Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#75851) Vangelis válasza St3ven (#75849) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Nem lesz semmi feledhetetlen...

A telenyomor is előhozott egy fost...

előtte nyomták az állítsd magad össze tarifát meg ilyenek...

Készülék biztosítás helyett behozták, hogy cserélj hűségidőn belül viccet....

Annyi innnnovációjuk volt :D .... aztán a voda lefejelete mindegyiket :D

[ Szerkesztve ]

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#75852) Zeki válasza Vangelis (#75851) üzenetére


Zeki
nagyúr

Ja a mindenféle hűség meg havidíj nélküli 19Ft még saját magának is konkurencia. :)

(#75853) Vangelis válasza Zeki (#75852) üzenetére


Vangelis
nagyúr

És még így is bőven nyereséges.... pont,

A többi csak lehúzás.

De tény, hogy a tuti az tuti! A többi meg lófax...

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#75854) 313313 válasza Vangelis (#75851) üzenetére


313313
addikt

Lassan beiizítják a Digit, na az majd odapörköl mindenkinek...

HP 250 G5, Creative Surround 5.1 USB, Genius 5.1 Home Theater 5000, Kona Blast Deluxe + Shimano LX, Torpado T2000 + Campagnolo Veloce, Motorola Edge 30 Neo 8/256GB

(#75855) dedike válasza Vangelis (#75853) üzenetére


dedike
addikt

Így igaz! A Telenor is tud nettó 10-es percdíjat adni jelképes, és még le is beszélhető havidíjért, korlátlan és ingyenes csoporthívással... :O :Y

(#75854) 313313:

ha úgy ízzítják, mint a tévéjüket (é: csak lakótelepeken), akkor meg lehet majd azt is nézni... :(

[ Szerkesztve ]

Jó szerencsét!

(#75856) Zeki válasza Vangelis (#75853) üzenetére


Zeki
nagyúr

Jaja, majd a neten behozza. :) Vannak akik egész mozizás alatt is fészbúkoznak... na azt nem érdekli a 19Ft-os percdíj.

(#75857) dedike válasza Zeki (#75856) üzenetére


dedike
addikt

Mondjuk a Voda a netet is feléért méri, mint a Telekom. :Y :F

Én egy mobilnetes előfizetésem szüntetem meg hó végén a T-nél, a gyerek meg jön flottásnak a Telenorhoz. Meg a többiek is, ha letelik a hűségük. A Telekom döntéshozói meg éljenek vadházasságot a kedves édesanyjukkal. :(((

[ Szerkesztve ]

Jó szerencsét!

(#75858) goop válasza dedike (#75857) üzenetére


goop
őstag

Mit mér a voda a feléért? :D
A netet tuti nem, azt keveset és drágán méri, legalábbis azt a pár gigát amit vehetsz tőlük. A tuti az tuti, azzal nincs baj.
A telekomos net pedig lassítós, azért annyi amennyi.

[ Szerkesztve ]

(#75859) milenda válasza goop (#75833) üzenetére


milenda
tag

Köszönöm, így már biztos.

(#75860) Onderon


Onderon
senior tag

Tegnap ugyfelszolgalatos neni mondta hogy a netplusz szolgaltatas idoszaki dij, tehat idoaranyosan lemondhato. Ez azt jelenti ha egy napig hasznalom a netplusz L-t, elhasznalom az 1gb-ot, majd lemondom masnap akkor kiszamlazzak a 30/1-2 napot, majd mondjuk masnap elofizetek megint es eljatszom ugyanezt akkor ez mehet akar minden nap, akkor napi 53-106 ft-ert van napi 1gb netem?

[ Szerkesztve ]

(#75861) dptrsk válasza Onderon (#75860) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Minden hónapban az első netplusz csomag aktiválása díjmentes.
A további aktiválások díja a havidíjjal megegyező aktiválási díjba kerül.

(#75862) Sayuar


Sayuar
őstag

A 1430-on létezik elő űgyitéző kapcsolása menüpont.
Vettem, és beaktiváltam egy simet, és nem kaptam meg az 1GB adatot.

(#75863) br4adam válasza Onderon (#75860) üzenetére


br4adam
aktív tag

Havi egy aktiválás ingyenes.

(#75864) Sayuar válasza Sayuar (#75862) üzenetére


Sayuar
őstag

A nagy labirintuban ugyan, de sikerrel jártam.

(#75865) St3ven válasza Vangelis (#75851) üzenetére


St3ven
addikt

A 9 Ft-os kamupercdíjukról nem is beszélve. :W

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#75866) dedike válasza goop (#75858) üzenetére


dedike
addikt

A mobilnetet.

