Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#154401) BenHans válasza omfgk (#154399) üzenetére


BenHans
addikt

A "sőt" az arra vonatkozott, hogy egyesek szerint a barcareal a múltja stb miatt jogosan követeli a legjobbakat milliárdokért, míg a PSG csak egy rabló *eci arab féreg.
Nálam annyival többek hogy ugyanolyan kiadások mellett legalább nem sír a szájuk és okosabban csinálják minden téren eddig nem csak elégetik a pénzt majd covidra fogják és igazából focizni sem akarnak csak legyenek így is a legnépszerűbbek, de nemsokára befigyel azért a realnál egy MBappé.

A City és a United ugyanaz a képmutató undorító vezetés. Nem különb senkitől.

Gondolom arra akartál kilyukadni hogy a PSG és a City csak úgy lett a semmiből vagyis így lett felpénzelve. Ennyi erővel most kicsiben a Roma is fel van pénzelve?
Álnaivan jelentsük ki hogy a BarcaReal csak úgy a földből nőtt ki mint egy krumpli kapásból önfenntartó gazdálkodással?

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#154402) forceberg válasza venember83 (#154400) üzenetére


forceberg
veterán

A Bárkát meg jó lenne végre nem azonosítani Bartomeu kilengésével!
A Bárka egy saját alkalmatlan? / korrupt? vezetője "áldozata" lett.

(#154401) BenHans : minden "csapat" elkezdte valamikor. Az elitbe bekerülési költség a foci piaci fellendülésével egyre feljebb és feljebb tolódott.

[ Szerkesztve ]

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#154403) omfgk válasza BenHans (#154401) üzenetére


omfgk
addikt

Visszamenőlegesen nem tudsz szabályokat alkotni (most tekintsünk el azoktól az esetektől amikor mégis :U ).

Tehát el kellett fogadni ,hogy a nagy csapatok, így vagy úgy, de nagyok lettek.
2010-ben el lett fogadva a jövőre vonatkozóan a játékszabály.

2-3 csapat viszont a sakktábla közepére szart.
De megfelelő hátszéllel eladható a szar is úgy mint tápanyagokban gazdag termőföld.

[ Szerkesztve ]

(#154404) BenHans válasza forceberg (#154402) üzenetére


BenHans
addikt

Kicsiben nálunk ugyanezt intézte volna Monchi és Pallotta...
Nem azonosítom Bartomeuval, nem gondolom hogy ez bárkinek jó ott akinek szívügye az a csapat, de megtörtént és nyerni akartak rajta, nem jött be.

venember: Ahhaa, tehát 2 játékosra 400 milla sok, de 4-re már okés, még akkor is ha szart sem érnek. Okéjó.
Nem kell hogy szmpi legyen, de álszentnek sem kell lenni és őket kikáltani patásördögnek.

szerk. #154403 omfgk: "el kellett fogadni ,hogy a nagy csapatok, így vagy úgy, de nagyok lettek" Ez rendben van. Az nincs rendben, hogy azt nem akarják, hogy legyen konkurencia és erre ment ki a játék a gittegyletükkel is.

"2010-ben el lett fogadva a jövőre vonatkozóan a játékszabály" Az FFP-vel "segítünk" címszóval díszdobozozban jött a szar, ami azt eredményezte hogy be vannak betonozva, sőt fokozatosan még nyílhat is az olló.
Ez nem oké. Ha valaki így ezt áthágva megerősödött az most maga a gonosz.
Más nem lehet ott a mézesbödön mellett mert túl nagy lenne a verseny?

Ahogy forceberg nagyon szépen írta: "Az elitbe bekerülési költség a foci piaci fellendülésével egyre feljebb és feljebb tolódott."

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#154405) venember83 válasza BenHans (#154404) üzenetére


venember83
nagyúr

Oké, kezdem érteni, muszáj elfogadnod az elitbe kapaszkodási kísérleteiket (legyenek azok etikailag bármilyenek), hisz a Roma is az elitbe vágyik, s valahogy igazolni akarod, hogy lehetséges. Netán le lehet húzni olyan történelmi klubokat, akik (akár közelmúltbeli) eredményeik alapján bőven az elitbe tartoznak. Sok sikert.

