Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#38751) St3ven válasza Mateee (#38750) üzenetére


St3ven
addikt

Anélkül is működnie kell. De most már elektronikusan érhető el a garipapír is, a My T-Mobile-ból letöltve.

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#38752) migabi24 válasza Sragi (#38748) üzenetére


migabi24
nagyúr

Az, hogy jól döntöttél csak akkor derülne ki ha többi készüléket is kipróbálod

(#38753) Sragi válasza migabi24 (#38752) üzenetére


Sragi
őstag

Csak elég nehéz lenne ki próbálni mindet nem gondolod? :U

(#38754) vatafakk válasza bostone (#38738) üzenetére


vatafakk
aktív tag

December 31-ig tart, ezt egy ügyintéző mondta!

(#38755) SPF


SPF
senior tag

Kb. december 1. óta minden nap kapok egy sms-t 11 körül:
?RK?D KAR?CSONY Médiatartalom beolvasása (29KB), csak ennyit. +36308080601-es számról jön.
Más is kap ilyen árkádos üzenetet?

(#38756) polonic válasza SPF (#38755) üzenetére


polonic
félisten

én nem

(#38757) Vangelis válasza vatafakk (#38754) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Aztán majd január közepén leveszik :D

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#38758) Sragi válasza SPF (#38755) üzenetére


Sragi
őstag

Szerintem azt a kalendáriumos akció miatt kapod ami volt.

(#38759) 1430 válasza SPF (#38755) üzenetére


1430
senior tag

Ez az Akció Nekem száma, és ezek szerint az MMS beállításaid nincsenek rendben, ezért nem olvasható az üzenet, illetve ezért küldi le a rendszer 24 óránként újra.

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#38760) SPF válasza 1430 (#38759) üzenetére


SPF
senior tag

Értem, köszi. MMS-t hogy lehet beállítani a legegyszerűbben? (Lumia 800)

(#38761) DiVaD válasza 1430 (#38759) üzenetére


DiVaD
senior tag

Szia 1430!
Ha szeretnék előtörleszteni (kb. 2-3 hónapot), akkor azt lehet kérni telefonon, hogy aktiválják a láthatóságot a számláknál a neten vagy csak személyesen lehet befizetni a pénztárban?

(#38762) Vangelis válasza DiVaD (#38761) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Az utolsókból vonják nem a soron következőkből.. ha jól tudom.

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#38763) DiVaD válasza Vangelis (#38762) üzenetére


DiVaD
senior tag

Nekem pont az ellenkezője rémlik. :) De igazából az lenne az ésszerűbb, ha az utolsókat húznák ki. :U Mondjuk a logikát néha felesleges keresni. ;]
Tudom karácsony van, de a 1430 fogad ma hívásokat? Annyira nem sürgős, csak szeretném tudni. :)

(#38764) dedike válasza DiVaD (#38763) üzenetére


dedike
addikt

0-24-ig hívható a 1430! :)

Jó szerencsét!

(#38765) raziel01 válasza DiVaD (#38763) üzenetére


raziel01
veterán

Felhívod és megtudod. :D
amúgy nekem is úgy rémlik, hogy a soron következőket fizeted ki előre. és addig nem is kell fizetni amíg az kitart.
pl kifizetsz előre 3 hónapot akkor addig nem jön majd számla

(#38766) polonic válasza 1430 (#38759) üzenetére


polonic
félisten

Egyébként a my t-mobile felületről miért szedték le a készülékrészlet számláit? Jó lenne, ha az összes hátralévő részlethez kapcsolód számla látszana és tetszőlegesen lehetne fizetni.

Az új belépési jelszóhoz mikor szokott a postai megerősítő kód érkezni?

(#38767) DiVaD válasza raziel01 (#38765) üzenetére


DiVaD
senior tag

Probléma megoldva. Tehát ha valaki szeretne előtörleszteni, akkor az sima ügy.
A szépséghibája annyi, hogy nem az van, hogy elérhető lesz az összes számla a My T-ben és pipa majd fizetés kártyával, hanem átutalással lehet fizetni vagy személyesen a T pontokban.
(ezért marad nekem a személyes opció)

(#38768) droid.04


droid.04
tag

Sziasztok!
Még novemberben a webshopon vásároltam egy új előfizetést készülékkel.A sim kártyát viszont nemrég aktiváltam,így csak most tudtam belépni a webes fiókomba.A dokumentumok közt nincs feltöltve a vásárolt telefon garanciajegye.Szerződés,stb megtaláható.Mi a teendő ilyen esetben?

