Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11502) dedike válasza albiosz (#11500) üzenetére


dedike
addikt

Igen, jól gondolod!

Jó szerencsét!

(#11503) BossBoss válasza albiosz (#11500) üzenetére


BossBoss
őstag

Igen jól tudod! Az a kedvezmények nélküli balance.

(#11504) albiosz válasza #40993792 (#11501) üzenetére


albiosz
őstag

Rendben. Köszönöm szépen ismét! dedike-nek is és
BossBoss-nak is. Új nekünk még ez az előfizetősdi... Jobb félni, mint megijedni. :R :R

[ Szerkesztve ]

(#11505) dedike válasza albiosz (#11504) üzenetére


dedike
addikt

Mi pedig azért vagyunk, hogy segítsünk, ha kérik és tudunk! :K

Jó szerencsét!

(#11507) 1430 válasza Wictor (#11472) üzenetére


1430
senior tag

1. Egyszerre egy újelőfizetéshez tartozó részletfizetésed lehet (platinának kettő), tehát ha a Notebook-ot részletre akarod, akkor a mostani törlesztéseket egyben be kell fizetned.
2. Notebook-ot részletre venni csak arany/platina ügyfeleknek lehet.
3. Igen, Net&Roll csak havidíjas megoldásban létezik.
4. December 20-án már nem lesz probléma a vásárlás engedélyezése (engedély nélkül 3 havonta vehetsz akciós előfizetést készülékkel/készülék nélkül).
5. Részletre vett Notebook esetén a Mobilinternet hívószámnak abba a számlába kell kerülnie, ahol a vásárláskor figyelembe vett aranykártyás hívószám van. Vagyis ha valamelyik MIX-es számod aranykártyás, és ahhoz részletre veszed a Notebook-ot, akkor a Mobilinternet számlarésze is a MIX használókhoz fog menni, nem lehet különválasztani.

[ Szerkesztve ]

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#11508) exguard


exguard
csendes tag

Sziasztok,

van egy kis problémám, és szeretnék tanácsot kérni.
Sajnos nem emlékszem minden adatra, és megkérdezni sem tudom, mert az előfizetés nem a saját nevemen van. Tehát:

Vásároltunk egy készüléket, ECO előfizetéssel. Az alábbi kivonatok szerint 2010 februárjában:
http://kepfeltoltes.hu/view/111108/tmobile-1_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

A készülék kivonatán a 2010.02.15 szerepel, alatta pedig a következő:
"AKCIO24 R Új előfizetés 2 év hűség, részlet"
(A készülék részlet 2 hónapja letelt; nem kapok csekket, meg a kirendeltségen is mondták.)

Az előfizetés kivonatán semmi dátum nem szerepel, a szerződés meg -sajnos- nem nálam van.
Itt a legutóbbi kivonat az előfizetésről:
http://kepfeltoltes.hu/view/111108/tmobile-2_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Megoldásra vár tehát:
1.: megtudnom, hogy jól értelmezem-e, hogy 2012.02.15-én jár-e le az ECO előfizetés?
2.: Ha a hűségidő lejárta előtt váltanék Médiamániára, újabb 2 év hűségidőt kellene-e vállalni?
3.: Mennyi eséllyel, és milyen úton kérhetnék részletfizetést erre a 45.000 Ft-ra?

Köszönöm válaszaitokat!
További szép estét Mindenkinek!

(plusz infók: aranykártyás a szám, és telenor irányban történő hívás miatt magas a számla.)

(#11509) Nietzsche_ válasza exguard (#11508) üzenetére


Nietzsche_
tag

1, Igen. Mivel aranykártya szinttel rendelkezel fél évvel a hűségidő lejárata előtt már készüléket is cserélhetsz (az előfizetővel (akinek a nevén van) karöltve) csak ilyenkor átlag 5 ezerrel többe kerül a készülék, v. egy hónappal előtte kiemeltségi szint szerint. (v. akár meg is lehet szüntetni az előfizetőnek személyesen a hűségidő lejártával)
2, Nem. Ideje lesz minél előbb váltanod, az eco-nál 29, ill 39 forintos percdíjak vannak. Úgymond 'fapados csomag'. A médiamánia csomagokban amellett, h. a hálózaton belüli hívás olcsóbb, a hálózaton kívüliek is közel azonosak (nincs ekkora differencia)
3, Igen, minden továbbiak nélkül. Fel kell hozzá hívni a 1430-at (szerződés szintű jelszót kérnek majd), v. bemenni egy üzletbe. A részletfizetésnek egy egyszeri elbírálási díja van.

[ Szerkesztve ]

(#11510) Misi1979


Misi1979
őstag

Sziasztok, csak egy gyors kérdés:

Tarifahűség nélkül vásárolt készüléket letilthat a T?

