Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#85401) -secret- válasza Hege1234 (#85400) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Milyen jelszót is akarsz most? Online felületre belépéshez?

[ Szerkesztve ]

(#85402) Hege1234 válasza -secret- (#85401) üzenetére


Hege1234
addikt

igen

szerk:
[link]

köszönöm! :R
-secret-
313313

[ Szerkesztve ]

(#85403) 313313 válasza Hege1234 (#85402) üzenetére


313313
addikt

Van holnapon új jelszó kérés, kiküldik SMS-ben, aztán számmal és a kapott jelszóval belépsz és kész is.

[ Szerkesztve ]

HP 250 G5, Creative Surround 5.1 USB, Genius 5.1 Home Theater 5000, Kona Blast Deluxe + Shimano LX, Torpado T2000 + Campagnolo Veloce, Motorola Edge 30 Neo 8/256GB

(#85404) -secret- válasza Hege1234 (#85402) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Nem kell hozzá email. Beírod a telefonszámot a belépésnél, nem tudod a jelszót küldenek egy kódot sms-ben aztán azzal belépsz. Nem rémlik, hogy kellene hozzá.

[ Szerkesztve ]

(#85405) dptrsk válasza -secret- (#85399) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Anyyit hozzátennék, hogy az új jelszó létrehozása után pár nappal jön egy SMS, amire 12 óra van válaszolni, hogy maradjon az új jelszó.

(#85406) tsteve


tsteve
senior tag

kijött a Telenor Ászf is a lezárt csomagokra jun. 15-től...
a Telenor olyan szempontból tisztességesebb, hogy a kereteket eu-ban is leforgalmazni engedi lezárt csomagokra... a vodafone pl. nem engedi ezt, korábban kiderült már ... a Telekom még nem nyilatkozott, náluk csak májusi Ászf van lezártakra... tehát a lezártakra -úgy tűnik- nem vonatkozik az eu-s szabályozás a keretek szempontjából, s kizárólag a szolgáltató dönt.. vagy így vagy úgy ..ahogy sejthető volt... a telekom kivár.. még mindig... a next-esek tehát még izgulhatnak picit..

[ Szerkesztve ]

(#85407) Hege1234 válasza dptrsk (#85405) üzenetére


Hege1234
addikt

és arra elég egy
"ok " válasz ?

(#85408) -secret- válasza Hege1234 (#85407) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Jaja.

(#85409) Mr.Csizmás válasza tsteve (#85406) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

move xs + korlátlan közösségi :U

várjuk a döntést ;]

(#85410) Roxbury közösségi elég bőven nekem, chrome a PH, és keresés miatt, fb+messenger a kommunikáció miatt. (ja meg a messenger hívások drasztikusan javultak az egy évvel ezelőtti minőséghez képest)

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#85410) Roxbury válasza Mr.Csizmás (#85409) üzenetére


Roxbury
őstag

Move XS + 5 Gb Netplusz XXL + Korlátlan böngészés dettó. 😂

| Galaxy S23 | Watch5 Pro |

(#85411) tsteve válasza Mr.Csizmás (#85409) üzenetére


tsteve
senior tag

az opciók esetében szinte biztos, hogy nem lesz használható a keret odakinn... sem élő, sem lezárt csomagok esetén... valójában csak a lezárt csomagok bennefoglalt keretei kérdésesek...

[ Szerkesztve ]

(#85412) Roxbury válasza tsteve (#85411) üzenetére


Roxbury
őstag

tsteve Te milyen csomagban vagy? 😊

| Galaxy S23 | Watch5 Pro |

(#85413) tsteve válasza Roxbury (#85412) üzenetére


tsteve
senior tag

10 gigás új Telekom csomag... épp Angliában használom... tökéletes 4g szinte mindenütt

[ Szerkesztve ]

(#85414) Roxbury válasza tsteve (#85413) üzenetére


Roxbury
őstag

Ha vennek telefont mostanaban, szerintem en is a tizessel. Nem akarom itthagyni a Telekomot. Folyamatosan jarom az orszagot tobb emberrel es net-ben, meg tereroben a Telekomot tartom a legjobbnak lefedettsegben. A tobbieknek sokkal tobb bosszusag van ezen a teren az eldugottabb kietlenebb helyeken, mint nekem.

