Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#25301) SpaceKombajn válasza DeathAdder (#25300) üzenetére


SpaceKombajn
tag

Tényleg nem volt egy nagy meccs, lesz majd jobb is, csak ki ne kapjunk, ezért nem kockáztatunk üzemmódban ment a játék, még túl a szezon elején járunk.

spacetime

(#25302) DeathAdder


DeathAdder
veterán

(#25303) salival válasza DeathAdder (#25302) üzenetére


salival
aktív tag

Van manciti szurkoló magyarországon? :F

YNWA

(#25304) DeathAdder válasza salival (#25303) üzenetére


DeathAdder
veterán

Több is mind gondolnád, SH-n már szállingóznak a Monaco drukkerek is :DDD

(#25305) Dinter


Dinter
addikt

Psg 40ert vinne pedrot.

(#25306) fatal` válasza Dinter (#25305) üzenetére


fatal`
titán

Gondolom mennyi a valóságalapja :D

(#25307) szab.tam válasza fatal` (#25247) üzenetére


szab.tam
nagyúr

jaaa.

targonca elő, és "b" jogsi hosszabbítós egészégügyin voltam a minap.
én is 2x próbáltam, de sikerült. nem volt 1xrű. elsőre majdnem hanyattestem. azt mondta a dokinéni, hogy csukjam be a szemem, és ne boruljak fel. hát ki a f*-om vezet csukott szemmel??? :F
aztán meg jött a zöld - piros grízes tésztás füzet. mindenki tudja, hogy az alsó a zöld.
középen a sárga.
és legfölül az érett rózsaszín, azaz a majdnem zöld.
nem??? :U :DDD

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#25308) gyuromoj


gyuromoj
veterán

Vicente del Bosque ismét megvédte Casillast. Nem akart a Real Madridban jelenleg zajló eseményekbe beleszólni de a Spanyol Válogatott csapatkapitánya számára nem csak egy játékos a sok közül:
“Annyi sok év után Iker megérdemli a tiszteletet. 149 tétmeccsen játszott a válogatottban, na ez a “nemmindegy“. Meg kell őt becsülnünk, tisztelnünk kell és szeretetteljesen kell vele viselkednünk ahogyan azzal is, aki versenyzik vele a posztért.”
:R

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#25309) cyberkind válasza gyuromoj (#25308) üzenetére


cyberkind
félisten

Casillas-ra csak ezt lehet írni : Simply the Best

Paranormal Cocktivity

(#25310) Napfénysüti válasza Dinter (#25287) üzenetére

Nem csak egy. :DDD

Més que un club!

(#25311) KisTücsök válasza DeathAdder (#25302) üzenetére


KisTücsök
addikt

Ez mi? Mit kellett csinálni? Hogy jött ki a Pool?

(#25312) homeless09


homeless09
őstag

Rooney lett tegnap a Man of the Match

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#25313) L_YKing válasza homeless09 (#25312) üzenetére


L_YKing
addikt

Meg is érdemelte. :))

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#25314) venember83


venember83
nagyúr

Nani tizenhárom millió euróért vihető. Kíváncsi vagyok, ki fog lecsapni rá.

(#25315) Tibiajax válasza venember83 (#25314) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

csak nehogy a végén Milánó szebbik felében kössön ki, mert padlót fogok..

(#25316) bence188


bence188
tag

Állítólag ma lesz Bale bemutatása 13:00-kor. Nem tudtok róla vmit? Vagy csak a spanyol újságok szórakoznak megint?

(#25317) venember83 válasza Tibiajax (#25315) üzenetére


venember83
nagyúr

Ez most jó kérdés, vajon melyik Milánó szebbik fele? :D Szerintem valamelyik sejknél fog kikötni, neves és viszonylag olcsó trófea a falra. Vagyis a csapatba.

(#25318) bandus válasza venember83 (#25317) üzenetére


bandus
veterán

én csodálkozom az áron, meglepően alacsony. bár gondolom nani vagy 3-4-szer ennyire tartja magát :D

amúgy aki szerintem hamarosan sokat fog érni a piacon, az pogba lesz, durván tehetséges a srác :) meg hozzátenném, hogy a juve idegenbeli meze telitalálat, nagyon be kéne szereznem egyet.

