Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#25101) szab.tam válasza fatal` (#25100) üzenetére


szab.tam
nagyúr

"Az adócsaló milliomos pedig általában véve munkát ad sok-sok embernek."

nem tudom, de szerintem ő inkább a számlagyáros típusúra gondolt.
az túl sok melót nem ad, max a strómanjainak, akik idővel mennek a sittre.

***

na, de ne menjünk tovább bele (öö bale :U :DDD ), az általános góg, magóg és demagógba.

****

nézem a hazai bajnokikat. nagy hazai foci rajongó vagyok, de ez a hét idáig nem nagyon vidít fel.
egy valamit észrevettem: a kommentátorok akkor is látványosan dícsérik a meccset, ha nyilvánvalóan hulladék. néha nem értem, mit néz a csávó?
szerintem az mlsz és a tv-k közti szerződésben benne lehet, hogy nem szabad negatív kritikát nyomni.

***

(#25102) hunfatal
ez igaz. ők már inkább milliárdra hajtanak.
de a legtöbbjük folyamatában elveri a zsét. aki nem, attól meg elkobozzák, amikor megbuknak...
de konfrétan: ismertem ilyen figurákat. nagyságrendekkel eltérő a volumenük...

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#25102) fatal` válasza szab.tam (#25101) üzenetére


fatal`
titán

A számlagyáros általában nem milliomos. :)

(#25103) SpaceKombajn válasza szab.tam (#25094) üzenetére


SpaceKombajn
tag

cseh sport2..

Akkor mondhatjuk, hogy 7600 GS a cse(h) kettőt nézi :D

spacetime

(#25104) Tibiajax válasza 7600 GS (#25087) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

valóban, csak azt elfelejtetted mondani, h ez a csehek sport2-je.. náluk a 2 a HD, az 1 SD

[ Szerkesztve ]

(#25105) 7600 GS válasza fatal` (#25100) üzenetére


7600 GS
addikt

Semmi gondom nincsen addig valakivel, amíg tisztességes úton keresi meg magának a mindennapi kenyérre valót, legyen szó bármekkora összegről, nem sajnálom senkitől. De a fizetésekkel én sem értek egyet és azzal sem, amikor valamelyik focista fizetésemelésért rimánkodik a klubjánál.

(#25106) szab.tam válasza Tibiajax (#25104) üzenetére


szab.tam
nagyúr

zivé? :DDD

gyermekkori kedvencem:
"igyím hogyím, zavtra hogyím..."
szabad fordításban: jövünk, megyünk, holnap jövünk...
ez winettou volt a hegy tetején. gojko mitic-csel a cseh tv-n. :DDD

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#25107) baluka26 válasza 7600 GS (#25098) üzenetére


baluka26
veterán

Megdolgoztak?
Lololololololol. Nem így működik a világ, legalábbis a klasszikus értelemben vett munkát el kellene már végre mindenki agyában különíteni az értékteremtéstől..

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#25108) KisTücsök válasza baluka26 (#25107) üzenetére


KisTücsök
addikt

De a mi hibánk, hogy ennyit keresnek.

[ Szerkesztve ]

(#25109) 7600 GS válasza baluka26 (#25107) üzenetére


7600 GS
addikt

Nagyon kemény edzések árán láthatunk ilyen profi futballt hétről-hétre, ahol nagyon kemény munka folyik. Az angoloknál meg ugye ráadásul szünet is alig van, karácsony tájékán is bőven-bőven játszanak meccseket.

(#25110) baluka26 válasza 7600 GS (#25109) üzenetére


baluka26
veterán

Ez tökéletesen az a hülye és idegesítően téves szemlélet, ami mindenki agyába bele van ivódva.

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#25111) 7600 GS válasza baluka26 (#25110) üzenetére


7600 GS
addikt

Cáfolj rá valami értelmes érvvel. Ha meg idegesítő, akkor görgőzz tovább, nem kell mindent elolvasnod.

Na, faszán egy időpontba rakták a United-Chelsea illetve a RM-Granada meccset. :(((

[ Szerkesztve ]

(#25112) baluka26 válasza 7600 GS (#25111) üzenetére


baluka26
veterán

Most tényleg egyértelmű dolgokkal kell érvelnem?..
Nézd meg az összes többi sportot, ugyanez, ha nem keményebb munka, töredékárú fizetés.

Vagy nézz meg szélsőséges példákat, ahol az életedet viszed vásárra pénzért (zsoldos, de akár tűzoltó).

A kulcs, a foci többet hoz közvetetten, a nagy nevek miatt többen vesznek mezet, többen nézik a bajnokságot, ami miatt többért adható el a csatornáknak, ami miatt a csatornák több pénzt kérhetnek el a reklámokért. (Plusz még egy csilliárd dolog, amire nem is akarok belemenni, mert nincs senkinek rálátása)

Szinte csak a játékosok munkájától független dolgok okozzák a fizetés méretét, ezért világi faszság azt mondani, hogy keményen megdolgoznak érte...

