Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#153901) Soulfly842


Soulfly842
addikt

A Valencia intenzíven kezdi a szezont. :D
5. perc kiállítás a Valenciából
9. Perc 11-es a valenciának :D

(#153902) mephi666 válasza atee_13 (#153900) üzenetére


mephi666
nagyúr

Holtversenyben meg is nyernék :D

Ez a Brentford nem alibizik, Leeds ellen mikor fognak játszani? Az tuti, hogy ott nem 0-0 lesz, ha rárontanak egymásra

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#153903) atee_13 válasza mephi666 (#153902) üzenetére


atee_13
őstag

ha nem fújják le időben könnyen vezetést szerezhet az újonc ;]

(#153904) mephi666 válasza atee_13 (#153903) üzenetére


mephi666
nagyúr

Nem rossz a tempó, simán benne van, hogy beleszalad az Arsenal a késbe :D Leeds is 1 éve elég őrült meccsen nyitott a 'pool ellen, most a Brentford feljutás után hazai pályán, nézők előtt kezdi a szezont, elég motiváltak a játékosaik

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#153905) Phoen|x válasza atee_13 (#153900) üzenetére


Phoen|x
őstag

Hát sajna még erre is nagyobb az esély, mint megnyerni 38 forduló alatt. :B

Go Gunners!

(#153906) mephi666


mephi666
nagyúr

Annyira éreztem, hogy az újonc nyitja góllal a szezont :C

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#153907) DeathAdder


DeathAdder
veterán

h a t a l m a s

(#153908) Datsyuk


Datsyuk
aktív tag

Közben a bundesligában: Gladbach - BaVARia 1:1 a nyitó mérkőzésen. Kár érte.

(#153909) Phoen|x


Phoen|x
őstag

Ez sajnos elég szégyenteljesre sikerült. Mindenféle elképzelés nélküli a csapat. Néha meddő mezőnyfölény, néha még az sem. Két ilyen bekapott gól... Az egyik újonc ellen. :(

Go Gunners!

(#153910) bagyulajuve válasza DeathAdder (#153895) üzenetére


bagyulajuve
addikt

milyen liga?

Resistencia eterna

(#153911) LyonnaisFan1 válasza DeathAdder (#153895) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

Ráadásul nem kis meglepetésre nyertek is. :R
Az ágyúsoknak már csak rutinból verniük kellett volna valahogy ezt a darazsas bandát.

Ez a nyitány még nagyobb önbizalmat adhat eme kiscsapatnak, akik eleve úgy játszhatják le az egész bajnokságot, hogy semmi tétje nem lesz.
Abszolút az esélytelenek nyugalmával játszhatnak majd szinte mindenki ellen. A szezon végén vagy bentmaradnak, vagy nem. Már az nagy tett volt tőlük, hogy az osztályozón az esélyesebb ellenfélt legyőzték és hosszú hosszú idő után feljutottak a legjobbak közé. :R

Akivel most eme meglepőbb győzelem után madarat lehetne fogatni, az egy 88 éves bácsi, aki kamaszkorától a Brentfordnak szorít. Megélhette még, hogy a darazsak újra PL csapat lett. Hát még lássa sokáig a saját kedvenceit.

Ezt hívják hűségnek. Tisztelet és kalapemelés. :R

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#153912) venember83 válasza bagyulajuve (#153910) üzenetére


venember83
nagyúr

A világ legjobb ligája. Nem szipiszupi, csak egyszerűen a legjobb. Ahogy a Carslberg is ugye valószínűleg a világ legjobb söre. :K

(#153913) mephi666 válasza venember83 (#153912) üzenetére


mephi666
nagyúr

a carlsberg dán :D amúgy tényleg jó sör... az angolok normálisat nem tudnak főzni

most jött szembe ez a kép :D

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#153914) DeathAdder


DeathAdder
veterán

"Uefa will set out proposals next month to replace its Financial Fair Play rules with a salary cap and luxury tax by next year"
Under the planned system, clubs in European competition would be limited to spending a fixed percentage of their revenue — possibly 70 per cent — on salaries. Any clubs breaching the cap would have to pay a luxury tax, under which the equivalent or more of any overspend would go into a pot to be redistributed.

