egyetértünk... Még azért Vidal ügy sincs lezárva... Amúgy meg pár éve nem érzem olyan vonzónak az MU nevet a játékosok számára... Ha lehet a nagy nevek több kérő esetén mást választanak... Inkább $hitty, cselszki, real, bárszá vagy esetleg psg...

[ Szerkesztve ]

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#55828) Enzolord válasza Integra (#55826) üzenetére


Enzolord
addikt

De jó, hogy nem engem emeltél ki.. :DD :DD
LVG kért 3 hónapot, már az elejétől fogva, 9 sérült, ez szintén kemény, de való igaz, hogy a tegnapi meccsre egyik ok sem mentség, mert ha a Zs csapat ilyen arccal megy ki a pályára, és ég 4:0-ra, ott valami nem ok....
De bízom LVG-ben, és nagyon remélem, hogy a legjobb 4-ben leszünk év végén, mert ez a legfontosabb erre a szezonra.. Talán egy FA kupa, de az sem annyira, mint a Top 4..

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#55829) Integra válasza Enzolord (#55828) üzenetére


Integra
titán

nem olvastam tőled olyan mellverést, mint homlessnél ha hummelsről volt szó :DDD
igen, a legjobb 4-be jutás reális cél most is és ha beérik a csapat és a meló, akkor erre reális esély is van szerintem is :K

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#55830) venember83 válasza BenHans (#55814) üzenetére


venember83
nagyúr

Ha neked van egy futballcsapatod, akkor nem szólsz bele ilyen apróságokba, hogy igazolások, hanem megszerzel olyan vezetőket és szakembereket, akik jól ellátják ezt a feladatot. S csak azért nem szólsz bele ilyesmibe, mert akkor hozzáértő emberek véleményét kérdőjelezed meg te, aki korántsem rendelkezel olyan szakértelemmel, mint a kinevezett személyek. Vagy ha igen, akkor rosszul választottad ki a vezetőket. Legalábbis én így gondolom.

(#55831) DeathAdder válasza Sickboy25 (#55827) üzenetére


DeathAdder
veterán

Pedig elég vonzó lehet, ha olyan nevek mennek oda, mint Mata, Maris, Rojo, Shaw, Vidal (?)..
A Pool kit tudott igazolni amikor nem voltak BL-ben? Folyamatosan jöttek a nemek, a másik persze, hogy az ekkora tételeket nem is tudták volna megfizetni, de akkor is..

Számomra inkább az a meglepő, hogy ebbe a manuba nagyon is tudnak neveket igazolni. (bár maris tán azt nyilatkozta h a madrid küldte el őt, és nem ő akart menni..)
Pedig mindig arról hallani, hogy ultimátumot ad egy játékos a csapatnak, hogy ha nincs BL akkor.... ésígytovább, innen meg nemhogy távoznak, hanem még érkeznek is :D szal sztem a manu drukkereknek egy rossz szavuk nem lehet erre :D

[ Szerkesztve ]

(#55832) Citroware válasza DeathAdder (#55831) üzenetére


Citroware
addikt

Persze, hogy tudnak nagy neveket, ha mindegyikért dupla annyit adnak, amennyit ér. Van az a pénz...

(#55833) KisTücsök válasza DeathAdder (#55831) üzenetére


KisTücsök
addikt

Mata év közepén ment, akkor még volt BL. És a BL indulás sem volt azért olyan messze. Rojo, Shaw? Ezek még nem nevek. Mellesleg utóbbiért nem lett volna még egy csapat, aki annyit fizet. A fizetéséről nem is beszélve. Mariska már inkább. És eddig ennyi. Ez egy név. Vidal is azért az lenne, ha menne.

[ Szerkesztve ]

(#55834) Sztbeni válasza Sickboy25 (#55825) üzenetére


Sztbeni
őstag

Inkább mégegy orosz, mint márszej, lill, montpellier vagy lyon

Az igazság semmitől sem fél. Csak attól, ha elhallgatják.

(#55835) DeathAdder válasza KisTücsök (#55833) üzenetére


DeathAdder
veterán

Fizetésekről nem tudok semmi, mennyit fizet a manu ezeknek hetente?

Shaw-t úgy értettem, hogy sorban álltak érte nagy csapatok, de ő a manuba ment (egyébként szerintem is egyelőre még egy erősen túlhájpolt játékos).

