Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8952) atillaahun válasza tjb007 (#8951) üzenetére


atillaahun
veterán

Feltételek tiszták persze, áttanulmányoztam oda-vissza, viszont ami kicsit zavaró, hogy múltkor kérdeztem boltban is személyesen, azt mondták sim kártyáért nem kérnek pénzt ha áthozom a számom, viszont van valami 1000 forintos díj, ha meg nem írok alá 2 évre - ami kizárt - akkor 5000. A honlapon sehol nem találtam ilyesmit, mire akarnak levenni?

Hát mint a képen is látható hajtépéssel nem lesznek problémáim :) Itthon van egyébként wifi, egyetemen is, csak arra gondoltam ha éppen utazok, városba járok és valami sürgős megtudni való adódik, akkor azt úgy belátható időn belül 1-2 perc fel tudom-e kutatni pl. Google-ban. Opera Mini-t használok egyébként, ami elméletileg kevés adatforgalommal dolgozik, ha ez még számíthat valamit.
Szinkronizálni a leveleket gondoltam, kapcsolatokat, híváslistát, sms-eket, időjárás widgetet, meg a tennivaló listámat.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.