Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#85801) Cilindrik


Cilindrik
aktív tag

Sziasztok

Domonio webes adategyeztetéssel lenne gondom.
Egy Ipad-ben van benne a kártya de az ellenőrző SMS-t az elején nem akarja rá elküldeni. Elven az Ipad tud sms-t fogadni
Valakinél hasonló probléma?

üdv

[ Szerkesztve ]

(#85803) Carline


Carline
őstag

Domino Suft csomagom van Netplusz XXL megújuló csomaggal.
A Telekom alkalmazás alapján át tudnám tenni kisebb csomagra is.
Nem úgy volt, hogy május 1-től lezárták a Netpluszt és már nem tudok váltani illetve nem tudok újra rendelni ha egyszer lemondom vagy nem tudják levenni a díjját?
Kipróbálnék más netszolgáltatást és ha az nem jönne be akkor inkább fizetném az XXL-t.

[ Szerkesztve ]

˙ɐʌloɹoslǝɟ ʞɐuuɐʌ ʞouoɟǝlǝʇ ɐ ɹɐɯ ɐɯ 'ʞɐʇloʌ ᴉɐʇɐpɐ ƆԀ sǝ doʇdɐl ɐ uǝƃǝɹ ʇʇI

(#85804) Zeki válasza Carline (#85803) üzenetére


Zeki
nagyúr

A netplusz él tovább Dominónál. A korlátlan web és email is. A júniusi ászf-ben benne van.

(#85805) radio100jozs válasza Carline (#85803) üzenetére


radio100jozs
őstag

A Dominósoknál nem lett lezárva, csak az előfizetéses csomagoknál, ez így is volt közölve.

(#85806) Carline válasza Zeki (#85804) üzenetére


Carline
őstag

és radio100jozs

Köszi a gyors infót. Akkor ki tudom kapcsolni és ha kell majd vissza is fog menni.

˙ɐʌloɹoslǝɟ ʞɐuuɐʌ ʞouoɟǝlǝʇ ɐ ɹɐɯ ɐɯ 'ʞɐʇloʌ ᴉɐʇɐpɐ ƆԀ sǝ doʇdɐl ɐ uǝƃǝɹ ʇʇI

(#85807) Game-over


Game-over
aktív tag

Eddig nem olvastam nagy odafigyeléssel a fórumot, de most derült ki hogy ismerősnek kéne egy telekomos kártyáját adategyeztetni, ami nem az ő nevén van.

Olvastam olyat itt, hogy elvileg online adaegyeztetésnél át lehet írni az előfizető nevét is egyúttal(megkerülve ezzel a rendes eljárást), ez él még?

(#85808) tsteve válasza Game-over (#85807) üzenetére


tsteve
senior tag

próbáld ki... vszinűleg igen... én a komplett család összes dominóját a nevemre vettem így pár hete

[ Szerkesztve ]

(#85809) delig


delig
tag

Sziasztok!

Tudom, hogymostansá napi szinten téma a romaing, mivel a tegnap "NAGY" bejelentés sem hozott semmit, és ÁSZF-nek sincs nyoma, így kicsit kezdek elgondolkodni.
Feleségemnek és nekem is Next S ATK csomagunk van. Június elején utaznánk Franciaországba 6 napra. Eddig pár napos utak alkalmával elvoltunk a szállás wi-fi-jével, de most szükség lenne mobilnetre.
Mivel a saját csomgunknál még mindig kérdéses mi lesz, van e olyan pre-paid sim-je a Telekomnak, ami ad mondjuk 1GB netet és az külföldön is használható? Ha nincs, akkor melyik francia szolgáltatót érdemes választani? Már kicsit utána néztem, és elvileg az Orange-nek van 2 variációja is, az egyik 10€ 1 GB lenne pre-paid sim. Dual SIM-es független telefonom van, szóval mind1 mi jöhetne szóba.

Köszi szépen!

(#85811) tzsolesz válasza gianone (#85799) üzenetére


tzsolesz
nagyúr

Kimondom, nyomorékok ahogy vannak. Semmibe nem vesznek egy 10 éves hűséget. Semmibe. A készülékek meg aranyárban vannak. Idióták......

