Hirdetés

2019. szeptember 23., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2018-11-27 17:56:13

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobil szolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

(#38351) aneda

aneda
(aktív tag)

Tudja valaki milyen összegért függetlenít a T-Mobile egy iPhone 4S-t?

A fegyelmezetlen autózás emberemlékezet óta nem látott időjárási viszonyokat okozhat!!!

(#38352) крокодил

крокодил
(tag)

Sziasztok!
Tudja valaki, hogy mikor várható az iPad Air szállítmány beérkezése a Telekom központi raktárába?
Nem tudják szállítani a megrendelésem, még mindíg készlethiányos... :W

(#38353) Vangelis válasza vatafakk (#38350) üzenetére

Vangelis
(nagyúr)

Akkor nincs hűséged!

(#38354) vatafakk válasza Vangelis (#38353) üzenetére

vatafakk
(aktív tag)

valóban nincs, felhívtam a 1430-at! akciót továbbra sem kapok :N

(#38355) csoki46 válasza Vangelis (#38353) üzenetére

csoki46
(aktív tag)

1430-at fölhívtam, hűségidőm van 2014 márciusig. A hűségidőre vállalt kötbér összege pedig kb.: 4200 Ft. Akkor, ha jól értelemezem ezt a 4200 Ft-ot befizetve felmondhatom a szerződésemet akár most is? Ha igen, akkor valahogy el lehet intézni, hogy a mostani számom megkapjam másik előfizetés kötésekor?

(#38356) Mercutio_

Mercutio_
(nagyúr)

Sziasztok!

Jelenleg Médiamánia XS csomagom van (150MB adat, 10 ingyen sms, valamint a nettó(?) alapdíj leforgalmazható beszédhívásra, saját hálózat és sms 34ft, más hálózat 39Ft), viszont van mellette céges mobil, tehát max havi párszáz forintot beszélek le, ellenben az adatforgalomból ki szoktam futni így a 3450Ft-os alapdíj ott van "potyán", az adat túlforgalmazásért meg - általában elfelejtem 3G-ről 2G-re átállítani - még pluszban fizetek.

Van olyan T-s előfizu amire ezen szokások mellett érdemesebb váltanom?
Ha valami készüléket is hozzám vágnak ingyen/pofátlanul olcsón 2 évért cserébe az plusz, de nem szempont, a cél, max. a jelenlegi alapdíj, vagy annál olcsóbb havi költség elérése.

Ja, már 1-2 éve lejárt a hűségem, és aranykártyás vagyok.

Eladó/Cserélhető: https://tinyurl.com/y7ts88wr Streacom ST-F7C alapú mITX PC, BASS-hangsúlyos fejhallgató, FD Node 202 ITX ház, Kolink 350W SFX táp, elegáns japán Orient Chronograph karóra, M.Zuiko 30/3.5 macro, Panasonic 20/1.7 II, m4/3 obik

(#38357) vatafakk válasza csoki46 (#38355) üzenetére

vatafakk
(aktív tag)

én is felhívtam a 1430-at újfent, hogy miért nem kapok akciót.

első felvonás:

Like díjcsomagban vagyok, a hölgy azt mondta, hogy ha nagyobb díjcsomagra váltok, és kötök rá hűséget, akkor látni fogom pl az Xperia Z-t 73 444 Ft-ért a feltételeknek megfelelően.
Visszakérdeztem, hogy mi van, ha nagyobb díjcsomagra váltok, de mégsem tudok majd valami folytán akciósan telefont vásárolni. - (akkor feleslegesen fizetnék a jelenleginél 2x több pénzt) -
A hölgy elbizonytalanodott, és a kollégáihoz fordult - 20 perc várakozás - majd hosszas tanakodás után azt mondta, hogy ez valószínűleg egy webshop hiba, és én is jogosult vagyok a telefonvásárlásra a jelenlegi díjcsomagommal!

Jelenleg ott tartunk, hogy megpróbálják ezt a hibát kiküszöbölni, és visszahívnak, amint megoldódott!

