Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#85451) csako válasza tabaga (#85450) üzenetére


csako
veterán

A lapcsaládon belül is már írták róla, sőt már van 77 hsz is ;)

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#85452) maxika2004


maxika2004
őstag

sziasztok!
lécci segitsetek!
hogy tudom a domino maratont megrendelni? 1777 en, már minden menüt végigzongoráztam, de nemtalálom !

Domino fixem van...+most opcióval....
"Rendelj Maraton adatopciót feltöltőkártyás hang csomagod mellé, és használd, amíg szeretnéd vagy amíg telefonszámod rendelkezésre áll!"

elvileg lehet mellé ugye ?
:R

(#85453) tabaga válasza csako (#85451) üzenetére


tabaga
tag

Erről lemaradtam sajnos. Érdekes kommentek vannak ott is a témában.

[ Szerkesztve ]

(#85454) Zeki válasza maxika2004 (#85452) üzenetére


Zeki
nagyúr

USSD kóddal a menüben, vagy a telekom appban, vagy a telekom online felületen belépve.

(#85455) Hege1234 válasza maxika2004 (#85452) üzenetére


Hege1234
addikt

csináld meg neten...
kérj új jelszót (ha elfelejtetted vagy nincs)

innen tudsz választani

szerk:
TECHNIKAI HIBA MIATT AZ ONLINE ÜGYFÉLSZOLGÁLAT JELENLEG NEM ÉRHETŐ EL.
Kérjük, hogy ismételd meg a műveletet később!

[ Szerkesztve ]

(#85456) maxika2004 válasza Zeki (#85454) üzenetére


maxika2004
őstag

igen olvastam a telekom dumát az uss szarkód ugyanaz mint a 1777, csak irásba.... ugyanugy nincsmeg !
jelszóval meg nem akartam szarakodni.....
gondoltam ha elérhető 1777 ről hátha valaki megtalálta....

(#85457) Zeki válasza maxika2004 (#85456) üzenetére


Zeki
nagyúr

marad az üfsz, mert én helyetted nem hallgatom végig a 1777-et.

(#85458) lugosi


lugosi
MODERÁTOR

Ma megcsináltam az egyik dominós számunkon az online adategyeztetést. Párszor kidobta, hogy nem egyezik a központi adatokkal, aztán rájöttem, hogy nem elég a családnevet és a keresztnevet beírni (bár csak ez a két rovat van), hanem ha valakinek 2 keresztneve van, akkor mind a kettőt be kell írni, így simán elfogadta.
Azt írta ki, hogy majd küldenek egy sms-t, ha minden oké, egyelőre csak kiírta, hogy az adategyeztetés sikeres volt.
Mennyi idő múlva küldik az sms-t?

(#85459) St3ven válasza lugosi (#85458) üzenetére


St3ven
addikt

Én lassan két hete megcsináltam az adategyeztetést online, de még mindig nem küldték meg sem a beígért SMS-t, sem e-mailt.

Csak zárójelben jegyzem meg: nem tudom, miért lepődtök meg, hogy meg kell adni a második keresztnevet, az is a nevetek, nem? Bent van a születési anyakönyvi kivonatotokban, személyitekben...

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#85460) Zeki válasza St3ven (#85459) üzenetére


Zeki
nagyúr

Pontosan es pontosan ugy kell megadni, ahogy a szemelyiben van.

(#85461) lugosi válasza St3ven (#85459) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Nem lepődtem meg, csak írtam, hogy annak ellenére, hogy csak egy keresztnév rovat van, be kell írni mind a kettőt. Ha kettő rovat lenne, sokkal egyértelműbb lenne a dolog.

Egyébként mikor gondolják megküldeni az igazolást? Amit egyeztettem szám az céges, nem szeretnék azzal bohóckodni a telekommal a határidő után, hogy egyeztettünk, de nem egyeztettünk, de egyeztettünk stb és 5-6 levélváltást lenyomni hogy kérjük vissza a számunkat és az egyenlegünket.

(#85462) gianone válasza lugosi (#85461) üzenetére


gianone
őstag

Pedig ez tök egyértelmű, semmilyen hivatalos helyen nincs 3 rublika, ezért nincs itt sem. Akinek két keresztneve van, annak az utóneve hivatalosan a kettő együtt. Eddig max. neked azért nem tűnt fel, mert máshol nem dob azonnal hibát karaktertévesztésre. De attól még mindenhol így kell(ene) megadni.

[ Szerkesztve ]

Nokia 1610i Huawei Nova

(#85463) St3ven válasza lugosi (#85461) üzenetére


St3ven
addikt

Én is ettől tartok. Nincs semmi a kezemben, hogy sikeresen elvégeztem az adategyeztetést.

