Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#85305) Bferibörs válasza MK VII (#85298) üzenetére


Bferibörs
addikt

sajna korábban nem tudtam erről írni itt mert nem volt működő netem ( hála Telekom), de

tudomásom szerint a harmadik javítás után sem cserélnek több helyen , azzal indokolják, hogy a javítást akárhányszor elvégezhetik.
Bele estem ebbe én is , fogyasztóvédelem stb. tőlük azt a választ kaptam amit Te is leírtál.

A megoldásra csak a ptk. nyújt lehetőséget , bírósági úton "jelentős kellemetlenség okozása " címszó alatt.
Mivel nekem nem akarták kicserélni, a készüléket nem vettem át a mondott javítás után, tájékoztattam az eladót ( mivel az eladóval/forgalmazóval van a vásárló jogviszonyban , nem a szervizzel stb. ) , hogy köszönöm a készüléket nem kérem, bírósághoz fordulok, ráérek vissza kapni a pénzemet.( felsoroltam szépen az ide vonatkozó jogszabályokat ,persze készültem ) Mondtam, hogy ezt vegyük szépen jegyzőkönyvbe, na erre kaptam meg az új készüléket. Tény, hogy a pereskedés több évig eltarthatott volna és ez egy "tyúkper" lett volna.

Sajnos az eladó/forgalmazó cégek,kereskedések sincsenek tisztában a jelenleg érvényben lévő jogszabályokkal, ha a vásárló nem ismeri akkor simán megvezetik.

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.