Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#154601) dudu5130


dudu5130
őstag

Elég pofás ez a Verona. Elég jól letamadnak és a kaput is jól támadják. Dzeko már kimozog mert kb lehetetlen bejatszani rá a labdát. Di Francesco megtalalja magát?

(#154602) venember83 válasza dudu5130 (#154601) üzenetére


venember83
nagyúr

Ideje lenne, mert lassan már túl sok helyen járatja le magát csapnivaló eredményekkel Villas-Boas stílusban.

(#154603) bagyulajuve


bagyulajuve
addikt

szerintem egész évben röhögök majd ezen:
$inter :DDD

#154604Citroghost ennyi :D

[ Szerkesztve ]

Resistencia eterna

(#154604) Citroware válasza bagyulajuve (#154603) üzenetére


Citroware
addikt

(#154605) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

A juve kolcsonveszi allitolag Eden Hazardot a Realtol.
Akinek Mapbeee erkezesevel lehet nem lesz sok jovoje.

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#154606) dudu5130 válasza venember83 (#154602) üzenetére


dudu5130
őstag

Montella se értem, hogy tudott így lezülleni. A Cataniaja és a Fiorja piszok jó kis csapatok voltak. Még a Milannal se volt rossz amíg nem vettek alá 10 embert.

Ez a baj Lautaroval. Ha nincs ihletett állapotban kell neki 10 helyzet.

[ Szerkesztve ]

(#154607) sutyerák007 válasza LyonnaisFan1 (#154605) üzenetére


sutyerák007
senior tag

ezzel szerintem extrán jól jár a real :K

(#154608) DeathAdder válasza Citroware (#154588) üzenetére


DeathAdder
veterán

Big up :K

Ugyanitt az én szememben becsülendő, hogy CR vállalja a potenciális beégés kockázatát, és egy ilyen szintű kihívást, megkopott sebességgel ennyi idősen :R

[ Szerkesztve ]

(#154609) dudu5130 válasza DeathAdder (#154608) üzenetére


dudu5130
őstag

Hamar rajon, hogy most nem Scholes -Carrick-Giggs fogat lesz mögötte.

(#154610) Cs1csó válasza dudu5130 (#154609) üzenetére


Cs1csó
félisten

:C

(#154611) bandus válasza DeathAdder (#154608) üzenetére


bandus
veterán

Mondjuk abban a megkopott sebessegben nem lenneknolyan biztos, az az ember egy gep.

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#154612) bagyulajuve válasza bandus (#154611) üzenetére


bagyulajuve
addikt

az induló sebesség kopott meg eléggé, de a végsebessége nem, szóval ha van területe akkor komoly támadó potenciál van még benne

meg az emelkedése is még nagyon durva

Resistencia eterna

(#154613) dudu5130


dudu5130
őstag

Lautaro felkötheti a gatyajat.

(#154614) mephi666 válasza LyonnaisFan1 (#154605) üzenetére


mephi666
nagyúr

Ajjajj: olaszország, soksok tészta meg szénhidrát... Hazardnak 1 sérülés, 1 hónap kihagyás +15kilót jelent majd :D ha utána felrúgják, kigurul a pályáról

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#154615) LyonnaisFan1 válasza mephi666 (#154614) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

:C :C :C
De meg nem hivatalos, csak szobeszed. Igy napokkal a piaczaras elott lesznek hasonlok bedobva. :D

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#154616) Ringman válasza dudu5130 (#154613) üzenetére


Ringman
nagyúr

eddig 2 meccsen 4 gólt lőtt debütáló játékos. (dzeko, calhanoglu, correa 2×)

(#154617) dudu5130


dudu5130
őstag

Hát az első félidő után nem sokat tettem volna rá, hogy fordítunk. Még keveset láttam Correabol de nagyon olyan skillje van amire Lautaronak is nagy szüksége lenne.

(#154618) dudu5130 válasza Ringman (#154616) üzenetére


dudu5130
őstag

Vecino cimbid eléggé vakon volt. Hakan és Edin is sokat melozott.

(#154619) Veron válasza Cs1csó (#154597) üzenetére


Veron
őstag

Ha nem CR7ről lenne szó, abszolút osztanám a véleményed, de a portugál kapcsán fintorgok az összegen. 8-9 millióval nagyvonalúbbak voltunk a kelleténél.

"Hisztéria... Csak nők kaphatják meg, és csak férfiak halnak bele."

(#154620) Ringman válasza dudu5130 (#154618) üzenetére


Ringman
nagyúr

nem láttam csak az utolsó 7-8 percet, vecinot szidtam eleget, de szerintem inzaghinál nem lesz rossz (illetve jobb lesz, mint gagliardini conténél), rúgni fog 6-7 gólt az idényben, ha játszik eleget.

handát meg nyugdíjazni kell. (illetve már kellett volna)

(#154621) Veron válasza mephi666 (#154614) üzenetére


Veron
őstag

Majd eldumálgatnak Ramseyvel a gyengélkedőn.