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#25319) venember83 válasza bandus (#25318) üzenetére


venember83
nagyúr

22 millió fontot kínál érte a Spurs, de minden bizonnyal maradni fog még idén, aztán majd kiderül, hogy képes lesz-e a Juventus megtartani. Conte a nyáron maradási feltételként kötötte ki Vidal, Marchisio és Pogba megtartását.

(#25320) salival válasza venember83 (#25319) üzenetére


salival
aktív tag

Spursnek minek még egy kkp? Ez szerintem kamu.

YNWA

(#25321) NyxNyxNyx válasza salival (#25320) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Remélem kamu

Lamela viszont jöhetne már... Ugyanazok a hírek, mint Bale-nél "Az olasz lapok szerint Lamela még ma leigazolhat az angol Tottenham Hotspur csapatába" bla bla

Bale-t már kész tényként kezelik, még a kommentátor a tegnapi meccsen is, miközben még semmi hivatalos nem történt. Elvileg felépült a "sérüléséből" és edzésbe áll nemsoká. Minden jel arra mutat, hogy megy, de akkor sem kész tény.

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#25322) venember83 válasza salival (#25320) üzenetére


venember83
nagyúr

Valószínűleg, de tulajdonképpen mindegy. Pogba úgyse megy még sehova, főleg nem olyan helyre, ahol a BL helyért kellene csatázni, miután tavaly negyeddöntőig menetelt a Juventus csapatával.

(#25323) Ps Vita


Ps Vita
őstag

(#25324) gyuromoj


gyuromoj
veterán

“Az üzlet lezárult múlt szerdán az elnöki irodában. Egy kicsit akadoznak a dolgok bizonyos emberek szavai miatt. Bale 90 millió euróba került, és vasárnap délben fog debütálni, ahol pár percet fog kapni a Bilbao ellen” – írja a Punto Pelota egyik munkatársa. :U

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#25325) Tibiajax válasza venember83 (#25317) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

természetesen a kék-fekete!

visszatérve a hétvégére és az első itáliai fordulóra, most az egy dolog, h nyert az Inter, meg az is, h a fiatal srác helyett egy Mazzarri ül a padon, de hogy mi lesz a csapattal, nem tudom.. Továbbra is ugyanazt a - nem is tudom, mi a legjobb szó rá - játékot látom tőlük, amit tavaly, azt az enerváltat.. nem is az, h lassuak, mert futnak, ütköznek. nem is az, h feltétlen bénák, mert azért látok egy-egy szép mozdulatot.. de valahogy az egésznek, az egész mai Inter-játéknak nekem olyan húgyíze van.. Erőltetik ezeket a másodvonalbeli emberkéket, mint azt az idióta balhátvéd picsaszájú fekete gyereket pl, aki csak futkározni tud fel-le, vagy középen ezeket a kovacic-okat, elől a copfocska szélmalomharcot vív feszt, hátul még csak csak Ranoccia-ék.. és ennyi, reménytelen, elkeseredett játékot látok, dehát a meazza lelátója csodálatosan mutatja, mi is a helyzet a klubnál. gyönyörűszép foghíjas lelátók, unatkozó szotyizós arcok.. ez a mai vasárnapi Inter-bajnoki Milánóban

(#25326) venember83 válasza Tibiajax (#25325) üzenetére


venember83
nagyúr

Kíváncsi vagyok, mire megy Mazzarri Edinson és Marek nélkül. Átállt már az Inter háromvédős rendszerre vagy az edző formálta inkább az elképzeléseit a csapathoz?

[ Szerkesztve ]

(#25327) Tibiajax válasza venember83 (#25326) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

nem tudom. szerintem még nem. legalábbis vasárnap még 4 védő volt meg vkp-ok.
hú, ha mondjuk elhozta volna a gentleman Marek-et magával, akkor azért most egy nagyon boldog Tibiajax irogatna a topicba...
ő legalább nem középszerű, ő egy jó játékos. Az interben ma -a kapust és Rano-t leszámítva szinte csak középszerűek vannak, és ezt úgy unom már..
persze, lehet csak az elmúlt évek sikerei és ereje miatt érzem így, h azokhoz viszonyítom, lehet, h én hibázok.
azzal is tisztában vagyok és az égvilágon senkinek nem kell megértenie engem - én magam sem értem magam, de akkor is így van -, h miért pont most szorítok meg rajongok annyira ezért a csapatért, miért nem, amikor a plafonon voltak a szuper portugál edzővel.. akkor kellett volna így rajonganom,
de akkor nem tettem, mert elvittek a barcától eto't, mert elvittek egy mottát meg mert egy faszkalap paprikajancsi vezényelt a csapatomnak..

