Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8808) rongaucho válasza dedike (#8807) üzenetére


rongaucho
tag

Szia!

Köszi az infót, kb. 1 hónapja néztem a webshopban, akkor még mindig azt írta, hogy az én előfizetési szintemen nem lehet készüléket váltani... Most meg már engedi és ahogy nézem, minden konstrukció kereken 4.000 Ft-tal drágább, mintha egy tök új előfizetést kérnék. (Tehát ZTE Blade-nél pl. 24.900 helyett 28.900 a sima 2 éves hűségidő hosszabbítás, 14.900 helyett 18.900 Ft, ha 2 év Go!net M tarifát válallok.) A 4.000 Ft-os pluszköltségből még le lehet számolni az 5%-nyi webshop kedvezményt is.

Apropó, tudom, hogy offtopik kérdés, de egy androidos telefonhoz lehet, hogy nem hülyeség a mobilinternet, a 2 év Go!net M-et be is vállalnám havi 990 Ft-ért, ez a havi 100 MB elég arra, hogy naponta pár hírportált átnézzek (videók nélkül természetesen)?

Még a dominora visszatérve: Ezek szeriont megtehetem azt, hogy bemegyek egy T-pontba, ott dominora váltom 2700 Ft-ért, majd azonnal a domino előfizetésemet számhordozással átviszem az új flottás előfizetésemre? És az új előfizetésemen ez a 2.700 Ft jóváíródik? tehát "0" Ft költséggel meg tudom ezt csinálni, úgy, hogy megmarad a régi számom?

Kösönöm még egyszer a tippet!

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.