[ Szerkesztve ]

(#154406) DeathAdder válasza mephi666 (#154396) üzenetére


DeathAdder
veterán

Az nem volt rossz igen :) vagy Salah... De Bruyne.. és még egy rakás ifista akik csak azért lettek megvéve nagy fizetésért, hogy ne legyen másé, aztán mentek kölcsönbe, ún. loan army, miattuk lett később szabályozva a kölcsönadható játékosok száma.

Vagy megvették Lukakut, nem jött be kölcsönadták, ott jó, visszahozták megint nem jó, ismét kölcsönadták, ott jó, megint visszahozták megint nem jó, eladták ott jó, következő klubjában megint jó, majd ismét visszavették 120 millióért :DDD ezek tényleg szinte bármit megtehetnek :D és aztán jönnek a közeliek meg a nagy pátoszkodás, hogy hazatért :D

*de én még mindig tartok tőle hogy Werner jó lehet Lukaku layoff játéka mellett.

[ Szerkesztve ]

(#154407) BenHans válasza venember83 (#154405) üzenetére


BenHans
addikt

Igen...

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#154408) Soulfly842


Soulfly842
addikt

Aki aggódott az Aréna4 miatt, az ne tegye. Rövidesen nem digis lesz, hanem magyar távközlési szuperhangos tv-t nézhet :DDD

Portfolio:
Távközlési szuperholdingot épít a magyar állam és a 4iG

ItCafé (biztosra mentek a srácok, a hírhez nem lehet hozzászólni :D - itt is próbáljuk politika mentesen):
Távközlési szuperholdingot hoz létre a magyar állam és a 4iG Nyrt.

Így nem kérdés, hogy lesz-e a tv2 csoport tagjaként Aréna 4 :DDD

[ Szerkesztve ]

(#154409) Phoen|x válasza forceberg (#154402) üzenetére


Phoen|x
őstag

"Az elitbe bekerülési költség a foci piaci fellendülésével egyre feljebb és feljebb tolódott."

Az elitbe bekerülésig eltelt idő meg kb. "Csinálok egy elit klubot, faxom!" gondolat megfogalmazására redukálódott.

Persze vannak, akik sok pénzzel is balfaxok, de amit írtam ettől még igaz.

Go Gunners!

(#154410) sh4d0w válasza BenHans (#154391) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog

A PSG pénzelése pont ugyanolyan káros a futballra nézve, mint a Chelsea-é, vagy ManCiky-é. Az, hogy a Palizernél jobban törlik el a nyomaikat, semmivel nem teszi különbbé őket.

Egyébként meg, tisztán látszik, hogy az FFP egy kalap kutyagumit sem ér. Elmeszelték a Ciky-t, a PSG-t?

Persze, játék a szavakkal, ha "bekerülési költség"-nek nevezed, csak akkor nemigen értem az SL elleni ágálást - ha csak tényleg nem az a bajod, hogy a Romát kihagyták belőle. Ez így nekem kettős mércének néz ki és meglehetősen visszás.

Még egyébként az érdekelne, az olajos jelenségtől mikor mentik meg a futballt? Mert attól tényleg kellene, de ott Ceferin nem nagyon aktívkodik...

https://www.coreinfinity.tech

(#154411) viharhozo válasza DeathAdder (#154395) üzenetére


viharhozo
addikt

A Realt itt kulon kell venni, mert az ovek messze a legvisszafogottabb igazolaspolitika. A legutobbi 10 transzferablak adatai:

Durvasága miatt töröltem - moderátor.