Mobilnet Start vs. Net&Roll XS 596 vs.1130 Ft/GB

(Nekem elég a 4 GB havonta és szeretnék egy tabletet is.) :P

Jó szerencsét!

(#75867) gg72


gg72
veterán

Ma délelőtt nem kapok SMS-esek, másnál is ez van?

(#75868) St3ven válasza gg72 (#75867) üzenetére


St3ven
addikt

Telefon újraindítás nem segít?

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#75869) gg72 válasza St3ven (#75868) üzenetére


gg72
veterán

Valami más volt, mert az előbb jött meg az összes, egyszerre...

(#75870) Mr.Csizmás válasza gg72 (#75867) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

mobilnet is beakadt, 4G+nyilak (adatforg) mutat, de a messenger meg sárgában van - csatlakozik. újraindítás megoldotta.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#75871) dptrsk válasza dedike (#75866) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Megnézted, hogy tablettel mennyi a legolcsóbb havidíj?
Ha jól látom 3833, ha tabletet is kérsz hozzá.

(#75872) MadMancs válasza dedike (#75857) üzenetére


MadMancs
veterán

Feléért? Viccelsz? Sógornőm ezzel kinlódik hogy 500/750Ft 200mb elfogy akkor off. 1600 ért lenne még 750mb. És mindezt PostPaid előfizuval ( Go+ ). Ellenben én fizetek caklipakk net + korlátlan böngészésért 3500Ft ot és egész hónapban full sebességgel netezek + hotspotként sok ismerősömnek osztok. ;) :)

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#75873) bandi0000


bandi0000
nagyúr

Milyen esetben tiltja a telefont a telekom?

Vennék telefont, de parázok a letiltástól...

egyik előfizetésre lett véve, de ki lett fizetve, de az az előfizetés még el, persze fizetik,de ha mégse akkor is letiltják a telefont?

én ha kéz alól veszek ilyet, tudok bármit tenni az ügybe? vagy be kellene nyelnem?

Xbox One: bandymnc

(#75874) Vangelis válasza bandi0000 (#75873) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Letiltják, ha nem fizetik az előfizetést.

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#75875) dedike válasza dptrsk (#75871) üzenetére


dedike
addikt

Tablettel egy ezressel olcsóbb. (2.757,- Ft)

(#75872) MadMancs:

Nem a hangalapúhoz tartozó adatról van szó, hanem önálló mobilnetről.

Jó szerencsét!

(#75876) HellGreg


HellGreg
őstag

Sziasztok, szerintetek van rá lehetőség hogy kamatmentes részlettel törlesztett tv hátralévő összegét egyszerre kifizessem a Telekomnál?

Köszi!

(#75877) dedike válasza HellGreg (#75876) üzenetére


dedike
addikt

Ha telefonra van, akkor gondolom tévére is.

Jó szerencsét!

(#75878) kissjani85


kissjani85
csendes tag

Sziasztok!
Lenne egy gyors kerdesem a korlatlan bongeszesi opcioval kapcsolatban.
Ha aktiv akkor a facebook webes csevegojeben vagy mobil messengeren inditott voip hivasok illetve videohivasok korlatozva vannak?

(#75879) 4Grider válasza kissjani85 (#75878) üzenetére


4Grider
nagyúr

Utóbbi kettő mitől lenne böngészés?

(#75880) bandi0000


bandi0000
nagyúr

lenne még egy olyan kérdésem, ha valaki azt mondja hogy feltöltősre vett egy telefont, akkor azt hogy tudná bebizonyítani nekem, ha nincs róla számlája, csak egy gari papírja?

Xbox One: bandymnc

(#75881) Vangelis válasza bandi0000 (#75880) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Bementek egy t-pontba és megkérdezitek :)

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#75882) bandi0000 válasza Vangelis (#75881) üzenetére


bandi0000
nagyúr

azt hittem ezt el lehet kerülni ,de ez is egy jó megoldás :D

Xbox One: bandymnc

(#75883) Vangelis válasza bandi0000 (#75882) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Lehet, hogy a legjobb... ha azt mondja nem tudja megoldani akkor bukta...

