Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#43901) Sickboy25 válasza DeathAdder (#43899) üzenetére


Sickboy25
addikt

nem kicsi, egy nagy spiclipatkány... Ilyenekkel már én is találkoztam más topicban ráadásul az illető itt is fel szokott bukkanni... De igazából fosok a fejére :DDD :DDD

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#43902) IreN!CuS válasza vans? (#43898) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Egy dolog ,hogy igaza volt más dolog a "modor" , én mondjuk pont leszarom ki kivel ,hogy beszél ,de ettől még mást zavarhat.

[ Szerkesztve ]

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#43903) TommyGun válasza vans? (#43898) üzenetére


TommyGun
őstag

Én azért megkérnélek hogy értelmezd mi miatt kapott kitiltást, hisz oda van írva. A moderátor nem a vita tárgyát mérlegeli, személyeskedő lekezelő stílus, és az is oda van írva hogy többször kapott figyelmeztetést és már tiltást is. (motoros topik rendszeres olvasója vagyok ott történt az 1 hónappal ezelötti esett ami miatt 3 napot kapott)

[ Szerkesztve ]

"Vannak, akik azt hiszik, a futball olyannyira fontos, hogy úgyszólván élet-halál kérdése. Mindig elszomorít, ha ilyen véleményt hallok. Biztosíthatok mindenkit: a futball sokkal, de sokkal fontosabb."

(#43904) Napfénysüti válasza IreN!CuS (#43902) üzenetére

A stílusa valóban szívbegázoló lehet egyeseknek de sok igazság van abban amiket írni szokott.

Més que un club!

(#43905) forceberg válasza Napfénysüti (#43904) üzenetére


forceberg
veterán

Az igaszság meg fájni szokott... :DDD

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#43906) KisTücsök válasza Napfénysüti (#43904) üzenetére


KisTücsök
addikt

Hát még azoknak, akiknek szól. :DDD

Amúgy lehet azt normális hangnemben is közölni. Sőt, számomra hitelét veszti valamilyen szinten, ha valaki alpári módon írogat, hiába mond okosakat.

[ Szerkesztve ]

(#43907) L_YKing válasza TommyGun (#43903) üzenetére


L_YKing
addikt

Akkor meg is van ki az!!! ;] ;] :DDD

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#43908) cyberkind


cyberkind
félisten

Ilyen nem létezik, ezer év után bejut a Real a döntőbe, erre lesérülnek a kezdők. :o

Paranormal Cocktivity

(#43909) KisTücsök válasza cyberkind (#43908) üzenetére


KisTücsök
addikt

Kik?

(#43910) DeathAdder válasza cyberkind (#43908) üzenetére


DeathAdder
veterán

Mond h CR kihagyja az utolsó két fordulót ;]

(#43911) cyberkind válasza KisTücsök (#43909) üzenetére


cyberkind
félisten

Eddig Pepe meg Di Maria, + Alonso nem léphet a pályára, előző kettőnél még nem tudni, de a tegnapi után nem volt biztató Di Maria.

Paranormal Cocktivity

(#43912) pohár válasza cyberkind (#43911) üzenetére


pohár
félisten

Pepének mi baja lett már?

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#43913) cyberkind válasza pohár (#43912) üzenetére


cyberkind
félisten

Vádlijával voltak bajok az este.

És CR nem hogy ki semmit, kivéve ha lesérül ahogy láttuk is tegnap.

(#43914) Napfénysüti
Vele nincs baj.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#43914) Napfénysüti válasza cyberkind (#43911) üzenetére

Ronaldo mennyire sérült meg? Csak húzódás vagy valami komolyabb?

Més que un club!

(#43915) DeathAdder válasza cyberkind (#43913) üzenetére


DeathAdder
veterán

Baszki :(((
Szorítok Lajos aranycipőnek..