| Galaxy S23 | Watch5 Pro |

(#85415) tsteve válasza Roxbury (#85414) üzenetére


tsteve
senior tag

nálam vidéken otthon hasonló... vodafon térerő nulla... telekom maxon... telenor időnként 3g-ig felmegy... más lehetőségem nekem sem volt... perccsomag minimális. voip megy már nálam is jó ideje... emellett tartok egy Three kártyát europai bolyongásokra... otthoni csomagok baromi drágák nemzetközi (nem roaming) hívásokra mindhárom cégnél.. Three kártyával 3.9 penny teljes Európa bárhova percenként (kb. 15 Ft).. igy aztán nem várom a digi féle világmegváltást sem

[ Szerkesztve ]

(#85416) chab7 válasza Soulfly842 (#85358) üzenetére


chab7
addikt

Ez engem is érdekelne, mert a héten sikerült magenta csomagba új előfizetésre váltanom (kicsit zökkenős volt, mert volt benne hiba az ügyintéző részéről, de betudom véletlennek - topicban írtam erről). Tehát akkor megoldható lenne díjmentesen, hogy a még pár napig élő előző számomat az újra irányítsam mindenféle + díj nélkül? Jó lenne ha így lenne.

Másik kérdésem, hogy a mobil előfizetés részére már fel tudok menni a neten, ott át is olvastam a papírokat (amit ugye napokig hiányoltam mert helyszínen nem kaptam semmit és belépni sem tudtam egy ideig) és abban azt látom, hogy az eu roaming helyzetre nem azokat írja ami a weboldalon van. Tehát a mobil L csomagomnál csak korlátlan hálózaton belül belföldönt ír és a +150 perc egyéb belföldi hálózatnál sem írja az eu roaming hyelzetet. Sőt külön ki is emeli, hogy ebben az esetben 35ft percenként. Ellenben ahogy a weboldalon hirdeti "belföldi hálozatokba itthon és eu roaming helyzetben". Ez most hiba, vagy majd júniustól kapok valami másik "papírt" (online) amiben már a weben található feltételek lesznek?

Azért érdeklődök, mert már mindent kinézek belőlük, itteni írások és a mostani esetemben félreírt de telefonos ügyintéző által online javított dolog alapján.

Sőt még egy hibát találtam a "papírokat" olvasgatva. A születési dátumomat is elírta az ügyintéző, pedig a személyimből írta be az adatokat :O Igaz csak egy napot tévedett, de ez számít valamit és hívjam őket, hogy javítsanak (min 60 pert pesz a hívás mint a minap) vagy hagyjam a csudába mert ez nem oszt nem szoroz.

Remélem itt tájékozottabb segítséget kapok (mint eddig kaptam is), mint személyesen a szerződéskötéskor.

Lenovo ThinkPad T500 (Win10) | Huawei Mate 9 (8.0)

(#85417) gianone válasza Hege1234 (#85400) üzenetére


gianone
őstag

Azt se, a sajátoddal is tudod.

Nokia 1610i Huawei Nova

(#85418) Lazika válasza tsteve (#85415) üzenetére


Lazika
senior tag

+1 a Three kártyának! :)

(#85419) tsteve válasza chab7 (#85416) üzenetére


tsteve
senior tag

nekem is rossz szerződést küldött a telekom az új csomagra, (szerintem mindenkinek mostanában) és egyszerűen kihagyják azt részt ami a külföldi roaming használatra vonatkozik... de szerencsére ez csak hiba, mivel az Ászf számít és abban benne van...óriási a kapkodás a cégnél április 1. óta...

[ Szerkesztve ]

(#85420) otps


otps
aktív tag

Pár kérdés a Domino Fix Extrával kapcsolatban:

- Először is, ki az, aki ránéz a két ajánlatra és a Fixet választja, nem a Fix Extrát? Nem értem a marketingstratégiát.

- Ha jól értem a Fix Extra egy teljes értékű SIM kártya mind beszédre, mind netre, a talán kicsit megtévesztő Extra megnevezés ellenére nem csak egy add-on, sőt a legolcsóbb, egyetlen módja, hogy évi 1000 Ft-os feltöltéssel elérhető legyek?

- Ha elfogy a net keret, csak lelassítják, vagy lekapcsolják?

- Bocs, hogy titeket untatlak ilyen triviális kérdésekkel, de a modern webdizájnban mindig elveszek, szóval nem igazán vágom, hogy az egységsugarú felhasználó a szolgáltató pontosan melyik oldalain találja meg ezeket az alapinformációkat? :F

- Az összes többi szolgáltató konkurens csomagja?

Köszi!

[ Szerkesztve ]

(#85421) SUPREME7


SUPREME7
őstag

Beszéltem a webshop ÜFSZ-szel, mert van egy megrendelésem 1 hete "visszahívásra vár" státuszban, de állítólag technikai hiba, jövő héten meg lesz oldva :D

(#85422) Hege1234 válasza otps (#85420) üzenetére


Hege1234
addikt

üzletek vs internet...

