Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#38501) adp válasza sarkanyolo2 (#38499) üzenetére


adp
őstag

de most lettem T-s 10 év vodafone után, 2 évet is aláírok, csak a rohadt számhordozásos téma miatt nem tudtam online intézni nehogy már ne kapjak nagyobb kedvezményt,mert ez az őhibájuk... mert ugye 1 év hűségnél ugye drágábbak a telók

[ Szerkesztve ]

(#38502) djculture válasza Dondenis (#38498) üzenetére


djculture
félisten

Ez mindig is így volt az összes szolgáltatónak többet ér egy uj ügyfél mint egy régi meglévő.
Legtöbben emiatt lemondják a fenébe a szolgáltatást vagy átrakják dominóba mert ugy még belépési dijat se kell fizetni és rögtön vissza is egy új előfizetéssel.
Minden más csak akkor éri meg ha az embernek arany feletti kedvezmény szintje van vagy a kapcsolat egyenlege nagy

[ Szerkesztve ]

(#38503) sarkanyolo2 válasza adp (#38501) üzenetére


sarkanyolo2
őstag

Ebben az esetben egy jártasabb biztosan fog neked írni.

Sony XZ٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ / LG UJ620V / Kanto YU6

(#38504) Sragi válasza kali (#38496) üzenetére


Sragi
őstag

Igy van! Pl szem.igazolvany szám.i

(#38505) Sragi válasza djculture (#38502) üzenetére


Sragi
őstag

Pontosan!Mind egy hogy digi,t vagy upc.A huseges kutyak le vannak szarva..

(#38506) vatafakk válasza adp (#38497) üzenetére


vatafakk
aktív tag

Nálam is ugyanez a helyzet, Like díjcsomagom van, azt valamiért nem szeretné velem 2 évig megköttetni ezek szerint!

Dondenis
Érthető a Telekom részéről, hogy új előfizetőket akar csábítani a konkurenciától, és hűséghez kötni. persze, nekünk régi előfizetőknek ez elég szarul eshet, de hát ez van.

(#38507) Sragi válasza adp (#38497) üzenetére


Sragi
őstag

olvasd el az aprobetus reszt meg az uzletszablyzatot szerintem ott van valami rola.

(#38508) Vangelis válasza sarkanyolo2 (#38499) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Én is egy év hűséggel vettem a Limiát. Nem volt drágább.... és hamarabb le tellik az egy év mint a kettő!

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#38509) vatafakk


vatafakk
aktív tag

Hogyha holnap megyek átvenni a telefont, akkor kivágják micro SIM-re a kártyámat? Vagy ezt csak olyan T-Pontban teszik meg, ahol van szerviz?

(#38510) taip válasza Nordik (#38469) üzenetére


taip
senior tag

Nem lehet, hogy megadtad a telefonszámodat valahol? Például akcionekem.hu kuponért? Mert akkor jogos, hogy hívnak, ez az egyezség része...

Magyarul -val, -vel és NEM -al, -el. Legyünk már ennyire igényesek az anyanyelvünkhöz... (Például: 1-gyel, 2-vel, 3-mal, %-kal, stb.)

(#38511) sarkanyolo2 válasza Vangelis (#38508) üzenetére


sarkanyolo2
őstag

Akkor ennyi! :D

[ Szerkesztve ]

Sony XZ٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ / LG UJ620V / Kanto YU6

(#38512) HZoli87


HZoli87
veterán

Üdv!

Üzleti előfizetőként ha jól tudom ingyenesen tudok micro SIM-et kérni / igényelni? Link

Az nem lesz gond, hogy gsm boltból vettem a telefont (kártyafüggetlen)? Gondolom nem kell napokat várnom az újra? Utolsó kérdésem, a normál SIM-et elveszik ebben az esetben (jó lenne használni a jelenlegi telefont, míg megérkezik az új)?

Köszi a segítséget.

(#38513) Nordik válasza kali (#38479) üzenetére


Nordik
őstag

Ezután még kétszer hívtak, valamilyen biztosítást ajánlottak, megmondtam, hogy köszönöm de nem érdekel! Meg elmondtam nekik ezt az adatbázisos dolgot, hozzátéve, hogy elegem van a zaklatásukból!

