Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#168651) cyberkind válasza venember83 (#168650) üzenetére


cyberkind
félisten

De rohadt boldog vagyok, hogy nem került a Madridhoz ez a remek edző! :K

Paranormal Cocktivity

(#168652) Soulfly842 válasza cyberkind (#168651) üzenetére


Soulfly842
addikt

Voltak ilyen sorsszerű dolgok :) Jó nekünk Ancelotti :)

Apropó... sorsszerű dolgok... Mbappé, mindenes, menedzser, tulajdonosnak egyre hepibb lehet a dolga Párizsban :)

Videó: Mbappé nekisétált Messinek – a szurkolók tiszteletlenségről beszélnek

Lesznek itt még nagy ölelkezések, stb a 11-es rúgások előtt is :D

[ Szerkesztve ]

(#168653) cyberkind válasza Soulfly842 (#168652) üzenetére


cyberkind
félisten

Semmi extra nem történik, csak a kinyalt luka kihozza belőle az igazi énjét, ezután már hatványozottan szerencsés, hogy nem került Madridba, de valszeg ha oda is kerül, az nem ez az énje lenne, sebaj, be ne tegye a lábát többet, csak szopni a csapatával. :K

Paranormal Cocktivity

(#168654) DeathAdder válasza Soulfly842 (#168652) üzenetére


DeathAdder
veterán

pedig nincs nagy különbség köztük, low blockot meg tudják szervezni a többi meg egyénfüggő, nyilván ehhez játékosállomány is kell, ami híján azért ki tud derülni hogy meztelen a király

ancsa is megbukott az evertonban, nápolyiban is nagyobb potenciál volt

__

amúgy meg-e mondtam hogy a madrid járt jól azzal hogy bappé maradt :))
kár volt itt remegni hogy nem jött az újabb csillivilli szupersztár :)

(#168655) cyberkind válasza DeathAdder (#168654) üzenetére


cyberkind
félisten

Azért jó csatár ő, csak most már maga is elhiszi, hogy Ő a legjobb, Ő a legértékesebb, és Ő a csapat, na ez Madridban nem pálya, teljesen elrontották ezt a gyereket Párizsban az olajos mindenséggel.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#168656) everest140 válasza Soulfly842 (#168652) üzenetére


everest140
tag

Vicces, már évekkel ezelőtt is mindig azon vesztek össze a PSG-nél, hogy ki rúgja a 11-est.
Nyernek 5-2 -re és utána duzzognak, még 1 ilyen csapat nincs.

(#168657) Soulfly842 válasza everest140 (#168656) üzenetére


Soulfly842
addikt

David Luiz mondta ki anno az örökéltű' tutit:

„Elvesztegettem két évet. A PSG-ben, a francia bajnokságban játszani olyan, mint kezdő szinten játszani, mondjuk, a FIFA 16-ban.”

Van, akinek top játékosként, vagy klasszisként, jó ez haknizgatni, de a legtöbben, azért nem karrierjük csúcsán, vagy fiatalon a nagy lehetőségek kapujában teszik ezt... :D

[ Szerkesztve ]

(#168658) Citroware


Citroware
addikt

Valakiknek a kézfogást sem sikerült összeveszés nélkül kivitelezni. :C

(#168659) Redneck


Redneck
veterán

Melyik csavarral tudom a fékbetéteket közelíteni a tárcsához? Kivettem a kereket, visszaraktam, és most az egyik oldalon közelebb van.

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#168660) Ringman válasza Redneck (#168659) üzenetére


Ringman
nagyúr

rossz topik ;)

(#168661) Redneck válasza Ringman (#168660) üzenetére


Redneck
veterán

Sorry! Akkor gratulálok a MU-nak a szezon kezdéséhez. ;]

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#168662) BenHans válasza Redneck (#168661) üzenetére


BenHans
addikt

Szép mentés :DDD :DDD

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#168663) Ringman válasza Redneck (#168661) üzenetére


Ringman
nagyúr

:DDDD

(#168664) DeathAdder válasza cyberkind (#168655) üzenetére


DeathAdder
veterán

már régóta ebben a tudatban van, és annyira azért nem jó játékos hogy ennyire öntelt legyen, nettó tudásban a pizsin belül neymar is jobb nála, és még messi is ott fodbalozik :D