Rojo-ra én azt hittem már kiforrt név, az argentín válogatottban nagyon jól tolta a nyáron, a portugál bajnokságot pedig abszolút nem követem, de gondoltam ott is letett már valamit. Én mondjuk baromira örültem volna ha hozzánk jön valamelyik, ebből indultam ki :DDD (de Moreno is jó lesz :K )

Mata pedig elég süllyedő hajóra ment, márt akkor tudnivaló volt szerintem.

(#55836) DeathAdder


DeathAdder
veterán

Olyat olvastam h LVG Allent leigazolná 20m fontért. [link]
Ez most valami vicc akar lenni? :DDD

1938 -ban volt olyan utoljára h valaki egyenesen a LFC-ből a manuba igazolt :DDD

[ Szerkesztve ]

(#55837) KisTücsök válasza DeathAdder (#55835) üzenetére


KisTücsök
addikt

Mert a manu ad neki 100-120k-t hetente, fontban. Rojot nem tudom.

(#55838) Sickboy25 válasza Sztbeni (#55834) üzenetére


Sickboy25
addikt

Ugyanaz a szint és játék sajnos... 1-1 bőven elég lenne ezekből a ligákból...

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#55839) Sztbeni válasza Sickboy25 (#55838) üzenetére


Sztbeni
őstag

Oroszoknál jöhet több. Ott a CSZKA, Zenit, Lokomotiv és a Szpartak, sőt már a Dinamo is megállja a helyét. A franciáknál meg a PSG és annyi. Láthattuk az elmult években. Most majd talán a Monaco is

Az igazság semmitől sem fél. Csak attól, ha elhallgatják.

(#55840) DeathAdder válasza Sztbeni (#55839) üzenetére


DeathAdder
veterán

Angoloknál meg lehetne 4 helyett mondjuk 6 :P

(#55841) Sztbeni válasza DeathAdder (#55840) üzenetére


Sztbeni
őstag

Elég a négy. City, Chelsea, Arsenal, MU. Ezek akik jók azoktak lenni. Esetleg néha a Pool. De egy Spurs vagy egy Everton kevés. Olasz viszont lehetne kettő. Meg a ciprus meg svájc meg ilyenek egy.

Az igazság semmitől sem fél. Csak attól, ha elhallgatják.

(#55842) KisTücsök válasza DeathAdder (#55840) üzenetére


KisTücsök
addikt

:D
_______

Torres egyre közelebb a Milanhoz? Ha összejön, az elmúlt jó néhány év legjobb tranzakciója lesz ez a chelseanek.

Viszont... Akkor 2 csatárral kezdik a szezont?

(#55843) DeathAdder válasza Sztbeni (#55841) üzenetére


DeathAdder
veterán

Egy dolog h melyek szoktak jobbak lenni, más országokban a bajnokságuk legjobbjai sem mennek túl sokáig általában, de angilában 2-3 olyan csapat mindig lemarad, ami egészen a hajráig szoros csatát vív a top4 -be kerülésért.

Én egy Evertont és Spurst is megnéznék a BL-ben, szerintem minden esélyük megvan, hogy egy nem halálcsoportból simán továbbmenjenek :)

(#55844) #53932800 válasza KisTücsök (#55842) üzenetére


#53932800
törölt tag

Hát....Nagyon remélem,hogy nem jön:D

(#55845) Sickboy25 válasza #53932800 (#55844) üzenetére


Sickboy25
addikt

Már mindegy ennek a Milannak... :(

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#55846) szami777 válasza KisTücsök (#55842) üzenetére


szami777
addikt

Torres mehetne, helyette egyébként bárki jó lenne. Destrot ugye megcáfolták, más pedig nem volt képben ezen a nyáron ha jól tudom.
Egyébként Torres még alkothatna valamit az olasz bajnokságban, a tudása még nem teljesen nulla, inkább az önbizalma az.

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#55847) Integra válasza szami777 (#55846) üzenetére


Integra
titán

így van, torres nem felejtett el focizni, csak rohadt jól keres a chelseaben és ezért nem megy még mindig... pedig neki nagyon kellene a változás..

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#55848) venember83 válasza KisTücsök (#55842) üzenetére


venember83
nagyúr

Most nem mindegy, hogy 2 csatárral vagy 2 csatárral meg egy Torresszel?

(#55849) KisTücsök válasza venember83 (#55848) üzenetére


KisTücsök
addikt

:DDD
___

xsanyi77: Ja, oda még jó lehet. Legalábbis egy próbát megér, ha lemond a csillagászati fizuról.

(#55850) gyuromoj


gyuromoj
veterán

Real Madrid: Nem én akartam ezt a váltást - Di María

Sok sikert Ángel! :R

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.