(#43916) 7600 GS válasza vans? (#43898) üzenetére


7600 GS
addikt

Engem nem érdekel, azt hisztek amit akartok, nem én voltam. Mellesleg lehet kevésbé alpári stílusban is közölni valakivel, hogyha nem egyezik a véleménye, ahogy azt vénember szokta. Más is van persze, de ő jár ebben a legelőrébb.

Mellesleg pedig egyáltalán nem kell felnyomni bárkit ahhoz, hogy kapjon egy szép kis bant. Remélem túlteszitek magatokat ezen.

Ronaldo sérülése nem komoly, izomfáradalmak miatt kellett lecserélni.

[ Szerkesztve ]

(#43917) venember83 válasza 7600 GS (#43916) üzenetére


venember83
nagyúr

Kösz, most már minden bizonnyal gyakrabban fognak látens RM-szurkolónak bélyegezni... :((( :D

(#43918) pohár válasza venember83 (#43917) üzenetére


pohár
félisten

mi lesz így veled? :( :DDD

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#43919) 7600 GS válasza venember83 (#43917) üzenetére


7600 GS
addikt

Gyere, befogadunk. :D

(#43920) L_YKing válasza 7600 GS (#43919) üzenetére


L_YKing
addikt

Neki csak az 1-0 mindörökké!! :DDD :DDD ;]

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#43921) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

Az Atletico már most vasárnap este 9-kor bajnok

- ha a Barca és a Real az utolsó előtti fordulóban nem nyer, az Atletico viszont igen

- ha a Barca kikap, és a Real nem nyer, az Atletico már egy iksszel is bajnok az utolsó előtti körben

(#43922) Sickboy25 válasza Tibiajax (#43921) üzenetére


Sickboy25
addikt

Akkor hajrá Fradiii :D

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#43923) venember83 válasza Tibiajax (#43921) üzenetére


venember83
nagyúr

Ennél azért optimistábbnak gondoltalak. :) A matracosok győzelme mennyire érintene érzékenyen, eltekintve attól, hogy nem a Barca nyer?

(#43924) L_YKing válasza Sickboy25 (#43922) üzenetére


L_YKing
addikt

Visca el Újpest!! :DDD ;]

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#43925) viharhozo válasza venember83 (#43883) üzenetére


viharhozo
addikt

A Hamburgnak pechje van, mert a Mainznak nagyon fontos a meccs, ezen mulhat az EL-szereples, elesek lesznek. A Nurnbergnek szinten pechje van, mert a Schalke nem kaphat ki toluk. A Braunschweignek meg majd kiderul, pechje van-e, mert a Hoffenheimnek ugyan majdnem mindegy az eredmeny, az megis megjosolhatatlan (keves olyan bajnoksag van, ahol a 9. golaranya 69-69).

Izgi lesz, a Sky biztos csap egy jofele korkapcsolast.

Durvasága miatt töröltem - moderátor.

(#43926) Tibiajax válasza venember83 (#43923) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

mi most ez a nagy kérdőrevonás?.. :)

nézd, én szeretek őszinte lenni, és általában ami a szívemen, az a számon. bár ebben Integrát sosem fogjuk tudni utolérni xd
a kérdés nem az, hogy hány %-ot adok egy idei barca bajnoki címnek, hanem hogy mennyire nyerné el ez a tetszésemet és elismerésemet, ha még ez sikerülne is nekik, ezután a szép év után
lehetek bármekkora barca-fan, ki kell mondani - amit egyébként úgyis tud mindenki - a Barca idén nem lenne méltó a bajnoki címre. A tél és főleg a tavasz egy kalap szar volt, gyengék voltak, tűz nélküliek, lassúak, ötlettelenek.. közben sokszor van szerencsém nézni az elmúlt évekből meccs-ismétléseket amit a barca tv ad, hát szóval... mintha egy másik csapat lett volna az, még Guardiola-val a padon, erős Puyollal, Pikével hátul, meg a többiekkel..friss, könnyed, oktató csapat. a világ legjobbja. ahogy ezt írom, közbe képzeld magad elé a kezemben szorongatott zsebkendőt meg a szememből gördülő könnycseppet
valamelyik nap volt pl a madridi 2-6.. hát az kész.. oké, h a madrid se volt valami acélos akkor, ott, nem volt még csoda céjük sem, dehát szóval..