Ő a csapat, na ez Madridban nem pálya

cé konkrétan ez volt 10 éven át

[ Szerkesztve ]

(#168665) vond válasza Redneck (#168661) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Épp ki akartam pucolni a két felesleges hozzászólást, de így már muszáj itt hagynom. És ami durva, hogy mindezt MU szurkolóként. :D

Szűk 30 éve drukkolok nekik, de ilyen kiábrándító és reménytelen időszakra én sem emlékszem. Sir Alex nagy űrt hagyott maga után. :( Bohózat, ami azóta megy. De kitartok, nem leszek divat, meg uborka.

Kb. ilyen lehetett Liverpool drukkerként megélni a 70-es, 80-as évek után a 90-es, meg 2000-es éveket.

[ Szerkesztve ]

Eladó Panasonic G9 + Viltrox speedbooster + Sigma 10-20: https://t.ly/C88YY

(#168666) pekoka válasza DeathAdder (#168664) üzenetére


pekoka
tag

cé konkrétan ez volt 10 éven át

:DDD :DDD
És tényleg. :D

O->-<

(#168667) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

Lehet, hogy egy kép erről: 6 ember és , szöveg, amely így szól: „Barilla_Barilla nr Barilla Barilla rilla Barilla Barilla sarilla”
jó mez mind, de a legelső, Völler-é, Benhans. na olyat szerválj be.. :K az utcán előre fognak köszönni, ha felveszed

[ Szerkesztve ]

(#168668) DeathAdder válasza vond (#168665) üzenetére


DeathAdder
veterán

utd még mindig egy mélyen alvó óriás, minden adott csak a sportszakma hiányzik, bőven lesznek ők még bajnokok :)

de 1 db edző nem fog gyökeres változást hozni, ten hag ajaxban is dof alatt dolgozott, és scoutolni látszólag nem tud, de ezzel nincs is gond, tuchel sem tud, klopp sem tud

[ Szerkesztve ]

(#168669) BenHans válasza Tibiajax (#168667) üzenetére


BenHans
addikt

Van Rómában egy pici bolt ahol vannak vintage mezek, az egész kb annyi hogy bent két ember meg tud fordulni. Egy aranybánya, meg az áraik is...
Na onnan tuti elhozok majd egy ilyet ha megyek, a másik a fűzős teniszgalléros 1995-ből.

Ez is egy jó kis oldal, vannak gyöngyszemek, érdemes ránézni az Interes részre is.
Juve részen van iszonyú értékes Ramsey mez. ;]

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#168670) Redneck válasza vond (#168665) üzenetére


Redneck
veterán

Köszi hogy meghagytad! Már tegnap akartam írni, de annyira nem hittem el, hogy skippeltem, hátha csak álmodtam...
Sajnos nem. Egyébként én is nekik szurkolok, sőt, bizakodó vagyok a Rangnick/Ten Haag stábbal kapcsolatban, de ez sokként ért.

121 év után, nagy blama. :(((

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#168671) simondr válasza vond (#168665) üzenetére


simondr
senior tag

"Kb. ilyen lehetett Liverpool drukkerként megélni a 70-es, 80-as évek után a 90-es, meg 2000-es éveket."

Arsenal drukkerként sem volt túl mesés Wenger utolsó pár éve és az utána jött Emery bohóckodás.
A United most amúgy tényleg kegyetlen mélyen van, még horror zsetonért se megy oda senki, akiben van egy minimális ambíció.
Ronaldo átigazolása szerintem olyan kapitális hiba volt, hogy azt nehéz leírni. havi 3millió fontért!!! van egy 37éves marketingpaprikajancsi.

Azt hittem amúgy hogy idén a Chelsea is kuka lesz, ezért Arsenalnak sétagalopp a TOP4. Erre megnéztem a tegnapi TTham meccset és azt kell mondjam van fantázia a kékekben. Csatáruk jelenleg nincs, de a team nem néz ki rosszul.