Remélem így már leszállnak az emberről. Azért ez gusztustalan dolog...

(#38514) Balazska15 válasza HZoli87 (#38512) üzenetére


Balazska15
senior tag

Ha T-Mobile boltban cserélteted ki a kártyát akkor ott helyben azonnal kicserélik és a régi kártya attól a perctől inaktív lesz!! :)

"100 kiló vagyok baszd meg, hát mi lenne a titkom" :DD

(#38515) Vikt0r válasza vatafakk (#38509) üzenetére


Vikt0r
aktív tag

Nem kivágják hanem cserélik minden T-Mobileban.

HZoli87

A régi SIM-et lelövik és helyette adnak egy újat amit adapterrel lehet mini SIM kártyaként használi.

[ Szerkesztve ]

(#38516) HZoli87


HZoli87
veterán

Köszönöm mindenkitől a segítséget. :)

(#38517) Balazska15 válasza Vikt0r (#38515) üzenetére


Balazska15
senior tag

Vaaagy, ha ügyesen töröd ki a micro simet akkor a Mini kártya megmaradt részébe beillesztve tudod használni úgy is !! :DD

"100 kiló vagyok baszd meg, hát mi lenne a titkom" :DD

(#38518) kali válasza vatafakk (#38509) üzenetére


kali
legenda

t-pontban nem vágnak méretre sim kártyát, hanem csak cserrét eszközölnek.

taip; akkor sem jogos, ha külön kérem, hogy többet ne keressenek ilyen biztosításos...stb témákkal kapcsolatban, és még utána is hívogatnak azonos cégtől/telefonszámról.
küldjék csak az akciókról az sms értesítéseket, illetve a témához szorosan kapcsolódó tájékoztatásokat, de ennyi, nem kérek másmilyen megkeresést, nem akarok biztosítást kötni, meg semmi ilyesmi!

Nordik; így kell, különben csak dagad a dolog, és a végén már nem győzöd elvarrni a szálakat, annyi minden miatt hívnak...

[ Szerkesztve ]

(#38519) HZoli87 válasza HZoli87 (#38516) üzenetére


HZoli87
veterán

Másik topikban most azt a választ kaptam, hogy mivel nem náluk vettem a készüléket (hanem gsm boltból), így hiába vagyok jó pár éve előfizetőjük (és leszek is még), fizetnem kell a cseréért vagy a kivágásért? Ha ez tényleg így van, akkor elmehetnek a sunyiba ...

(#38520) beci


beci
őstag

Mozaik XS csomaghoz rendelhető a Net&Roll 1 GB kiegészítő csomag?
Ha igen,akkor ha hó közben rendelem meg,akkor is 1 hónapot fizetek,vagy csak arányosan?

Olyan nincs,hogy valami ne lenne sörnyitó....

(#38521) pepe091 válasza beci (#38520) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Rendelhető. Részarányosan számlázzák.

(#38522) beci válasza pepe091 (#38521) üzenetére


beci
őstag

Köszönöm.
A 200mb elég kevés,amit a csomaghoz adnak.:(

Olyan nincs,hogy valami ne lenne sörnyitó....

(#38523) kali válasza beci (#38520) üzenetére


kali
legenda

még a net&roll 1gb lte bővítő is, ha esetleg lte képes telefonod van, és mozogsz is lte lefedett területen.

(#38524) beci válasza kali (#38523) üzenetére


beci
őstag

A telóm képes (G2) ,de Szombathelyen tudtommal még nincs.

Olyan nincs,hogy valami ne lenne sörnyitó....

(#38525) kali válasza beci (#38524) üzenetére


kali
legenda

rendeld csak az lte bővítőt, semmivel sem kerül többe, és; link :)

(#38526) Sragi válasza pepe091 (#38521) üzenetére


Sragi
őstag

menyibe kerul az 1gb ?

(#38527) tomy86 válasza Sragi (#38526) üzenetére


tomy86
addikt

(#38528) beci válasza kali (#38525) üzenetére


beci
őstag

És van.:)
Változik a sebességem?Mert honlap szerint Mozaik xs csomagnál marad a csomagom sebessége.