A kismókusok kenyérre is kenhetik.

(#11512) 1430 válasza Misi1979 (#11510) üzenetére


1430
senior tag

Ha esetleg a kérdés arra irányult, hogy számlanemfizetés miatt, akkor (is) igen. A készülékvásárlásból adódó hűségidő alatt ha számlaelmaradás miatt felfüggesztésre kerül a hívószámod, indul a készülékletiltás is (függetlenül a vásárlási konstrukciótól).

[ Szerkesztve ]

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#11513) ricsike81


ricsike81
aktív tag

mikor eshet le az xperia mini ára tmobilnál ?

(#11514) Something_ válasza ricsike81 (#11513) üzenetére


Something_
őstag

Ezt csak az tudja megmondani, aki tud TAJ kártyából jósolni. De ezt a kérdést pár napja is feltetted, ha jól emlékszem.

(#11515) 1430 válasza ricsike81 (#11513) üzenetére


1430
senior tag

Ha még egyszer megkérdezed, megkeresem az illetékes csoportot, hogy le nem merjék akciózni, sőt emeljenek rajta! ;]

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#11516) dedike válasza 1430 (#11515) üzenetére


dedike
addikt

..ööö...izé...úgy nem lehetne, hogy holnaptól csökkentsék a felére az árát? ;]

...meg a SE ray-nek is, de annak mondjuk 18-tól? :D

Jó szerencsét!

(#11517) Something_ válasza dedike (#11516) üzenetére


Something_
őstag

Vagy feltöltőkártya mellé adják ajándékba? :DD

(#11518) tovaab


tovaab
csendes tag

sziasztok!
a kérdésem a következő lenne: lejárt a 2éves hűségnyilatkozatom ami édesapám nevén van. Szeretném megújítani de nem tudom h kell-e felhatalmazás hozzá ha apám nem tud bejönni velem. Ha kell akkor honnan lehet beszerezni v mit kell tartalmaznia egy ilyennek?
A másik kérdésem h nem tudja vki h hol lehet lg optimus one kapni budapesten (II. kerület környékén) illetve h mikor kapnak új árut az üzletek?

(#11519) Something_ válasza tovaab (#11518) üzenetére


Something_
őstag

Megújítani nem kell, pörög utána tovább. Ha készüléket is akarsz mellé kedvezményesen, akkor mindenképp kell hozzá az, akinek a nevén volt vagy lesz. (személyi, lakcím és egy választott azonosító kártya (taj, adó, jogsi)

(#11520) tjb007 válasza tovaab (#11518) üzenetére


tjb007
nagyúr

"Amennyiben ön magánszemélyként meghatalmazással szeretne szerződést kötni, illetve a fent megjelölt, meghatalmazáshoz kötött ügyintézéseket kezdeményezni, közjegyző által hitelesített, vagy ügyvéd által készített és ellenjegyzett meghatalmazás szükséges. Kivételt képez az ügyvédi meghatalmazás, mely esetben a meghatalmazott ügyvéd a meghatalmazó magánszemély nevében a szerződést megkötheti."

Az LG Optimus One pedig kifutó modell, 98%, hogy már nem fogsz olyat sehol sem kapni, nézzél inkább valami mást.

[ Szerkesztve ]

(#11521) tovaab válasza Something_ (#11519) üzenetére


tovaab
csendes tag

igen azt kifelejtettem h azért szeretném megcsinálni h tudjak kedvezményes telefont venni...

(#11522) tovaab válasza tjb007 (#11520) üzenetére


tovaab
csendes tag

jajaj ezt nagyon komolyan veszik a közjegyző v ügyvéd dolgot nem tudod?

(#11523) tjb007 válasza tovaab (#11522) üzenetére


tjb007
nagyúr

Igen.

(#11524) Something_ válasza tovaab (#11522) üzenetére


Something_
őstag

Biztos komolyan veszik, mert eléggé sokan kihasználnák a helyzetet, hogy egy sima kézzel írott meghatalmazás xy nevében. Ez nem a középiskola, hogy aláírod az ellenőrzőt és a tanár elhiszi:)

Amúgy netes vásárláson nem gondolkodtál? Gondolom apukádat nem akarod ugráltatni. Neten megrendeled, így olcsóbb is (akár 10% is). Egyszer hívják fel apukádat, egyeztetik a rendelést és lesz egy nap, amikor akár a munkahelyén is át tudja venni a csomagot, szerződést.

(#11525) tovaab válasza Something_ (#11524) üzenetére


tovaab
csendes tag

az a baj a netes rendeléssel h én egy speciális flottában vagyok aminek igénybevételéhez egy igazolást állítanak ki és ezzel a papírral nekem be kell mennem és így tudom hosszabítani a hűségnyilatkozatot és nem tudom h ha neten rendelek akk hogyan juttatom el nekik az igazolást??? (scannelés?)