(#168672) bagyulajuve válasza simondr (#168671) üzenetére


bagyulajuve
addikt

téged is látni?! :D

"Arsenal drukkerként sem volt túl mesés Wenger utolsó pár éve és az utána jött Emery bohóckodás."
meg Wenger előtt sem ;]

#168667Tibiajax - Völler nagy kedvencem volt, Hassler mellett - aki szintén volt Roma játékos

[ Szerkesztve ]

Resistencia eterna

(#168673) atee_13


atee_13
őstag

nem értem ezt a United pesszimizmust ;]
Lehet, hogy egy kép erről: szöveg

(#168674) venember83 válasza cyberkind (#168651) üzenetére


venember83
nagyúr

Ki tudja, hány BL-döntőt bukhatott volna el vele a Real... :))

(#168675) Tibiajax válasza BenHans (#168669) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

van iszonyú értékes Ramsey mez
..az jó lesz a kócos juvés bajtársunknak
Na onnan tuti elhozok majd egy ilyet ha megyek
ennyi. ez kell

(#168676) venember83 válasza BenHans (#168669) üzenetére


venember83
nagyúr

Ha már mezek és Róma:

Csodálatos, igazán jól néz ki ezzel a nagyszerű új logóval.

(#168677) cyberkind válasza DeathAdder (#168664) üzenetére


cyberkind
félisten

Tudom, de nem akartam írni, valszeg ez volt a fő ok, hogy el is lett engedve az anyagiakon kívül, és nem is nagyon akarja visszahozni Pérez.

Paranormal Cocktivity

(#168678) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

Adrien Rabiot - > ManU
Ha a torinoiak es manchesteriek egyezsegre jutnak.

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#168679) bandus válasza venember83 (#168676) üzenetére


bandus
veterán

ijjj ez derusnya. iden meg nem jon az adidas?

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#168680) Phoen|x


Phoen|x
őstag

"Barcelona have asked around €30m fee for Pierre Aubameyang during the weekend, Chelsea wanted to spend way less than this. Talks continue, as Marcos Alonso is still part of the conversations. 🚨🔵 #FCBTuchel, pushing for Aubameyang as priority… but Xavi insists to keep him."

:))

Go Gunners!

(#168681) DeathAdder


DeathAdder
veterán

te nyomorult dél amerikai geci

(#168682) IreN!CuS


IreN!CuS
őstag

megnyugodtam nézve ezt a pool meecset itt is patkányokat védi a var

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#168683) mephi666 válasza DeathAdder (#168681) üzenetére


mephi666
nagyúr

Mármint Tierney? Vagy Andersen?

Na, Diaz beakasztotta nekik, ahogy kell...

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#168684) DeathAdder válasza mephi666 (#168683) üzenetére


DeathAdder
veterán

Darwin nunez

(#168685) mephi666 válasza DeathAdder (#168684) üzenetére


mephi666
nagyúr

Az azért messze volt a fejestől... n+1. inzultálásra beleállt 1mm-re a pofájába, hogy "mivanköcsög?" ...az meg már dobta is magát, ahogy meg van írva

Na ez hogy van? Tsimikast meg sárga nélkül pofánbaszhatja bárki? Tierney erősen pályázik a patkány atkinson posztjára?

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#168686) paatrick válasza mephi666 (#168685) üzenetére


paatrick
őstag

Simán le akarta fejelni, megvolt a mozdulat. Mikor lassították az egészet ott már a kakaskodást kiváltó jelenetnél is hátra akart fejelni csak ott még nem találta el a másik fejét.

[ Szerkesztve ]

6 év "lelkes újonc", 4 év "kvázi-tag", 2 év "tag", 1 év "aktív tag", már senior tag. I'm doing my part. ¯\ ʕ•ᴥ•ʔ /¯

(#168687) cyberkind


cyberkind
félisten

Valaki sok Zidane-t nézett, csak a klasszis mozdulatok helyett, valami mást sajátított el.

Paranormal Cocktivity

(#168688) Phoen|x


Phoen|x
őstag

Nyunyónak most kihegyezik a répát az fix..

Go Gunners!

