Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#38051) Jojo5 válasza Vangelis (#38050) üzenetére


Jojo5
őstag

értem, de a biztosítónál nem is kérnek más adatot ? mert a T oldalán írtak valami csatlakozási számot, de nekem most nincs meg semmim se...

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#38052) Vangelis válasza Jojo5 (#38051) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Én azt gondoltam, hogy adatok alapján azonosítanak.

De a 1430 megmondja biztos.

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#38053) #99546112


#99546112
törölt tag

Kaptam egy üzit a trétől hogy amit választottunk kedvezményt a csomaghoz (ilyenre nem emlékszek) azt most aktiválták, ez pedig dupla adatforgalom azaz 16GB összesen. A telekom által küldött üzit hol tudom visszaolvasni? Vajon ez akkor 2 évig folyamatosan él? Mert emlékszem amikor a telót vettük akor ahhoz pl 10 ingyenes sms-t kaptam minden hónapra. Igaz azt ki se használom.

Bocsi azt elfelejtettem írni hogy iPadről van szó

[ Szerkesztve ]

(#38054) #04441088


#04441088
törölt tag

Hali. Mit csináljak, ha rendeltem most az akciós kalendárium idején egy telefont, Domino Surf díjcsomagban. Ebben van elvileg 150 MB net, de maradt a telón aktiválás után kb. 200 Ft, azt már lebeszéltem. Ha bekapcsolom a NetStart-ot, akkor jó lesz, vagy tölthetek pénzt rá és sz*rakodhatok a NapiNettel vagy a Go!Net M-el?

(#38055) djculture válasza #04441088 (#38054) üzenetére


djculture
félisten

Azt irták jó lesz de én nem vagyok erröl meggyőződve.. Ezt az elvileg hozzájáró ajándék forgalmazhatóságot sok embernek ugy kellett kikönyörögnie..

[ Szerkesztve ]

(#38056) jenei1994


jenei1994
addikt

Az ace3 màr egyszer volt a kalendáriumi akcióban nem? :D

(#38057) #04441088 válasza djculture (#38055) üzenetére


#04441088
törölt tag

Utánajártam a dolgoknak, most reggel 1430-on. Mivel nincs túl sok pénz a telefonomon, csak 60 Ft, így azt hittem, hogy a 200 Mb ajándékot és a Domino Surf 150 Mb-ját is buktam. De nem. Mondta a csaj, hogy az ajándék 200 Mb-hoz nem kell, hogy pénz legyen rajta, bekapcsolta a Go!NapiNet-et, nem vont le egy fillért se és most van mobilnetem 200 Mb erejéig. Utána elvileg jön majd egy sms, hogy lejárt, innentől napi 195 Ft/10 Mb, de akkor lemondhatom. Azt viszont nem tudom, hogy a Surf 150 Mb-ját is használhatom e majd, vagy ahhoz külön kell valamit hülyéskedni.

jenei1994: volt már egyszer, igen.

(#38058) St3ven válasza #04441088 (#38057) üzenetére


St3ven
addikt

Nem jön utána sms, hogy lejárt, erre érdemes figyelned.

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#38059) Soulfly842 válasza Balazska15 (#38025) üzenetére


Soulfly842
addikt

Az maximum az ügyintéző butasága, ennek komoly jogi következménye lehet, hogy ha nem az előfizető intézi a kártyacserét.

Feltétel a kártyacseréhez:

1, Előfizető/Számlafizető jelenléte

2, Domino Előfizető/ Felhasználó jelenléte

A módosításokhoz szükséges dokumentumok bemutatása

(#38060) lugosi


lugosi
MODERÁTOR

Úgy látszik nem vitték eléggé az acet :D

(#38061) .bruszli. válasza lugosi (#38060) üzenetére


.bruszli.
aktív tag

Közkívánatra került be ismét...legalábbis az sms-ben ez állt. :D

...ja és szóljatok ha kell olcsón egy kanna besugárzott hangya !