[ Szerkesztve ]

(#25328) k!nG


k!nG
aktív tag

FC Barcelona Qatar Airways reklam. Hatalmas! :D

https://www.behance.net/vargadom

(#25329) L_YKing válasza k!nG (#25328) üzenetére


L_YKing
addikt

Nagyon jó!!! :))

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#25330) Napfénysüti válasza k!nG (#25328) üzenetére

Tetszik, határozottan jó lett. :K

Més que un club!

(#25331) Ps Vita válasza k!nG (#25328) üzenetére


Ps Vita
őstag

Na,ez igen fasza lett:K

(#25332) fatal` válasza k!nG (#25328) üzenetére


fatal`
titán

Fasza lett :)

(#25333) Enzolord válasza k!nG (#25328) üzenetére


Enzolord
addikt

Ez tényleg jó lett..:)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#25334) Tibiajax válasza k!nG (#25328) üzenetére


Tibiajax
nagyúr


Linekert is bevették.. :)

[ Szerkesztve ]

(#25335) L_YKing


L_YKing
addikt

Végem... :DDD

Plussz

[ Szerkesztve ]

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#25336) Enzolord


Enzolord
addikt

Maluda gól

A török kommentátor magyarul kiabál.. Úgy hallatszik..:)

[ Szerkesztve ]

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#25337) 7600 GS


7600 GS
addikt

Na, szép volt Freiburg. ;)

(#25338) szab.tam válasza Enzolord (#25336) üzenetére


szab.tam
nagyúr

nem lehet, hogy mi beszélünk törökül, csak ez már fel sem tűnik? :DDD

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#25339) L_YKing válasza szab.tam (#25338) üzenetére


L_YKing
addikt

:DDD ez több mint valószínü :C

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#25340) Enzolord válasza szab.tam (#25338) üzenetére


Enzolord
addikt

Akkor néha azért nem értem még magam se...:)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#25341) Napfénysüti válasza 7600 GS (#25337) üzenetére

Mi a f*sz bezzeg tettem a Bayernre is erre szívatnak. :(((
Már tudom miért rühellem őket annyira gyerekkorom óta. :DDD

Més que un club!

(#25342) szab.tam


szab.tam
nagyúr

5 perce mentem át. szalai egyből gól lő.
:))

mehetek vissza mentál pistát nézni a retekre.
a következő gólnál visszajövök. :DDD
(egy kijelzőre azért kiteszem.)

mi ez a bazi sok néző?

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#25343) fatal`


fatal`
titán

Szalai gól :)

(#25344) Enzolord válasza szab.tam (#25342) üzenetére


Enzolord
addikt

Büntit kaptak valami szurkolói atrocitásért..

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#25345) szab.tam válasza Enzolord (#25344) üzenetére


szab.tam
nagyúr

beugrott, amikor ifjabb jenő a zártkapus román meccsen beüvöltötte a ria-ria-hungáriát. :D

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#25346) L_YKing


L_YKing
addikt

Csak én nem értem? : "Ramsey gólt lőtt nézzük holnap ki fog meghalni" :F

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#25347) homeless09 válasza L_YKing (#25346) üzenetére


homeless09
őstag

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#25348) L_YKing válasza homeless09 (#25347) üzenetére


L_YKing
addikt

:R így már értem.
Who's next? ;] :D

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#25349) szab.tam


szab.tam
nagyúr

nem komolytalan a shalke meccs forgatókönyve.
ezt már csak úgy lehetne fokozni, ha most kapnának még egyet, majd rúgnának a 92. percben...

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#25350) Enzolord


Enzolord
addikt

Szalai 2.0

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.