(#85814) tsteve válasza delig (#85809) üzenetére


tsteve
senior tag

az 1 gigás netplusz L domino dijcsomagként sajnos valóban elég húzós (2310 Ft/hó) de legalább használható kinn is, mivel élő, hivatalos dijcsomag dominora...
de pl. opcióként ez sem működik eu-ban... szóval jobban járhatsz egy helyi kártyával is akár odakinn...

[ Szerkesztve ]

(#85815) Elec válasza Elec (#85754) üzenetére


Elec
csendes tag

erre valaki valamit?

(#85818) gianone válasza Elec (#85815) üzenetére


gianone
őstag

Te is igénybe veheted, de csak új mobilelőfizetésre.

[ Szerkesztve ]

Nokia 1610i Huawei Nova

(#85826) gianone válasza #45553408 (#85825) üzenetére


gianone
őstag

Miért lenne macera? Bemész a boltba, és kérsz egy prepaid data-only SIM-et. Kolléga jól mondta, kb. 10 euró 1 GB, és már most roamingos, haza is hozhatná, vagy hazafelé is jó. Lehet vele Orange wifizni is szifonon.

[ Szerkesztve ]

Nokia 1610i Huawei Nova

(#85827) MittuDomain_


MittuDomain_
őstag

Sziasztok!

Megcsináltam a szüleim mobiljain az online adategyeztetést múlt hét végén, de még mindig nem jött semmilyen SMS, pedig az online felület ezt ígérte.
Mennyi a dolog átfutási ideje?

Köszönöm!

Si tacuisses, philosophus mansisses.

(#85828) tsteve válasza MittuDomain_ (#85827) üzenetére


tsteve
senior tag

megjósolhatatlan...

(#85829) Elec válasza gianone (#85818) üzenetére


Elec
csendes tag

És áthordozhatom az új előfizetésbe a telefonszámomat? Nem szívesen cserélném le.
Esetleg valami olyan kiskapu, hogy átváltani dominóra, majd vissza?

(#85830) gianone válasza Elec (#85829) üzenetére


gianone
őstag

Nem tudod átvinni, ez a lényege. Ki tudod vinni Dominóba, és 3 hónap múlva vissza. Akkor igénybe tudod venni, és még havidíjkedvezmény is jár a bevitelre.

[ Szerkesztve ]

Nokia 1610i Huawei Nova

(#85831) Bailey válasza MittuDomain_ (#85827) üzenetére


Bailey
senior tag

Én az online lehetőség élesítésének napján csináltam meg, és éppen ma jött meg az sms róla.

(#85832) Elec válasza gianone (#85830) üzenetére


Elec
csendes tag

Köszi szépen! Erről a dominóról váltós kedvezményről nem is tudtam, egész jól hangzik.

(#85833) Donki Hóte válasza #45553408 (#85825) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Ennek az 1 GB-os roaming díjcsomagnak mi a neve?

Ezt csak az EU-ban lehet használni, vagy EU-n kívüli országokban is használható?

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#85834) r3dsnake válasza Cilindrik (#85801) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

iPad nem tud sms-t fogadni.

(#85835) lugosi válasza azigazimoris (#85797) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Nekem is napokig tartott, míg jóváhagyásra vár volt a rendelésem státusza, aztán egyszer csak átváltott "szállítás alatt"-ba. Szerintem ki kell várni. Könnyű mondani persze, előtte én is türelmetlen voltam.

(#85836) tsteve válasza Donki Hóte (#85833) üzenetére


tsteve
senior tag

[link]

[ Szerkesztve ]

(#85837) lugosi válasza MittuDomain_ (#85827) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Úgy emlékszem több mint 1 hete egyeztettem 2 számot, egyikre se jött meg még, hogy rendben van. Sajnos egyszerűen csak várni kell. Mást nem nagyon tudsz tenni sajnos.

(#85838) anadroid válasza AcCEsS (#85793) üzenetére


anadroid
senior tag

A 2-án megrendelt kártyám ma reggel váltott át Szállítás alattra. Négyszer sürgettem...

Kérd privát üzenetben a Curve és a Monese kódot 5 angol font (kb. 2000 Ft) ajándékhoz, a Wise kódot az első, max. 150000 Ft-os ingyenes utaláshoz, a Vivid kódot ingyen fém kártyához és 100 € havi visszatérítéshez! Egyes kártyák ingyen postával érkeznek.