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#85464) gianone válasza St3ven (#85463) üzenetére


gianone
őstag

Ingyenes hétvége sms?

Nokia 1610i Huawei Nova

(#85465) dptrsk válasza St3ven (#85463) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Az adategyeztetéskor volt egy visszaigazoló képernyő, én azt mentettem le.

(#85466) #08205312 válasza dptrsk (#85465) üzenetére


#08205312
törölt tag

Én is...

(#85467) Bferibörs válasza dptrsk (#85465) üzenetére


Bferibörs
addikt

köszi,jó ötlet,lementettem én is.

Amit nem értek,idén vettem a kártyát t.pontban (mivel neten nem jött össze különböző hibák miatt ),gépből szedték ki az adataimat mivel előfizető vagyok, így is kell egyeztetni ? ( megtettem mert nem kockáztatom, hogy elvesszen a szám. )

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#85468) lugosi válasza gianone (#85462) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Elég sok helyen és netes regisztrációnál van több rovat. Nem jártál még olyan regisztrációs oldalon, ahol volt "middle name"?

Többiek: én is csináltam egy screenshotot arról, hogy sikeres volt az egyeztetés, csak attól tartok, hogy ez max arra lesz jó, hogy legyen alapom a hónapokig tartó vitatkozásra. Már előre érzem, hogy csomó időt, energiát elvesz és csomó bosszúságot fok okozni.

Csak azt nem értem, hogy mi a francra várunk most. Kiírta, hogy sikeres, akkor most mi van? Ezt még egy emberi ügyintézőnek le kell okézni, vagy mi? :U

(#85469) Bferibörs válasza lugosi (#85468) üzenetére


Bferibörs
addikt

"......... a háttérben limit ellenőrzést végzünk ez néhány napot vesz igénybe....."

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#85470) St3ven válasza gianone (#85464) üzenetére


St3ven
addikt

Az nem arról szól, hogy sikeres volt az adategyeztetés. Jogi értelemben semmi köze hozzá.

(#85465) dptrsk
A screenshot sem ér semmit ilyen értelemben. Kábé arra elég, amit lugosi írt.

(#85467) Bferibörs
Arról volt szó, hogy az idén vásárolt kártyákat nem kell adategyeztetni. Ehhez képest kaptam rá SMS-t, hogy ne hagyjam elveszni a számom, és sikeres is volt az online adategyeztetés. Jól láthatóan már ők sem tudják, hogy mit kell adategyezteni, és mit nem.

(#85469) Bferibörs
Két hete végzik? :F

[ Szerkesztve ]

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#85471) gianone válasza lugosi (#85468) üzenetére


gianone
őstag

Látom, nem érted a különbséget.

St3ven

"Jogi értelemben" nem. Önmagában persze nem hivatalos dokumentum, de adott esetben egy jogi eljárásban simán bizonyító erejű, lehet rá hivatkozni. Pl. egy bíró megkérdezné a másik peres felet, ha vitatná a regisztrációt, hogy akkor hogy kaptál róla sms-t, és erre tudnia kellene válaszolni.

[ Szerkesztve ]

Nokia 1610i Huawei Nova

(#85472) gianone válasza gianone (#85471) üzenetére


gianone
őstag

A nyilvántartóban úgy van, ahogy az anyakönyvi kivonatban is, ahhoz kell passzolnia karakterre pontosan. És ott egy rublika van, így:

Ilyen egyszerű.

[ Szerkesztve ]

Nokia 1610i Huawei Nova

(#85473) Bferibörs válasza St3ven (#85470) üzenetére


Bferibörs
addikt

jó munykához idő kell, hát még a sz@rhoz :U

és ne értsük félre, a szolgáltatás remek, a kommunikáció/ügyintézés viszont kritikán aluli számomra :((

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#85474) StLui válasza gianone (#85462) üzenetére


StLui
veterán

Azért ne vegyél rá mérget, csak olyat állíts amit biztosan tudsz

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#85475) gianone válasza StLui (#85474) üzenetére


gianone
őstag

Aha, igazad van, bár mondjuk ez ugye nem személyes hivatalos dokumentum. De útlevél, vezetői engedély, tartózkodási engedély stb.-nél mind egy rublika van. A céges beszámolót biztosan nem fogják egyeztetni a nyilvántartóval.

De egyébként tök mindegy, szerintem nyilvánvaló alapból, hogy a teljes nevet kell beírni. Ha nem volna, itt már leírták a többiek sokszor.