(#154412) Soulfly842 válasza viharhozo (#154411) üzenetére


Soulfly842
addikt

Köszönjük ezeket a számokat! Sok fotelhuszár-kommentelő ékeskedő hozzászólásától erre hivatkozva mentesülünk! :D

(#154413) forceberg válasza Soulfly842 (#154412) üzenetére


forceberg
veterán

Még valami olyan is kell ehhez, hogy bérekre kifizetett pénzek, valamint a nem "kozmetikázot" bevétel.
Csak sajnos a valós számokat úgysem fogjuk megtudni soha.

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#154414) Soulfly842


Soulfly842
addikt

PSG állásfoglalás Mbappé-val kapcsolatban:

A PSG sportigazgatója tiszta vizet öntött a pohárba Mbappéval kapcsolatban

"Két komoly ajánlatot tettünk le elé: egy olyat, amit a keretünk legjobb játékosainak ajánlunk és egy még annál is jobbat, utóbbit a napokban.

Ez utóbbi jó eséllyel minden idők legdurvább szerződése lehetett. Meg kell értenie a PSG-nek, ha ez se kell neki, akkor van ami a pénznél is többet ér. Ő csak a gyerkkori álmát akarja beteljesíteni.

[ Szerkesztve ]

(#154415) Soulfly842 válasza Soulfly842 (#154414) üzenetére


Soulfly842
addikt

Ja, még ehhez kapcsolódóan:

“Úgy tűnik, a madridiak stratégiája az, hogy nemleges választ kapjanak tőlünk és ezzel megmutassák, hogy ők mindent megtettek. Aztán pedig várnak egy évet és ingyen megszerzik. Az elmúlt két évben a Real Madrid ezt a stratégiát követte. Ez nem korrekt, sőt illegális. Számunkra elfogadhatatlan. A módszerük bizonyítéka: ajánlatot a szerződés lejárta előtt csupán 1 évvel tettek, és azt is csak hét nappal az átigazolási időszak végét megelőzően.”

1, A PSG játékos vásárlásban nagyfiú, de eladásban még csak egy újszülöt :D Komolyan nem ismerik a tárgyalási metódusokat...? :D
2, ha most nem sikerül eladniuk, akkor jobb lesz nekik eladni az ár ~40-60%-áért? :D
3, 1 évvel a lejárat előtt ez az ár egy kiváló tárgyalási alap, amikor egy játékos hajthatatlan és már 100%, hogy nem fog aláírni...
4, vásárláskor értenek az inkorrekt (fel)vásárlási politikához, de eladáskor ilyeneket kiabálnak? Ugyanmár, az év labdarúgás poénja! :D Sőt... illegális... assszonggya Leandro, hogy ILLEGÁLIS :DD No comment!

Komolyan mit várnak? Én eskü' nem értem.

[ Szerkesztve ]

(#154416) DeathAdder válasza venember83 (#154405) üzenetére


DeathAdder
veterán

Pont az ilyen feltörekedni vágyó klubok szurkolóit nem értem, mert szemmel látható múltkor is írtam, hogy még a barreál is megérzi a túlköltekezést, a kovid hatásait.

A probléma nem azzal kéne legyen, hogy vannak a mocskos sikeres, gazdag klubok, hanem azzal, hogy mára lettek olyanok is, akik mindegy mit csinálnak, következmények nélkül szórhatják a pénzt. Erre szinte meg is vannak dicsére, hogy milyen tiszták gazdaságilag.... :DDD :DDD :DDD

Minden ún. top/sztárcsapat utolérhető, és le is hagyható szívós, kitartó munkával, és pont az ilyen helyzetet lehet meglovagolni, pl. egy kovid idején, amikor rés nyílik. DE a katari, vagy UAE állam pénzével és unfair módú építkezésével lehetetlen versenyezni, ez a hatalmas különbség.

Van rá példa nem egy, hogy fair módon nagyon kemény munkával fel lehet jönni nagyon magasra, ld. Brentford, de bőven vannak nagyobb halak is mint Spurs, Dortmund, Atma, Pool... vér verejték, évtized(ek) kemény munkája, a legjobbak eladása évről-évre, de összejött nekik.