+ jó hír, a hölgy azt mondta, hogy december 31-ig van ez a -30%, a készletek változhatnak ugyan, de nem kell kapkodni, ha valaki attól fél, hogy holnap már nem élhet a kedvezménnyel!

(#38358) csoki46 válasza vatafakk (#38357) üzenetére

csoki46
(aktív tag)

Dec. 31-ig ennek nagyon örülök :C köszi az infót :)

(#38359) kokix

kokix
(csendes tag)

Sziasztok!
Tegnap sikerült az egyik T-s üzletben megvennünk egy LG G2-t, mit sem tudván a -30%-os online akcióról. Pedig előtte szinte minden nap néztük az online felületet, de aznap már pont nem. Lehet ilyenkor csinálni még valamit, vagy csak benyelni a kb. 40ezres buktát? Kicsit bosszant, hogy a T-s ügyintéző miért nem hívta fel a figyelmünket erre, persze neki gondolom nem érdeke ez. Vagy elképzelhető, hogy meglévő Mozaik XS előfizetés 2 éves hosszabbításakor nem él ez a 30% kedvezmény, csak új előfizetés esetén?
Köszi.
F

(#38360) Vangelis válasza kokix (#38359) üzenetére

Vangelis
(nagyúr)

Fingjuk nincs az online dolgokról. Itt nálunk azt sem tudták, hogy kalendárium akció van.

Mg nem is érdeke, mert akkor nem nála vennéd a telefont.-.--

(#38361) 313313 válasza kokix (#38359) üzenetére

313313
(őstag)

Nem érdeke, mivel ő eladás/szerződéskötés után kap jutalékot...
Amúgy nem tudsz csinálni semmit, max benyelni... Az akciót dél, kora délután környékén rakták ki a honlapra...

HP 250 G5, Creative Surround 5.1 USB, Genius 5.1 Home Theater 5000, Kona Blast Deluxe + Shimano LX, Torpado T2000 + Campagnolo Veloce, Huawei P9 Lite

(#38362) szekra válasza kokix (#38359) üzenetére

szekra
(őstag)

Nem tudom, hogy ha szemelyesen vetted van e egy bizonyos idohatar ami alatt elallhatsz a szerzodestol (online rendeles eseten 8 nap), de ha van akkor lemondod az elofizetest, szerzodestbontasz (elobb emlitett modon 8 napig vasarlastol szamitva) aztan ujra megrendeled :) fentebb irtak h elvileg dec 31 ig van ez az akcio.

(#38363) 313313 válasza szekra (#38362) üzenetére

313313
(őstag)

Személyes vásárlásnál 1998 óta nincs elállás, pláne, hogy előfizetéses, aláírt pár papírt...
Személyes vásárlásnál a 3 napos csere él, ha hibás a készülék, más nincs...

HP 250 G5, Creative Surround 5.1 USB, Genius 5.1 Home Theater 5000, Kona Blast Deluxe + Shimano LX, Torpado T2000 + Campagnolo Veloce, Huawei P9 Lite

(#38364) talamasca válasza aneda (#38351) üzenetére

talamasca
(senior tag)

E szerint (5.2 pontban) a kedvezmények kifizetésén felül 15.000 Ft.

“Black as midnight on a moonless night.”

(#38365) Nordik válasza 1430 (#38348) üzenetére

Nordik
(őstag)

Ez az 500Ft csak akkor el ha a Mozaik XS havidijon felul beszelek? Illetve akkor is csak ugy ha meghaladom az 500Ft-ot a havidijon felul? Tehat legalabb 3700Ft ot kell forgalmaznom osszesen, hogy kapjak kedvezmenyt?

(#38366) szekra

szekra
(őstag)

Amikor rendeltem a telefont ki volt irva, hogy a hivoszam kijelzesbhavi x osszegbe kerul, de dominosoknak es az ott felsorolt elofizetesi csomagoknak ingyenes. A like300 nem volt benne. Ez ugye most csak egy rossz vicc/eliras, hogy a hivoszamkijelzesnek havi osszege van? Eddig is like-ban voltam es eddig sem fizettek semmilyen havidijat emiatt..