Olyan nincs,hogy valami ne lenne sörnyitó....

(#38529) Sragi válasza tomy86 (#38527) üzenetére


Sragi
őstag

Köszi!
(jobban megeri az xs mint az s)

(#38530) kali válasza beci (#38528) üzenetére


kali
legenda

papíron nem, de én a 7.2 megabit/sec helyett rendre háromszor/négyszer gyorsabb sebességet mérek, és a válaszidő is sokkal jobb.
arról nem is beszélve, hogy problémásabb/terheltebb helyeken csak töredéke a h/h+ 7.2 megabit/sec, de lte alatt nincs ilyen probléma.

(#38531) Vikt0r válasza HZoli87 (#38519) üzenetére


Vikt0r
aktív tag

Ügyintéző hozzáállásától függ, hogy cseréli-e ingyen ha nem akkor 4500Ft körül van.

[ Szerkesztve ]

(#38532) LógaGéza


LógaGéza
addikt

Üdv!
Köt(et)nék egy Like 50 dijcsomagot (mivel nem vagyok diák, de ismerőssel megoldom), de lenne előtte pár kérdésem. Átolvastam a dijcsomag oldalát, de nem találtam a számlázási egységre vonatkozó adatot, gondolom perc alapú, ezt meg tudja erősiteni valaki?
A kötéshez mi kell? Ha ismerőstől megkapom a diákját kölcsön, akkor az alapján megtudom kötni? Lehet más számlázási cimet megadni, hogy a számlát másnak küldjék?
Like 300-al mennek a VOIP hivások? Az 50-el ki van emelve, hogy nem.
Hűségidő hogy alakul? Látom, hogy maximum 2+2 év, de mennyi a minimum? Készüléket nem szándékozok venni.

"Go to work, get married, have some kids, pay your taxes, pay your bills, watch your tv, follow fashion, act normal, obey the law, and repeat after me: I AM FREE"

(#38533) kali válasza LógaGéza (#38532) üzenetére


kali
legenda

szia,

- egypercses egységekben történik a számlázás
- nem akarod felhasználni más diákigazolványát, mert azzal bűncselekményt követsz el, arról nem is beszélve, hogy nem csak nevezett okmány kell, mivel az önmagában a személyazonosság igazolásra nem alkalmas, hanem személyazonosító igazolvány...stb
- kérheted, hogy a bejelentett állandó lakcímedtől eltérő levelezési címre küldjék a számlát, de akkor is csak a te nevedre, az előfizetőn/számlafizetőn kívül más névre nem címezhető
- sem like 50, sem pedig like 300 esetén nem megy a voip, illetve like 300 esetén csak akkor, ha adott előfizetés használata 2013. november 1. előtt megkezdődött
- 1/2 év

(#38534) adp válasza LógaGéza (#38532) üzenetére


adp
őstag

[link]

Szia én most kötöttem 300-asat. Perc alapú szerintem ha a 300 is az.
Kell az ismerősöd személyie, diákja, és még egy plusz okmány pl: jogsi,adó kártya,ő is legyen ott,mivel az ővé lesz
akármilyen számlázási címet megadhatsz
hüségidő: 2éve!

[ Szerkesztve ]

(#38535) Gordiann


Gordiann
őstag

Üdv

Szeretnék like díjcsomagot egy új számot új előfizetőként. Ha bemegyek egy t pontba bárhol igényelhetek a helyszínen? Csak mert megrendeltem neten t pontos átvételre és már csak dec 30 volt a legkorábbi időpont személyes átvételre. Ha bemegyek holnap (ma) át tudom venni szerintetek?

(#38536) Dilikutya válasza LógaGéza (#38532) üzenetére


Dilikutya
félisten

Ismerős bemegy, megköti, utána te meg online belépve fizeted? Vagy átutalással. Pár perc alatt megvan, és bűncselekményt sem követsz el. Meg ez megoldható, a diák meg nem. Arcképes igazolvány, komolyan gondoltad...?