Magyarul ha szabálytalankodsz, fizetsz az Uefának és rendben is van.

Nem tudok elég hálás lenni, hogy a fodbal megmenekült.

(#153915) atee_13 válasza DeathAdder (#153914) üzenetére


atee_13
őstag

A végén még vissza kell sírni platinit ;]

(#153916) forceberg válasza DeathAdder (#153914) üzenetére


forceberg
veterán

= ha van penzed a jatekosokra, akkor nekunk is perkalj!

Ezért nem hiszem el igazan Messi eseteben sem a Liga miatti sztorit...

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#153917) Datsyuk válasza DeathAdder (#153914) üzenetére


Datsyuk
aktív tag

Így van! Bezzeg SL ahol alanyi jogon szerepeltek bizonyos klubbok biztos ultra kemény büntetések lettek volna. Pl 1 hónapig blokkolják a klub insta accountját...stb.Akkor aztán jajj lett volna ezeknek.

(#153918) venember83 válasza Datsyuk (#153917) üzenetére


venember83
nagyúr

Igen, előfordulhat, persze. De ez mind feltételezés, jelenleg viszont megvan az a luxusunk, hogy köpködhetjük az UEFA-t, amiért ilyen röhejes büntetési rendszert talál ki, s ezek az értesülések már kicsit komolyabbak, mint az általad vizionált opció.

(#153919) Ringman


Ringman
nagyúr

nainggolan (szerződésbontás után) -> royal antwerp

(#153920) bagyulajuve válasza venember83 (#153912) üzenetére


bagyulajuve
addikt

;)

#153913mephi666 ezzel vitatkozok, de nagyon: mocsok jó söreik vannak, csapoltan igazi élmény azokat inni :K

[ Szerkesztve ]

Resistencia eterna

(#153921) DeathAdder válasza Datsyuk (#153917) üzenetére


DeathAdder
veterán

hálásak lehetünk hogy egy még tisztázatlan koncepció is csípőből le lett mosva az asztalról, és az uefa mindig ott van hogy megóvja a világot ettől a fiaskótól, mehetnének a békenóbelért.

(#153922) mephi666 válasza bagyulajuve (#153920) üzenetére


mephi666
nagyúr

errefelé ami import söreiket ittam, jót azok közül nem tudnék említeni :) kint meg nem jártam... még... de majd egy próbát azért kapnak, ha ott leszünk (remélem nem csak ilyen agyonkomlózott söröket főznek, amik tőlük eredtek, mert abból megiszok kettőt és kiböfögök egy egész fenyőfát :D )

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#153923) bagyulajuve válasza mephi666 (#153922) üzenetére


bagyulajuve
addikt

igen, a palackozottak nem olyan jók, de például ezzel érdemes tenni egy próbát: Fuller's London Pride - talán a kedvenc üveges nem kézműves söröm

Resistencia eterna

(#153924) venember83


venember83
nagyúr

Romano: A Barcelona megerősítette, hogy Gerard Piqué jelentős bércsökkentést fogadott el annak érdekében, hogy a klub bejegyezhesse a ligánál Memphis Depay, Eric Garcia és Rey Manaj leigazolasát.

(#153925) forceberg válasza venember83 (#153924) üzenetére


forceberg
veterán

Sergit baxnák már ki a faxomba!

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#153926) Ringman válasza venember83 (#153924) üzenetére


Ringman
nagyúr

Azt hittem hogy ez más valaki, de nem, ez az a srác, aki pár éve nem tudott megragadni az interben és emlékeim szerint magatartasbajai is voltak.