(#85423) Zeki válasza otps (#85420) üzenetére


Zeki
nagyúr

Az Extra csak a netes rendelésnél van.
Ha elfogy, kikapcs. Nincs net.

(#85424) chab7 válasza tsteve (#85419) üzenetére


chab7
addikt

Én is nagyon remélem, hogy a hibák amik voltak esetemben nem szándékosság hanem csak kapkodás és véletlen műve. Azért már jöhetne valami info tőlük, hogy megvan az otthoninak a nevemre írása és beléphetek a weben, hogy lássam abban nincs-e valami elbarmolva (annak ellenére, hogy a telefonos üfsz.-ossal azt is átnézettem és abban elméletileg nincs hiba. De csak szeretném saját szememmel olvasni a szerződésem, hogy mit tartalmaz.)

Főleg, mert az 5000-es kupon amit helyben adott volna de már nem volt idő levásárolnom, elméletileg a weben shopban lesz levásárolható. Hacsak itt a nagy időhúzásban mire kapok a weben valami belépőt ehhez el nem avul. Azt a kupont amúgy az új mobil vagy az otthoni mellé adják? Mert a mobil előfizu részre már be tudok menni. Ott nincs nyoma.

[ Szerkesztve ]

Lenovo ThinkPad T500 (Win10) | Huawei Mate 9 (8.0)

(#85425) MPeter87 válasza Zeki (#85423) üzenetére


MPeter87
őstag

Nekem flottás előfizetésről dominóra váltásnál is extrát adtak. Szerencsére. Nem tudtam róla, hogy vannak ilyenek. :)

(#85426) otps válasza Zeki (#85423) üzenetére


otps
aktív tag

http://www.telekom.hu/lakossagi/szolgaltatasok/mobil/sim-kartyak/domino

Domino Fix Extra SIM csomag
Üzleteinkben: 1990 Ft
Honlapunkon:990 Ft

Whatever. Azért köszi! :)

(#85427) csako válasza otps (#85426) üzenetére


csako
veterán

A sima fix csak üzletben elérhető, tehát, aki nem szeret rendelni és csak 990 Ft-ja van, az azt fogja választani, ha betér valahova. Viszont mivel Telekom jobban preferálja, ha ilyesmivel nem terhelik az ügyintézőket (lásd egyéb online kedvezmények is), ezért is kerül ugyanannyiba a Fix Extra... A nevében nincs semmi megtévesztő, azért "Extra", mert 2x annyit ad mindenből (kivéve sms) elsőre.
Az évi 1000 Ft-os feltöltés legfeljebb akkor járható út, ha minden évben új telefonszámot akarsz, vagy legalábbis nem zavar.

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#85428) g0dl


g0dl
addikt

A Domino Fix Extrával kapott 1GB és 80 perc meddig használható fel?

(#85429) csako válasza g0dl (#85428) üzenetére


csako
veterán

2-vel fentebb linkelték a telekom honlapot, ahol szépen le van írva...
"A benne foglalt perc és adatforgalom belföldi alapdíjas irányokba használható fel az adott SIM aktuális rendelkezésre állási idejéig. A bennefoglalt perc/adat mennyiség felhasználhatósága minden feltöltéskor meghosszabbodik annak elfogyásáig. Például, ha 180 napos rendelkezésre állási idejű SIM-et vásárolt az ügyfél, de később olyan értékkel tölti fel az egyenlegét, amely 366 napos rendelkezésre állási időt biztosít, akkor a megmaradt perc/adatforgalom felhasználhatósága is 366 nap."

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#85430) g0dl válasza csako (#85429) üzenetére


g0dl
addikt

Igazad van, nem látok a szememtől, vagy nem hittem el. ;)

(#85431) Zeki


Zeki
nagyúr

Akkor mi van, ha fel akartam tölteni az egyenleget, OTP felületen le is vonta tőlem, de utána a telekom oldalán jött:
http://www.telekom.hu/lakossagi/tajekoztatok/online-ugyfelszolgalat-lassulas

Buktam? Vagy jóváíródik a bankszámlámon?

(#85432) csako válasza g0dl (#85430) üzenetére


csako
veterán

Tekintve, hogy már nem is tudom hány hónapja van és még senki sem verte itt a topikban is a virtuális asztalt, mert hip-hopp eltűnt a még el nem fogyasztott keret, így egyelőre hihetőnek nevezném. :P
Nekem is már több, mint 1 hónapja megvan.

