Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#21580) Gery1987 válasza ödönke (#21577) üzenetére


Gery1987
őstag

Azt a filmet nem láttam még sajnos de pótolni fogom hiányosságom, mert legendás.

De azért remélem érted mire akartam kilyukadni, hogy nem biztos az tehet a magas árakról akit vádolunk. Nem akarok belemenni pénzügyi okfejtésbe, mert annyira nem értek hozzá vannak nálam okosabbak. De szerimtem nézd meg kb. 3-4 évvel ezelőtti deviza árfolyamot, és most. Ha nincs deviza hiteled akkor nem tapasztalod, mondjuk nekünk se, de más árakat mi is megéreztünk, csak anyum zseni. Minden telefon külföldön készül (a Nokia itthon bezárás szélén) és a külföldi valuta elszállt, plusz kormányunk hatásos segítsége. Külföldön is hasonló, de ott a bérek is követik, itthon 2010-es szinten van.

Ezek után remélem megérged, hogy talán nem a T-Mobile a főszemét. Lehet kisebb nem momdom, de nem csak ők a hibásak.

[ Szerkesztve ]

"A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt!" Bud&Terence: És megint dühbe jövünk

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.