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#38537) djculture válasza Dilikutya (#38536) üzenetére


djculture
félisten

Csalás ez így is úgy is. Pár éve hasonló ötletekkel nincsteleneket vittek be a nevükre szerződés kötöttek cserébe löktek valamit nekik.
Ki az a hülye aki köt egy szerződést és másra bizza annak a teljesítését és a használatát is.
Egyik nap elkezdik nem fizetni bármi okból a szerződés aláíróján fogják követelni a teljesítést...

[ Szerkesztve ]

(#38538) Dilikutya válasza djculture (#38537) üzenetére


Dilikutya
félisten

Az nem csalás szerintem, ha más használja. Bár én pont a fizetés/nem fizetés miatt ismerősnek sem tenném meg, legfeljebb igen közeli, megbízható jó barátnak.
De azt nem vállalnám be, hogy odaadom a diákomat valakinek. Azt tényleg senkinek.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#38539) LógaGéza válasza Dilikutya (#38536) üzenetére


LógaGéza
addikt

Persze ez így korrektebb, csak hirtelen nem volt más ötletem, de így egyszerűbb is, köszönöm a tippet! :R

Annyi érdekelne még, hogy akkor végülis mennyi a kötelező hűség? Nekem fél év is elég, de itt már olvastam mindenhol mindenfélét.

"Go to work, get married, have some kids, pay your taxes, pay your bills, watch your tv, follow fashion, act normal, obey the law, and repeat after me: I AM FREE"

(#38540) Gabe123


Gabe123
aktív tag

Sziasztok. Volna egy olyan kérdésem ,hogy ti hallottatok e már arról ,hogy egy ügyfélszámhoz tartozólag 1 részletfizetés kapcsolható? Kedden rendeltem egy LG G2 -t és ma felhívtuk őket azt mondták törlik a rendelést mert nem lehetséges több részletfizetés.
Illetve ha xs -es előfizura megvenném a telefont új névre akkor lehetne e kérni korlátozást (akár utólag is t-pontban) mert gondolom webshopon nincs ilyen lehetőség. Fiatal srának lenne és nem akarjuk hogy 10-15k-s számlákat beszéljen.
Előre is köszi az infót.

Mark Twain once said that "If voting made a difference, they wouldn't let us do it. "

(#38541) cris78


cris78
őstag

Na csak, hogy elmeséljem a kiszolgálás minőségét. Hétfőn megrendeltem a BB Z10-et. Előtte felhívtam azt a számot ami van a honlapon, ahol lehet telefont rendelni. Mivel csomagváltás volt, meg más is, gondoltam jó ha van egy kis segítség. Kíváncsi voltam mit mond a BB email szolgáltatásra. Semmit, nem tudod semmit! :W AZtán mondom, hogy ha itt rendelem a telefont akkor az online megrendelésnek számít? Hát nem. Akkor marad a webshop! Hétfő este 7, megyek a telefonért. Kihozza a kisasszony a telefont, mondom nekem xperia minim van, kellene hozzá kis sim. Ebbe a Z10-be nem kell kis sim!!! :o De kell, mondom!!! Itt is rákérdeztem a BB emailre! Kár volt! Mint ha nem is lenne ez a szolgáltatás. A végén a másik asztalnál űlött megkérdezi milyen sim kell a telefonba, "kicsi". Na nyomtatja a papírt a kártya cseréről, kapom az új kártyát. Régen úgy kellett rászólni az emberre, hogy nem kell összerakni a telefont majd én összerakom otthon. Itt semmi ilyen, odaveti, hogy kibontsa a telefont? Mondom jó lenne. Kijövök az üzletből, párom akarom felhívni, hogy végeztem, erre nincs szolgáltatás!!!! :Y Mivel az új kártyát aktiválta a régit meg stornózta vagy mit csinált.. de mondhatta volna, hogy nem leszek elérhető, hogy rakjam az új kártyát az új telefonba.
Hát röviden ennyi!!!!

