Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#75701) Zoty4 válasza zoli62 (#75700) üzenetére


Zoty4
őstag

Na hat a telekomnal pont hogy nem igy van, a meglevoket full leszarjak bezzeg ha uj elofizetest valasztassz a gepbol mar csipog is a gep h faradj a pulthoz, en mar be se megyek szemelyesen, mert csak idopazarlas

(#75702) musicryder válasza Zoty4 (#75701) üzenetére


musicryder
tag

Hát én is igazából úgy voltam vele, hogy vásárlás előtt bemegyek érdeklődni ha már úgy is útba esik... de ha előre tudom, hogy ez lesz inkább nem is pazaroltam volna az időmet...
Most nem tudom, hogy itt ez a hölgyike azért érezte magát annyira szerencsésnek, mert egy Partner üzlet volt vagy csak szimplán elvárás náluk az idiotizmus...
De arra se lehet hivatkozni, hogy " mert partner volt ", mivel például itt Kaposba én valahol a Vodafone-s partnercég alkalmazottait felkészültebbnek találom, mint az egyes márkaképviseletben dolgozókat...

Xperia™ X10 mini Pro, Xperia™ M2, LG G Flex 2, Xperia™ Z, Xperia™ Z5, Huawei P9, Xperia™ XZ Premium, Xperia™ 1, Iphone 12 Pro

(#75703) 313313 válasza musicryder (#75702) üzenetére


313313
addikt

Pedig partner üzletek kerülendők, sok jót nem hallani róluk.

HP 250 G5, Creative Surround 5.1 USB, Genius 5.1 Home Theater 5000, Kona Blast Deluxe + Shimano LX, Torpado T2000 + Campagnolo Veloce, Motorola Edge 30 Neo 8/256GB

(#75704) St3ven válasza 313313 (#75703) üzenetére


St3ven
addikt

Megyeszékhelyen az ajtónálló és egy ügyintéző is gondolkodás nélkül rávágta, hogy nem lehetséges blue mobile-ról Telekomra márkaváltani, mindenképpen új Domino SIM-et kell venni, és mindenképpen új lesz a számom. Mosolyogva megköszöntem a "segítséget", és elmentem egy Telekom üzletbe. :N

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#75705) dptrsk válasza St3ven (#75704) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

blue->domino váltás csak T-Pontban kérhető, partnerüzletben nem.

(#75706) St3ven válasza dptrsk (#75705) üzenetére


St3ven
addikt

Akkor például mondhatták volna ezt. :)

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#75707) #15490560


#15490560
törölt tag

Sziasztok! Aranykártya eléréséhez kéne még 30 pontot gyüjtenem, de minden hónapban megmarad a 6 havi összesítés különbsége 30 körül. Hogyan tudnám összegyüjteni a leggyorsabban? Van 5000 kapcsolat (?) levásárolhtó pontom. Ha azon veszek valamit az segít?

[ Szerkesztve ]

(#75708) dptrsk válasza #15490560 (#75707) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Ha az 5000 pontból költesz, nem segít.

Kapcsolat pont a havi számla végösszegéből számolódik.
Ha jól tudom jelenleg netto 500 forintonként 8 pont.

[ Szerkesztve ]

(#75709) milenda válasza St3ven (#75699) üzenetére


milenda
tag

Igen, ez az köszönöm. Azért kerestem, mert egy másik akciót ajánlottam valakinek, de nem akartam a jégre vinni.

(#75710) cris78 válasza 313313 (#75703) üzenetére


cris78
őstag

A régi szép idők mikor beüzemelték a telefont, meg hívjam fel a 1430-at, hogy működik rendesen. Most meg könyörögni kell egy megfelelő sim kártyáért ha ott veszed esetleg a telefont.

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#75711) Dave1984 válasza musicryder (#75697) üzenetére


Dave1984
őstag

Hasonló okból szuntettem meg mindkét vodas elofizum.50 honap után. Bunko lekezelo stílusból nem kérek!