(#153927) Ringman válasza Ringman (#153926) üzenetére


Ringman
nagyúr

jól emlékeztem: (2016-ból, azóta lehet más a hozzáállása)

[link]

Pescara boss Massimo Oddo has slammed Inter loanee Rey Manaj‘s behaviour in his press conference ahead of the Delfini’s game with Roma tomorrow:
“Manaj is not in the squad list because of disciplinary reasons. I won’t get into the details, From now on those who aren’t working in the same direction can just stay home. I will rely on those who give their all. Only those who want to give their all will face Roma tomorrow. I’d prefer to bring along a kid from the youth team than someone who doesn’t know how to behave. If you behave and believe in the cause, then you will be called up. That is the situation today, then if Manaj learns how to behave, he will have another chance.”

(#153928) Phoen|x válasza bagyulajuve (#153923) üzenetére


Phoen|x
őstag

Azzal én is elvagyok. Kint a csapolt Doom bar-t "ettem" :DD

Go Gunners!

(#153929) paatrick


paatrick
őstag

Most melyik adó közvetíti a Man Utd meccset? :F Spíleren nincs.

[ Szerkesztve ]

6 év "lelkes újonc", 4 év "kvázi-tag", 2 év "tag", 1 év "aktív tag", már senior tag. I'm doing my part. ¯\ ʕ•ᴥ•ʔ /¯

(#153930) Cs1csó válasza paatrick (#153929) üzenetére


Cs1csó
félisten

Digi 1

mai sportműsor
[link]

Ajánlom követésre az NSO tévéműsoros részét mert igaz csak 1-2 napra előre de minden sportesemény látható, hogy mit és hol lehet nézni.

[ Szerkesztve ]

(#153931) atee_13 válasza paatrick (#153929) üzenetére


atee_13
őstag

stream ;]

(#153932) atee_13


atee_13
őstag

Remélem ez a gól felpörgeti a Leed-et ;]

# Hát nem sokáig élt a remény

[ Szerkesztve ]

(#153933) paatrick válasza Cs1csó (#153930) üzenetére


paatrick
őstag

Teljes agyfasz lett ebből a magyar sportközvetítősdiből. :(

UPC-vodafone-om van azon meg persze nincs digi :DDD marad a stream. De úgy érzem idén is csak a spanyol bajnokságot fogom nézni, ott nem dilettánsok tervezik menetrendet.

6 év "lelkes újonc", 4 év "kvázi-tag", 2 év "tag", 1 év "aktív tag", már senior tag. I'm doing my part. ¯\ ʕ•ᴥ•ʔ /¯

(#153934) Soulfly842 válasza paatrick (#153933) üzenetére


Soulfly842
addikt

Ismerős sincs, akinek Digi van? :) Éb így botlottam Digionline hozzáférést, így minden meccset látok minden csatornán :)

Ehez a Bruno Fernandeshez képest ez a Pogácsa egy lyukas garazst sem ér. Soha nem értettem a túlsztárololását.Maradjon inkább a gucci-pózolásnál abban legalább igazi sztár lehet :)

[ Szerkesztve ]

(#153935) sh4d0w válasza mephi666 (#153913) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog

Elnézve a 2. gólt, teljesen helytálló :DDD

https://www.coreinfinity.tech

(#153936) mephi666 válasza Soulfly842 (#153934) üzenetére


mephi666
nagyúr

Végülis csak 4 gólpasszt osztott ki 1 meccsen? :D

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#153937) Soulfly842 válasza mephi666 (#153936) üzenetére


Soulfly842
addikt

Csak úgy őszintén: ne bazz' már, a meccset nem néztem, csak az eddigi empirikus ismereteimböl indultam ki, de a prekoncepxióim is segítettek. Ekkora adu lett volna? :) Eddig azt hittem, hogy az edzőbuktatáshoz is jobban ért. :)

(#153938) mephi666 válasza Soulfly842 (#153937) üzenetére


mephi666
nagyúr

Én is csak 4-1nél kapcsoltam be: 1-0 volt félidőben, dolgom volt, mire a tv-hez értem 4-1 :D nabazz... kommentátor mondta az 5. gólnál, hogy 4 gólpasszt kiosztott ma (amúgy nekem se kedvencem :D )

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#153939) DeathAdder


DeathAdder
veterán

első mérkőzése jön, de van egy olyan érzésem, hogy Vieira lesz az első akit kirúgnak :DDD

(#153940) paatrick válasza Soulfly842 (#153934) üzenetére


paatrick
őstag

Családban mindenki upc-voda, barátok meg kb a "nincs is TV-m" vonalon tengődnek :DDD

Mindegy jó lesz a spanyol+BL kombó. Legalább marad idő másra is.