na mindegy, nagyon magasról kezdtek el csúszni lassan lefele, most már úgy érzem, kb a lejtő aljához érkeztünk, de ez a csapat ne nyerjen bajnoki címet az idén, mert nem lenne hiteles úgysem

mod. ja igen, a kérdésedre válaszolva. leszarom, nyerjen a madrid.. :D csak ne a real

[ Szerkesztve ]

(#43927) venember83 válasza Tibiajax (#43926) üzenetére


venember83
nagyúr

Nem, csak kíváncsi voltam a véleményedre ezzel az érdekes kérdéssel kapcsolatban, akarod-e mindenáron a bajnoki címet, mert azért mégis kedvenc csapatod, stb.

(#43928) Tibiajax válasza venember83 (#43927) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

hát akkor erre válaszoltam..

(#43929) L_YKing válasza Tibiajax (#43926) üzenetére


L_YKing
addikt

Ezzel én is így vagyok! :R

De tény , hogy örülnék , mint majom a f*szának ha meglenne!! :DD :))

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#43930) Tibiajax válasza L_YKing (#43929) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

igen örülnénk, én is örülnék, csak ez az öröm nem őszinte lenne..

(#43931) pohár


pohár
félisten

na, Cé is kint van Nadal meccsén :D
bár a bal térdét/combját nagyon fogdosta :U

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#43932) cyberkind válasza pohár (#43931) üzenetére


cyberkind
félisten

Az első orvosi vizsgálatok szerint Ángel di María és Cristiano Ronaldo is pályára léphet a lisszaboni BL-döntőben. Előbbinél csak ödémát állapítottak meg az első vizsgálatok, utóbbi pedig már ma délelőtt futógyakorlatokat tudott végezni. Erősen kérdéses viszont Pepe szereplése, akinek a sérüléséről pontos diagnózist egyelőre nem adtak az orvosok, de a hírek szerint van ok az aggodalomra.

Paranormal Cocktivity

(#43933) NyxNyxNyx válasza cyberkind (#43932) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Bale-lel mi van? miért nem játszott?

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#43934) 7600 GS válasza NyxNyxNyx (#43933) üzenetére


7600 GS
addikt

Sérült megint...

(#43935) Sdi


Sdi
addikt

A Diósgyőr éppen alázza a Debrecent.

"Ha az alkohol akadályoz a munkában, hagyd abba a munkát!" /Manuel Scorza/ ..." Nem táncolunk úgy, ahogy Brüsszel fütyül ". Inkább úgy táncolunk, ahogy Moszkva fütyül.

(#43936) L_YKing válasza Sdi (#43935) üzenetére


L_YKing
addikt

Kicsit megcsúsztál vele nem gondolod? :DDD

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#43937) Sdi válasza L_YKing (#43936) üzenetére


Sdi
addikt

Nem mert mingyá vége :D

Meg is van :)

Vagy ismétlést néztem :F

[ Szerkesztve ]

"Ha az alkohol akadályoz a munkában, hagyd abba a munkát!" /Manuel Scorza/ ..." Nem táncolunk úgy, ahogy Brüsszel fütyül ". Inkább úgy táncolunk, ahogy Moszkva fütyül.

(#43938) L_YKing válasza Sdi (#43937) üzenetére


L_YKing
addikt

xdxd azt... :DDD
Tegnapi meccs :D :C

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#43939) Sdi válasza L_YKing (#43938) üzenetére


Sdi
addikt

Fel se tűnt :DDD , tegnap nem láttam és az eredményt sem ismertem :D

"Ha az alkohol akadályoz a munkában, hagyd abba a munkát!" /Manuel Scorza/ ..." Nem táncolunk úgy, ahogy Brüsszel fütyül ". Inkább úgy táncolunk, ahogy Moszkva fütyül.