(#38062) Otisz válasza .bruszli. (#38061) üzenetére


Otisz
őstag

Akkor lehet még1x a Lumia 920 is bekerül :DDD

(OO[IIII][IIII]OO)

(#38063) Frenky89


Frenky89
őstag

Sziasztok!

Vonatkozik, arra valamilyen szabály, hogy meglévő előfizetésem mellé vehetek-e domino csomagot, illetve milyen gyakran/mennyi kártyás konstrukciót lehet vásárolni?

Ace 3 LTE-t szeretnék, de gyanítom, hogy annyira nem rugalmasak, hogy a januárban lejáró hűségű Like megújításához a karácsonyi akciós áron adják.

[ Szerkesztve ]

(#38064) Akve válasza Frenky89 (#38063) üzenetére


Akve
tag

Szia! Vehetsz domino csomagot, nem függ az előfizetéstől

Élek és élni hagyok.

(#38065) lugosi válasza .bruszli. (#38061) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Hát nyilván :DDD

Bár hozzá kell tenni jól csinálják, van olcsóbb cucc is, drágább is az akcióban, mindenki tud találni valamit, ha kell.

(#38066) beci válasza Frenky89 (#38063) üzenetére


beci
őstag

Ha januárban jár le,akkor már most is hosszabbíthatsz.Lejárat előtt 3 hónappal.

Olyan nincs,hogy valami ne lenne sörnyitó....

(#38067) Frenky89 válasza beci (#38066) üzenetére


Frenky89
őstag

Igen ezt tudom, csak a dominósan akciós készüléket nem hinném, hogy ideadnák a hosszabbítás mellé az akciós áron (My-T-be belépve csak pár száz forint kedvezményt ír a webshop a normál árhoz képest, ha a meglévő előfizetésem megtartását választom)..

(#38068) pepe091 válasza Frenky89 (#38067) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

De te két különböző dologról beszélsz. Minek akarod az előfizetésedhez venni? Megveszed simán dominóban az akciós áron, és használod az előfizetéses SIM kártyáddal. Évente 3 dominós készüléket tudsz vásárolni (ez alól Vangelis kivétel ;] ;] ).

(#38069) motoflug


motoflug
őstag

Üdv Mindenkinek!

Kinéztük a BB Z10-et páromnak, a bibi csak az, hogy ő nem t-s. Viszont hallottam, hogy elég sok a független ebből a modellből. Van valami mód rá, hogy azt kapjunk? Vagy az eladó elzavarna? :B :R

(#38070) Akve válasza pepe091 (#38068) üzenetére


Akve
tag

Én is kivétel vagyok, én már 5 db-ot vettem dominóval :B

Élek és élni hagyok.

(#38071) troland26 válasza pepe091 (#38068) üzenetére


troland26
őstag

Évente 3 dominós készüléket lehet venni ? Ez nekem új azt hittem , hogy 2 éven belül csak egyszer vehetek a T-nél akciósan készüléket .

vagy lehet ez valami régi szabály volt... :F

[ Szerkesztve ]

(#38072) djculture válasza troland26 (#38071) üzenetére


djculture
félisten

Szerintem ez még most is él hogy évente egyszer lehet venni dominó készülékes csomagot mert ott van a honlapon:

Havidíjas és Domino előfizetői szerződés feltétele az üzletszabályzatunkban
Vásárlások engedélyezett gyakorisága: Domino-kártya + Domino-készülék csomag vásárlását évente egyszer teheti meg. Amennyiben csak Domino kártyát szeretne vásárolni, akkor azt egy éven belül többször is megteheti.

Lap alján:
[link]

[ Szerkesztve ]

(#38073) troland26 válasza djculture (#38072) üzenetére


troland26
őstag

Ok csak néhány hsz-el előbb meg azt említik , hogy évente 3 .. akkor az csak irónia volt ?

pl itt vagyok én aki februárban vettem egy készüléket előfizetésre 2 év hűséggel részletre . A részlet már lejárt , de a hűségből van még jócskán . Most akkor én vehetek dominós készüléket vagy sem ? :)

(#38074) pepe091 válasza djculture (#38072) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Furcsa. Nemrég itt írta valaki, hogy 3-at lehet venni, erre emlékeztem. Amit linkelsz, ott azt írják 1-et. Belelapoztam az ÁSZF-be, itt meg kettőt írnak:

"2.1.3.2.7. A Szolgáltató jogosult meghatározni, hogy egy előfizető évente legfeljebb
két Domino csomagot vásárolhat. Az Előfizető tudomásul veszi, hogy az egy éven
belüli második vásárlásra csak a Szolgáltató egyedi elbírálása alapján van mód."