Nekem a tudat nem ad szabad utat

(#75712) kertsa


kertsa
senior tag

Sziasztok!

Az mit takar, hogy a hűségidő lejárta után kedvezményesen vásárolhatok új készüléket?

(#75713) zsoltzsolt válasza kertsa (#75712) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Azt, hogy a hűségidő lejárta után vásárolhatsz kedvezményesen készüléket. 😁

(#75714) kertsa válasza zsoltzsolt (#75713) üzenetére


kertsa
senior tag

Remek válasz! Akkor úgy kérdem, mi a külömbség egy új előfizetés, és egy kedvezményes lehetőség között?

(#75715) ANDROID??? válasza kertsa (#75714) üzenetére


ANDROID???
addikt

Esetleg valami csoda folytán kapsz egy értelmes ajánlatot ami ritka, mert az új előf. jobbat szoktak kapni..

(#75716) kertsa válasza ANDROID??? (#75715) üzenetére


kertsa
senior tag

Köszi!

(#75717) ANDROID??? válasza kertsa (#75716) üzenetére


ANDROID???
addikt

Amennyiben most fog lejárni a hűséged, lehet hogy érdemes kivárni az ajánlatot, de.az is lehet, hogy pont teljesen mindegy..

(#75718) kertsa válasza ANDROID??? (#75717) üzenetére


kertsa
senior tag

Ez utobbira gondoltam, hogy ugyan mindegy.

(#75719) zsoltzsolt válasza kertsa (#75718) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Szinte tényleg mindegy. Hűséget nem értékelik.

(#75720) kertsa válasza zsoltzsolt (#75719) üzenetére


kertsa
senior tag

Akkor az, hogy kedvezményesen, csak marketing.

(#75721) ANDROID??? válasza kertsa (#75720) üzenetére


ANDROID???
addikt

Sok esetben igen, de van akit ért már meglepetés ;)

(#75722) zsoltzsolt válasza kertsa (#75720) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Hát nem erőltetik még magukat. Húsz éve vagyok náluk, láttam ennél már jobbakat is.

(#75723) z123456789


z123456789
addikt

Sziasztok!

Jelenleg Telenoros vagyok, de nem ragaszkodom hozzájuk. Egy számomra ideális tarifacsomagot, vagy kombinációt keresnék, amiben elfogadható perc és sms díjak vannak, és legalább 1 GB mobilnet. A lényeg viszont az, hogy EU-n belül is használhassam ezeket, plusz költség nélkül, de legalább a netet. Elég sokat fordulok meg külföldön, és néha nagyon jól jönne egy kis navi rásegítés, vagy szinkronizálás. Nem szeretnék külföldi szolgáltatóhoz menni, mert nem akarom szivatni azokat, akik hívnak magyar számról. Illetve azért, mert a kommunikáció jelentős része Magyarországon történne.
Ha valaki tudna ajánlani nekem valamit, ne tartsa magában! Előre is köszönöm. :R