(#38769) Pudliing


Pudliing
csendes tag

Sziasztok. Most jutottam volna el odáig, hogy telefont megrendeljem neten, de T-mobil webshopján szeretném a telefont rendelni, de nem tudok, mivel nem T- mobilos vagyok, hanem vodás. Hogy tudnám megoldani, hogy webshopról rendeljem a készüléket, hisz 30% kedvezmény azért az nem semmi.

(#38770) lord.lakli válasza Pudliing (#38769) üzenetére


lord.lakli
őstag

Nem kell T-mobile-osnak lenned, simán tudsz új előfizetést venni.

(#38771) Pudliing


Pudliing
csendes tag

De én a webshopról szeretnék rendelni, mivel 30%kedvezmény van, de nem tudok így rendelni telefont. Vagy hogy tudnék telefont rendelni ebben az esetben?

(#38772) Szólista válasza Pudliing (#38771) üzenetére


Szólista
senior tag

Simán tudsz rendelni a webshopról,belépés nélkül.Kipróbáltam és megy.[link] [link]

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok normális. Na és?!

(#38773) lord.lakli válasza Pudliing (#38771) üzenetére


lord.lakli
őstag

Nem kell belépni, a szerződéses adatokat meg úgyis bekéri.

(#38774) Pudliing


Pudliing
csendes tag

Mozaik XS-et meg a Like 300at kiírja választható csomagnak, de mikor a vásárlásra megyek, akkor csak a like 300at engedi, pedig nekem nem az kellene. Ez miért van? :F

(#38775) stevve


stevve
nagyúr

A készletinfó milyen gyakran frissül? Két készüléket néztem ki, egyik sincs a kiválasztott színben. Pech. :D

[ Szerkesztve ]

(#38776) lindermen


lindermen
aktív tag

Sziasztok! Most kötöttem november elején 2 éves szerződést Next S ATK díjcsomagra, készülékvásárlás nélkül. Kb mennyi lenne a kötbér, ha most felmondanám? (Közben kaptam céges korlátlan telefont, így a saját teljesen feleslegessé vált.) Köszi előre is!

(#38777) br4adam válasza lindermen (#38776) üzenetére


br4adam
aktív tag

72000

(#38778) ShadowX válasza lindermen (#38776) üzenetére


ShadowX
őstag

Jobban jársz ha fizeted a havidíjat. :(

(#38779) Nordik


Nordik
őstag

Leejtettem a G2-met a kocsiba, vagyis kicsuszott a zsebemből, rá a szélével valószinű a kézifékre. Most egy kis minimális ütődés van rajta. De engem zavar.

Nincs 2 hónapja, hogy vásároltam, ha gyors kötök rá egy készülékbiztosítást akkor milyen lehetőségeim lennének, hogy ezt javítsák?

(#38780) DiVaD válasza droid.04 (#38768) üzenetére


DiVaD
senior tag

Szia,
"Személyesen T-Pontjainkban vagy a T-Mobile Partner ügyfélszolgálatokon keresztül is lehetősége van a szolgáltatásra előfizetni, a készülékvásárlástól számított 60 napon belül, a sérülésmentes készülék és a vásárlást igazoló számla felmutatásával."
Forrás
Ez necces lesz, mert bekell mutatni a készüléket...

szerk: ez alapján amúgy 12-20között lenne az önrész, ha mégis megtudod kötni.
Nordiknak ment, bocs. :B

[ Szerkesztve ]

(#38781) ShadowX válasza Nordik (#38779) üzenetére


ShadowX
őstag

Egy ügyintézō meg fogja nézni a telefont. Egyébként ilyenért még nem is cserélik szerintem.

(#38782) sarkanyolo2 válasza Nordik (#38779) üzenetére


sarkanyolo2
őstag

"Személyesen T-Pontjainkban vagy a T-Mobile Partner ügyfélszolgálatokon keresztül is lehetősége van a szolgáltatásra előfizetni, a készülékvásárlástól számított 60 napon belül, a sérülésmentes készülék és a vásárlást igazoló számla felmutatásával." (Forrás)

Tehát 60 napból ne csússz ki. Én úgy tudom, hogy csak személyesen lehet intézni és az ügyintéző jól megnézi magának a telefont mielőtt kiállítja rá a biztosítást, vagyis lehet észreveszi ezt és már nem fogja engedélyezni, vagy ezzel a feltétellel nem fogják elfogadni az igényed.