De arról vajon hogy nem esik szó, hogy mitől lettek ekkorák ezek a klubok, amilyen nem volt még a galaktikusok idején sem? Ebbe az olyan újgazdag klubok hajszolták bele a mezőny jelentős részét, mint a sziti, psg, cselzi. menni kellett utánuk, és ment is aki valahogy menni tudott (barreál, mu...) , és rögtön globálisan is érezhetővé vált a pályán maradási kényszer, és hát elkezdett nyílni az olló.

Ez a barca esetében egy akkora adósság válságot idézett elő amitől most féltérdre ereszkedett az egyik legnagyobb óriás, mert nekik ezeket vissza kell fizetni, míg a sejknek nyilván nem (kár hogy azt nem számolják hogy mennyivel tartoznak alkalifinek, manszúrnak vagy abra papának).. és ez minden tradicionális nagy klubra igaz, kölcsön nélkül meg nem tud senki versenyezni velük, kovid idején meg biztosan nem.

(#154417) BenHans válasza Soulfly842 (#154412) üzenetére


BenHans
addikt

Ez a cukormázas kozmetikázott sztori igen, de ebben nincs benne pár dolog (pl bértömeg) ami nagyon átrendezi az egyenleget.

sh4d0w: Szépen összemosod a dolgokat.
1) a Rómát sem hagyták volna ki és pl a BVB-t sem, csak nem alapítóként lettek volna ott
2) ha nem látod, hogy az SL miért megy szembe a versenysporttal és úgy egyáltalán a futballal mint fogalommal az nem az én bajom (párszor le lett írva, hogy maga a szerveződés etikátlan és nem teljesítmény alapú, a skiccelt gazdasági profilja hátrányos a ligákra és az alapító csapatokon kívül mindenkire nézve, stb, az meg már csak hab a tortán hogy egyesek segélykiáltanak úgy, hogy megmenti a seggüket az állam ha kell és lazán letesznek több száz millát igazolni a nagy covid miatt *aha ja* tönkremegyünk, és akkor jaj mi lesz focival)

Vicces, hogy erre csak az a kontra jön, hogy de a PSG hogy költ, olaj, arabok, katar, Messi és a Neymar.
--------
Ha már a Roma elitbe vágyása a téma, és hogy ezzel próbálom ezt reálisnak beállítani...
A Juve hogyan is epült fel ahhoz hogy leuralja a Serie A-t és elitkedjen?
Ja, Agnelli "tiszta" pénze, belső szponzoráció és stadion. Ezt a gazdasági versenyelőnyt váltották eredményre éveken át.
Most ha pl a Roma megcsinálja és beletolják a pénzt az már nem fair? Aki régen meghúzta ezt, annak lehet, de most hogy ők kész vannak így húzunk egy vonalat és aki alatta marad az szabhatja, mert azt mégsem lehet, hogy valaki jobb teljesítménnyel a nyakukra lépjen lásd Villarreal-MU, az meg aztán végképp nem, hogy más is beletolja a pénzt és kihívó legyen.

Lenne itt prüszkölés ha mondjuk a németek kicsit lazítanának a korlátokon és a 3A hirtelen azt mondaná részvényesként, hogy na most a Bayern fog 400 milliót költeni, mert SL nélkül is megtehetnék ha nagyon kéne. Nem szeretem őket, de tapsoltam amikor leköpték Perezék tervét.

Na mindegy, jó tudni, hogy foci=SL klubok, a többi rohadék monnyonle, a játék maga meg csak szükséges rossz de nem képezheti a bevétel és megítélés alapját.

DeathAdder: Szóval végső soron a PSG a hibás a túlköltésért. :C :R Rendben, én itt be is fejeztem. Remélem a Roma is egy ilyen rohadtszemét csapat lesz nemsokára, mert a tulaj most beletolja zsebből a nagy pénzt és ez kiegészülve a stadionnal jórészt önfenntartó lesz alapjáraton és majd ha akarja jöhet a kis tuning a belső szponzorációval miegymás.