Viszont a gyakorlat meg azt igazolja, hogy akár kettőnél többet is lehet venni, mert nem mindig figyelik.

(#38073) troland26

Vehetsz. Az előfizetésednek és egy dominós vásárlásnak semmi köze egymáshoz.

[ Szerkesztve ]

(#38075) beci válasza troland26 (#38073) üzenetére


beci
őstag

Nyugodtan menjél be,és vegyél.:)

Olyan nincs,hogy valami ne lenne sörnyitó....

(#38076) djculture válasza troland26 (#38073) üzenetére


djculture
félisten

Az előfizetéses csomag meg a dominós nem függ egymástól igy vehetsz nyugodtan

(#38077) troland26


troland26
őstag

Gondolom dominó esetén nincs kamatmentes részletfizetés ...

(#38078) djculture válasza troland26 (#38077) üzenetére


djculture
félisten

Hogy lenne már, annak a lényege az hogy fizeted és viszed nincs rá semmilyen kötelezettség..

[ Szerkesztve ]

(#38079) troland26 válasza djculture (#38078) üzenetére


troland26
őstag

Ok csak gondoltam hátha ... :D

(#38080) Vangelis válasza djculture (#38072) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Huh.... akkor páran túlszaladtunk :)

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#38081) kakuk.tamas


kakuk.tamas
addikt

Végre egy jó "hiba" az egyik szolgáltatónál!
Jelenleg a Telekom hálózatán lassítás nélküli a mobilinternet!
Hogy jelen állapot meddig áll fenn, nem tudni, ezért kihasználni szíveskedjenek a lehetőséget! :D

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#38082) Gedeon31 válasza Vangelis (#38080) üzenetére


Gedeon31
addikt

Nekem idén eddig hármat sikerült venni. Most akkor ketött vissza kell adni. ;]

(#38083) kali válasza Vangelis (#38080) üzenetére


kali
legenda

bármikor eltérhetnek - egyedi elbírálás alapján - az ügyfél számára kedvező irányba, és sokszor meg is teszik.

(#38084) Nordik


Nordik
őstag

Ha 14-e a fordulónapom akkor 13-án éjféltől él az új adatkeret?

[ Szerkesztve ]

(#38085) kali válasza Nordik (#38084) üzenetére


kali
legenda

igen, illetve 14-én 00:00-tól.

(#38086) Nordik válasza kali (#38085) üzenetére


Nordik
őstag

Köszi! :R

(#38087) lugosi válasza djculture (#38072) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Mondjuk ha egy cég azt mondja hogy 20 munkatársnak venne 20 dominós telefont, akkor nem szolgálják ki?

(#38088) kali válasza lugosi (#38087) üzenetére


kali
legenda

a céges vásárlás más téma, gondolom...

(#38089) djculture válasza lugosi (#38087) üzenetére


djculture
félisten

Ezek a üzletszabályzatok magánszemélyre vonatkoznak

[ Szerkesztve ]

(#38090) lugosi válasza djculture (#38089) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

És cég hány dominós készüléket vehet évente? Most már tényleg kíváncsi vagyok.