(#38367) Vangelis válasza szekra (#38366) üzenetére

Vangelis
(nagyúr)

Pár csomagban nem ingyenes!

(#38368) szekra válasza Vangelis (#38367) üzenetére

szekra
(őstag)

De mondom 2 evig voltam like300-ban es eddig sem kellett fizetnem.

[ Szerkesztve ]

(#38369) JColee válasza szekra (#38368) üzenetére

JColee
(őstag)

Szerintem csak elrontották a listát.
Itt fel van sorolva a hívószám kijelzés is.

Én már a következő rendszert is utálom.

(#38370) Vangelis válasza szekra (#38368) üzenetére

Vangelis
(nagyúr)

Abban nem is kell:

A díjcsomagba foglalt szolgáltatásokHangposta Hívásátirányítás Hívásvárakoztatás, Hívástartás Konferenciabeszélgetés SMS-küldés Hívószámkijelzés Hívószámküldés, -tiltás, -engedélyezés MenüÁsz Egyirányú adat- és faxszolgáltatás Nemzetközi kimenő hívás Roaming

(#38371) szekra válasza JColee (#38369) üzenetére

szekra
(őstag)

Es tenyleg, koszi! Ezek a webshopos kollegak...

(#38372) motoflug

motoflug
(őstag)

Ha online rendelek nem a saját fiókommal, attól át tudom venni én a készüléket ha T-pontba kérem a rendelést? Elég, ha felmutatom a visszaigazoló kódot? :R

(#38373) Vangelis válasza motoflug (#38372) üzenetére

Vangelis
(nagyúr)

Nekem soha nem kellett igazolni sehogy, hogy ki vagyok...

Ideadták mindig.

Mondjuk előfizetést nem kértem t-ponta csak tartozékot és dominós telefont.

(#38374) szekra

szekra
(őstag)

Azt irtak webshopon ha ma 12-ig el tudnak erni visszaigazolas gyanant, akkor 21-etol atvehetem a telefont. Szerintetek ezt meg lehet gyorsitani azzal h en hivom oket? Vagy ez nem igy mukodik :) Nem hiszem h ma felhivnanak..

(#38375) Vangelis válasza szekra (#38374) üzenetére

Vangelis
(nagyúr)

Legutoljára én is hívtam őket.

Azt mondtam, hogy kerestek ezért telefonálok.

Egyből jóvá is hagyták.

(#38376) 313313 válasza motoflug (#38372) üzenetére

313313
(őstag)

Meg kell nevezni akkor téged átvevőnek, és személyit fognak kérni...

(#38377) csoki46 válasza vatafakk (#38357) üzenetére

csoki46
(aktív tag)

Bementem személyesen utána járni, hogy akkor most mi is van... Annyit sikerült kideríteni, hogyha kifizetem azt a 4200 Ft kötbért akkor utána elvileg gond nélkül tudok venni készüléket. Egyedül arra nem tudtak információt adni, hogy neten mikor tudok rendelni. Nem tudja valaki, hogy ez hogy működik? Mennyi idő kb mire a webshopon tudok vásárolni?

vatafakk neked sikerült már rendelni?

[ Szerkesztve ]

(#38378) szekra válasza csoki46 (#38377) üzenetére

szekra
(őstag)

Új havidíjast már most is tudsz 30% kedvezménnyel.

(#38379) csoki46 válasza szekra (#38378) üzenetére

csoki46
(aktív tag)

Csak a régi előfizetésemhez szeretnék venni, amihez csak 2014 februárban tudnék majd.
Vagy rosszul tudok valamit? /nem vagyok aranykártyás/

(#38380) motoflug válasza 313313 (#38376) üzenetére

motoflug
(őstag)

Akkor is, ha előfizu meghosszabbítás lesz?