(#11526) Something_ válasza tovaab (#11525) üzenetére


Something_
őstag

Szerintem scannelés, de többen vannak itt, akik biztosan tudják. De a legegyszerűbb az lenne, hogyha felhívnád a webshopot.

(#11528) FіkuszKukіsz


FіkuszKukіsz
őstag

Kérdésem lenne egy bennfentes topiclakótól. Tegnap rendeltem aranykártyára a webshopon keresztül egy laptopot netes előfizuval részletre. Persze ma még nem is hívtak egyeztetésre, de nem is ez lenne a gondom. Egy korábbi 2010-es részletfizus szerződésem van ami februárban fog lejárni. Nem sok van hátra 10e Ft. Úgy tudom, hogy két részletfizetésem nem lehet. Lehet-e azt kérni az ügyintézőtől, hogy számlázza ki nekem azt a 10est is és a futárnak annyival többet adok, vagy holnap még mielőtt felhívna, rohanjak be egy t pontba és fizessem be, vagy hagyjam mert ilyenkor nem szoktak vele foglalkozni?

Romanes eunt domus

(#11529) dedike válasza Something_ (#11524) üzenetére


dedike
addikt

Készülékváltásnál, Webshopos rendelés esetén nem fogják felhívni. :N
Megrendeli (13 óra előtt), másnap viszi a futár, öröm... :)

Jó szerencsét!

(#11530) Wictor válasza 1430 (#11507) üzenetére


Wictor
senior tag

Köszönöm a választ! :R

Még annyi lenne a gondom, hogy nem tiszta, hogy van ez az arany / platinakártyás dolog, ez a minimum 360 / 1890 pont ez mi alapján, vagy hogy, vagy nem értem?! Magyarul honnan tudom, hogy nekem annyi van-e, vagy mi alapján kapom a pontokat? Amit találtam, átolvastam, de nem világosodtam fel.

[ Szerkesztve ]

(#11531) icecave


icecave
nagyúr

Sziasztok! Szoktam nézni a hirdetéseket, és mindig megakad a szemem ilyeneken: "... majd 10 éves aranykártyám van..."

Ez hogy lehet? Ennyi idő alatt a számlák után járó pontokból össze kellett volna gyűlnie a platina szintnek nem? Csak szeretném tudni, hogy lehet-t azt így, mert az eladó nem akar válaszolni, csak megjegyzéseket tenni (eddig legalábbis). Természetesen nem lejáratni szeretném az eladót, nem erről van szó, pusztán csak érdekel, én is T-mobile-os vagyok, még csak fél éve, de már aranykártyás, lassan már a platinához is megvannak a pontjaim, csak ugye ahhoz fél évet ígyis úgyis várni kell az arany szint elérésétől számítva.

[ Szerkesztve ]

(#11532) blueye válasza icecave (#11531) üzenetére


blueye
veterán

Ezt elolvasva megtudhatod hogyan gyűjthetsz pontokat. Ez nem csak az évek számától, inkább a forgalomtól függ. Nekem is hol platina- hol aranykártyám van az adott időszaki forgalmamtól függően. (pedig első hónapban fizettem elő a westel900 szolgáltatására)

(#11533) FіkuszKukіsz válasza icecave (#11531) üzenetére


FіkuszKukіsz
őstag

Nem tudom én több mint 10 éve T-s vagyok (előtte ugye Westeles) nekem is volt már platinám, de most még is csak arany vagyok. Lehet, ha felhasználod a pontjaidat akkor utána elveszik a platinád? Nem tudom én nagyon nem foglalkoztam vele.

Romanes eunt domus

(#11534) tomi613


tomi613
aktív tag

360 a minimum? Nekem mégsem arany:

Utolsó havi pontszám: 65 pont
Utolsó 6 hónap egyenlege: 370 pont
Következő szinthez szükséges pontok: 0 pont
Kártyaszín: még nem arany
Következő szint elérésének vizsgálata: 2011.12.01.
Tarifakedvezmény: 0.

※ Samsung Galaxy S21 Ultra 5G (SM-G998B) Android 14 ESIM※

(#11535) icecave válasza tomi613 (#11534) üzenetére


icecave
nagyúr

Attól is függ, mióta vagy T előfizető... minimum 6 hónap kell az arany-hoz, és további 6 hónap a platinához, akkor is,ha a pontjaid előbb megvannak hozzá.

Viszont akkor ezek szerint van "lefokozás" is?

(#11536) tomi613 válasza icecave (#11535) üzenetére


tomi613
aktív tag

Majdnem 4 éve vagyok előfizető.