(#43940) vans? válasza Sdi (#43937) üzenetére


vans?
őstag

:DDD a faterom is ilyen, arany ember, mindig szol, ha otthon vagyok, hogy fiam, gyere, meccs van.. 10-bol legalabb kilencszer ismetles, neha a sokadik ismetles. :DDD

hábm bábm

(#43941) Ijk válasza Tibiajax (#43926) üzenetére


Ijk
nagyúr

Nem értek egyet, Guardiolával, és a teljes csapattal is volt jópár gyenge meccsünk, csak a Madridnak még több. Ha megnyernénk a bajnokságot akkor 91 pontunk lenne, ami nem egy szar eredmény, úgy hogy a kisebb csapatok szerintem sokat erősödtek a bajnokságban az elmúlt 1-2 évben, ez a nemzetközi futballban is meglátszik.
Persze kell a vérfrissítés, kellenek új elemek, mert a taktikát kiismerték, a játék sem úgy pörög mostanában, de hogy nem érdemelnénk meg a bajnoki címet az kissé meredek. A kezünkben van a sorsunk, 2 meccs van hátra, mindkettőt meg kell nyerni. Ráadásul a BL döntő drukkos Athletico-t otthon fogadjuk. Minden csakis rajtunk múlik.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#43942) szab.tam válasza Sdi (#43939) üzenetére


szab.tam
nagyúr

:DDD

(csak szólok: a mikulás sem létezik. hátha lemaradtál róla.)

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#43943) IreN!CuS válasza szab.tam (#43942) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Ezt most miért kellett :O ;]

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#43944) TommyGun válasza Tibiajax (#43930) üzenetére


TommyGun
őstag

Lehet nem árt a Barcának ez a pofon mert akkor talán történik végre vmi változás.

"Vannak, akik azt hiszik, a futball olyannyira fontos, hogy úgyszólván élet-halál kérdése. Mindig elszomorít, ha ilyen véleményt hallok. Biztosíthatok mindenkit: a futball sokkal, de sokkal fontosabb."

(#43945) IreN!CuS válasza TommyGun (#43944) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Szerintem akkor is lesznek változások ha ne adj isten behúzzák a bajnokságot , ami szerintem korántsem lenne annyira érdemtelen mint azt itt páran gondolják.
Ha meg ez az egy fránya kupa megint visszatéríti a lila ködbe a vezetőséget mondván minden rendben megérdemlik hogy jövőre még ennyire se menjen a klub.

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#43946) viharhozo


viharhozo
addikt

Adjuk meg Guardiolanak, h komolyan gondolja, amit gondol. A Bayern jovo evi hazai meze lehetne a Barcelonae is. ;)

Durvasága miatt töröltem - moderátor.

(#43947) salival válasza viharhozo (#43946) üzenetére


salival
aktív tag

Jujj, ez de ronda. Az mostani csodaszép, de a jövő évi mi? Mintha a Vasas meze lenne.

YNWA

(#43948) KisTücsök válasza viharhozo (#43946) üzenetére


KisTücsök
addikt

Régen volt ilyesmi meze a bayernnek, nem? Majd hétvégén belenézek a meccsükbe, úgy fogja igazán megmutatni magát.

(#43949) cyberkind


cyberkind
félisten

Az AS értesülései szerint Pepének izomszakadása van, ami miatt előreláthatóan 15 nap kihagyásra kényszerül. Ha minden rendben megy, felépülhet a Bajnokok Ligája-döntőre, azonban játéka továbbra is kérdéses.

Paranormal Cocktivity

(#43950) Dinter


Dinter
addikt

Kinek ismerős?

Remélem nem csak én voltam ilyen tudatlan, hogy nem ismertem :B

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.