Vagy kérd el az imei számát és segítek :)

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#75884) Onderon válasza dptrsk (#75861) üzenetére


Onderon
senior tag

és (#75863) br4adam :

köszi, sejtettem hogy lesz valami, de akkor esetleg nem kellene hogy erre figyelmeztessen a Telekom app, hogy már egyszer aktiváltad ebben a hónapban, akkor a mostani aktiválásod már pénzbe fog kerülni? Vagy betéve kellene fújnom az összes szabályzatot pontról pontra? (aktiváltam, mert azt hittem jár majd a 4x-es adatmennyiség, de nem járt, mert csak akkor jár, ha előtte mittomén hány hónapig nem volt aktiválva. Mérgemben lemondtam, de pár nappal később rájöttem mégis szükségem van rá, mert a csökkentett sávszélesség arra sem elég, hogy az otp direkt app-ot használjam.) Vicc, hogy minden arról szól hogyan játszák ki az embert, hogy egy kicsikét több bevételük legyen.

(#75885) [P]laci válasza Onderon (#75884) üzenetére


[P]laci
senior tag

elég egyértelműen fel van tüntetve, hogy mi ezzel kapcsolatban a szabályozás:

"A mobilinternet szolgáltatást vagy benne foglalt adatot tartalmazó alábbi díjcsomagok, szolgáltatások vagy opciók esetében a termékek aktiválására vagy ezekre történő váltásra naptári hónaponként egyszer van lehetőség díjmentesen. Szolgáltató minden további váltás vagy újra aktiválás után a választott díjcsomag vagy szolgáltatás havidíjával azonos mértékű aktiválási díjat számít fel. Az érintett díjcsomagok, szolgáltatások: Net&Roll díjcsomagok és NetPlusz adatdíjcsomagok."

Forrás: ÁSZF - 2.5. Mobilinternet díjcsomagok működésére vonatkozó további feltételek.

[ Szerkesztve ]

(#75886) Onderon válasza [P]laci (#75885) üzenetére


Onderon
senior tag

Köszönöm szépen hogy kikerested és idézted is, de nem ezzel van a probléma. Lehet egyértelmű, vagy te betéve tudod az egészet. Én viszont erre értettem, hogy bocs, hogy nem fújom kívülről a teljes szabályzatot, miközben ülök munkába menet a buszon. Ellenben létezik egy applikáció, ahol viszonylag könnyedén elő tudok fizetni, és semeddig sem tartana, ha figyelmeztetne, de egyszerűbb és anyagilag jobban megéri (nekik) elbújni a szabályok mögé, semmint úgy megírni a saját szoftverüket, hogy az esetleg szóljon, hogy innentől már nem ingyenes az aktiválás. Ahogyan díjcsomagváltásnál pl. tud figyelmeztetni, hogy még hűségidőn belül vagyok, pedig az is le van biztosan írva a szabályzatban...

[ Szerkesztve ]

(#75887) kissjani85 válasza 4Grider (#75879) üzenetére


kissjani85
csendes tag

Gondoltam hatha kivetelt kepeznek mint a vimeo-s videok. Hisz azok sem nevezhetok eppen bongeszesnek! :-)

(#75888) dptrsk válasza Onderon (#75886) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Hívások előtt ne mondja be, hogy ha 1 percet beszélsz a hívottal az x ft lesz? ;]
Viccet félretéve.

Ezek a netplusz csomagok megújuló csomagok, amik arra lettek kitalálva, hogy a rendszeresen a bennefoglalt havi adatkereted kibővítsd, ha kevés.
Ha hirtelen megnő az adathasználatod, pl belföldi nyaralás miatt, arra vannak a turbó opciók, ahol nem kell követned az aktiválást.

Csak azzal szúrnak ki, aki trükközni akar az aktiválásokkal, mennyiségekkel.
A 4x mennyiség akciónál is le lett írva, hogy mik a feltételek.

Ha valaki össze-vissza váltogatja a csomagokat, arról nem a telekom tehet.

Az említett konkrét esetre, hogy nem voltál jogosult a 4xadatra a megoldàs a turbó opció lett volna, ha nem akarsz aktiválási díjat fizetni.

(#75889) Onderon válasza dptrsk (#75888) üzenetére


Onderon
senior tag

Bírom a kis humorista-wannabe hozzászólásokat :) Nem volt odaírva. A Facebookon volt egy reklám, napokig nem is érdekelt, majd elfogyott a neten (szokott) és beugrott a reklám, hogy 4 Gb-ot kapok, előfizettem, nem kaptam, mérges lettem, lemondtam. Szerintem már itt van egy kis szívatás, hiszen miért gondolna rá bárki is, hogyha előző hónapban előfizettél rá, de most nem aktív, akkor ha megint előfizetsz nem fog járni a kedvezmény? De oké, lemondtam, nincs probléma. Viszont ezt a figyelmeztetés nélküli aktiválási díjat gusztustalannak tartom. Még akkor is, ha benne van a szabályzatban. Ha valamiért büntetésből fizetnem kell, akkor azért az a minimum szerintem, hogy figyelmeztessenek, mielőtt aktiválom. Ezért van a Telekom applikáció, hogy könnyedén és gyorsan előfizethessek. Nem azért, hogy előtte egy óráig a szabályzatot bújjam, vagy megtanuljam kívülről. Nem trükközni akartam. Netet.