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#154418) BenHans válasza Soulfly842 (#154415) üzenetére


BenHans
addikt

Nem az ajánlat illegális, az csak röhejes a vételárát tekintve (Monaco-->PSG 145M€).
Eladásban MBappé szavára adnak, miszerint ígéretet tett, hogy nem hagyja cserben őket és nem megy ingyen.
A játékos kérésére leülnek tárgyalni a Reallal, de nem fogadnak el bármilyen ajánlatot.
Az illegális vagyis inkorrekt az az, hogy a Real két éve fűzi még a játékos családját is és ajánlatot tudatosan csak most tettek, kész tények elé állítva a PSG-t, hogy na most vagy az van amit ajánlunk 160M, így 15millát fogtok rajta és örültök, vagy ingyen jövőre és felírhatjátok a plafonra a nektek tett ígéretet.

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#154419) Phoen|x válasza DeathAdder (#154416) üzenetére


Phoen|x
őstag

Szépen összefoglaltad. :R

Go Gunners!

(#154420) Cs1csó válasza BenHans (#154401) üzenetére


Cs1csó
félisten

Egykutya, az hogy 10 éve vagy 100 éve ömlik a pénz belé szerintem mindegy. Van fordított példa: AC Milan ami meg ugye lecsúszott (top klubnak lehetett tekinteni még a 2000-es évek elejéig-közepéig) A Róma is próbálkozik de ugye ahhoz pénz kell és abból is egyre több.
kb. 2008 előtt alig tudtunk valamit a City-ről most meg BL döntőt játszik, ez mutatja a pénzköltés szintjét.

(#154421) forceberg válasza Cs1csó (#154420) üzenetére


forceberg
veterán

Ezt írtam már korábban is, csak régebben a foci piaci értéke jóval alacsonyabb volt, így kisebb összegekkel lehetett királykodni.
Berlusconi is biztos mindent tisztán intézett :D

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#154422) venember83 válasza BenHans (#154417) üzenetére


venember83
nagyúr

mert a tulaj most beletolja zsebből a nagy pénzt és ez kiegészülve a stadionnal jórészt önfenntartó lesz alapjáraton

Sok sikert! Új rekordokra fel!

(#154423) Peterhappy


Peterhappy
őstag

Fradi.

Sokadjára is emelem a kalapom a Tábor előtt, lélegzetelállító volt a hangulat. Szerencsére az oldallelátó is sokszor becsatlakozott, nekem félidőre teljesen elment a hangom.

Meggyőződésem (és ezzel nem vagyok egyedül), hogyha kint Uzi nem kapufára rúgja a tizit 1-1-nél, emberelőnyben, teljesen más lehetett volna a forgatókönyv, ahogy tegnap is, ha még tíz percig tart az első félidő (oké, ilyen nincs), talán rárúgunk még egyet az előnyre. Nagyon jók voltunk. A második félidőre aztán valahogy nagyon rosszul jöttünk ki (és ismerjük el, a svájciak is rendezték a soraikat és elég komolyan odatették magukat), törvényszerű volt a gól. Ott sem éreztem, hogy vissza tudunk pörögni a korábbi fordulatszámra, de a kiállítás után már tényleg csak a csodában bízhattunk. A piros lap miatt óriási volt a felháborodás, a második sárga lap jogos volt, az elsőt viszont nem értettük, bár ahogy olvasom, talán inkább kapta Aissa reklamálásért, semmint a mozdulatért) - a második sárgát megelőző helyzet pedig a helyszínen erősen lesgyanúsnak tetszett - márpedig ha behúzza a partjelző a lest, nincs a pirosat eredményező szabálytalanság. De lehet, hogy nincs miről beszélni és nem volt les - őszintén megmondom, nem volt még időm visszanézni sem a meccset, sem a kulcsjeleneteket.

