Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#59577) erdoke


erdoke
titán

Láma vagyok én ehhez a webshophoz. :(
Tegnap létrehoztam (?) egy Telekom fiókot, ami nem működik. Beírom az e-mail címet, jelszót, majd betölt ugyanaz az oldal. Belépek a telefonszámmal és 5 jegyű jelszóval, akkor fent mutatja a nevem, de közben javasolja, hogy hozzak létre Telekom fiókot. Rákattintok, hogy már létrehoztam, kéri a címet/jelszót, majd újratölti ugyanazt az oldalt. Megunom, fent kiválasztom, hogy Előfizetéseim, ekkor kiküldi a belépési SMS-t, holott már percek óta belépve (névvel) ír ki a felület.
Csak a számmal belépve mutatja mind a 4 előfizetést, amik között viszont nem enged váltani. Lenyíló menüben rányomok tízszer a kívánt számra, és csak újratölti az oldalt az eredeti telefonszámmal. Ugyanezzel a számmal és a hozzá tartozó 5 jegyű kóddal egyáltalán nem enged belépni.

Emellett a Next S ATK mégis hogyan lehetne 8490 Ft, amit mutat? Szerk: bár a legördülő menüben a belépéshez használt számot mutatja, ha valamelyik szolgáltatásra nyomok, akkor mégis a korábban sikertelenül kiválasztott előfizetés adatait tölti be. Itt már 9090 Ft az ATK Next S, úgyhogy inkább nem nyomkodom tovább, mert a végén 30e lesz. :))
Szerk. 2: Jaa, hogy ha nincs hűségem, akkor 9090 Ft Az ATK Next S? Kiváló ajánlat, mindjárt váltok Move M-re.

[ Szerkesztve ]

A legjobb aláírás a héten

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.