(#168689) paatrick


paatrick
őstag

Nekem ez a Liverpool 2 meccs alapján teljesen a Messivel balfaszkodó Barcelonára emlékeztet. Ugyanaz a belehalunk a szépségbe játék még 5 méterről se lehet kapura lőni mert kell még egy passz. Csak hát itt a PL-ben a kis csapatok jobban kontráznak. Onnantól meg lehetetlen a betonvédelmek ellen.
És itt is amint valaki megunta a tilitolit és kicsit önzőbb lett egyből jött a gól. Az első meccsen is a végén Henderson kapufáján múlt az egész. Az is abból lett hogy nem akart szarozni hanem 25-ről rálőtte.

6 év "lelkes újonc", 4 év "kvázi-tag", 2 év "tag", 1 év "aktív tag", már senior tag. I'm doing my part. ¯\ ʕ•ᴥ•ʔ /¯

(#168690) forceberg válasza DeathAdder (#168681) üzenetére


forceberg
veterán

ZAHArodottnak tűnsz! :))

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#168691) DeathAdder válasza forceberg (#168690) üzenetére


DeathAdder
veterán

nehéz megemészteni hogy a tetű suárez után megint évekig lehet nézni egy ilyen jószágot, de legalább 100 millióba került és annyira szar játékos hogy 3x luftot rúgott ziccerben, aztán meg kiállíttatta magát

hányinger, egyre távolodik ez a klub, mintha valami barreálnak szurkolnék

(#168692) cyberkind válasza DeathAdder (#168691) üzenetére


cyberkind
félisten

Hejj, a Real legalább eredményes mindig vagy sok esetben, nemcsak 2-3 idényenként. :)

Paranormal Cocktivity

(#168693) forceberg válasza DeathAdder (#168691) üzenetére


forceberg
veterán

Hát ja, majd kiderül, de egy jó Benficás szezonért meredek az összeg.
Gyere át a világoskék hajóra :D

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#168694) DeathAdder válasza forceberg (#168693) üzenetére


DeathAdder
veterán

ez csak természetes :R

(#168695) Phoen|x válasza DeathAdder (#168694) üzenetére


Phoen|x
őstag

Lol :R

Go Gunners!

(#168696) Tibiajax válasza forceberg (#168693) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

forceberg, egyszer majd ha lesz időd rá, megosztod velünk, hogyan válhat az ember man city-drukkerré?..
..mm már úgy értem, idehaza, itt a balkánon

(#168697) cyberkind válasza Tibiajax (#168696) üzenetére


cyberkind
félisten

Ez gonosz volt.

Paranormal Cocktivity

(#168698) mephi666 válasza paatrick (#168689) üzenetére


mephi666
nagyúr

...nem tudom, hogy Klopp bírózása volt-e most is, de eléggé féloldalasan fújt ez a manchesteri sípmester :D pl Diaz egyértelmű lerántása 16on belül semmit nem ért... mezőnyben kisebbért is fújt... Tsimikas lekönyöklésére sem adott lapot... meg akadt még pár furcsaság... végjátékban meg törte a játékot azzal, hogy előnyszabály helyett inkább fújt és állhatott fél percekre a játék...

Én Harvey-t emelném ki magasan a meccsből: kapott a gyerek még 5 évet és hálából akkorát hajtott, hogy könnyes lett a szemem is :D nem volt nála olyan, hogy elvesztett labda... megérdemelt volna 2 gólt is simán

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#168699) atee_13 válasza DeathAdder (#168691) üzenetére


atee_13
őstag

2 meccsen mikor csereként bált, még reménykedni lehetett, de ezzel a teljesítménnyel nem azt kérdőjelezi meg, h 100m megért e, hanem, h egyáltalán PL szintű játékos e.

De erősen kétlem. Ilyen sutának lenni PL ben, lehet még Torgelle Sanyika se volt ennyire az. És a másik, h mentálisan se képes ezen a szinten játszani. Az oké, h ótvar nagy szappanopera volt az Adndersen vagy ki meg az egész CP, de ezt ennyire nem kezelni, bűn.

Nem nagyon volt csúnya bukó eddig az átigazolásban Kloppal, de ez most vastagon behozza a lemaradást.

Azt gondolom rá kéne sózni a Barcára vagy a Unitedre még most sebtiben. ;]

(#168700) venember83 válasza DeathAdder (#168691) üzenetére


venember83
nagyúr

hányinger, egyre távolodik ez a klub, mintha valami barreálnak szurkolnék

Nem ők képviselik a futball csúcsát?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.