Őszintén szólva a jobbik csapat jutott tovább és a mi helyünk egyelőre az EL-ben van. Egy ideig nagyon közelinek tűnt a továbbjutás esélye, ezért fájóbb talán a kiesés - de legalábbis vereséget semmiképp sem érdemeltünk tegnap.
Mindettől független emlékszem arra, hol voltunk a 2000-es években és hol kereken tíz éve, arra is, hogy ezek után megkönnyeztem, mikor két éve bejutottunk az EL-be, persze hogy örülök és büszke vagyok arra, hogy az EL most is összejött (főleg úgy, hogy immáron csak 32 csapatos). Kicsit úgy érzem, olyan ez, mint amikor a döntőt elbukva ezüstérmes egy csapat, míg a bronzérmes ugyebár "megnyeri" az érmét és boldog.

Kíváncsi vagyok a sorsolásra, a negyedik kalapból sok jóra ne számítsunk, de szerintem reális esélyünk lehet a tavasz megérésére, óriási bravúrral az EL-ben, kisebb, de szintén nagy bravúrral a konfetti ligában.
És többször nem írom le, de annyira, de annyira jó volna, ha több magyar csapat gyűjtögethetné a koeff. pontokat és feljebb tornázhatnánk a pozíciónkat az európai rangsorban, s a csapataink akár csak egy-egy selejtezőkörrel később kezdhetnének...

Ami biztos: hogy érdemi esély legyen a csoportkörre, ahhoz bajnokságot kell nyerni.

(#154424) gyuromoj


gyuromoj
veterán

PSG want €220m for Kylian Mbappé. :DDD :DDD :DDD
@le_Parisien

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#154425) atee_13 válasza gyuromoj (#154424) üzenetére


atee_13
őstag

Ennyiért ajándék ;]

(#154426) omfgk válasza gyuromoj (#154424) üzenetére


omfgk
addikt

Erre Perez csak egy jó választ adhat.

Lóf*szt. Jöjjön inkább ingyen jövőre. Még akkor is ha tavasszal a sejk büntiből a lelátóra teszi.

(#154427) forceberg válasza omfgk (#154426) üzenetére


forceberg
veterán

Itt látszik, hogy igazából a pénz nem számít nekik!

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#154428) Citroware


Citroware
addikt

1 évvel a szerződés lejárása előtt egy távozni kívánó játékosért félárat, vagy félnél is kevesebbet szoktak adni.

(#154429) Pkc83 válasza Citroware (#154428) üzenetére


Pkc83
őstag

Mbappé fiatal még, én tuti nem venném meg a Real helyében.
Jöjjön csak ingyen. :D

(#154430) gyuromoj válasza omfgk (#154426) üzenetére


gyuromoj
veterán

Bele se merek gondolni, hogy mi lenne ha Raiola lenne az ügynöke. ;]

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#154431) Cs1csó válasza gyuromoj (#154430) üzenetére


Cs1csó
félisten

Nem ő az ügynöke? Azt figyeltem meg, hogy a legértékesebb focistáknak mind ez a fickó az ügynöke.

(#154432) gyuromoj válasza Cs1csó (#154431) üzenetére


gyuromoj
veterán

Szerencsére az alábbi link alapján nem. :)
Raiola ügyfelei

[ Szerkesztve ]

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#154433) Cs1csó válasza gyuromoj (#154432) üzenetére


Cs1csó
félisten

Sokszor ágálok az ellen amikor extrém módon kapzsik a játékosok stb. de azt ne feledjük, hogy kb. 15 évük van profiként és egy komoly sérülés bármikor keresztülhúzhatja a számításukat máshoz meg ugye nem értenek.
Persze amikor 3-4 egymás követő klub bemutatkozó interjúján is ugyanazt mondja a játékos , hogy pl. "élete álma volt, hogy itt focizzon" stb. az már nálam is kiveri a biztosítékot.
Az már korrektebb:
- magasabb fizetés
- több játéklehetőség
- jobb lakóhely (jobb klíma, "menő" város pl. Párizs, Milánó, Róma, Barcelona azért lakóhelynek sem rossz) és ugye ennél a pontnál a feleségnek is van - jellemzően - beleszólási joga, Messi helyében nem mentem volna olyan klímájú városba mint Párizs főleg Barcelona után nem lesz egyszerű amikor jön a tél)

(#154434) Soulfly842 válasza Citroware (#154428) üzenetére


Soulfly842
addikt

Pontosan!

