Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#85351) MK VII


MK VII
veterán

Komolyan egyre jobban azt hiszem, hogy a Telekomnál "betanított" cipészek, varrónők, kisgépszerelők, lakatosok, segédmunkások, aszfaltozók, halászok, vadászok, meg mindenféle kaszt dolgozik, csak olyan nem aki értené is, hogy mi a fasznak van ott abba a qrva üzletben...
Ennyi életképtelet nem hordott a hátán a föld mint amennyi a Telekomnál dolgozik... Kb egy akármilyen átlag ember többet tud a Telekom saját üzletszabályzatáról és tarifáiról meg minden egyébről mint aki bent dolgozik..
De hát Telekomnak így is jó... Főleg így a jó.. Mert őszintén tudják megvezetni a naiv kuncsaftokat...

(#85352) lugosi válasza szabogabor10 (#85343) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Köszi, akkor szerintem arra jó lesz a dominós egyenlegem.

(#85351) MK VII
Biztos vannak rossz tapasztalatok is az ügyfélszolgálattal, akkor én írok egy jót. Tegnap vagy tegnapelőtt beszéltem egy hölggyel mert segítségre volt szükségem, kedves volt, türelmes, hozzáértő és segítőkész. Mire a hívásnak vége lett, meg is oldódott a problémám. Maximálisan csak jót tudok róla mondani.

[ Szerkesztve ]

(#85353) csako válasza MK VII (#85351) üzenetére


csako
veterán

Nem rég viccelődtünk ezen az ismerősömmel, tanácsot kért, hogy mit merre váltson át stb. és mondta hogy dolgozhatnék náluk, ha már ilyen sokat tudok (egyébként gondolom néhány hsz-mből már kiderülhetett, hogy ez annyira nem igaz), és mondtam neki, hogy oda szerintem inkább kritérium lenne, hogy ne tudjak semmit se... :))

Tisztelet az olyan kivételeknek, mint Soulfly842 :R

[ Szerkesztve ]

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#85354) gyula38


gyula38
tag

Igen, sejtettem, hogy megvezettek... :((( Köszönöm a válaszokat, éppen most beszélek az ügyfélszolgálattal ez ügyben, immár 22 perce... :DD

(#85355) Bferibörs válasza gyula38 (#85354) üzenetére


Bferibörs
addikt

ennyi idő alatt megvehetnéd a céget is :D

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#85356) gyula38 válasza Bferibörs (#85355) üzenetére


gyula38
tag

Már 36 perce... :K Viszont úgy néz ki, buktam 7700 Ft-ot, a roppant csinos, de legalább annyira tájékozatlan kolléganő miatt, ugyanis üzletben történő szerződéskötés esetén nem érvényes a 14 napos elállási jog... :W

[ Szerkesztve ]

(#85357) 313313 válasza MK VII (#85351) üzenetére


313313
addikt

De legalább dekoratív hölgyek voltak, nem? :D

HP 250 G5, Creative Surround 5.1 USB, Genius 5.1 Home Theater 5000, Kona Blast Deluxe + Shimano LX, Torpado T2000 + Campagnolo Veloce, Motorola Edge 30 Neo 8/256GB

(#85358) Soulfly842 válasza szalai112 (#85308) üzenetére


Soulfly842
addikt

Egy valamit azért kísérj figyelemmel :)

Jelenleg a Magenta 1 készülékkedvezmények május végéig vannak érvényben. Nagyon nagy valószínűséggel hosszabbítani fogják ezt, de ez nem 100%, hanem sacc/kb 90%.

ha végül új szám mellettt döntesz, akkor a 3 hónap vígan megtérülhet, de ezt vedd figyelembe mindenképpen :)

Maximum, amíg az emberek megszokják az új hívószámot, addig havidíjas előfizetést másik 30-asra díjmentesen irányíthatsz át (családi mobil opció, ha van jelenleg, akkor azt viszont ki kell kapcsolni).

(#85353) csako

KK ;)

(#85359) gianone válasza Soulfly842 (#85358) üzenetére


gianone
őstag

Ezt igazán úgy érdemes csinálni, hogy vesz egy Dominót, majd 3 hónap múlva beviszi előfizetésre, így kap rá havidíjkedvezményt is. Aztán mikor lejár a hűség, a régi számát viszi ki Domnóba. Vesz egy dualos az 50000-es kedvezménnyel, és öröm bódotta. Viszont érdemes matekozni, mert az új készülékáraknál már az 50000-rel együtt sem biztos, hogy nagyobb a kedvezmény, mint amit a havidíjban pluszban kell fizetni két év alatt, ha vesz telót. Mobil XL-nel ez 24x4000=96000 forint.