"Hisztéria... Csak nők kaphatják meg, és csak férfiak halnak bele."

(#154622) paatrick


paatrick
őstag

Kis visszatekintő érdekesség:

Visszanéztem Ronaldo utolsó MU szezonjának csapattagjait 2008-09 szezon. Találtam egy újabb beteljesületlen reménységet:

Federico Macheda. Akkor még minden MU meccset néztem így emlékszem a debütálásra. A körülmények: a MU folyamatos győzelmi kényszerben volt a szezon végén mert a Liverpool ragadt a nyakára. És akkor jött egy hazai meccs az Aston Villa ellen. Berbatov, Rooney nem játszhatott, egyedül Ronaldo volt. És Ferguson felkérte az U17-ből Macheda-t és ő a 90+3. percben villant: MU - Aston Villa összefoglaló.

Rögtön a következő meccsen is gólt rúgott. Akkor már tudható volt hogy Ronaldo megy az év végén, így Macheda lett kikiáltva új reménységnek.
De végül elmaradoztak a pályára lépései, Ferguson nem igazán számított rá. A MU ezután folyamatosan kölcsönbe adta: Sampdoria, QPR, Stuttgart, Doncaster, Birmingham. Majd 2014-ben eladta. Ezután Cardiff City, Nottingham, Novara, Panathinaikosz. Most 30 éves. Sosem lett olasz válogatott.

6 év "lelkes újonc", 4 év "kvázi-tag", 2 év "tag", 1 év "aktív tag", már senior tag. I'm doing my part. ¯\ ʕ•ᴥ•ʔ /¯

(#154623) DeathAdder válasza bandus (#154611) üzenetére


DeathAdder
veterán

Az, de már a juveben is sokszor fájdalmas volt látni, hogy képtelen alkalmazkodni nem hogy a csapatához, hanem a korából adódóan a saját korlátaihoz sem.. amikor ugyanúgy biciklizni próbál mint 20 évesen, és rendszeresen nem jön neki össze.

Pep talán meg tudta volna vele értetni, és egy brutális Lewandowskit csinálni belőle, de a mu-nál inkább egy kabalafigura ül a padon, mint edző.

[ Szerkesztve ]

(#154624) hobizoli válasza omfgk (#154582) üzenetére


hobizoli
nagyúr

ennyit meg a Felcsut is kipattintott volna erte... 2rule mezekbol kiarultak volna egy het alatt :DDD

több drón kell ;P

(#154625) omfgk


omfgk
addikt

CR fizuja nettó 21 millió euró lesz/év (37 millió font bruttót ír a sajtó, nettó ez elvileg ennyi).

Ez 30%-os csökkentés a Juvés fizetése után.

#154626 : Az a Juvénak megy szerintem. Ezt találtam nála.

Cristiano Ronaldo closes in on Manchester United return after City pull out. United have offered €25m plus add-ons to Juventus and a two-year deal to Ronaldo.

[ Szerkesztve ]

(#154626) venember83 válasza omfgk (#154625) üzenetére


venember83
nagyúr

Romano 25 millió plusz bónuszokról számolt be.

(#154627) Ringman


Ringman
nagyúr

[link]
4 - Since the beginning of the last #SerieA season, Samir Handanovic is the player who made the most errors leading to goal (four). Uncertainty.

(#154628) dzsóbácsi


dzsóbácsi
aktív tag

Hello!

Kulfoldrol (nem europa) szeretnénk válogatott meccseket + Bajnokok ligáját nézni..Melyik fizetos streamer oldal ajánlott? :U
Koszonom!! :K

(#154629) venember83


venember83
nagyúr

Valahogy mindig többet s jobbat vártam tőle, de már neki sincs előre/feljebb.

omfgk: Lehet csökkenésnek tekinteni, de így a juvés 31 millió helyett kap 40+ milliót, szóval nem biztos, hogy rossz ez neki így.

(#154630) venember83 válasza Ringman (#154627) üzenetére


venember83
nagyúr

Szczęsny 1 meccs 2 hiba. Szoros lehet a verseny köztük.

(#154631) Cartevo válasza DeathAdder (#154623) üzenetére


Cartevo
őstag

Ollóról van szó? (logikusabb nevén) Nem is tudom, az angolok mit mondanak a biciklicselre?

(#154632) Pkc83 válasza dzsóbácsi (#154628) üzenetére


Pkc83
őstag

Hello.

A Direct One-t lehet nézni külföldön is és van benne Sport 1,2, Spíler 1,2, Arena 4,
M4 sport és Duna World is. Meg persze sok más.
Online meglehet kötni a szerződést és azonnal müködik.
Kb 3000 Ft/ hó de az első pár hónap csak 500Ft azt hiszem.

