Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#85901) Deck válasza tsteve (#85900) üzenetére


Deck
titán

Nagyszerű :D

[ Szerkesztve ]

PS5

(#85902) CHIPman


CHIPman
nagyúr

Üdv.
Van valami módja, hogy kapjak ipv6 címet?

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#85903) 4Grider válasza CHIPman (#85902) üzenetére


4Grider
nagyúr

Hazai mobilnetet használva csak idő kérdése. Most nincs semelyik szolgáltatónál.

(#85904) Zeki válasza Deck (#85901) üzenetére


Zeki
nagyúr

USSD kóddal mükszik a korlátlan web és email bekapcsolás.

[ Szerkesztve ]

(#85905) Deck válasza Zeki (#85904) üzenetére


Deck
titán

Csak dominoson?

Mert, akkor gyorsan veszek egy dominos kártyát és beaktiválom rá.

[ Szerkesztve ]

PS5

(#85906) Zeki válasza Deck (#85905) üzenetére


Zeki
nagyúr

Igen.

(#85907) Deck válasza Zeki (#85906) üzenetére


Deck
titán

Köszönöm a segítséget!

M1 milyen díjcsomagú domino simet veszek?

[ Szerkesztve ]

PS5

(#85908) Zeki válasza Deck (#85907) üzenetére


Zeki
nagyúr

ja.

(#85909) tsteve válasza Deck (#85907) üzenetére


tsteve
senior tag

ne siesd el... Ászf szerint ez lezárt szolgáltatás május 1-től... hiba van talán a mátrixban, ha valakinél mégis rendelhető...amig valaki konkrétan nem jelez, hogy rendelt ilyet és működik is nála, addig várj sztem... nálam pl. hibára fut az ussd kódos rendelés a domino kártyámon

[ Szerkesztve ]

(#85910) Zeki válasza tsteve (#85909) üzenetére


Zeki
nagyúr

Én meg azt olvastam az ÁSZF-ben, hogy dominónál még a júniusiban is benne van. HOPPÁ!

(#85911) 4Grider válasza CHIPman (#85902) üzenetére


4Grider
nagyúr

Kali rám írt, hogy a Telekomnál már van ipv6 is. Hívd akkor az üfsz-ot, hogy mik a feltételek...

(#85912) tsteve válasza Zeki (#85910) üzenetére


tsteve
senior tag

a lezárás nem jelent kivezetést, ezért látod még ott... de már a márciusi számlán is jelezve volt a lezárás... ott van az Ászf közleményeknél az infó a lezárásról most is... minden korlátlan tematikus opciót zártak a Telekomnál május 1-én...

[ Szerkesztve ]

(#85913) CHIPman válasza Zeki (#85906) üzenetére


CHIPman
nagyúr

És milyen netcsomag kell hozzá? A régiek közül valami, vagy Maraton is jó?

4Grider: Azt tudom, hogy van, mert reklámozzák is nagy bőszen, csak egy fikarcnyi infó nincs róla az oldalon. Az ügyfélszolgálatos Julika meg kb ugyanannyira fogja tudni, mi az az IPv6. :DDD Az tuti, hogy ha az APN-t átállítom IPv6 onlyra, akkor is v4 címet kapok. De majd felhívom őket.

[ Szerkesztve ]

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#85914) radio100jozs válasza CHIPman (#85902) üzenetére


radio100jozs
őstag

Telekomnál már rég van ipv6, csak a mobilodon is be kell állítani, hogy kapjon ilyet. Nekem a Telekom netnél most 2 cím van kiosztva egy ipv4, és egy ipv6.

(#85915) radio100jozs válasza tsteve (#85912) üzenetére


radio100jozs
őstag

Rosszul tudod, és még utána sem olvastál. A plusz adatopciók, és a korlátlan tematikus opciók a Dominóra nem lettek lezárva, ilyet soha senki sem mondott, és az ÁSZF-ben sem volt, és nincs is benne. A Dominósok nem kapnak havonta számlát :-) Csak a havidíjas csomagoknál lettek lezárások.

(#85916) lugosi válasza dptrsk (#85883) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Értem, köszi. Ez logikusan hangzik.

(#85917) tsteve válasza radio100jozs (#85915) üzenetére


tsteve
senior tag

jogos... bocs.. ezt valóban benéztem most...
a kérdés már csak az, miért nem lehet rendelni... sem weben, sem alkalmazásban, sem ussd kóddal, sem SMS-sel... legalábbis nekem egyik sem működik dominóra...akkor marad a 1430...

egyébként ez is zavaró, mert nem irja hogy számlás csomag esetén zárják csak...
[link]

[ Szerkesztve ]

(#85918) Zeki válasza tsteve (#85917) üzenetére


Zeki
nagyúr

Dominóra USSD-vel lehet rendelni. Kell hozzá Netplusz csomag. Maratonhoz nem lehet.

Tudom mit olvastam, annyira hülye nem vagyok.

(#85919) Deck válasza Zeki (#85918) üzenetére


Deck
titán

Tehát akkor veszek egy domino fix extra simet majd bekell kapcsolni a netplusz s-t pl ussd kóddal majd mehet a korlátlan böngészés opció?

