Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#55051) Sickboy25


Sickboy25
addikt

És megmentve az utánpótlásunk... :(

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#55052) Integra válasza Sickboy25 (#55051) üzenetére


Integra
titán

és ettől mégis hogy lesz megmentve az utánpótlás? nem értem...
ugyanazok a gazdag apuka által beprotezsált gyerekek fognak rohangálni a pályán...

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#55053) Sickboy25 válasza Integra (#55052) üzenetére


Sickboy25
addikt

Sehogy megint ki lett dobva egy milliárd az ablakon... Szánalmas ez az egész... Építsünk még 200 stadiont az is lehet segít... ááá

Viszont a hokiedzőkről még nem nyilatkoztál...

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#55054) viharhozo válasza bandus (#55035) üzenetére


viharhozo
addikt

> cserébe suareznek ez lesz az első meccse, vélhetően nem fog top formában játszani.

Nem feltetlenul csak neked szol, csak innen vagtam be. Suarezt ugy berakni a csapatba egy elbasszikon, h elotte meg sose jatszott a sajat bagazsaval tetmeccset, sot elotte honapokig semmilyen tetmeccset, baromsag. Esetleg cserekent kaphat 20 percet, de epeszu edzo ilyen embert kezdobe nem rak be.

Durvasága miatt töröltem - moderátor.

(#55055) Napfénysüti válasza Sickboy25 (#55051) üzenetére

Miért nem lepődöm meg hogy a felcsúti akadémia kapja a legtöbb lóvét holott az értékelésben elég hátul szerpeelt... :U

Més que un club!

(#55056) Integra


Integra
titán

a morales interjú - ns

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#55057) Enzolord válasza Napfénysüti (#55055) üzenetére


Enzolord
addikt

Már megint képzelődsz, de az is lehet, hogy ez már uszítás, és olyan dolgokat látsz bele, amik ott sincsenek.. :D :D :D

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#55058) Integra


Integra
titán

abidal is befejezte a válogatottságot.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#55059) Sickboy25 válasza Napfénysüti (#55055) üzenetére


Sickboy25
addikt

Jah nem ők kapták, ez nem úgy van, ahogy gondolod :) Ők igazából nem is állami pénzt kaptak, hanem a vállalkozók utaltak át 1%-ot :)... Viccelődök (ünk), de marhára bosszant...

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#55060) Napfénysüti válasza Sickboy25 (#55059) üzenetére

Ja ez csak isteni segítség a rá legméltóbb akadémiának. :DDD :DDD
Mesélte kolléganőm hogy csapatépítőn voltak a Kancsó arénában ahol valami ottani magas rangú ember vezette őket körbe nyomva a mézes-mázas kamu szöveget hogy hát ez nem az adófizetők pénzéből épült és a többi... :U

Més que un club!

(#55061) Sickboy25 válasza Napfénysüti (#55060) üzenetére


Sickboy25
addikt

Biztos a Lőrincke volt az :)

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#55062) Abu85


Abu85
HÁZIGAZDA

Conte az új olasz szövetségi kapitány. Alig várom, hogy Padiont és Pelusót behívja a válogatottba. ;]

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#55063) Integra


Integra
titán

ilyen szerkóban nem is tűnik annyira veszélyesnek :DDD

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#55064) venember83 válasza Abu85 (#55062) üzenetére


venember83
nagyúr

A háromszoros olasz bajnok Padoinról azért illene tisztelettudóbban nyilatkozni. Nem egy egyszeres bajnok Tottiról beszélünk azért... :U

(#55065) bandus válasza venember83 (#55064) üzenetére


bandus
veterán

:D

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#55066) Ps Vita válasza venember83 (#55064) üzenetére


Ps Vita
őstag

:DDD

(#55067) BenHans


BenHans
addikt

Dinter & pohár:Pedig már tartottam attól hogy jön valami beszólás érte... Mert ahogy látom itt nincs sok keresnivalóm mert nem Barcelona-ManUtd-Inter-Juve szurkoló vagyok(pedig amikor Cristiano manchesteri volt nagyon szurkoltam neki még a chelsea ellen is és ha olaszországból csak a Juve van ott a nemzetközi kupaporondon akkor nekik is szurkolok elvégre olasz de hát mindegy...). De sebaj nekem jó év lesz ez is Roma-Real-Chelsea... Pedig lehettem volna én is divatszurkoló, amikor egy csomó ismerősöm Inter mezt vásárolt a sikerkorszakban de ezek közül azóta sokan nyergeltek át Barca fannak. De én nem mocskolódom.

Remélem Conte irányításával még egy utolsó EB-je lesz Tottinak és Pirlo-nak is, mert a VB-n is az öreg Pirlo vitte hátán a csapatot ami sokat elmond. Egyszerűen pótolhatatlan klasszisok.

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#55068) Napfénysüti válasza BenHans (#55067) üzenetére

Van itt Bayern, Liverpool, Chelsea sőt Hamburg szurkoló is. ;]

KisTücsök: ja, keményen itt van nekünk Tibi mint Interes. :DDD

[ Szerkesztve ]

Més que un club!

(#55069) KisTücsök válasza BenHans (#55067) üzenetére


KisTücsök
addikt

mintha itt olyan sok inter szurkoló lenne. :DDD ...