u.i.: ez a hsz meg fog jelenni a másik 2 szolgáltató topicjában is. :D

(#75724) oszi666


oszi666
őstag

Sziasztok!
A jelerősítős tapasztalataim szeretném megosztani. Budapest XIII kerület, téglaépítésű tömb, földszint, minden oldalról falak vesznek körül, kb nem lehet telefonálni, dióhéjban ennyi a probléma.
Felhívtam a 1430on keresztül az ügyfélszolgálatot, és ott átirányítottak a műszakisokhoz, akik mondák, hogy majd hívnak. Kb egy hét múlva felhívtak és a következők derültek ki:
-egyrészt területfejlesztés van, tehát lehetünk türelmesek, és megvárhatjuk, hogy mi lesz.
-mivel a mobilnet nem fontos (van wifi) csak a sima telefonálás próbáljuk ki, hogy ha kizárólag gsm/2g hálózatra csatlakozunk, tudunk-e telefonálni
-ha a fenti nem jó, és várni sem akarunk akkor még a héten (max két hét az igényléstől számítva, de általában hamarabb felszerelik) felszerelnek antennát. Ez egy antenna amit a lakáson kívül erősítenek fel a homlokzatra. Semmilyen engedély nem kell pl önkormányzattól, de a társasház képviselőjét kérdezzük meg, hogy szabad-e. Az antennának van egy belső, a lakásba bevezett egysége, amire kábellel tudjuk rákötni a mobiltelefont. Tehát NEM egy belsőteres rádió, mint én hittem, nem vezetékmentes.. Egy antennához egy készülék csatlakoztatható. Nekünk kettő van, tehát kettő ilyen antenna kell. Az egész motyó díjmentes, tehát az antenna és a szerelés is.
Mondtam, hogy egyelőre várunk, meg kipróbáljuk ezt a gsm/2g hálózat verziót.
Ennyi egyelőre
j

[ Szerkesztve ]

It is not birth, marriage, or death, but gastrulation, which is truly the most important time in your life.

(#75725) lugosi válasza oszi666 (#75724) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Mint hozzá nem értő számára felmerül bennem a kérdés, hogy hogy tudsz egy mobiltelefont egy antennára rácsatlakoztatni fizikailag. Azaz konkrétan ez milyen csatlakozón keresztül történik. Mert úgy tudom hogy külső antennacsatlakozó úgy kb 10 éve nincs a telefonokon, utoljára még a symbian előtti nokiákon láttam, hogy volt.

(#75726) musicryder


musicryder
tag

Sziasztok!

Érdeklődni szeretnék...
Nos van egy előrendelt készülékem a Telekomnál új előfizetés kíséretében, de mivel a készülék előrendelt, így kb áll minden...
Érdekelne, hogy jelenleg még úgy, hogy se a telefont, se az előfizetést nem tudtam használni, mivel nem érkeztek meg, akkor nyugodtan elállhatok az egész megrendeléstől vagy az előfizetéses csomagnál már háborognak nekem majd a kötbérrel?

Xperia™ X10 mini Pro, Xperia™ M2, LG G Flex 2, Xperia™ Z, Xperia™ Z5, Huawei P9, Xperia™ XZ Premium, Xperia™ 1, Iphone 12 Pro

(#75727) oszi666 válasza lugosi (#75725) üzenetére


oszi666
őstag

Ezt én se értem, de a spiné ezt mondta.
Antenna a homlokzaton, annak van vmi belső, a lakásban lévő egysége, amire kábellal rá kell dugni a telót. Tehát nem közvetlenül az antennára csatlakoztatod, van egy köztes doboz is. Szerintem ez így elég körülményes megoldás, nem értem miért nem egy belső rádióadót tesznek. De aki ért hozzá, az tuti meg tudja magyarázni. És elnézést a szakmaiatlan kifejezésekért, hogy doboz meg egység, tényleg nem értek hozzá.

It is not birth, marriage, or death, but gastrulation, which is truly the most important time in your life.

(#75728) ANDROID??? válasza SUPREME7 (#75678) üzenetére


ANDROID???
addikt

Mégis jól emlékeztem, hogy jó a lehetőség ahol kiválaszthatod csak kártyafüggetlen készülékeket tegye listába, de időnként kihagy belőle pl

(#75729) SUPREME7 válasza ANDROID??? (#75728) üzenetére


SUPREME7
őstag

Ha szarul töltik fel az adatlapot és kihagyják azt az opciót akkor persze, hogy kihagyja a listázó. Ez nem rég kerülhetett fel.

(#75730) -Ben-


-Ben-
veterán

Lejárt előfizetést hol tudok lemondani? Személyesen is lehet?

(#75731) Frontiner válasza -Ben- (#75730) üzenetére


Frontiner
aktív tag

Sztem csak személyesen! De majd kijavítanak. :B

 IPhone 15, AppleWatch SE, Airpods 2, MBA 13" 2015 

(#75732) dptrsk válasza -Ben- (#75730) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Személyesen, illetve munkaidőben 1430on is.