#154418BenHans

Ha vásárláskor nagy kutya, akkor ne vonyítson, ha el kell adnia egy játékost.

1, Ők árazták túl idejekorán még
2, Ilyen gyermekded hibát nem szabad elkövetni, hogy egy évvel előtte szét kell tárniuk a kezüket egy ilyen helyzet előtt. A PSG generálta ezt a sales zsákutcát.
3, Nem illegális, így működik a piac, ha kicsit is okosabban gondolkodnak, akkor ez a helyzet se lenne. Eladhatták volna jó áron
4, Ahogy Citroghost is írta, s ahogy én is utaltam rá... Egy évvel előtte, amikor egyértelmű, hogy nem akar hosszabbítani - ez leárazza az árcímkét.

#154430gyuromoj

huh, ebbe inkább ne is gondoljunk bele :DD

[ Szerkesztve ]

(#154435) forceberg


forceberg
veterán

"Számomra az egész folyamat egyik legfontosabb eleme, hogy a Ferencváros válogatott játékosai egyre több nemzetközi mérkőzést játszanak, és ez nem csak a saját fejlődésük szempontjából pozitívum, hanem a magyar futballnak is hasznára válik." Hajdu Attila a csekettőt nézte? :D

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#154436) Phoen|x válasza forceberg (#154435) üzenetére


Phoen|x
őstag

Ez szép volt tényleg. Vmi bújtatott irónia lesz itt. :DDD :DDD

Go Gunners!

(#154437) Citroware


Citroware
addikt

Szoboszlai meglep, mennyire jól megy neki. Főleg, hogy a sérülés mindenkinél visszaveti a fejlődést. Mi lenne, ha nem sérült volna le...

Magyar, de persze külföldi focisulinak köszönheti azt, hogy eljutott erre a szintre, nem nálunk lett jó. Az a durva, hogy olyan rúgótechnikája van, hogy a Liverpoolban egy kezemen meg tudom számolni, hányan vannak vele egyáltalán versenyben etéren. Thiago, Jota, Shaqiri (igaz ő már elhúzott), Coutinho volt még jó. De Salah, Mané, Firmino és társai a közelében nincsenek Szoboszlainak rúgótechnikában, persze ők másban jók, más miatt jók.

(#154438) Phoen|x


Phoen|x
őstag

Szép Ødegaard Saka összjáték. A shitty ellen se lenne rossz 1-2 ilyen.

Go Gunners!

(#154439) paatrick


paatrick
őstag

Angol kupa eredmények:

West Brom - Arsenal 0-6
Newport - Southampton 0-8

Ezeket a meccseket FIFÁban játszották le? :DDD

[ Szerkesztve ]

6 év "lelkes újonc", 4 év "kvázi-tag", 2 év "tag", 1 év "aktív tag", már senior tag. I'm doing my part. ¯\ ʕ•ᴥ•ʔ /¯

(#154440) BenHans


BenHans
addikt

Egy ilyen fosch öngól dönt a Sahtar - Monaco meccsen, de meg is érdemlik.
Két ilyen buta csapatot... :DDD A Monaco impotens puding, a Sahtar meg olyan mint a városligeti brazilok, csak nagyban, megy a csel ha kell ha nem, van tehetség is meg csapkodás keménykedés, de ha egy cseppel több eszük lenne a játékhoz már olyan lenne mintha jók lennének és akkor nem kéne toporzékolni.
Rendesen bele fog őszülni ebbe a melóba De Zerbi, esténként tuti simogatja a Sassuolo csapatképét. :D
Pedig tudott jó focit ez a szatyor...

