Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#56956) #21715712


#21715712
törölt tag

Hello!

Most neztem a telekom biztositas oldalan,hogy van olyan,hogy extra plus. Na most amikor en szerzodest kotottem veluk tavaly decemberben,azt mondta az elado csak alap es extra van. En az extrat kertem ami elvileg ved a tores,lopas,beazastol.

Azonban a honlapon az van,hogy a parasodas mar az extra plus szolgaltatas kereteben van csak. Most akkor ilyen esetben,ha nekem az indikatorok elszinezodnek,akkor nem el a biztositasom?

iphone es extra biztositas

j. Alap csomag
(az ACE a mobiltelefon készülék véletlenszerû károsodása vagy rongálás esetén nyújt szolgáltatást, Alap
Plusz csomag esetén a Készülék hirtelen belsõ meghibásodása és párásodása esetén is szolgáltatást nyújt)

k. Extra csomag
(az ACE a mobiltelefon készülék véletlenszerû károsodása, rongálás és lopás esetén is nyújt szolgáltatást,Extra Plusz csomag esetén a Készülék hirtelen belsõ meghibásodása és párásodása esetén is szolgáltatást nyújt)

itt nekem a k-nal van a pipa es a havi biztositasi dijam 2590Ft

Mondjuk nem telejesen ertem,mivel az extraban benne van a vizkar,akkor miert vettek az extra plusba a parasodast?. :F :F :F

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.