[ Szerkesztve ]

(#75890) dptrsk válasza Onderon (#75889) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Amit leírtál megint: arra való a turbó opció. Megrendelted a netpluszt, kevés lett, következő hónapban nagyobbra váltasz, addig pedig rendelsz egy turbó opciót.

Itt az leírás a 4x akció alatt:
Felhasználható adatmennyiség választható 200 MB és 5 GB között, amit az első két hónapban négyszeresére emelünk, amennyiben az elmúlt 92 napban nem rendelkeztél ugyanezzel az adatdíjcsomaggal.

Itt teljesen egyértelmű mikor jár, ez egy akció, aminek feltételei vannak. Áruházban se mész és pakolsz be minden akciósat, elolvasod, hogy mikor akciós, s ha 3at kell venni akkor 3at teszel be, hogy olcsóbban kapd. Itt, ha spórolni akarsz megnézed mikor akciós, s az igényeidnek megfelelő csomagot veszed. Hiába akciós a kg liszt, ha a 3kg csomag olcsóbb egységárral van, akkor azt veszed, a 20 kg zsák még olcsóbb lenne, de tusos, hogy a fele használhatatlan lenne így maradsz a 3kgnál.

Tarifa váltásnál azért van kiírva a figyelmeztetés, mert nagy anyagi vonzata lehet.
A netplusz váltásnál maximum a teljes havidíjat kell kifizetned pluszba. Ami jogos, mivel mindkét csomag adategyenlegét lehsználhatod.

Azt nem tudom elhinni, hogy a 4 GB elég lett volna 1 hónapra, ha az 1GB elhasználtad 1-2 nap alatt. De ha így is van egy Turbó 3GB opcióval meglett volna a 4GB.

(#75891) BéHGT


BéHGT
senior tag

Hello! Tudok még Több boltban számlát fizetni? Vagy megszűnt mint az egyik szolgáltatónál?

(#75892) dedike válasza BéHGT (#75891) üzenetére


dedike
addikt

Mint a másik szolgáltatónál. Állítólag vannak ilyenek: Számlafizetés személyesen helyek, de amúgy itt mindent megtalálsz: Számlabefizetés

Jó szerencsét!

(#75893) lugosi válasza 313313 (#75854) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Ez a nagy "digivárás" szerintem már kész vicc.
Évek óta mást se olvasok mobil témában hogy majdadigimajdadigi bezzegadigi digidigidigi és jönadigi és majd akkor hú.
Persze.

(#75894) MadMancs


MadMancs
veterán

Sziasztok. Várpalota és körzete nektek hogy áll? Nálam hálozaton kívűlre semmi ( tárcsáz 10-15mp ig majd hívás vége, addig nagy csend, 20,31,70 engem se ér el. 30 igen. ). SMS: Hiba. Mobilnet ( LTE ) az Oké. Hálón belül Oké.
Kezd agyamra menni ez a lassan heti tobbszöri leállás. Havi 16000-ért már elvárnám hogy működjön is.

[ Szerkesztve ]

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#75896) goop válasza #45553408 (#75895) üzenetére


goop
őstag

Pedig azaz:
"Küldd el a +EUL kódot a 1430-ra
Külföldön javasoljuk az SMS használatát, ilyenkor küldd a kódot a +36 30 3444 888-as számra."
Akciósan 5k, van annyi a kártyádon?

Bár valami technikai karbantartás van a telekomnál, lehet az a gond...

[ Szerkesztve ]

(#75898) 313313 válasza lugosi (#75893) üzenetére


313313
addikt

Pedig lassan mozgolódnak ők.
Meg aztán van pár érdekes betöltetlen munkakörük is...

HP 250 G5, Creative Surround 5.1 USB, Genius 5.1 Home Theater 5000, Kona Blast Deluxe + Shimano LX, Torpado T2000 + Campagnolo Veloce, Motorola Edge 30 Neo 8/256GB

(#75899) goop válasza #45553408 (#75897) üzenetére


goop
őstag

Próbáld telefonon keresztül, hátha úgy összejön.

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.