Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#25751) Enzolord válasza NyxNyxNyx (#25749) üzenetére


Enzolord
addikt

Egy csatárral nem lehet végigcsinálni egy szezont ,akármilyen formában van, mert biztos nem fog 120%ot asni mind a 60 meccsen, amit azon a szin ten játszanak..
És Bale sem csatár... Csatár nélkül olyan meccseket lehet játszani, mint amit a Chelsea produkált ellenünk hétfőn, azzal meg nem lehet nyerni semmit...

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#25752) Enzolord


Enzolord
addikt

Feldúlták Fehér Miki sírját

Ezt nem hiszem el ,hogy ekkora kib*szott patkányok élnek ezen a sárgolyón....
-ilyenkor eszembe jut, hogy régen a tolvajoknak levágták a kezét.. Ezt néha most sem ártana.. Kevesebb ilyen lenne, ha más nem, nem maradna mivel elkövetni... Remélem a postás neki legközelebb lépfenét visz...

Magyarország, én így szeretlek...

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#25753) 7600 GS válasza Enzolord (#25752) üzenetére


7600 GS
addikt

Kötél+diófa az ilyeneknek.

(#25754) baluka26 válasza Ps Vita (#25741) üzenetére


baluka26
veterán

Egyébként annyira cukorfalat, hogy előbb hoztad, hogy Ribéry volt a meccs legjobbja, emghogy legtöbb lövés, legtöbb csel. Ezek egyértelműen WhoScored statisztikák, ahol viszont a Chelsea van kihozva jobb értékelésre. ;) ;)

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#25755) L_YKing válasza baluka26 (#25754) üzenetére


L_YKing
addikt

Szvsz a meccs embere: Cech :K

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#25756) KisTücsök válasza L_YKing (#25755) üzenetére


KisTücsök
addikt

Nem szvsz, mert tényleg ő volt. Nem is értem...

(#25757) Tibiajax válasza Enzolord (#25752) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

erre nem lehet szavakat találni
már maga a mondás is tiszteletet parancsoló és mindenki által betartott dolog, holtakról jót, vagy semmit
és akkor erre, egy sírhelygyalázásra mit tudna mondani az ember??

az a baj, h nem lesznek meg ezek a mocskok, pedig tényleg törvényenkívüli büntetést kellene adni nekik.
oda kellene lökni a népnek az ilyeneket mindig, mint régen

(#25758) Richard! válasza Tibiajax (#25757) üzenetére


Richard!
addikt

élve eltemetném az ilyen mocskokat

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#25759) baluka26


baluka26
veterán

Egyébként annyira vicces volt tegnap, hogy ahogy elkezdte játszani a tavalyi, nem tikitaka lófasz játékot a Bayern egyből jöttek a helyzetek. Még beívelésből is kurva veszélyesek voltak, aztán ez az okos ember nem enged nekik egy szögletet sem...

Ja, mellesleg igazán kritikán aluli volt a játékvezetés.

[ Szerkesztve ]

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#25760) L_YKing válasza KisTücsök (#25756) üzenetére


L_YKing
addikt

Nem is értem miért nem ő kapta.... :U
Ami bravúrokat bemutatott.... :C

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#25761) KisTücsök válasza baluka26 (#25759) üzenetére


KisTücsök
addikt

Egy perc hosszabbítást amúgy mire adott?

Hát ez az.

3 másodperc basszus. :(

[ Szerkesztve ]

(#25762) baluka26 válasza KisTücsök (#25761) üzenetére


baluka26
veterán

Se csere, se ápolás nem volt.

Ilyenkor az arányt tartom viccesnek, főleg azért, mert első félidőt egyből lefújta. 45 perc alatt nem jön össze 1 perc sem, 15 perc alatt? Seems legit.

[ Szerkesztve ]

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#25763) KisTücsök válasza baluka26 (#25762) üzenetére


KisTücsök
addikt

Azért azt jó volt látni, hogy még mindig mekkora akaraterő van ebben a csapatban. A kiállításig nagyobb helyzeteink voltak, mint a Bayernnek. Aztán meg tíz emberrel majdnem behúztuk.

Jó lesz ez. Csak még derüljön ki, hogy kik mennek a csapattól.

Enzolord: Simán eltudom képzelni, hogy azt sem tudta, kié az a sír.

[ Szerkesztve ]

(#25764) Enzolord válasza Tibiajax (#25757) üzenetére


Enzolord
addikt

Esetleg még a jó öreg kövezést tudnám elképzelni..
Azért az tényleg elszomorító (nevetségest akartam írni, de ez nem az) hogy egy olyan embernek, aki azért emelte hazánk megítélését, lássuk be, nem sok ilyen van mostanság, ezt teszik az emlékével..
Már azokat is megvetem, akik a virágokat kilopják a sírokból, hogy aztán eladják, de ez....