(#38381) szekra válasza csoki46 (#38379) üzenetére

szekra
(őstag)

Nem tudom milyen csomagban vagy, de en nem tudtam most ugy venni 30%os kedvezmennyel, hogy megtartom a husegem, pedig most 1-2 hete jart le. Like 300 csomag van es nem vagyok semmilyen tarskartyas. Ugy oldottam meg, hogy uj elofizetest vettem ugyanugy like300-ra, a mostanit megszuntetem, es a regi szamomat atviszem. (Ez 6500 ft-omba fog kerulni mint megtudtam... :/)

[ Szerkesztve ]

(#38382) csoki46 válasza szekra (#38381) üzenetére

csoki46
(aktív tag)

Like 300 van nekem is, lehet, hogy ez lesz a baj.. :) Erre a megoldásra gondoltam én is, csak az a +6500Ft azt sajnálom egy kicsit. De ha nem sikerül máshogy megoldani ez lesz nálam is :)

(#38383) szekra válasza csoki46 (#38382) üzenetére

szekra
(őstag)

Hat igen, de neg szerintem igy is jobban jarsz. Foleg ha amugy is esedekes a telefonvasarlas :)

(#38384) lajbi101

lajbi101
(tag)

Sziasztok.

Nekem van egy olyan gondom hogy eddig kb mindig 3 csikon volt a térerőm itt a házban.
Most az van hogy eldobálj a hálózatot és ilyen 10 percenként csatlakozik kb 1 percre a telekomhoz de akkor is 0 térerővel! Mitől lehet ez?

(#38385) vatafakk válasza csoki46 (#38377) üzenetére

vatafakk
(aktív tag)

Az ígért visszahívás helyett kaptam egy sms-t, hogy "a bejelentés kapcsán központi hibát nem találtunk". Magyarul nem webshop hiba, ahogy az ügyintéző mondta... Ennek ellenére visszahívhatott volna, hogy megkérdezzem, hogyan tovább. Most megint várhatom ki, mire odakapcsolnak egy ügyintézőhöz.

Valószínűleg én is úgy járok majd, hogy felbontom a jelenlegi szerződésemet, és kötök egy újat. Ez a 6500 Ft nem hangzik túl jól!

(#38386) csoki46 válasza szekra (#38383) üzenetére

csoki46
(aktív tag)

Jaja esedékes.. :)

Részletre vett már valaki telefont? Leírná, hogy-hogy működik? Átvételkor mennyit kell fizetni? A többi részletet mindig a havi számlához csapják? Ha szeretném kifizethetem egy összegben a hátralévő tartozást.. :)

(#38387) szekra válasza csoki46 (#38386) üzenetére

szekra
(őstag)

En elozo telomat is reszletre vettem, mostanit is arra szeretnem. Ott van webshopban mennyi az onero, mennyit kell kifizetned helyszinen/futarnak. Havi torlesztes kamatmentes, havonta kuldik rola a szamlat az elofizetes dijaval egyutt igen. Szerintem megoldhato, hogy tobb havit kifizess egyosszegben, en is most azt szeretnem majd, hogy elore fizetek 5 honapot.

[ Szerkesztve ]

(#38388) csoki46 válasza szekra (#38387) üzenetére

csoki46
(aktív tag)

Akkor a futárnak csak a kezdőrészletet kell fizetni? Nem kell előre fizetni 1-2 havi részletet?

(#38389) beci válasza csoki46 (#38388) üzenetére

beci
(őstag)

Csak a kezdőrészletet.
Esetenként előfordulhat még mobilelőleg is,amit szintén az átvételkor kell fizetned.Ezt jóváírják a következő havi számládon.

Olyan nincs,hogy valami ne lenne sörnyitó....

(#38390) vatafakk

vatafakk
(aktív tag)

Mi van akkor, hogyha én a Like 100 díjcsomagomat (lejárt hűséggel) átváltom dominóra a t-pontban, majd az online felületre belépve kötök egy új előfizetést, mondjuk LIKE 300-at, vagy Mozaik XS-t, hogy igénybe tudjam venni a 30% kedvezményt?

lehetséges ez?