(#55070) Sickboy25 válasza KisTücsök (#55069) üzenetére


Sickboy25
addikt

Egy van az is sok :DDD :DDD

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#55071) Ps Vita válasza Sickboy25 (#55070) üzenetére


Ps Vita
őstag

:DDD :K ;]

(#55072) Sickboy25


Sickboy25
addikt

Máris igazoltak Bajner helyett/mellé egy ír támadót :) ;]

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#55073) Enzolord válasza Sickboy25 (#55070) üzenetére


Enzolord
addikt

Ezt a topikot az Inter és Hamburg ultrák tartják rettegésben... :DD :DD :DD :DD

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#55074) Sickboy25 válasza Enzolord (#55073) üzenetére


Sickboy25
addikt

Ez már tény! Mindenki meg van félemlítve, annyira, hogy ki sem mernek lépni innen :DDD

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#55075) BenHans válasza KisTücsök (#55069) üzenetére


BenHans
addikt

Ja, csak az az 1 csak olyan csapatokkal szimpatizál amikkel én nem. :D

De nem vagyok egy sértődős fajta szerencsére. Csak mondjuk minek írjak bármit is a Rómáról ha a kutyát sem érdekli itt. :F Illetve valaki írta hogy van 1 giallorossi fan rajtam kívül de úgy látszik valami titkos infója van a csapatról mert nagyon hallgat. :D

Amúgy gondban vagyunk csatár poszton, és Sabatini Jovetic-csel erősítene. Igazából nem tudom eldönteni hogy jól járnánk-e vele, azon felül hogy szimpatikus. Szerintetek?
Ljajic meg úgy néz ki megy a Schalke-ba (elég kitartóak) de bejelentkezett az Atleti is.

Sport1 18:45 élőben az AS Roma - Wiener SK utolsó felkészülési mérkőzésünk.

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#55076) Dinter válasza BenHans (#55067) üzenetére


Dinter
addikt

Hat igen, elnyomasban élünk sajnos ;]

(#55077) L_YKing


L_YKing
addikt

Nem voltam net közelbe, mit lett Suerez ítélete? Mikor játszhat?

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#55078) vans? válasza L_YKing (#55077) üzenetére


vans?
őstag

El Classico.

hábm bábm

(#55079) L_YKing válasza vans? (#55078) üzenetére


L_YKing
addikt

Pffff miert nem hamarabb? ;] :DDD

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#55080) Tibiajax válasza Enzolord (#55073) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

vigyázz azzal a többesszámmal..
:D

(#55081) pohár


pohár
félisten

micsoda arc :DDD :DDD

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#55082) szami777 válasza pohár (#55081) üzenetére


szami777
addikt

:DDD :DDD

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#55083) Enzolord válasza Tibiajax (#55080) üzenetére


Enzolord
addikt

Igyekeztem... :DD :DD :DD

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#55084) Ps Vita válasza pohár (#55081) üzenetére


Ps Vita
őstag

Hát ez zseniális :C :D

(#55085) Integra


Integra
titán

ez komoly? :DDD

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#55086) Integra


Integra
titán

aki nem nézi éppen a német kupa chemnitzer fc - mainz meccset, az egész komoly gólzáporról marad le, már 3-3 és még van 4 perc :DDD hosszabbítás lesz

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#55087) Tibiajax válasza Integra (#55085) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

sztem ugyanugy kamu, mint 'dinho hírhedt videója..

viszont kegyetlen jó cickói voltak

(#55088) Integra


Integra
titán

4:3, érik a szenzáció :DDD

bakker, 4:4

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#55089) Integra


Integra
titán

5:4 :DDD
hihetetlen

5:5
hát ez milyen gól volt, elképesztő, az utolsó másodpercben, még csak nem is fütyült már a bíró, mekkora kapus hiba, ha most mégis nyer a mainz, szegény kapus hetekig sírni fog

tizik

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#55090) 7600 GS


7600 GS
addikt

(#55091) Integra


Integra
titán

és kiesett a mainz, 10:9 :DDD
nemzeti ünnep lesz 2 napon át, ilyet se láttam még

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#55092) Sztbeni


Sztbeni
őstag

Ilyet se láttam még :D

Az igazság semmitől sem fél. Csak attól, ha elhallgatják.

(#55093) 7600 GS


7600 GS
addikt

(#55094) Ps Vita válasza 7600 GS (#55093) üzenetére


Ps Vita
őstag

:DDD

(#55095) L_YKing


L_YKing
addikt

lol

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#55096) Enzolord válasza L_YKing (#55095) üzenetére


Enzolord
addikt

Tök úgy néz ki, mint a profilképed... :DD :DD :DD :DD

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#55097) Dinter válasza Enzolord (#55096) üzenetére


Dinter
addikt

Tényleg :DDD

(#55098) szab.tam válasza L_YKing (#55095) üzenetére


szab.tam
nagyúr

valami maocetung féle olvashatatlan kínai bölcseseég tetkó még hiányzik a 2. képről.

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#55099) KisTücsök válasza 7600 GS (#55093) üzenetére


KisTücsök
addikt

:DDD
_____

Mindjárt Man. Utd.–Swansea nyitómeccs. És végre elkezdődik!

(#55100) szami777 válasza KisTücsök (#55099) üzenetére


szami777
addikt

már tűkön ülök én is :))
Hétfő kilencig lesz azért pár meccs, hogy ne legyen olyan nagy szenvedés a várakozás.

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.