Nokia 1610i Huawei Nova

(#85360) Bferibörs válasza gyula38 (#85356) üzenetére


Bferibörs
addikt

van olyan, hogy vásárlók könyve, úgy hiszem most úgy hívják, régen panaszkönyv volt , egy beírást megérne szerintem

nekem is tele a hócipőm a félre tájékoztatással amiért végül jobb esetben én fizetek

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#85361) k-adi válasza gyula38 (#85347) üzenetére


k-adi
nagyúr

Szar hogy ezt online nem lehet elintézni. Személyesen meg csak a szívás van :(

(#85362) Cilindrik válasza Soulfly842 (#85358) üzenetére


Cilindrik
aktív tag

Nem biztos hogy hosszabbítják. Tavaly nyáron asszem valamik korlátlan net volt a magenta kedvezmény.

Amugy abban igazad van hogy bőven megéri alacsony havidíjnál párhozamosan futtani 2 előfizetést 3 hónapig a kedvezményért cserébe. legalább van "átszoktatási idő" az új számra.

MÁS:
Eddig nem tudtam hogy van ilyen de lehet hogy új dolog. Bebattyogok űgyfélszolgálatra látom hogy van bent 10-15 várakozó, akarok gombot nyomni, jé van olyan hogy Magenta ügyfél. Benyomom, beadom a számom, sztem nem telt el 10 másodperc és már hívtak is. Már megérte a Magenta 1 :C :C

(#85363) gianone válasza Cilindrik (#85362) üzenetére


gianone
őstag

Semmi nem biztos, de ez már egy éve van. Szóval a korlátlan nettel együtt volt. A kettő nem függ össze.

Nokia 1610i Huawei Nova

(#85364) Cilindrik válasza gianone (#85359) üzenetére


Cilindrik
aktív tag

De miért is fizetné a havidíjat pluszban? Előfizetést váltana és 3 hónapig menne csak párhuzamosan a két szám.

Ez előfizetés díját nem vegyük már bele a készülékdíjba, max akkor ha mondjuk azért vesz valaki a legkisebb csomaggal egy telefont mert megkapja részletre de az előfizut nem használja.

(#85363) gianone : ezt nem tudtam hogy együtt volt

[ Szerkesztve ]

(#85365) FollowTheORI


FollowTheORI
nagyúr

Tudja valaki hogy ezekben az új csomagokban a Viber és FaceTime le van e tiltva?

Elsősorban gyakorlati tapasztalatból... :)

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#85366) lupus_l válasza FollowTheORI (#85365) üzenetére


lupus_l
aktív tag

Nincs letiltva.

(#85367) FollowTheORI válasza lupus_l (#85366) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Köszi. Hát remélem nem szívom meg akkor. Anno a legkisebb next csomagba nem működött. :)

Most csak a jobb net miatt akarok kilépni a céges csomagból... próba csreszenye ugye, de azért megkérdeztem inkább mert macerás visszacsinálni. :)

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#85368) lupus_l válasza FollowTheORI (#85367) üzenetére


lupus_l
aktív tag

Már jó ideje a legkisebb Next csomagban is működik :)

(#85369) IamTheDog


IamTheDog
tag

Sziasztok,

ha 2018 márciusáig van tarifahűségem, de a telefonom részlete már idén októberben lejár, akkor mikor tudok új készüléket venni?

(#85370) szalai112 válasza IamTheDog (#85369) üzenetére


szalai112
senior tag

Hűség lejárta előtt 90 nap kb

(#85371) csako válasza FollowTheORI (#85367) üzenetére


csako
veterán

Eu-s szabályozás miatt nem lehet trükközni már a voip tiltással, minden megy, minden csomagban.

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#85372) MPeter87


MPeter87
őstag

Sziasztok!

Lenne néhány kérdésem.
Tegnap váltottam át 2 előfizetést dominóra, amiken így most elvileg van 80 perc lebeszélhetőség és 1 giga net. Lövésem sincs, hogy milyen díjcsomag ez és már nem volt türelmem kérdezgetni, mert k.va sokáig tartott a menet. Valaki meg tudja mondani, hogy ez melyik csomag?
Közben használom a keresőt is: ez a Fix Extra lenne? (2000et fizettem érte /kártya az üzletben). Ha mindkettőre szeretnék Maraton 4GB és Most opciót, akkor át kell váltanom sima Fix-re vagy ehhez is választhatóak ezek az opciók? Ha veszek Maraton 4GB csomagot, akkor a felhasználható 1 giga elveszik vagy hozzáadódik?