(#38391) Mercutio_

Mercutio_
(nagyúr)

#38356-ra valaki? :U

Eladó/Cserélhető: https://tinyurl.com/y7ts88wr Streacom ST-F7C alapú mITX PC, BASS-hangsúlyos fejhallgató, FD Node 202 ITX ház, Kolink 350W SFX táp, elegáns japán Orient Chronograph karóra, M.Zuiko 30/3.5 macro, Panasonic 20/1.7 II, m4/3 obik

(#38392) kezdő

kezdő
(senior tag)

Nekem is like díjcsomagom van, készülék nélkül.
Viszont ami fontos, mikor megkötöttem online a szerződést kellett 1 vagy 2 év hűséget választanom.
Ugyanez érvényes a személyes előfizetésre is. Nem csak a készülékekhez van hűség.
Az engem is meglepetésként ért, hogyha kezdetkor nem vettél készüléket akkor a hűség lejáratáig nem is tudsz utólag se, még ha hosszabitanál akkor sem.

(#38393) vatafakk válasza kezdő (#38392) üzenetére

vatafakk
(aktív tag)

De az a vicc, hogy ingyen lemondhatom, mert semmilyen hűségem nincs már.
Nem is értem, miért ragaszkodik a tré ehhez, amikor simán kijátszható. Legrosszabb esetben 6500 Forintot kell fizetnem, hogyha ragaszkodom a telefonszámomhoz, de cserébe a telefont 30 000-rel olcsóbban kapom meg, ha felbontok-újrakötök, mintha simán hűséget hosszabbítanék.

(#38394) towelie válasza Mercutio_ (#38391) üzenetére

towelie
(csendes tag)

mediamánia tudtommal megszünt rég.helyette csinálták a mozaik xs-t. 3200 havidij 200mb és NINCS tulforgalmazási dij(csak lekorlátozzák a sebességét).ha telefont akarsz venni akkor most érdemes szemezgetni amig van ez a 30%os engedmény.

s4active

(#38395) kali válasza Mercutio_ (#38356) üzenetére

kali
(legenda)

szia,

hasonló a mozaik xs (link), a 3200 ft lebeszélhető/sms-ezhető, egy extra díjmentes, 200 megabyte adatforgalom, ami nem túlforgalmazós csak lassítós, és igény szerint + 1000 ft ellenében adott +1 gigabyte bővítés (net&roll 1gb vagy net&roll 1gb lte).
van persze olcsóbb bővítés is kevesebb adatforgalommal (link), de ár/érték arányban a legjobb az 1 e ft/1gb.

(#38396) csoki46 válasza towelie (#38394) üzenetére

csoki46
(aktív tag)

Azért az a 35 Ft-os percdíg meg 38Ft-os sms kicsit soknak tűnik így elsőre. (mostanában nem nézegettem tarifákat, úgyhogy nem tudom hogy a többi tarifába, többi szolgáltatónál milyen percdíjjak vannak!!)

(#38397) zoli62 válasza 1430 (#38345) üzenetére

zoli62
(őstag)

Mivel így a My T-Mobile sem tájékoztat megfelelően a netto egyenlegről, várható a hóközi elektronikus hívásrészletező? Egy ügyintéző azt mondta, hogy már közel a bevezetése.

(#38398) punky10 válasza towelie (#38394) üzenetére

punky10
(addikt)

+1
Én is MédiaMánia csomagról váltottam Mozaikra, a legfőbb érv a túlforgalmazási díj hiánya...
Egy androidos telo napi használatához elegendő a benne lévő adat(nincsennek korlátozva a widgettek és az appok)de a telefonon ritkábban internetezem,és akkor is az opera mini a favorit....Ha mégis túllépem,nem kerül pénzbe,+általában fel se tünik... :)

Xiaomi Redmi 3s Prime/Note 4/Huawei P20/Samsung Galaxy tab A6 10.1 LTE

(#38399) szekra válasza vatafakk (#38390) üzenetére

szekra
(őstag)

Igen ezt fentebb mar irtam, viszont akkor ugye uj elofizetesed lesz uj mobilszammal, amit 6500 ftert tudsz cserelni. De ha nem kell a regi szam akkor nincs semmi.

(#38400) aneda válasza talamasca (#38364) üzenetére

aneda
(aktív tag)

:R

A fegyelmezetlen autózás emberemlékezet óta nem látott időjárási viszonyokat okozhat!!!

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.