[ Szerkesztve ]

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#25113) 7600 GS válasza baluka26 (#25112) üzenetére


7600 GS
addikt

Már leírtam ezelőtt, hogy a fizetés mértékével egyáltalán nem értek egyet, de úgy látszik ez te átugrottad és nem olvastad el. Ettől függetlenül megdolgoznak a pénzükért, ezt kár lenne tagadni. Vagy mondhatnám például a Forma 1, ami szintén eléggé magas szintű felkészülést igényel a pilóták (és persze csapataik részéről).

A világ meg így működik (sajnos), kár ezen bánkódni, változni úgysem fog még jó darabig.

[ Szerkesztve ]

(#25114) KisTücsök


KisTücsök
addikt

Ráadásul azért akik a legjobb csapatokban játszanak, a legjobb fizetéseket kapják, persze, ugyan úgy edzenek, mint a többi, de ezt gyakorlatilag a sorsnak (vagy ki minek tudja be) köszönhetik, hogy ilyen tehetségesnek születtek. Szerintem nem edz keményebben egy angol első osztályú csapatban játszó játékos, mint egy második osztályban játszó. Még sem ugyan ott vannak, mégsem ugyan akkora fizetést kapnak.

Akárhonnan nézzük, iszonyat igazságtalan, nincs olyan kis kapu, amiért csak a töredékét megérdemelnék. szvsz

Amúgy ez a focihoz tartozik, nem off..
______________

"A Daily Telegraph értesülései szerint a Chelsea labdarúgócsapata az újabb eredménytelen tárgyalások után végleg lemondott Wayne Rooney átigazolásáról, és helyette a legjobbjait kiárusító Anzsi Mahacskala csatárát, Samuel Eto’ót szerződtetik a „kékek”."

[ Szerkesztve ]

(#25115) 7600 GS válasza KisTücsök (#25114) üzenetére


7600 GS
addikt

Fizetési korlát kéne, mint az NFL-ben, szvsz sok mindent megoldana.

Di Maria-ért elvileg 30 misit ajánl az Arsenal.

[ Szerkesztve ]

(#25116) baluka26 válasza 7600 GS (#25113) üzenetére


baluka26
veterán

De bazmeg, úgy kiemeled ezt, hogy megdolgoznak a pénzükért, mintha senki más a világban nem.. :D
Még az áfacsaló, meg vállalkozó is ;)

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#25117) KisTücsök válasza 7600 GS (#25115) üzenetére


KisTücsök
addikt

Az NFL-ben milyen korlát van? Már egy ideje nem követem figyelemmel azt a sportot. Én csak azt látom, hogy ez kötött 5 éves szerződést 100 misiért, az meg 4 évest 60-ért, stb...

[ Szerkesztve ]

(#25118) Sickboy25 válasza KisTücsök (#25117) üzenetére


Sickboy25
addikt

van egy fizetési kelep, ha az 150 misi, akkor akit leigazoltak kap 100 a többi 20 játékos meg osztozik a maradékon... nagyon leegyszerűsítve ez a lényege

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#25119) 7600 GS válasza baluka26 (#25116) üzenetére


7600 GS
addikt

Csak ők nem tisztességes úton, ez a különbség. :D

KisTücsök: Fú, lehet ám hogy NHL, mindig keverem őket. Annyit tudok, hogy ez a jéghoki ligában van, de azt nem tudom, hogy ez az NFL vagy NHL. :DDD

(#25120) KisTücsök válasza Sickboy25 (#25118) üzenetére


KisTücsök
addikt

Ja értem. Hát, ez is érdekes...

(#25119) 7600 GS: NHL a hoki.

(#25121) KisTücsök


KisTücsök
addikt

Jön Willian, hivatalos.

Lehet Eto is jön vele majd.

Willianra kíváncsi leszek, hol fog játszani, mennyire válik be. Durva azért ez a középpálya.

Hehe, neki is jó a frizurája. :D

[ Szerkesztve ]

(#25122) baluka26 válasza KisTücsök (#25121) üzenetére


baluka26
veterán

WILLIAN!
Nagyon boldog vagyok.

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#25123) venember83


venember83
nagyúr

Tévez eddig megteszi, amit az eddigi csatárok nem tudtak, belövi a ziccert. Samp letudva.

(#25124) Tibiajax válasza venember83 (#25123) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

jah, a jóó kis szokásos fergeteges 1-0-ás júventus-győzelem...
meccs letudva

[ Szerkesztve ]

(#25125) DeathAdder válasza baluka26 (#25122) üzenetére


DeathAdder
veterán

Énis, hogy nem a Spursé lett. Vele már tényleg vajnyi esély lett volna a 4-ik helyre :((( YNWA!

(#25126) KisTücsök válasza baluka26 (#25122) üzenetére


KisTücsök
addikt

Gondolom azért lesz "szelektálás" is. Marin, Moses így megy kölcsönbe, a fiatalok mellett persze.

Eto-hoz mit szólnál? Mou nagyon akar egy csatárt. Eto-t szerettem anno, jól tolta a Barcaban.