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#25765) Ps Vita válasza baluka26 (#25754) üzenetére


Ps Vita
őstag

A meccs legjobbja díjat az Uefától kapta,az értéklést nem nagyon nézem amióta tudom,hogy hogyan számolja,csak a statisztikát a Whoscoreden

De ha szerinted tegnap a Chelsea volt a jobb :R

(#25766) 7600 GS válasza baluka26 (#25762) üzenetére


7600 GS
addikt

Se csere, se ápolás nem volt.

115.: Csere: Hazard helyett Terry.

A játék addig tart, amíg a bíró véget nem vet neki a három sípszóval. Inkább Luiz komát kellene megkérdezni, hogy merre kóricált Martinez góljánál, és miért próbálta bemagyarázni a lest.

(#25767) Napfénysüti válasza L_YKing (#25760) üzenetére

Nálam is annak ellenére higy a földöntúl igen erős túlzás volt rá a riportertől. Én azt mondanm inkább hogy sok fontos védést mutatott be. :K

Més que un club!

(#25768) L_YKing válasza Napfénysüti (#25767) üzenetére


L_YKing
addikt

De tényleg kegyetlen jól védett... :K
Nekem az nem tetszett amikor mondta a riporter , hogy "így van pacsizni kell Ramiressel , bravó Mourinho" (vagy valami ilyesmi)
Hát itt azt hittem megőrülök.... ekkora Bayern drukkert miért tesznek oda , hogy kommentálja a meccset? :F
Az , hogy Götze feldobta magát... Akkor is labda volt ( igaz keményen ment oda Ramires , de nem simogatni kell egymást a pályán....) :U

[ Szerkesztve ]

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#25769) Enzolord válasza 7600 GS (#25766) üzenetére


Enzolord
addikt

+ ''némi'' időhúzás, amit folyamatosan csináltak, miután berúgták a második gólt...

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#25770) baluka26 válasza L_YKing (#25768) üzenetére


baluka26
veterán

Ezt Sport1 kommentátor mondta?

Digis is Bayernt rakta meg tipszmikszen...

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#25771) Napfénysüti válasza L_YKing (#25768) üzenetére

Egyértelműen jól védett csak egy-két földöntúlinak kiáltott védésnél néztem hogy WTF volt az? :B

balu: jaja a kommentátor kvázi lefikázta Mourinhót.

[ Szerkesztve ]

Més que un club!

(#25772) L_YKing válasza baluka26 (#25770) üzenetére


L_YKing
addikt

Igen.... :U
Azt hiszem a Hajdú B vagy ki volt az... :W

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#25773) baluka26 válasza Napfénysüti (#25771) üzenetére


baluka26
veterán

Ja, hát ezeknél mindig orbiálnak meg földöntúliznak.

Pl. Ribéry szabadrúgása...akkor indult el Csekli, amikor meglátta labdát. Egy jó szabadrúgásnál (nem ilyen emelésnél) ha a kapus akkor indul el, már rég gólt kapott. :)

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#25774) KisTücsök válasza L_YKing (#25772) üzenetére


KisTücsök
addikt

Faragó a kommentátort, most nézem az ismétlést. szörnyű. Hagyni kéne, nem valók neki a foci meccsek.

Enzolord: Annyira nem húzták az időt. Sárgát sem kapott emiatt senki. A cseréről megfelejtkeztem, az jogos.

[ Szerkesztve ]

(#25775) salival válasza L_YKing (#25772) üzenetére


salival
aktív tag

Faragó volt. Hajdú B. jóarc.

YNWA

(#25776) L_YKing


L_YKing
addikt

Kis Tücsök + Salival.
Mind1 akkor Ő volt a f*sz. :D
Nem való oda. Inkább kommentálná a meccset Gundi (nekem Ő a favorit Horti után :D)

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#25777) Enzolord válasza L_YKing (#25776) üzenetére


Enzolord
addikt

Horti Toronymagasan vezet nálam, kvázi Ő az Isten!!!
Még a sz*r meccsek is élvezhetőek vele..:)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#25778) Napfénysüti válasza Enzolord (#25777) üzenetére

Én őt utálom. De ez a tegnapi is egy szégyen volt. :U

Més que un club!

(#25779) baluka26


baluka26
veterán

Azt beszéltük tegnap haverral, hogy mennyivel jobb külföldön a szakkomentálás. Itthon egy Sallói a szakkomi, Angliában meg Gary Neville és tsai :D

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#25780) Enzolord válasza Napfénysüti (#25778) üzenetére


Enzolord
addikt

Hortit utálod???
Mondjuk, még egy embert ismerek aki nem csípi, és ő is Barca fan..
Szerintem bennetek van a hiba.. :DD :DD :DD

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#25781) salival válasza baluka26 (#25779) üzenetére


salival
aktív tag

SkySporstnál bírom ha együtt elemez Neville meg Carragher. Mindig van verbális feszültség köztük. Meg még ott van Souness meg Jamie Redknapp ők se kis emberek.
Idéntől meg a BTSport is korrekt PL műsorokat csinál, ott Owen, James meg Mcmanaman szakért. Szóval nem is vágyok annyira a DigiSportra ha tudok fogni normális angol streamet.

Hortit én nem utálom, de inkább maradjon az argentín bajnokságnál meg a német másodosztálynál.