(#85839) Deck


Deck
titán

Van itt aki a Telekomnál dolgozik és tudna arról infót, hogy tervezik-e a rendes korlátlan mobilnetet bevezezni? Mint, a Telenornál. Mert, ha nem akkor váltunk. :)

[ Szerkesztve ]

PS5

(#85840) tomi5244 válasza Deck (#85839) üzenetére


tomi5244
őstag

Ezt szerintem senki nem fogja neked megmondani. Aki tudja biztosra az meg nem közölheti. :)

(#85841) Beca1990 válasza Deck (#85839) üzenetére


Beca1990
senior tag

most vezették be a telekomnál az új csomagokat, így szerintem egy jó ideig nem valószínű... :D

[ Szerkesztve ]

GRÁNIT Bank ajánlókód: 3GYUH // 10000Ft jóváírás online számlanyitás esetén!

(#85842) SUPREME7 válasza Beca1990 (#85841) üzenetére


SUPREME7
őstag

Semeddig nem tart belökni a 30GB helyett a korlátlant, vagy affölé csilliárdokért.

(#85843) sumsang


sumsang
aktív tag

Online Dominó SIM kari rendelés kb hány nap alatt érkezik meg?
Múlt pénteken rendeltem, szerdára azaz tegnapra igazolták vissza, de semmi hír azóta.

(#85844) Game-over válasza sumsang (#85843) üzenetére


Game-over
aktív tag

A rendelési számot ha beírod a gls nyomkövetésbe, és elé írsz még egy 1-est (1xxxxx), akkor tudod követni az állapotát

(#85845) sumsang válasza Game-over (#85844) üzenetére


sumsang
aktív tag

Köszi, de pick pack-ra rendeltem, oda úgy tudom nem a gls szállítja ki.
A megrendelés utáni emailben írta a telekom, hogy
"Munkatársunk hamarosan keresni fogja az xxxxxxxx tel. számon"
de persze nem hívtak azóta se. :(

[ Szerkesztve ]

(#85846) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

GLS rendelésnél mit kell a rendelésszám elé írni?

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#85847) Vangelis válasza Mr.Csizmás (#85846) üzenetére


Vangelis
nagyúr

1 est

volt valami akció?

[ Szerkesztve ]

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#85848) azigazimoris válasza sumsang (#85845) üzenetére


azigazimoris
aktív tag

Kicsit olvass vissza. Rohadtul nem jönnek a megrendelések.
A nagyobbik baj, hogy a Telekom sem tudja, hogy mikor fogják feladni az összegyűlt rendeléseket.
Annyit tudnak, hogy türelem, majd egyszer csak feldolgozzák...

Nokia1611, Siemens C25, Nokia 3110, Nokia 5110, Nokia 3210, Sony Ericsson K501, Nokia E52, Motorola Defy, Lumia 920, LG Flex2, Samsung S7 Edge, Samsung S10+, S23 Ultra

(#85849) AcCEsS válasza sumsang (#85843) üzenetére


AcCEsS
senior tag

Én most beszéltem velük a múlt héten rendelt Domino Fix kártyám ügyében, ami 15.-re hétfőre volt visszaigazolva átvételileg, de még mindig "Jóváhagyásra vár" státuszban van. Az ügyintéző nem tudott mit mondani, csak hogy nagyon el vannak csúszva a rendelések feldolgozásával. Kérdeztem, hogy ez akár 2-3 hét is lehet? Csak hümmögött... Azt javasolta, ha sürgős, akkor vegyek személyesen SIM kártyát, ezt a rendelést meg mondjam le! :) MONNNYON LE!!! :DDD

AcCEsS (https://www.metalenciklopedia.hu)

(#85850) MK VII válasza sumsang (#85843) üzenetére


MK VII
veterán

Picit visszaolvasol és ettől "hangos" a topik... Totál káosz van Telekoméknál az online rendelések miatt...
Vársz, vársz, vársz, vársz és vársz aztán még mindig vársz, és talán 2 hét után megkapod a kártyádat. :D

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.