[ Szerkesztve ]

Nokia 1610i Huawei Nova

(#85476) tothferenc


tothferenc
senior tag

Udv. Nagyi hasznal evek ota egy dominis kartyat, ami nem az o nevere lett vasarolva. Szeretnenk atiratni. Mi ennek a menete? Mennyibe kerul? Gondoltam az azonositasi szarral egyutt letudjuk, csak ugy remlik, a jelenlegi tulajdonosnak, aki a rendszerben van, annak is ott kell lennie.

i5 2500k + 8GB RAM + Gigabyte R9 270X 4GB ~ iPhone 13 mini - MediaPad M3

(#85477) tsteve válasza tothferenc (#85476) üzenetére


tsteve
senior tag

nem kell ott lennie a Telekom esetében az eredeti tulajnak, tehát a nevére veheti simán az online felületen is... de pl. a Telenornál ez már nem ilyen egyszerű... azonban ez (a Telekom egyszerűsített módszere) lehet hogy törvénysértő, hatóságok épp most csócsálják az ügyet

[ Szerkesztve ]

(#85478) 4Grider válasza tothferenc (#85476) üzenetére


4Grider
nagyúr

Először próbáljátok online adategyeztetni a domino előfizetést. Ha az sikertelen, akkor ráértek bemenni személyes üfsz-ra. Oda viszont nem feltétlenül kell az eredeti tulaj, viszont a jogviszony rendezése bő egy hónapig fog tartani nélküle.

(#85479) St3ven válasza gianone (#85471) üzenetére


St3ven
addikt

Bíró kérdésére alperes képviselője nyilatkozik: "A hétvégi ingyenes beszélgetési kedvezményről szóló SMS-értesítés rendszerhiba miatt került kiküldésre, így az semmiképpen nem köthető felperes állítólagos sikeres adategyeztetési folyamatához, ezért ügyfelem fenntartja azon nyilatkozatát, miszerint nem követett el szerződésszegést, és felperes jóváírási igényét továbbra is jogalap nélkülinek tekinti."

De nem akarok tovább lovagolni ezen. :R

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#85480) gianone válasza St3ven (#85479) üzenetére


gianone
őstag

Persze-persze, és akkor a bíró megkérdezi, ezt mivel tudja igazolni? Majd pont hamisan fog tanúskodni egy szaros Dominóért... Te sem gondolhatod komolyan. Bemutatod sms-t, és elhiszik. Ez sokkal életszerűbb.

[ Szerkesztve ]

Nokia 1610i Huawei Nova

(#85481) ACE- válasza tsteve (#85477) üzenetére


ACE-
addikt

Vagy csak egy ideig ülnek rajta majd írnak neked egy sablon levelet...

Revolut (7000 Ft azonnali) Curve (5font)

(#85482) St3ven válasza gianone (#85480) üzenetére


St3ven
addikt

Nem egy szaros Dominóért, hanem még 15.000 ilyen adategyeztetés miatt, ami a szar rendszerük miatt nem került rögzítésre, és nem lenne jó, ha azokból is (csoportos) per lenne.

A bíró meg kábé nem is fogja érteni az egész ügyet, amit negyed óra alatt amúgy is le akart zavarni. Lelkiismeretesebb fajta bekér valami logot a rendszerhibáról, amiből a T-nek szerintem van bőven, még hamisítaniuk sem kell.

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#85483) tsteve válasza St3ven (#85482) üzenetére


tsteve
senior tag

mivel ez az adategyeztetés mindhárom szolgáltatónál elég zűrös, valószínűbb a kormányzati rendszer problémája.. nem Telekom specifikus a problémák nagy része... ez is az igazság egy szelete

[ Szerkesztve ]

(#85484) gianone válasza St3ven (#85482) üzenetére


gianone
őstag

Szerintem itt azt is figyelembe lehet, kell venni, hogy a Telekom minden bénasága ellenére azonos érdekű szereplő. És két sms-t köteles küldeni, tehát sikertelen egyeztetés után kapsz még egyet. Akkor meg kiderül a baki.

[ Szerkesztve ]

Nokia 1610i Huawei Nova

(#85485) Lazika


Lazika
senior tag

Édesanyám telefonszámát akartam regelni az imént a telekom weboldalán mindent ugy adok meg ahogy a személyin van, erre azt írja h valamit nem jól írtam. Igaz az enyémet sem tudtam... No comment.

(#85486) Zeki válasza Lazika (#85485) üzenetére


Zeki
nagyúr

Odaírtad hogy Magyarország?

(#85487) Lazika válasza Zeki (#85486) üzenetére


Lazika
senior tag

Így sem fogadja el...

[ Szerkesztve ]

(#85488) Tosee


Tosee
őstag

Üdv!