[ Szerkesztve ]

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#85433) totron


totron
addikt

Dominósoknak akkor a legfrissebb és legmegbízhatóbb infók szerint rendelhető a jövőben is a korlátlan böngészés és e-mail opció vagy sem?

(#85434) Zeki válasza totron (#85433) üzenetére


Zeki
nagyúr

a júniusi ászf-ben is benne van.

(#85435) totron válasza Zeki (#85434) üzenetére


totron
addikt

Benne. Megtennéd, hogy segítesz alátámasztani az infót több mégegy helyről? Valami ilyesmi értelmét látnám én a fórumozásnak jelen esetben. Nem azért tettem fel a kérdést, mert lusta vagyok olvasni, hanem mert nem szeretnék pofára esni. Köszönöm.

(#85436) Zeki válasza totron (#85435) üzenetére


Zeki
nagyúr

OLVASTAM BANYEK! Az ászf-ben!

(#85437) k-adi


k-adi
nagyúr

guys, chill..

(#85438) ACE- válasza totron (#85435) üzenetére


ACE-
addikt

Vegyél egy üveggömböt, vagy menj be egy jósnőhöz és majd az alátámasztja neked... :W

Revolut (7000 Ft azonnali) Curve (5font)

(#85439) ACE-


ACE-
addikt

Feltöltős csomagokra lehet valahogy részletes híváslistát kérni? Ilyen csomagra nem kötelező nekik legalább elektronikus, vagy papíros hívásrészletezőt adni?

Revolut (7000 Ft azonnali) Curve (5font)

(#85440) Beca1990 válasza ACE- (#85439) üzenetére


Beca1990
senior tag

dehogy kötelező. :D

GRÁNIT Bank ajánlókód: 3GYUH // 10000Ft jóváírás online számlanyitás esetén!

(#85441) ACE- válasza Beca1990 (#85440) üzenetére


ACE-
addikt

2/2015. NMHH rendelet - az elektronikus hírközlési előfizetői szerződések részletes szabályairól

21. § (6) A hívásrészletező eseti jelleggel, határozott időre vagy visszavonásig igényelhető. A hívásrészletező az egyéni előfizetők részére havonta egy alkalommal díjmentes. Az igénybevétel feltételeit a szolgáltató köteles az általános szerződési feltételeiben meghatározni.
(7) Az egyéni előfizető a hívásrészletező kiállítását utólag, legfeljebb két évre visszamenőleg is igényelheti a szolgáltatótól, melyet a szolgáltató az igényléstől számított 15 napon belül köteles rendelkezésre bocsátani. Visszamenőleges igénylés esetén minden, már kiállított számlához egy esetben kérhető hívásrészletező díjmentesen.

Revolut (7000 Ft azonnali) Curve (5font)

(#85442) gyuromoj


gyuromoj
veterán

Tartozékot részletre csak személyesen lehet venni?
Olyankor is kell valami hűséget vállalni?

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#85443) Soulfly842 válasza chab7 (#85416) üzenetére


Soulfly842
addikt

"Ez engem is érdekelne, mert a héten sikerült magenta csomagba új előfizetésre váltanom (kicsit zökkenős volt, mert volt benne hiba az ügyintéző részéről, de betudom véletlennek - topicban írtam erről). Tehát akkor megoldható lenne díjmentesen, hogy a még pár napig élő előző számomat az újra irányítsam mindenféle + díj nélkül? Jó lenne ha így lenne."

Igen, havidíjasról másik 30-as mobilra díjmentes az átirányítás (kizáró opciók, flottáknál Telemátrix/ühsz, vagy családbarát opc)

"Másik kérdésem, hogy a mobil előfizetés részére már fel tudok menni a neten, ott át is olvastam a papírokat (amit ugye napokig hiányoltam mert helyszínen nem kaptam semmit és belépni sem tudtam egy ideig) és abban azt látom, hogy az eu roaming helyzetre nem azokat írja ami a weboldalon van. Tehát a mobil L csomagomnál csak korlátlan hálózaton belül belföldönt ír és a +150 perc egyéb belföldi hálózatnál sem írja az eu roaming hyelzetet. Sőt külön ki is emeli, hogy ebben az esetben 35ft percenként. Ellenben ahogy a weboldalon hirdeti "belföldi hálozatokba itthon és eu roaming helyzetben". Ez most hiba, vagy majd júniustól kapok valami másik "papírt" (online) amiben már a weben található feltételek lesznek?"

Eu helyzetben idegen hálózatot használsz, így a hálózaton belüli ingyenesség nem érvényesíthető telekom mobil irányba, Ergo, ez annyit jelent, hogy a magyarországi hálózatok irányába 150 perc leforgalmazható Roaming helyzetben.