Következő (lehet, hogy hülye) kérdés: ha tegnap személyesen intéztem ezeket (ugye igazolnom is kellett magam), akkor nekem ezekkel már nem kell adatot egyeztetnem, hogy ne tiltsák le júli 1-el, ugye? :))

Köszi előre is! :R

[ Szerkesztve ]

(#85373) gianone válasza MPeter87 (#85372) üzenetére


gianone
őstag

Elvileg mindent tudsz vele csinálni, az 1 GB is megmarad, utána indul a 4. Elvileg adatot sem kell egyeztetned, de nekem a gyakorlatban mégis kellett, viszont 1 perc volt az egész online. Ott a csomagodat is látni fogod, és minden részletet, persze ha épp működik rendesen az oldal. De elvben minden szép és szuper, aggodalomra semmi ok, a gyakorlatban meg menj fel online, lépj be, az sosem árt, és gyorsan egyeztesd le az adatokat. És akkor tuti a nyugalom.

Nokia 1610i Huawei Nova

(#85374) zebede


zebede
őstag

Megtudná valaki adni az SMS kódot a korlátlan böngészés opció lemondásához? :R

(#85375) ph2012


ph2012
senior tag

Most tudtam meg, hogy a Telekom-nál ilyen 9/19 Ft-os feltöltőkártyás Domino Most díjcsomag is létezik: [link].

Ez csak akciós vagy végleges csomag lesz?

Ehhez lehet választani feltöltős Maraton internetet: [link]. Egy ilyen Maraton internet feltöltésnek mennyi a rendelkezésre állási ideje?

Köszi a választ.

(#85376) Zeki válasza ph2012 (#85375) üzenetére


Zeki
nagyúr

Az NEM díjcsomag. OPCIÓ! Hogy meddig él, az jó kérdés.

(#85377) Bferibörs válasza ph2012 (#85375) üzenetére


Bferibörs
addikt

ez kell hozzá

ennél tudod bekapcsolni a Most és a Maraton opciót, a Most ingyenes, a Maratont a feltöltött pénzedből tudod átirányítani , kisebb nagyobb összeggel.

A Most opció a jelenlegi tájékoztatás szerint júni. 30-ig él.
A Maraton 365 napig él,illetve amíg a kártyád él.

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#85378) gianone válasza Bferibörs (#85377) üzenetére


gianone
őstag

A Most minimum június 30-ig él. Egyáltalán nem volt róla szó, hogy megszűnne.

Nokia 1610i Huawei Nova

(#85379) Bferibörs válasza gianone (#85378) üzenetére


Bferibörs
addikt

"A Most opció a jelenlegi tájékoztatás szerint júni. 30-ig él."

nincs róla szó, hogy megszűnik, ez van jelenleg leírva

az akciós ajánlat él június 30-ig

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#85380) csako válasza gianone (#85378) üzenetére


csako
veterán

De arról sincs szó egyelőre, hogy tovább fog élni.

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#85381) Bferibörs válasza csako (#85380) üzenetére


Bferibörs
addikt

még 1x- az akciós ajánlat él július 30-ig, ha addig bekapcsolod lesz Most opciód, ha nem kapcsolod be addig nem biztos, hogy ingyenesen vagy egyáltalán bekapcsolható lesz- így értelmezem.

mondjuk nem egészen ezt írják :U

"Az akciós ajánlat 2017. június 30-ig érvényes. Az akciós időszakot a Telekom meghosszabbíthatja, ilyenkor nincs teendőd, az opciót tovább használhatod, nem szükséges újra aktiválni."

valszeg fentartják a megszüntetés lehetőségét, amikor ezt kiadták még nem volt ismert más szolgáltó e téren történő lépése, max. vodáé - persze ez sak elmélkedés

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#85382) gianone válasza csako (#85380) üzenetére


gianone
őstag

Ez kétségtelen, de januárban ugyanígy volt.

Nokia 1610i Huawei Nova

(#85383) g0dl


g0dl
addikt

Ha alkalmi internetezéshez rendelek egy domino fix-et online, akkor azzal is lesz ilyen adategyeztetéses herce-hurca? Szóbeli szerződéskötés gondolom most is van, és attól tartok az adategyeztetők miatt most ez jóval tovább tart.

(#85384) FollowTheORI válasza csako (#85371) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Világos... csak aztán fene tudja... mondjuk most beszaladtam egy üzletbe és azt mondta a faszi hogy csak 2 évet aláírva lehet ezekre az új csomagokra váltani... meglepett, úgyhogy még átgondolom, nem szeretek hűséget vállalni szolgáltatásokra, csak ha nagyon muszály, vagy óriási a kedvezmény... ilyen havi párszázért nem éri meg lekötni (bár persze nem olvastam el mi a kötbér, lehet az se lenne sok, na de mindegy).
Meg aztán lehet megkérdezem máshol is, mert ez nekem furcsa hogy csak hűséggel lehet csomagot váltani. :)

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#85385) btudos válasza FollowTheORI (#85384) üzenetére


btudos
veterán

Nem csak hűséggel lehet. Menj vissza és magyarázd el neki, hogy örömmel panaszt teszel a főnökénél... :(((