6 év "lelkes újonc", 4 év "kvázi-tag", 2 év "tag", 1 év "aktív tag", már senior tag. I'm doing my part. ¯\ ʕ•ᴥ•ʔ /¯

(#153941) atee_13 válasza DeathAdder (#153939) üzenetére


atee_13
őstag

Úgy érzed Arteta érinthetetlen? ;]

(#153942) Cs1csó válasza Soulfly842 (#153934) üzenetére


Cs1csó
félisten

Nekem nem DIGI van csak egy olyan "noname" helyi optikás szolgáltató aki gyakorlatilag a DIGI-től veszi a netet és a tévéadást tehát azok vannak ami a DIGI-nél is van/volt (korábban tányéros DIGI-n voltunk amíg nem volt optika most hogy van optika - bő egy éve - már ennél a SZIP programos "noname" helyi cégnél vagyunk 60/20-as FTTH net, 1-es PING értékkel, DVB-C kábeles tévé tehát jó.)

(#153943) DeathAdder válasza atee_13 (#153941) üzenetére


DeathAdder
veterán

Rájuk érdemes lesz figyelni, már megindultak felfelé a táblázaton ;]

Amúgy ő is előkelő helyen van a listán, csak egyszerűen jobbat jelen pillanatban nem hiszem, hogy oda tudnának vinni.

(#153944) bagyulajuve válasza Phoen|x (#153928) üzenetére


bagyulajuve
addikt

biztos fincsi volt, én nem tudom, hogy próbáltam-e, mert rengetegfélét ittam azon a 2 úton, amikor kimentünk

amire viszont biztosan emlékszem, hogy a csapolt Newcastle, ha nem is top, de rendben sör volt és utána itthon vettem üvegest, de majdnem kiköptem a csapolt emléke után :(((

on: Hajrá Loki!

Resistencia eterna

(#153945) Datsyuk válasza DeathAdder (#153921) üzenetére


Datsyuk
aktív tag

Ha rossz a pásztor az is nagy probléma, de kecskére káposztát bízni nem hiszem, hogy jobb megoldás...de persze ha Kele Jancsi tanai szerint ez jó, hajrá!

Eddigi példák alapján nekem nem úgy rémlik, hogy bárhol is képesek voltak a piac szereplői az önmérsékletre vagy saját maguk szabályozására.

[ Szerkesztve ]

(#153946) atee_13


atee_13
őstag

Viera amúgy rasszista? ;]

(#153947) DeathAdder válasza Datsyuk (#153945) üzenetére


DeathAdder
veterán

Voltam már itt homofób, rasszista, szexista, de kele jancsi tana még nem :DDD

Jók ezek billogok, ha valamivel nem értesz egyet rögtön átkerülsz a legtávolabbi végletbe.

atee_13 - fekete nem lehet rasszista.

(#153948) atee_13 válasza DeathAdder (#153947) üzenetére


atee_13
őstag

CSK fehér, h meglegyen a kivétel aki erősíti a szabályt ;]

(#153949) DeathAdder válasza atee_13 (#153948) üzenetére


DeathAdder
veterán

amúgy csodálom hogy senki nem tette még szóvá hogy hogyan lehet az hogy a Burnleyben Dychenak rendszeresen csak fehér játékosai vannak ;]

(#153950) venember83


venember83
nagyúr

Guido Vaciago, Tuttosport: a Juve 8 millió euró plusz bónuszokat ajánlott, összesen 10 millióig. Antun 10 millió eurót plusz bónuszokat kért Dybalának. A felek közötti egyeztetés barátságos és optimista hangnemben zajlik. Augusztus végén új találkozó.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.