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#38542) Dilikutya válasza cris78 (#38541) üzenetére


Dilikutya
félisten

Basszus. Kártyát cseréltetsz, és nem rakod telefonba az újat? Vagy mit gondoltál, két SIM-en két telefonban lesz ugyanaz a számod? Nem tudom, ilyen lehetséges-e, lakossági előfizetőknek biztos nem. Nem kellett még SIM-et cserélnem, de nekem pl. teljesen egyértelmű, hogy utána a régi nem él.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#38543) St3ven válasza Gabe123 (#38540) üzenetére


St3ven
addikt

Nem lehet kérni korlátozást. Ellenben van olyan tarifacsomag (pl. Fun Aranytárskártya), ami a havidíj leforgalmazása után úgy viselkedik mint egy dominós előfizetés, azaz feltölthető egyenleggel rendelkezik. Ha ez 0, akkor az lényegében egyfajta lekorlátozást valósít meg.

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#38544) Melack válasza cris78 (#38541) üzenetére


Melack
veterán

Itt erősen játszott a user error meg az ügyfélszolgálat marhasága. A BESről sok alkalmazottnak sincs fogalma, mivel az többnyire céges feature. Maradjunk annyiban, hogy ez erősen 50-50%, ki és mit tolt el. Szerintem.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#38545) Gabe123 válasza St3ven (#38543) üzenetére


Gabe123
aktív tag

Thx. Igazából van egy fő kártya arra van 4 fan kártya,(mindegyik rendesen ki lett fizetve részletre) ebből az egyiket le akartuk mondani(ott már 2 év is eltelt ), mert csak új fan kártyaként(új számmal) engedte venni 95k-ért a webshop. Ha a meglévőre előfizetésre mentem hiába több mint 2 éves nem engedte csak drágábban.
Ezért gondoltuk ,hogy kötünk egy újat és lemondjuk. Sikerült is így megrendelni, aztán ma mi hívtuk őket (az volt odaírva hogy szombaton átvehető a miskolci tpontban) és mondták ,hogy törölték mert már van egy részletünk és ,hogy nem lehet csak 1db részlet 1 névre. Érdekes mert kb fél évvel ezelőtt 3 volt egyszerre.
Az új előfiznál meg nem tudom ,hogy kérnek e kaukciót mert a kezdőrészlettel együtt már majdnem megvehetném egybe.

Mark Twain once said that "If voting made a difference, they wouldn't let us do it. "

(#38546) cris78


cris78
őstag

Nem gondoltam,hogy két simem lesz. Csak gondoltam, hogy ha az újat berakom akkor aktiválódik. Ha futárral rendelem és küldik a másik simet,azt is aktiválni kell,nem? Persze én is hibás vagyok,de ezért mentem szak üzletbe. :)

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#38547) djculture


djculture
félisten

Igy lesz egy 20 euróért kintröl megkapható (német media markt ennyiért árulja plusz garanciával-tegnap kaptam egyet) e-book olvasóból itthon 20 ezer forint :
[link]

[ Szerkesztve ]

(#38548) lugosi válasza djculture (#38547) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Gyönyörű, gratulálunk telekom. Feltehetően a beszéd- és adatszolgáltatásaikon ennél nagyobb haszon van. Csodálkozunk persze, hogy a környező országokat (sőt, gyakorlatilag minden európai országot) felülmúlva (alulmúlva) nálunk milyen drága a telefonálás.
Hát kérem, sok pénzéhes zsebet kell megtömnünk az biztos.

Remélem csúnyán szájbaveri a hazai telekommunikációs cégeket az európai szabad roaming rendelet, amikor akár külföldi szolgáltatónál is köthetünk szerződést. Valószínűleg az osztrák, szlovák szolgáltatók 1 éven belül felszívják a piac legalább 1/3-át, szerintem 2 éven belül több mint felét.

[ Szerkesztve ]

(#38549) Vangelis válasza djculture (#38547) üzenetére


Vangelis
nagyúr

DE nem a készülékeken keresnek....... mint sokan monják. :)

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#38550) prannk


prannk
őstag

Üdv!

Miért nem megy a 0.facebook.com a telefonomon??

Okostelefon. Adat engedélyezve van és azt írja a lap nem jeleníthető meg. Mobilnetem nincs.

Galaxy s7 akksit és hátlapot vennék

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.