※ Samsung Galaxy S21 Ultra 5G (SM-G998B) Android 14 ESIM※

(#11537) icecave válasza tomi613 (#11536) üzenetére


icecave
nagyúr

Havidíjas?

(#11538) FіkuszKukіsz válasza tomi613 (#11536) üzenetére


FіkuszKukіsz
őstag

Előfizetésenként külön-külön számolják. Lehet, hogy amit beraktál az még nincs 6 hónapos?

Romanes eunt domus

(#11539) tomi613


tomi613
aktív tag

Havidíjas! És ez az előfizetés már 2008.feb.-óta megvan.

※ Samsung Galaxy S21 Ultra 5G (SM-G998B) Android 14 ESIM※

(#11540) icecave válasza tomi613 (#11539) üzenetére


icecave
nagyúr

Sosem késtél a számlabefizetéssel? Nem nagyon értem, hogy hogy megy ez, lehet akkor "visszafokozzák" az embert, de majd jön 1430 és megmondja a frankót, remélem, mert érdekel a téma.

(#11541) tomi613 válasza icecave (#11540) üzenetére


tomi613
aktív tag

Volt hogy késtem. De már nincs számlatartózásom. Számít ha hat hónapon belül volt valamikor?

※ Samsung Galaxy S21 Ultra 5G (SM-G998B) Android 14 ESIM※

(#11542) icecave válasza tomi613 (#11541) üzenetére


icecave
nagyúr

Én spec erre tudok gondolni, de várom 1430-at, ő majd "tisztába teszi" a dolgokat, mint mindig :)

(#11543) FіkuszKukіsz


FіkuszKukіsz
őstag

8-án rendeltem aranykártyára a webshopon keresztül egy laptopot netes előfizuval részletre.Még mindig jóváhagyás alatt van a rendelésem. Várom, hogy felhívjanak.Nem tudjátok általában mennyi idő alatt szokott átfutni egy ilyen rendelés?

[ Szerkesztve ]

Romanes eunt domus

(#11544) Wictor válasza blueye (#11532) üzenetére


Wictor
senior tag

Köszönöm én is az infót!

Akkor még gyűjtögetünk pár hónapig / évig... :D

bwooster: Nálam 3 nap után volt legutóbb reakció és 1 héttel a rendelés után kaptam kézhez a terméket.

[ Szerkesztve ]

(#11545) tomy86 válasza icecave (#11531) üzenetére


tomy86
addikt

Úgy lehet, hogy felhasználta a pontjait pl. vásárlásra vagy két év alatt nem gyűlt össze a platina szinthez szükséges pontja. A fel nem használt pontokat pedig 2 év után törlik, ha jól emlékszem. Tehát nem tudod 10 évig gyűjtögetni. Én 1996 vagy '97 óta vagyok a t-nél (ill. akkor még Westel) és nekem is csak aranykártyám van, pedig ez alatt nem volt felfüggesztve és számlatartozásom sem volt soha.

[ Szerkesztve ]

(#11546) FіkuszKukіsz válasza Wictor (#11544) üzenetére


FіkuszKukіsz
őstag

Köszi! Nem gondoltam volna, hogy ilyen lassúak lesznek.De sajnos rávágyok kényszerítve, hogy tőlük rendeljem meg a cuccot, mert a T-pontban azt mondták, hogy egész Budapesten készlethiány van (macbook air), náluk meg mindig van készleten.Ezt viszont nem értem miért van így. :F

[ Szerkesztve ]

Romanes eunt domus

(#11547) Something_ válasza blueye (#11532) üzenetére


Something_
őstag

A fogadott hívásokba bele tartozik az is, hogyha engem ingyen hívnak?

(#11548) blueye válasza tomy86 (#11545) üzenetére


blueye
veterán

Ez nem így van, mindig az elmúlt 7 hónapos időszak első 6 hónapja alatt szerzett pontok számítanak.

Innen idézek (6.old):

"a jogosultság elnyerését megelőző 7 hónapos időszak első 6 hónapja során az előfizetői szerződés havi pontértékeinek összege elérte a Programszabályzat 1. számú mellékletében meghatározott mennyiség"

(#11549) blueye válasza Something_ (#11547) üzenetére


blueye
veterán

Ugyanabból idézek:

"Fogadott hívás (T-Mobile)
A tárgyhónap során fogadott hívások időtartamának percben kifejezett, egészre kerekített értéke, csökkentve a Magyar Telekom magyarországi mobil rádiótelefon hálózatán belül indított fogadott hívások és a nemzetközi roaming keretében külföldön fogadott hívások egész percben kifejezett időtartamával."

De igazán átolvashatnátok a titeket érdeklő részeket...

(#11550) Something_ válasza blueye (#11549) üzenetére


Something_
őstag

Biztos bennem van a hiba, de ez nekem kínai..

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.