Van arra valamilyen lehetőség, hogy ha parkolójegyet, pályamatricát stb... vásárolok a mobilvásárlás applikáción keresztül, ne a kapcsolat pontok terhére történjen hanem a telefonszámlára terhelje?
2 alkalommal vásároltam parkolójegyet, és a kapcsolat pontokból levonta az árát... Le lehet ezt valahogy tiltani?

A4-es rajzlapom, hasonló típusú Audira cserélném!

(#85489) Zeki válasza Lazika (#85487) üzenetére


Zeki
nagyúr

Igen. Ha jól emlékszem. MINDENT PONTOSAN ÚGY KELL LEÍRNI, AHOGY A SZEMÉLYIBEN ÍRVA VAN!

(#85490) grafikus17


grafikus17
senior tag

Próbáltam adat egyeztetni online, nem ment. :O
Próbáltam adat egyeztetni zöld számon, nem ment :F
Mondták menjek be személyesen :W Miért, ott nem ugyan azt a rendszert használják mit a 1430-on?
Március 25.-én vettem a wepshopon keresztül, 2 Domino Fix kártyát. Már ott ki kellett töltenem azokat az adatokat amiket most kér a rendszer.
SMS-t még nem kaptam, de tegnap megkérdeztem a 1430-on, hogy nekem is kell-e, ha most vettem másfél hónapja. Azt a választ kaptam, mindenkinek kell.
Ti tudtok mondani valami okosat?

Xiaomi Redmi note 7

(#85491) St3ven válasza grafikus17 (#85490) üzenetére


St3ven
addikt

Még maguk sem tudják, kinek kell adategyeztetni, ezért mondják, hogy mindenkinek. De elvileg annak nem kellene, aki idén vett tőlük SIM-kártyát, és kötött velük szerződést. Mégis kiküldik az SMS-t, és működik az adategyeztetés is. Legalább annyi haszna van ennek, hogy kapsz egy hétvégére szóló korlátlan ingyenes beszélgetést.

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#85492) tsteve válasza grafikus17 (#85490) üzenetére


tsteve
senior tag

elvileg (nmhh szerint) idén vásároltakra nem kell egyeztetni... t-pontokon időnként hetet-havat összehordanak, de a 1430 is gyakran mond hülyeséget.. :(
max. arra tudok gondolni hogy a webshop-os adatmegadásod is már eleve pontatlan volt, s azért erőltetik még mindig... vagy fene tudja mi az ok, más is lehet simán

[ Szerkesztve ]

(#85493) grafikus17 válasza St3ven (#85491) üzenetére


grafikus17
senior tag

Ha ők sem tudják akkor minek menjek beszélni ügyfélszolgálatra?

Xiaomi Redmi note 7

(#85494) gianone válasza tsteve (#85492) üzenetére


gianone
őstag

Nekem azt mondták, nem kell, mégis jött sms, egyeztettem is, kaptam is hétvégi ingyenes beszélgetést. Egy percet megért.

Nokia 1610i Huawei Nova

(#85495) Black_Raven válasza St3ven (#85491) üzenetére


Black_Raven
veterán

Szerintem a "Ne hagyd elveszni a számodat" sms full sablon, és mindenkinek kiküldik, ha csinált már adategyeztetést, ha nem. Már csak azért is, mert kb 2hete csináltam meg személyesen, és tegnap kaptam ilyen sms-t.Egyértelmű hogy nem szelektálnak hogy kinek van új kártyája, vagy ki csinált már. Ez a tuti legegyszerűbb megoldás számukra.

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#85496) grafikus17


grafikus17
senior tag

Akkor ha mégis megszűnik, mert nem küldtek sms, de kellett volna egyeztetni megszívom. Július 3.-án mennék olaszba, kellett volna adat roaming. 3 napom marad, hogy meg kapjam az újat, ha mégis megszüntetik :F Ez így nem fog menni, mégis be kell mennem :C Gratula mindenkinek

Xiaomi Redmi note 7

(#85497) StLui válasza St3ven (#85491) üzenetére


StLui
veterán

Nem működik nekem sem az adategyeztetés, azt írja állandóan a rendszer, hogy nem megfelelő a szám

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#85498) k-adi válasza Black_Raven (#85495) üzenetére


k-adi
nagyúr

Nekem is küldtek sms-t hogy egyeztessek, pedig már előtte 2 hete megtettem online 1 perc alatt. Erre szokták azt mondani, hogy "nincsenek a helyzet magaslatán"? :D

(#85499) ACE-


ACE-
addikt

Akinek nem megy az adategyeztetés, tesztelje itt: [link]

Revolut (7000 Ft azonnali) Curve (5font)

(#85500) k-adi válasza ACE- (#85499) üzenetére


k-adi
nagyúr

Pedig egy pillanatra reméltem hogy phising oldalt linkelsz :D ;]

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.