(#25127) L_YKing válasza KisTücsök (#25126) üzenetére


L_YKing
addikt

Miért kell csatár? Nem jó Torres? ;] ;] :DDD

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#25128) NyxNyxNyx válasza baluka26 (#25122) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Én meg mérges... Már megvolt az orvosi és már csak a papírmunka volt hátra, Tottenhamnél az útlevele stb. erre Abra papa felhívja a tulajdonost és ráajánl. F*szom az egészbe, zseniális játékos Chelsea bajnok kb.

Cserébe Chiriches egyre biztosabb. Remélem nem kell a Chelseanek.
Lamela meg az AS Roma keretében, ez is elúszni látszik.

Nincs kreatív emberünk

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#25129) NyxNyxNyx válasza baluka26 (#25122) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Ráadásul még jól is hangzik

Willian + Hazard = Wizard

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#25130) Integra


Integra
titán

haha, nézitek, hogy cardiff city tulajdonosa ki? vincent tan. nem angol, az biztos :DDD

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#25131) NyxNyxNyx válasza Integra (#25130) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

:DDD :DDD

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#25132) salival


salival
aktív tag

Nem a spursnek szurkolok, de jól benézte a bíró Shelvey gáncsolásánál a 16os vonalát.

YNWA

(#25133) salival válasza salival (#25132) üzenetére


salival
aktív tag

A mostani meg egyértelműen nem volt tizi. Spursnél úgy néz ki csak tizivel tudnak nyerni. Amúgy ez a Towsend egész jól játszik.

YNWA

(#25134) Integra válasza NyxNyxNyx (#25131) üzenetére


Integra
titán

most hallottam, hogy a fulhamnek is új tulajdonosa van, 200 millát fizetett. angol ő is a javából. :)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#25135) pohár


pohár
félisten

lyaly :DDD :DDD

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#25136) salival


salival
aktív tag

Bale méltó örököse:

YNWA

(#25137) bagyulajuve


bagyulajuve
addikt

azért kicsit elfogultan beszélnek a stúdióban a Fradi mellett a stúdióban :(((

Resistencia eterna

(#25138) baluka26


baluka26
veterán

CARDIFF!

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#25139) KisTücsök


KisTücsök
addikt

Pont írni akartam, hogy milyen jól tartja magát a Cardiff, erre meg is szerzik a vezetést. Na, szurkoljuk ki ezt a győzelmet. :D

(#25140) Enzolord válasza bagyulajuve (#25137) üzenetére


Enzolord
addikt

Biztos, mert egy volt Fradista lett meghívva, ennek ellenére a Loki nem volt jó, csak kiszekszuált mákos volt...

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#25141) Ps Vita


Ps Vita
őstag

Durván impotens a City játéka,Aguero az egyetlen kb.aki csinál is valamit

(#25142) Integra


Integra
titán

már csak 10 perc, kikell bírni :)

jól van, 3:1

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#25143) Richard!


Richard!
addikt

Tottenham: A londoniak 30 millió fontos ajánlatot tehetnek a Zenit támadójáért, Hulkért – írja a The Telegraph. A brazil játékos mellett Christian Eriksen, Miralem Pjanic és Alan Dzagojev leigazolása is tervben van a White Hart Lane-en. Az már biztossá vált, hogy a Steaua Bukarest román válogatott védője, Vlad Chiriches 8,5 millió fontért Londonba költözik.

Azért ez már erősítés :C

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#25144) NyxNyxNyx válasza salival (#25136) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Nézd meg a lábát alul. Egyértelműen nem volt tizenegyes, de ez után nehéz lett volna állva maradni.
Első félidőben meg nem adtak meg neki egy 100% jogosat ugyanúgy Shelvey ellen.

Bale-nek meg még mindig csak 1 színész teljesítménye volt tavaly

Te jó ég mit csinál a CIty?

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#25145) baluka26


baluka26
veterán

CARDIFF!

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#25146) Ps Vita


Ps Vita
őstag

Lol

(#25147) salival válasza NyxNyxNyx (#25144) üzenetére


salival
aktív tag

Írtam is hogy nem adták meg azt, olvass vissza.
"Bale-nek meg még mindig csak 1 színész teljesítménye volt tavaly." Tudom, Suarezt meg szentté kellene avatni.

[ Szerkesztve ]

YNWA

(#25148) Napfénysüti válasza Enzolord (#25140) üzenetére

Helyzetkihasználásban viszont egyértelműen jobbak voltak. Mezőnyben kb egál volt a meccs.

Més que un club!

(#25149) NyxNyxNyx válasza salival (#25147) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

A két mexikói pasasra azt hittem ugyanaz és onnan olvastam a dolgokat. :D

Hadd ne írjam már le még egyszer a Bale "színészkedések" jogosságát egyenként.

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#25150) Integra


Integra
titán

nabakker
nem baj, meglesz ez, hiába kapott a city 6 percet

pffff, majdnem sikerült a bírónak berúgatnia a harmadikat.. :(((

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.