(#75733) -Ben- válasza dptrsk (#75732) üzenetére


-Ben-
veterán

köszi! :R

(csak azért volt kérdés, mert kék szolgáltatónál csak telefonon lehet :U)

(#75734) alexander12 válasza ANDROID??? (#75728) üzenetére


alexander12
aktív tag

A huawei mate 8-am is független :)

kíváncsi, OP8T

(#75735) E.Kaufmann


E.Kaufmann
addikt

Máshol működik a mobilszolgáltatás? Nádudvaron nem tudok hívás kezdeményezni. Két készülékkel és SIM kártyával is nézve.

Le az elipszilonos jével, éljen a "j" !!!

(#75736) hajosn válasza E.Kaufmann (#75735) üzenetére


hajosn
újonc

Bp IX-ben is meghalt.
sehány G nincs.

(#75737) Beca1990 válasza dptrsk (#75732) üzenetére


Beca1990
senior tag

és ha lemondjuk kiküldenek valami papírt amit alá kell írni meg az új SIM kártyát?

GRÁNIT Bank ajánlókód: 3GYUH // 10000Ft jóváírás online számlanyitás esetén!

(#75739) edk- válasza hajosn (#75736) üzenetére


edk-
őstag

Bp. XII. kerület, T mobil -> T mobil hívásokat eldobja, viszont ha a hívó vagy a hívott más mobil vagy vezetékes, akkor átmegy, de soká tart a kapcsolás. Mobilnet megy.

"Try SCE to Aux." ˁ˚ᴥ˚ˀ eladó dolgok: https://cutt.ly/edkelado

(#75740) kali8n válasza edk- (#75739) üzenetére


kali8n
tag

Nyíregyházán ugyanez, az egyenleglekérdezés sem megy.

(#75741) dptrsk válasza Beca1990 (#75737) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Ha lemondod, akkor nincs új SIM.
A lemondás hívása után nem tud csatlakozni a hálózatra a SIM.

Nem kell semmit aláírni.

(#75742) csacsi67 válasza lugosi (#75725) üzenetére


csacsi67
addikt

Kb ugy néz ki mint egy gagyi autostarto tehát a telefon két oldalát fogja közre .De kb sz..t sem ér.Ha kiváncsi vagy rá teszek fel képet.

(#75743) dptrsk válasza kali8n (#75740) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

XI. kerület is hasonló a helyzet

Illetve, ahogy nézem a telekom.hu is lehalt.

[ Szerkesztve ]

(#75744) Damage válasza dptrsk (#75743) üzenetére


Damage
senior tag

Szigetszentmiklós - Üllő - Bp XXI. háromszögben szintén nincs mobil.

''Az ember a legkegyetlenebb állat.'' Nietzsche

(#75745) elmouse


elmouse
aktív tag

Felhívtam az ügyfélszolgálatot: központi hiba. Türelmet kérnek. :D

Ka nama kaa lajerama!

(#75746) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

hanghívás kakukk, mobilnet 4g-n, viber megy bp előváros.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#75748) cuebler


cuebler
senior tag

Dombóvár dettó, hordozott számról hordozott számot (hálózaton belül) az imént tudtam hívni. érdekes ez... :C
faxa, akkor ma páran megszívták az sms-alapú azonosítást a mobilbankolásnál. köszönjük, emese! :C

[ Szerkesztve ]

"Vannak, akik csak a csúfságot látják a világban... a zűrzavart. Én a szépséget látom..."

(#75749) grafikus17


grafikus17
senior tag

Veszprémben hanghívás nem megy, mobilnet igen.

Xiaomi Redmi note 7

(#75750) edk- válasza cuebler (#75748) üzenetére


edk-
őstag

Nekem most a T -> T susmus átjött azonnal.

"Try SCE to Aux." ˁ˚ᴥ˚ˀ eladó dolgok: https://cutt.ly/edkelado

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.