Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#64733) Soulfly842 válasza icecave (#64706) üzenetére


Soulfly842
addikt

Szia(sztok)! :)

Korlátozott sávszél mellett, ha korlátlan Spotify-od van, akkor ki kell kapcsolni minden háttér adatkommunikációt.

- Állítsd be, hogy csak Wi-fi mellett keressen frissítéseket,
- Kapcsold ki a szinkronizálást,
- egyéb forgalmat bonyolító alkalmazásokat lődd ki a háttérből!

(#64713) fattyu666

Vásárold meg elsőként az előfizetést Move XS díjcsomaggal, csak az előfizetésre vállalt hűségidővel.

Rá 30 nappal átválthatod 3 GB-s mobilnetre. :)

Bizonyos kitételek mellett esetleg normál mobilnetre csak hűségidő hosszabbítással vásárolható mobiltelefon.

(#64716) szabogabor10

Sajnos nekem az iPhone-okkal elég rosszak a tapasztalataim.
Sok esetben a hálózati problémáit (Nincs mobilnet, nem csatlakozik fel a hálóra, stb) csak a kártyacsere vágja helyre.

Általánosságban természetesen nem beszélek, csak a saját szubjektív tapasztalataim alapján, de más készülékeknél nem szokott ennyi probléma lenni etekintetben.
Ma viszont én is tanultam valamit:
"iPhone-on az EU internetet mindenképp ki kell kapcsolnod, különben nem lesz neted (átállítja az APN-t "euinternet"-re). Ez az opció arra (lenne) való, hogy csak akkor legyen neted, ha te külföldi szolgáltatónál külön kötsz egy alternatív roaming szerződést. Viszont nagyon kevés olyan szolgáltató van a világon, ahol lehet ilyent kötni."

Ezt nem tudtam, köszönöm!

(#64631) americanidiot

Az nem lehet, hogy csak az előfizetésre vállalt hűségidőd volt csak és a díjcsomagra (díjcsomagértékre) külön nem?
Ha van aktív részletfizetésed, akkor esetleg a részletfizetés mellékletében látszik a készüléktörlesztőhöz kapcsolódó kedvezménykódból. (akcio24 r, upg24_2_R - csak az előfizetésre vállalt hűség, DF1 Akc.., DF1 UPG24 R... tarifahűség ez esetben)

Ha volt tarifahűség, akkor 'ne aggódj', ki lesz terhelve! :)

(#64678) cris78

A teszt kártyánál a neve is mutatja, hogy teszt kártya :) Egyszeri tesztre szolgál hivatalosan csak, hogy tudj dönteni, hogy hosszú távon akarsz-e normális fizetős internetet :P :) :P

(#64682) prannk

Alap esetben dinamikus szállítás van az üzletekben, egy leprogramozott robot látja, hogy miből milyen volt a 'fogyasztás', s ha indokoltnak látja, akkor küldi... de vannak egyedi prioritások (iphone értékesítésben kiemelt üzletek, Megastore, Direkt üzletek, stb)

Ezt viszont egyedi igények kiszolgálása végett némiképpen felül lehet írni, egy 'belsős' egyeztetés eredményeképpen 'lerendelni'.

Más kérdés, hogy biztosat nem ígérhetett már erre a készülékre, de megkérni/lekérni lekérte a kolléga (sok esetben még ilyenkor is kaphatnak, de csak és kizárólagosan így egy-egy darabot).

(#64566) hurenzon, (#64587) pietrasko, (#64584) zoli62

Pontosítanék annyival, hogy a webshop nem engedi, kikényszeríti a váltást.

De tarifakedvezmény nélkül (csak az előfizetésre vállalt hűséggel) még lehet, de csak üzletben.

(#64486) tepenzed

Igen, ezt az utat a múltkoriban én is végigjártam egy ügyfélnek... 1 GB-s net rá, s mehet a 4G ;)

(#64529) bopeti98

A duplanet kedvezményen felül a SAT+NET 40 is ugyanebben a cipőben jár.

Ha valakinek ilyen kedvezménye van, akkor célszerű aláírni aug 31-es határidő előtt két év hűségidőt hosszabbítani az otthoni szolg. elemre ;)

Célszerű a határidő 3-5 nappal, hogy a rendszerekben is szépen átforduljanak a módosítások a határidő előtt. :)

Így még két évig élhet az 'akci(j)ó'! :)

"Érdekes, én úgy tudtam hogy a Duplanet kedvezmény már megszűnt:"

Külön kell választan a kettőt.

Korábban lezárásra került (ergó, újat nem lehetett rendelni onnatól, amikorra te gondolsz), de most már kivezetésre is kerül. Ezek az ÁSZF értelmében teljesen elkülönülnek egymástól :)

Hasonló cipőben jár pl. a mobilotthon prémium is, jó ideje lezárták, de jó pár éve nem vezették még ki :)

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.