PS5

(#85920) Zeki válasza Deck (#85919) üzenetére


Zeki
nagyúr

Nálunk itthon bárkinek betudnám kapcsolni (gondolom, mert ott van az USSD-s menüben). Mindenki Domino Fix-es.

(#85921) tsteve válasza Zeki (#85918) üzenetére


tsteve
senior tag

a Maraton is csak opció, miért ne tudna együttműködni a korlátlan böngészés és a Maraton, ha van "alattuk" időszaki díjas net... inkább csak technikai net esetén nem választható a böngészés, ahogy én látom...hol látod hogy kizáró a Maraton?

[ Szerkesztve ]

(#85922) Deck válasza Zeki (#85920) üzenetére


Deck
titán

Köszi szépen, holnap kipróbálom!

PS5

(#85923) dragon1993 válasza CHIPman (#85913) üzenetére


dragon1993
őstag

Szintén, ha sikerül valamit kideríteni kérlek írd meg.

(#85924) Zeki válasza tsteve (#85921) üzenetére


Zeki
nagyúr

A korlatlan web megujulo adatcsomaggal megy. Irva van, tesztelve van. Ennyi.

(#85925) tsteve válasza Zeki (#85924) üzenetére


tsteve
senior tag

akkor nem érted igazán amit irtam... a maraton és a korlátlan böngészés egymást nem kizáró opciók, simán mehetnek együtt is akár, ha van "alattuk" időszakos net ...s te azt írtad korábban, hogy maratonnal nem megy...ez nem igaz.. ennyi

[ Szerkesztve ]

(#85926) goop válasza tsteve (#85925) üzenetére


goop
őstag

Annyi lenne a korlátlan böngészés lényege, hogy lassítós nettel megy (papíron), a maraton viszont elfogy - megáll, tehát azzal nem kéne mennie, csak a net plusz csomagokkal. A surf csomaggal sem ment anno, mivel az is elfogy/megáll volt.

(#85927) tsteve válasza goop (#85926) üzenetére


tsteve
senior tag

netplusz+maraton+korlátlan böngészés nem megy együtt? miből gondolod?
a netplusz egy csomag, a Maraton és a korlátlan böngészés pedig csak opciók...tuti hogy megy ez a hármas is együtt...kevered a csomagot és az opciót itt sztem...

[ Szerkesztve ]

(#85928) TomPack válasza tsteve (#85927) üzenetére


TomPack
őstag

Na de akkor most megy vagy nem megy a korlátlan böngészés Maraton mellett?

(#85929) tsteve válasza TomPack (#85928) üzenetére


tsteve
senior tag

nem próbáltam ki, de kell hogy menjen a 3-as felállás esetén.. azaz netplusz +maraton+korlátlan böngészés esetén... semmi nem tiltja, azaz sehol nincs leirva olyan, hogy a 2 opció (Maraton és korlátlan böngészés) kizárná egymást

[ Szerkesztve ]

(#85930) goop válasza tsteve (#85927) üzenetére


goop
őstag

Félreértesz. Én azt mondtam, hogy ha van a net plusz akkor megy a korlátlan böngészés, mindegy, hogy van mellette maraton vagy sem. Önmagában a maraton kevés, arra céloztam.

[ Szerkesztve ]

(#85931) kovacsmi_74 válasza tsteve (#85917) üzenetére


kovacsmi_74
aktív tag

A netplusz lassítás miatt valóban kell hozzá, de szerintem hibás a linken szereplő sms kód, ez nem a korlátlan böngészésé, hanem a közösségi opció csak (pl. FB).
+BONGESZES

(#85932) Lazika


Lazika
senior tag

Telekom időpont foglalás online... mi a fszért engedi foglalni ha technikai okok miatt nem működik... és úgyanúgy sorban kell állni? :W

(#85933) Zeki válasza goop (#85930) üzenetére


Zeki
nagyúr

Így van. Csak tsteve egy mondatklifordító.

Tehát a GYENGÉBBEK kedvéért:
Ha CSAK maratonod van, cseszheted a korlátlan webet.
Ha CSAK netpluszod van, megy a korlátlan web.
Ha van nepluszod, meg egyéb neted, akkor megy a korlátlan web.

(#85934) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

üdv,

2016. októberi kisker árlista van valakinek? :R

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#85935) tsteve válasza goop (#85930) üzenetére


tsteve
senior tag

én meg eredetileg azt állítottam, hogy a maraton és a korlátlan böngészés nem zárja ki egymást, mint ahogy itt vki állította...

[ Szerkesztve ]

(#85936) tsteve válasza Zeki (#85933) üzenetére


tsteve
senior tag

az eredeti állításod az volt, hogy "maratonhoz nem lehet", amire irtam, hogy ez nem igaz.. nem zárják ki egymást, mindkettő opció, s szerintem itt le is zárhatjuk, mert MOST már te is ezt mondod, ha jól értelmezem... pont

[ Szerkesztve ]

(#85937) tsteve válasza kovacsmi_74 (#85931) üzenetére


tsteve
senior tag

ha csak az lenne hibás a telekom web-en..de ez csak a jéghegy csúcsa :(

(#85938) kory24


kory24
őstag

Sziasztok!