[ Szerkesztve ]

(#154633) Ringman válasza venember83 (#154630) üzenetére


Ringman
nagyúr

nem tudom mi a metrika, tegnap handa gyak. gólpasszt adott az ellenfélnek.

(#154634) paatrick válasza dzsóbácsi (#154628) üzenetére


paatrick
őstag

Ott kell megkérdezd ahol laksz hogy a szolgáltatóknak van-e netes szórásuk. Tudtommal fizetős BL stream oldal nem létezik. TV csatornák nagyon sok pénzért veszik a kizárólagosságot országokra. Így ilyen streamnek helyet se hagynak.

[ Szerkesztve ]

6 év "lelkes újonc", 4 év "kvázi-tag", 2 év "tag", 1 év "aktív tag", már senior tag. I'm doing my part. ¯\ ʕ•ᴥ•ʔ /¯

(#154635) vans? válasza paatrick (#154634) üzenetére


vans?
őstag

Igen, en is a lokalis megoldast javaslom, nalunk pl. a DAZN adja a BL-t is.

hábm bábm

(#154636) drachoHUN


drachoHUN
senior tag

Moise Kean visszatér. Legalábbis Di Marzio szerint, holnap jön orvosira. :C
Attól mondjuk félek, hogy Allegrinél Morata kezdő lesz, ha tényleg Kean érkezik.

[ Szerkesztve ]

Forza JUVE!!!

(#154637) DeathAdder válasza Cartevo (#154631) üzenetére


DeathAdder
veterán

step over asszem, igen az ollóra mondják ők a bicikli rúgást, de mindegy is, érted hogy értem, cselezni próbál, de nem elég agilis már hozzá, ezért egyre gyakrabban adja el így labdát.

(#154638) Cartevo válasza Cartevo (#154555) üzenetére


Cartevo
őstag

A Slavia Praha rendesen elcsúszott. Ők lenyomták volna a Young Boyst, de most a füttykoncert ligában vannak, és onnan is nehéz lesz nekik tovább evickélni.

(#154639) atee_13


atee_13
őstag

Ez az Arsenal még ki is eshet ha így folytatja ;]

(#154640) BenHans


BenHans
addikt

ArSenaL :DDD
Szépfiúnak kicsengettek szerintem.
Bár a második gólhoz semmi köze egy edzőnek.

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#154641) Enzolord


Enzolord
addikt

A VAR szobába is jutott egy kis olajozó pénzecske. Az Arsenal védőjét konkrétan pofán baszta a cikis gyökér, visszanézték, de semmi. Bravó :W

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#154642) DeathAdder


DeathAdder
veterán

ratkinson bő nyállal az olajos terveken

(#154643) Enzolord válasza DeathAdder (#154642) üzenetére


Enzolord
addikt

Még egy kis kenőpénz... Mocskos férgek.

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#154644) LyonnaisFan1 válasza BenHans (#154640) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

;]

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#154645) pohár válasza Enzolord (#154641) üzenetére


pohár
félisten

cry me a river

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#154646) mephi666 válasza DeathAdder (#154642) üzenetére


mephi666
nagyúr

Inkább ezt a meccset fújja el, mint az estit a cselszki ellen :D 'pool meccsektől örökre eltiltanám a nyomorultat

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#154647) atee_13 válasza mephi666 (#154646) üzenetére


atee_13
őstag

Amúgy nem nagyon értem, mert egyértelműen látszik, h ököllel arcon vágja.
Most lehet azt mondani, h nem direkt... bár kevesen vesznek lendületet indulásnál ököllel, de az arcon csapás megkérdőjelezhetetlen lenne elvileg. Így ütés miatt egyből piros is lehetett volna, de hogy semmi és ér a gól...
Ez olyan mintha Katar kapná a VB-t úgy hogy soha nem látott módon télen rendezik ... vagy varjunk csak ;] ;] ;]

(#154648) mephi666


mephi666
nagyúr

Kezdem sajnálni az arsenalt: 3. meccs 2/3ánál 3 meccs, 0 lőtt 8 kapott gól... és a city se úgy néz ki, mintha le akarna állni (mondjuk a játékosoknak akkor kell vagdosni a gólokat, ha az ellenfél engedi)

154647: az a baj, hogy a látványos félrefújás is belefér... nem rakják félre utána sem az ilyen idiótákat...

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#154649) DeathAdder


DeathAdder
veterán

Napra pontosan 10 éve volt a legendás 8-2-es verés ;]

(#154650) pohár válasza mephi666 (#154648) üzenetére


pohár
félisten

nem tudom, hogy Arteta hogy lehet még edző... de nem hiszem, hogy a szezon végéig maradni fog :U

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.