[ Szerkesztve ]

YNWA

(#25782) salival


salival
aktív tag

Amúgy Liverpoolhoz kövi két napban jön Sakho a PSGtől 13 millióért és Ilori a Sportingtól 7 millióért. Mindkettő belső védő, 2 év után remélem lesz egy normális védelme a csapatnak.
Továbbá valószínű hogy jön Moses kölcsönbe a Chelseatől (ennek nem örülök annyira) és Given az Aston Villától kölcsönbe szintén Mignolet cseréjének.

YNWA

(#25783) Napfénysüti válasza Enzolord (#25780) üzenetére

Kiakaszt a sok faszsága sajnálom hogy igényesebb kommentátorra vágyom. :)

Més que un club!

(#25784) Enzolord válasza Napfénysüti (#25783) üzenetére


Enzolord
addikt

Irány a pisziáter, meg kell nézetned magad..
Lehet, hogy ragályos.. :DD :DD :DD

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#25785) L_YKing válasza Enzolord (#25777) üzenetére


L_YKing
addikt

Nekem is :))
Legjobb! :D

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#25786) Napfénysüti válasza Enzolord (#25784) üzenetére

Áhh inkább azoknak akik bírják. ;]

Més que un club!

(#25787) cyberkind


cyberkind
félisten

Samuel Eto'o 2005-ben: "Inkább árulnék földimogyorót a falumban, mint hogy egy olyan szánalmas csapatnál játsszak, mint a Chelsea."

Kis huncut ! ;]

Paranormal Cocktivity

(#25788) Enzolord válasza KisTücsök (#25763) üzenetére


Enzolord
addikt

Képek Fehér Miki megrongál sírjáról...

Biztos hogy tudta/tudták azok a rohadt mocskos férgek, hogy kié, tekintve, hogy nem kicsi, és az üveglap mögötti emléktárgyakat akarták vinni...
Remélem, a pestises anyjukra kellene a pénz....

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#25789) NyxNyxNyx


NyxNyxNyx
addikt

Faragó Ricsi szerintem az egyik legjobb kommentátor lenne, ha pártatlan lenne. De olyan szubjektív dolgokat állít, amit nem szabad egy kommentátornak. Nem Bayern fan volt, hanem Mourinho ellenes szerintem.

Horti meg nem való TV-be. Ahogy meghallom a hangját, elkapcsolok

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#25790) KisTücsök válasza Enzolord (#25788) üzenetére


KisTücsök
addikt

Úgy értettem, hogy fingjuk sincs, ki volt az a Fehér Miki. Csak jól nézett ki a sír, benne mindenféle tárggyal. Persze nem védeni akarom őket, félre ne értsd. Remélem elkapják őket.

(#25791) Napfénysüti válasza NyxNyxNyx (#25789) üzenetére

Végre valaki aki ugyanúgy van ezzel a Hortival.

Més que un club!

(#25792) KisTücsök válasza Napfénysüti (#25791) üzenetére


KisTücsök
addikt

Szerintem - ahogy előttem is írták - ezek a brazil meg hasonló meccsek jól állnak neki. De egy komolyabb BL meccsre például nem tudnám elképzelni, idegesítene.

(#25793) SpaceKombajn válasza NyxNyxNyx (#25789) üzenetére


SpaceKombajn
tag

Nem Bayern fan volt, hanem Mourinho ellenes szerintem.

Szerintem is.

Akkor a többiek mit szólnak a Barca és Real bajnokikhoz?
Na ott is van riporter szurkolás, nem kicsit ("blancoferi").

spacetime

(#25794) fatal` válasza NyxNyxNyx (#25789) üzenetére


fatal`
titán

Ha Horti van leveszem a hangot. Borzalmas.

[ Szerkesztve ]

(#25795) KisTücsök


KisTücsök
addikt

(#25796) 7600 GS válasza SpaceKombajn (#25793) üzenetére


7600 GS
addikt

Feri egyszer azt mondta egy közvetítés során, hogy "Messi egy isten". Ilyet Real Madrid drukker még véletlen sem ejt ki a száján.

A Sport TV-nél nagyon nagy Barcelona fényezés folyik a kommentátoroknál (és például olyan "szakértőknél" mint hegyiiván), Ricsike is nagy Barca fan, majd hallgassátok a kommentárjait. Egyedül Farkas Norbit és Méhes Gábort tudom kiemelni, mint nagyon jó kommentátor.

(#25797) baluka26 válasza KisTücsök (#25795) üzenetére


baluka26
veterán

Most akkor ezt mindenkire írjad, mert mindenki őt vigasztalta.

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#25798) cyberkind válasza KisTücsök (#25795) üzenetére


cyberkind
félisten

Győztesként orálisan is kényeztetném ! :))

Paranormal Cocktivity

(#25799) 7600 GS válasza cyberkind (#25798) üzenetére


7600 GS
addikt

Mivan? :DDD

(#25800) KisTücsök válasza baluka26 (#25797) üzenetére


KisTücsök
addikt

Mindeki: :R

cyberkind: He? :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.