Nem elfelejtendő az önrész. Az aktuális lista alapján Te neked most legalább majd egy 20.000 Ft-os önrészt kell fizetned (amennyiben majd élni akarsz a biztosításoddal). Nem tudom megéri-e egy kis kopás miatt.

[ Szerkesztve ]

Sony XZ٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ / LG UJ620V / Kanto YU6

(#38783) Nordik válasza sarkanyolo2 (#38782) üzenetére


Nordik
őstag

20ezret nem biztos, hogy érne ez a kis ütődés nyom...

De még utánajárok a topikjában, ugyanis ha jól tudom, recsegő hátlap az szériahiba és nem javítják hanem cserélik. Az enyém is recseg picit. :)

(#38784) sarkanyolo2 válasza Nordik (#38783) üzenetére


sarkanyolo2
őstag

Azt viszont nem a biztosítás keretében, hanem a rendes garanciában, úgyhogy inkább abba az irányba told, csak rá ne kenjék az esésre. (vagyis nem mondd el nekik, hogy a kopás attól van :D )

Sony XZ٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ / LG UJ620V / Kanto YU6

(#38785) lord.lakli válasza Nordik (#38783) üzenetére


lord.lakli
őstag

Eddig senkinek sem cserélték recsegő hátlap miatt, nézz be a fórumába.

(#38786) Nordik válasza lord.lakli (#38785) üzenetére


Nordik
őstag

Utánaolvastam, rosszul voltam informálva. :U

(#38787) halszívű


halszívű
csendes tag

sziasztok!

webshopból rendelnék telefont, de szinte már túl olcsónak találom a telefont (galaxy S4 100 ropiért next s díjcsomaggal). Nincs valami plusz ár, vagy kisbetűs rész, vagy valami, amivel rád vernek még plusz költséget?

köszi.

(#38788) Vangelis válasza halszívű (#38787) üzenetére


Vangelis
nagyúr

olcsó???

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#38789) Vangelis válasza sarkanyolo2 (#38782) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Nekem nem is kérték el a készüléket.... csak megcsinálták.

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#38791) fahrii


fahrii
őstag

Webshopból szeretnék domino kártyát vásárolni, hol tudnám megadni, hogy microsimet küldjenek?

(#38792) lappy válasza fahrii (#38791) üzenetére


lappy
őstag

Szia!
Nekem legutóbb olyat adtak ami normál sim, de ki lehet törni belőle és akkor micro lesz.

Bámulatos hol tart már a tudomány!

(#38793) motoflug válasza stevve (#38775) üzenetére


motoflug
őstag

+1 ?

(#38794) dedike válasza stevve (#38775) üzenetére


dedike
addikt

Kérj készletértesítő emailt, azt szokták küldeni!

Jó szerencsét!

(#38795) mambapapa


mambapapa
csendes tag

Üdv!
Valaki meg tudná nekem mondani hogy like300-ra mennyi a kötbér, ha telefon nélkül vásároltam? Úgy emlékszem csak 5000ft körüli, de a honlapon nem nagyon tudok kiigazodni szóval egy kis megerősítés jól jönne. Előre is köszönöm a segítséget.

(#38796) polonic válasza mambapapa (#38795) üzenetére


polonic
félisten

A szerződésen rajta van.

(#38797) mambapapa


mambapapa
csendes tag

Igazad van, csak a kiegészítést kellett néznem (eddig azzal nem is foglalkoztam). Köszönöm a segítséget!

(#38798) Prien válasza halszívű (#38787) üzenetére


Prien
addikt

Sima 2 év hűséggel, tarifahűség nélkül 101 ezer, 1 év hűséggel tarifahűség nélkül 102 ezer.

A kevés is több a semminél.

(#38799) kemotox


kemotox
addikt

Sziasztok!
SIM kártyát szeretnék aktiválni, fel is hívtam bőszen a megadott számot, ott mondták, hogy arról a kártyáról kéne hívni, amit aktiválni szeretnék... De nem lehet. "A mobilhálózat nem érhető el", ezt írja ki. Valaki találkozott már ezzel a problémával? Tudom, hívjam fel az ügyfélszolit meg mindent, de mielőtt kiteszem magam a jó kis negyed órás robot hallgatásnak, gondoltam megkérdezem itt, hátha tud erről a dologról valamit. Köszi

(#38800) halszívű válasza Vangelis (#38788) üzenetére


halszívű
csendes tag

az üzletben 144, ahhoz képest olcsó ;)

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.