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#154441) venember83


venember83
nagyúr

Bérfelezés, a múltbeli vörös helyett kék mez, de Ronaldo menni akar. Viszont kétéves szerződést kaphat. [link]

(#154442) omfgk válasza venember83 (#154441) üzenetére


omfgk
addikt

15 misi?
Mert oké ,hogy 36 évesen már nem adnak neki 2 évre, évi 30 misit, de 15 millió?

Ha nem lenne Perez a fő akadály, simán jöhetne vissza Madridba ennyiért.
Kicsit visszavesz az arcból (és rájön ,hogy csapat nélkül neki se megy) és simán lehetne a sztoriban még 2 év.
Mindegy, inkább adunk Bélának és a pókhasúnak ugyanennyit kb a semmiért.

De ha Haaland jön jövőre akkor CR útban lenne. Szóval legalább ő jöjjön.

[ Szerkesztve ]

(#154443) mephi666 válasza omfgk (#154442) üzenetére


mephi666
nagyúr

Haaland inkább gondolja át és jöjjön majd a 'poolba :D ...ne a temető madridba menjen :DDD

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#154444) venember83 válasza omfgk (#154442) üzenetére


venember83
nagyúr

Én csak azt várom, hogy dőljön el végre, hova megy. Aztán lehet fontosabb, klubhoz kapcsolódó témákkal foglalkozni.

(#154445) Veron válasza venember83 (#154444) üzenetére


Veron
őstag

Faxa hogy Ronci is most találja ki mit akar. Vagy Cherubiniék nem hallgatták le az üzenetrögzítőt a Locatelli saga alatt?

"Hisztéria... Csak nők kaphatják meg, és csak férfiak halnak bele."

(#154446) venember83


venember83
nagyúr

A Bajnokok Ligája csoportkörének mezőnye:
1. kalap: Chelsea, Villareal, Atlético Madrid, Manchester City, Bayern München, Inter, Lille, Sporting CP
2. kalap: Real Madrid, FC Barcelona, Juventus, Manchester United, Paris Saint-Germain, Liverpool FC, Sevilla, Borussia Dortmund
3. kalap: FC Porto, Ajax, Shaktar Donyeck, RB Leipzig, Red Bull Salzburg, Benfica, Atalanta, Zenit Szentpétervár
4. kalap: Besiktas, Dinamo Kijev, Club Brugge, Young Boys, AC Milan, Malmö FF, VfL Wolfsburg, Sheriff Tiraszpol

Délután 6-kor sorsolás.

[ Szerkesztve ]

(#154447) Ringman válasza venember83 (#154446) üzenetére


Ringman
nagyúr

lehetnek ütős csoportok.

(#154448) atee_13 válasza venember83 (#154446) üzenetére


atee_13
őstag

Sporting CP 1. kalap :DDD Azt hiszem sokan dobtak a perselybe ma ;]

(#154449) viharhozo válasza mephi666 (#154443) üzenetére


viharhozo
addikt

Ha a tegnap belengetett 50 millio/ev-es fizetesi igeny valos, akkor az eleg erosen redukalja a potencialis vevojeloltek szamat. Sztem pl. a Liverpool nincs koztuk.

Durvasága miatt töröltem - moderátor.

(#154450) atee_13 válasza viharhozo (#154449) üzenetére


atee_13
őstag

Jó eséllyel nincs, ha jól tudom poolnál heti 200k ban a plafon maximalizálva.

De én úgy gondolom nem is baj, ha nem egy olyan játékos jön/jönne aki már aranyáron van. Meg kellett volna venni a poolnak még a salzburgól egy amolyan kölcsönadásos opcióval akár 1-2 évre is, valami 20 misi körül ment el akkor, ki tudták volna fizetni vagy akár még többet is.

Ez a hajó elment.

Meg kell találni a következő repülőgéphordozót még idejében :DDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.