"Sőt még egy hibát találtam a "papírokat" olvasgatva. A születési dátumomat is elírta az ügyintéző, pedig a személyimből írta be az adatokat :O Igaz csak egy napot tévedett, de ez számít valamit és hívjam őket, hogy javítsanak (min 60 pert pesz a hívás mint a minap) vagy hagyjam a csudába mert ez nem oszt nem szoroz."

Jelezd, hogy későbbi rendelésnél se legyen probléma - de szerintem telefonon nem fogják módosítani, csak személyesen. Mivel lényegi ügyféladat eltérést be kell mutatni igazolvány kíséretében. Biztos véletlen volt.

Egyébként papírokat alap esetben semmilyen esetben nem adnak. Minden elektronikus, csak ezt akkor nem magyarázták el rendesen.

"Főleg, mert az 5000-es kupon amit helyben adott volna de már nem volt idő levásárolnom, elméletileg a weben shopban lesz levásárolható. Hacsak itt a nagy időhúzásban mire kapok a weben valami belépőt ehhez el nem avul. Azt a kupont amúgy az új mobil vagy az otthoni mellé adják? Mert a mobil előfizu részre már be tudok menni. Ott nincs nyoma."

AZONNAL irány holnap reggel egy üzlet :( Ezt rosszul mondták! 72 óráig beváltható! ha valaki személyesen veszi, akkor csak személyesen felhasználható, ha online, akkor csak Online!

(#85442) gyuromoj

Csak és kizárólagosan személyesen.

Egy év technikai hűségidőt tesz rá 0 Ft kötbérrel (készülékhűségidő nem befolyásolja, készülékhűségidő alatt is lehet tartozékot venni részletre), de ez csak egy technikai jelölő, semmi több. Ha bármilyen ügyfélszolgálati folyamatot akadályozna, akkor ezt törlik róla.

[ Szerkesztve ]

(#85444) Gabesz87


Gabesz87
addikt

Megcsináltam anyám 2 számára online az adategyeztetést, az én adataimat adtam meg. Viszont nem gáz, hogy az egyik kártyát nem én vettem? Látom, hogy a számmal be vagyok épp jelentkezve online, és az apám neve szerepel ott: Üdvözöljük.....
Tudom, biztos sokan kérdezték már....

(#85445) gyuromoj válasza Soulfly842 (#85443) üzenetére


gyuromoj
veterán

Köszi a gyors választ! :R
Kar érte, sajnos a legközelebbi Telekom, Békéscsabán van. Cirka 50km.

[ Szerkesztve ]

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#85446) Soulfly842 válasza Mr.Csizmás (#85409) üzenetére


Soulfly842
addikt

Felesleges a reménykedés a korlátlan tematikus opciókkal kapcsolatban szerintem. Az adatforgalmak megkülönböztetése - még ha pozitív megkülönböztetés is - sérti az EU-s hálózati semlegességet, akkor miért tennék azt is EU-ban korlátlanná ? :D

Az NMHH erre hivatkozva már ebbe is - khm - keresett problémás pontot.

[link]

(#85447) tsteve válasza Soulfly842 (#85443) üzenetére


tsteve
senior tag

sajnos a telekom rossz szerződéseket küld az új csomagokra, az eredeti hozzászólásban erről is volt szó...erre nem reagáltál, pedig fontos lett volna..
azaz az új szerződésekben a 150 perc (mobil l) és pl. nálam a 80 perc (mobil s) is "csak belföldi"-ként van jelezve... szó sincs sehol az eu 1-es zónáról a doksikban... emiatt (is) érezhető a kapkodás a Telekomnál..én már 1 hónapja is jeleztem a problémát itt is és máshol is (1430) de úgy tűnik továbbra is sz@r a helyzet a cégnél a doksik terén...

[ Szerkesztve ]

(#85448) tsteve válasza Soulfly842 (#85446) üzenetére


tsteve
senior tag

amiatt dühösek a srácok főleg itt, hogy a NEM tematikus opciók sem használhatóak eu-ban
pl: Maraton, Most, stb.

[ Szerkesztve ]

(#85449) k-adi válasza tsteve (#85448) üzenetére


k-adi
nagyúr

Hát igen a Maratonért nagyon dühös vagyok :( remélem változik ez még :U :U :U

(#85450) tabaga válasza Soulfly842 (#85446) üzenetére


tabaga
tag

Csunya, gonosz NMHH próbálja betartani a netsemlegessegre vonatkozó, régóta érvényben lévő szabályokat :(
1 év lehet az eddigi kettő év hűség
Érdekes, hogy még nem volt a hír a fórumban.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.