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#85386) csako válasza FollowTheORI (#85384) üzenetére


csako
veterán

(#85385) btudos leírta...
Basszus, mióta vannak ezek az új csomagok már mindenkit átvernek? :W

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#85387) azigazimoris


azigazimoris
aktív tag

Tudja valaki, hogy hogyan tudhatom meg az LG Flex2 2015.05.07-ei kisker árát ?
1430-on az első menyecske azt sem tudta miről beszélek, a második ügyintéző már levágta a témát, de állítása szerint sem a 04.30-as sem a 05.15-ös kisker árlistában nem szerepel a Flex2 :F
Annyit matekoztunk ki közösen, hogy 180 ezer, amit kifizettem és 80 ezer kötbért írtak rá, úgyhogy valószínűleg 260 körül volt a listaára akkoriban. Csak ugye ez nem a kisker árlistás ár, mert az általában több a listaárnál ha jól tudom.
Ilyenkor mi a tök van ?
Jövő héten megyek csereutalvánnyal, addig szerettem volna megtudni, hogy mire számíthatok, mert gondolom majd az üzletben is kell harcolnom az igen kompetens értékesítők értetlenségével ...

Nokia1611, Siemens C25, Nokia 3110, Nokia 5110, Nokia 3210, Sony Ericsson K501, Nokia E52, Motorola Defy, Lumia 920, LG Flex2, Samsung S7 Edge, Samsung S10+, S23 Ultra

(#85388) Beca1990 válasza csako (#85386) üzenetére


Beca1990
senior tag

tiszta szégyen ez a szolgáltató mostmár...

GRÁNIT Bank ajánlókód: 3GYUH // 10000Ft jóváírás online számlanyitás esetén!

(#85389) Vangelis válasza csako (#85386) üzenetére


Vangelis
nagyúr

próbálnak.....

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#85390) tsteve válasza Beca1990 (#85388) üzenetére


tsteve
senior tag

vagy megint szégyent hozott rájuk egy t-pontos partnercég...az esetek többségében nem a telekom üzemeltet, de persze a telekom is jobban a körmükre nézhetne sokkal a partnercégeinek ill. partnerüzleteinek...

[ Szerkesztve ]

(#85391) tsteve válasza ph2012 (#85375) üzenetére


tsteve
senior tag

mindkettő csak opció, a Most és a Maraton is... egyik előnyei sem használhatók pl. eu-ban

[ Szerkesztve ]

(#85392) Bferibörs válasza tsteve (#85391) üzenetére


Bferibörs
addikt

EU-ba veszel napi vagy heti cuccot hozzá,aki rendszeresen kint van annak nem biztos,hogy megéri.De könyörgöm a polgárok zöme nem külföldön dekkol feltöltős karival hanem itthon.
Jó,hogy felhívod erre a figyelmet, bárki megszívódhat vele.

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#85393) tsteve válasza Bferibörs (#85392) üzenetére


tsteve
senior tag

.. és szinte biztosan június 15 után sem lesznek használhatóak eu-ban, ez is nagyon fontos tudnivaló... opció csak akkor használható, ha a leírásban szerepel a roaming-ban történő használhatóság, és ez a két domino opció (a Most és a Maraton) sem olyan a jun. 1-i Ászf alapján...

[ Szerkesztve ]

(#85394) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

üdv,

rendeltem pár apróságot mai átvétellel (usb kábel, stb), mert raktáron van épp, ahova megyek, és rögtön ez lett a rendelésem státusza: Rendelés státusza Visszahívásra vár

?? :F ez mi? ilyet még nem láttam.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#85395) tsteve válasza Mr.Csizmás (#85394) üzenetére


tsteve
senior tag

.. lehet hogy fel fognak hívni telefonon előtte, mielőtt élesitik a rendelésed..

(#85396) dptrsk válasza Mr.Csizmás (#85394) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Régebben az előfizetésre/otthoni szolgáltatás mellé készülék rendeléseknek lett ez az állapota, s valóban fel is hívtak, ha volt egyeztetni való.

Szerintem 1430-at hívd fel, ha nem gond, hogy mehetsz-e érte, mert gyanítom hibás a webshop, s ha pár apróság, akkor valamiért visszahívásra vár-ra került, átvehető helyett.

(#85397) Mr.Csizmás válasza dptrsk (#85396) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

nullás tétel is van benne :( ;]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#85398) Hege1234


Hege1234
addikt

hétvégén megyek nagyszüleimhez
mind kettő kártya dominós
neten keresztül tudok nekik jelszót igényelni ?

nem sok időm lesz de jó lenne megcsinálni az adategyeztetés miatt

(#85399) -secret- válasza Hege1234 (#85398) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Tudsz, sms-ben küldik.

(#85400) Hege1234 válasza -secret- (#85399) üzenetére


Hege1234
addikt

vagyis akkor csak két mail címet kell nekik csinálnom ?

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.