(#38091) DiVaD válasza motoflug (#38069) üzenetére


DiVaD
senior tag

Szia,
Vegyétek meg egy GSM boltban és akkor tuti független. Ha esetleg valamilyen formában lehetne függetleníteni, akkor meg ugrott a gari (most nem jövök az illegalitással, meg a szokásos sablon szöveggel, gondolom ezt magadtól is tudod). De amúgy puding próbája az evés, odamész és rákérdezel. Mondjuk tuti elhajtanak, de az már más dolog. :U

ON: Ha esetleg szeretnék előtörleszteni akkor azt csak személyesen tudom megtenni vagy a 1430-on is tudják nekem aktiválni, hogy neten tudjak fizetni? (mondjuk 2-3 hónapot)

(#38092) Aleks782


Aleks782
csendes tag

Sziasztok,
Ez a hülye T-mobil egy tragikomédia. Ellopott telefon helyett akartam újat venni. Direkt megnéztem, hogy van a MOM-Parkban lévő üzletben. Odamegyek erre az eladó közli: nekem van előfizetésem és ezért nem tud adni. :F Menjek valami sufni GSM-be és vegyek ott. Mondom mi van, ez nem egy telefon bolt? :Y Mondom jó van akkor adjon domino csomaggal. (Az ár ugyanannyi csak lesz egy +SIM kártyám). Úgy nem tud adni mert elfogyott a SIM kártyájuk. :C Aztán nagy nehezen kinyögte, hogy a webshopon tudok venni. Mondom neki a webshopon megrendelem és ide kérem az átvételt akkor kb. ugyanott vagyunk ahol az elején. Szerinte nem, mert a webshop-ból csak házhozszállítani lehet. Ekkor ott hagytam ott a francba. Gondoltam oda hívatom a főnököt, csak nem akartam kirúgatni szerencsétlen hülyét karácsony előtt.
Hazafele menet eszembe jutott, hogy lehet hogy nem hivatalos T-mobil üzlet csak kirendeltség, de a honlap szerint a MOM park-i üzlet T-Pont szervízzel meg minden.
Végül megrendeltem webshopon személyes átvétellel, de nem a MOM parkba.Azzal is volt szívás mert chrome-ban az istennek sem lehetett a megrendelést leokézni csak internet-explorerben.

[ Szerkesztve ]

(#38093) Norbi14


Norbi14
senior tag

Ha online vásárolok előfizetésre új telefont, de van már a szolgáltatónál kártyás számom azt megtudom tartani az új előfizetésre?

(#38094) DiVaD válasza Norbi14 (#38093) üzenetére


DiVaD
senior tag

2 éve, amikor pont ezt kérdeztem a 1430-tól, közölték, hogy nem.

(#38095) Zingor


Zingor
csendes tag

Üdv!
Az alábbi problémában kérném a segítségeteket:
Egy hűségidő nélküli Like 300-as díjcsomagot szeretnék átíratni az én nevemre mert már rég én használom a számot. Első próbálkozáskor azt mondták, hogy Like-ot nem lehet átíratni, mert az csak új felhasználóknak jár...
Utána gondoltam arra, hogy először dominót kellene csinálni belőle és azt átírni az én nevemre és úgy visszatenni a Like díjcsomagot.(természetesen van hozzá diákigazolványom)
Ez szerintetek lehetséges? Nem fogja kidobni a rendszer, hogy ez a szám már volt Like 300-on és ezért nem lehet újra?

Előre is köszönöm a segítséget!

(#38096) dptrsk válasza Zingor (#38095) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Ez járható útnak túnik, az nincs korlátozva, hogy 1 szám hányszor lehet Likeos.
Csak az hogy új vagy Dominoról átváltva lehet Likera szerződni tudtommal.

[ Szerkesztve ]

(#38097) Vangelis válasza Zingor (#38095) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Menni fog 99% .

De előtte tényleg a mostani előfizető váltsa át dominóra. Mert a dominósat talán ingyen átírják.. (feltételezés)
A számlásat meg 6000ft ért.

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#38098) br4adam válasza Vangelis (#38097) üzenetére


br4adam
aktív tag

Igen, domino átírás ingyenes.

(#38099) #51177472


#51177472
törölt tag

Ilyenkor elérhető a T-mobile ügyfélszolgálat, vagy ez egy hülye kérdés? :U

(#38100) kali válasza #51177472 (#38099) üzenetére


kali
legenda

non-stop

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.