Telekomnál ha vettem tartozék és ha eladom másnak, akkor a számlával ő tud élni garanciás gonddal (ha adódna) attól, hogy számlán az én nevem van?

(#85939) ACE- válasza kory24 (#85938) üzenetére


ACE-
addikt

Igen, tud.

Revolut (7000 Ft azonnali) Curve (5font)

(#85940) Lui04


Lui04
aktív tag

Sziasztok!

Kártyás adategyeztetéssel kapcsolatban lenne egy problémám. Van egy régi számom a telekomnál ami az én nevemen van. Vasárnap próbáltam adatot egyeztetni online, végig is vittem, szólt, hogy majd értesít az eredményről. Van egy másik kb. 4 éves számom is, aminek szombaton csináltam meg az egyeztetését. Nos kaptam 2 értesítőt sms-ben erre az újabb számra, hogy sikeres volt az adategyeztetés. Az elsőben az szerepelt, hogy még a limitet ellenőrzi, majd értesít. Ez alapján a 2. sms még mindig ehhez az újabb számhoz köthető. Mi lehet a régebbi számommal? Az egyeztetés során nem adtam meg másik számot értesítésnek, hogy arra a számra menjen amiről csináltam, csak az e-mail címet adtam meg mindkét esetben.

(#85941) tsteve válasza Lui04 (#85940) üzenetére


tsteve
senior tag

ha azt irta hogy sikeres volt, akkor előbb-utóbb kapsz majd sms-t is várhatóan...email-re ne számíts

[ Szerkesztve ]

(#85942) dptrsk válasza Lui04 (#85940) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Ha a régebbi szám nem a te neveden volt felhasználó váltás is történik.
Nálunk ilyen esetben 3 hét volt mire arra is megjött az SMS.

(#85943) ftamas0201


ftamas0201
senior tag

Sziasztok.
A segítségeteket szeretném kérni. Van egy telefonszám amit nem szeretnék fogadni semmilyen formában, valahogy le lehet ezt tiltani az én oldalamon? Se értesítést hogy hívott, semmit. Meg lehetne ez oldani? A telefon egy régi nyomógombos Nokia ha ez számít.

Előre is köszönöm szépen a segítségeteket.

(#85944) tsteve válasza ftamas0201 (#85943) üzenetére


tsteve
senior tag

az újabb android ill. iphone okostelefonok általában alapból is támogatják már a számonkénti blokkolást... a régebbieket pedig fel lehet okosítani erre vmilyen alkalmazással...de az un. butatelefonnal nem sok esélyed van...

[ Szerkesztve ]

(#85945) 4Grider válasza ftamas0201 (#85943) üzenetére


4Grider
nagyúr

Nem lehet.
Kérj számcserét, ha nem akarod hogy valaki elérjen.

(#85946) lugosi válasza 4Grider (#85945) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Szolgáltatói oldalon lehet ilyet csinálni. A mi előfizetésünk t-systems-es kezelőfelületén láttam ilyet. Sőt olyan is van, hogy be lehet állítani munkaidőt és munkaszüneti napokat amikor meghatározott számokat alapból atirányít. Szóval a rendszer tudja. Abban viszont messze nem vagyok biztos hogy bármelyik előfizetés esetén elérhető.

[ Szerkesztve ]

(#85947) 4Grider válasza lugosi (#85946) üzenetére


4Grider
nagyúr

ÁSZF-ben csak teljes hívástiltással találkoztam, egyes számokra vonatkozóval nem.

(#85948) Game-over


Game-over
aktív tag

Na jól kifogtam én is ezt az adategyeztetést:

Idős hölgy ismerősnek segítettem ma adategyeztetést, gondoltam megcsinálom online. Addig semmi gond nem is volt, amíg nem kérte a személyi számot, mivel neki még ilyen régi kézzel kitöltött "könyves" személyije van, aminek már nincs is lejárati ideje, ráadásul a személyi szám nem 8, hanem 10 karakteres......

Pár próbálkozás után feladtam, inkább felhívtam a Telekomot, de ezzel se lettem előrébb, mert az ügyintézőnek se sikerült kitalálni hogy melyik adat nem stimmelhet :(

Jobb híján átirattuk a férje nevére, de jól feladta a leckét ez az eset.

[ Szerkesztve ]

(#85949) totron válasza Game-over (#85948) üzenetére


totron
addikt

Jól tudom, hogy lejárt személyivel nem megy az egyeztetés?

(#85950) Game-over válasza totron (#85949) üzenetére


Game-over
aktív tag

Ez nem lejárt személyi, hanem már nem kell meghosszabítani sose (több nyugdíjas ismerősömnek is van/volt ilyen fajta személyije, amit láttam most az érvényessége 1990-től van :DDD )

Másnak tudom hogy a külföldi út miatt csináltatott kártya alapút, de alapvetően mindenhova jó ez is belföldön, kivéve ha a NISZ adatbázisával próbálod meg összevetni.

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.