Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11951) tjb007 válasza Nordik (#11950) üzenetére


tjb007
nagyúr

Csak az a személy akinek a neve alatt szerepel a rendelés.

(#11952) Nordik válasza tjb007 (#11951) üzenetére


Nordik
őstag

Hmmm akkor hogyan csináljam?

Mert az én nevemen lenne a Domino kártya, de nem valószínű, hogy itthon leszek. :U

(#11953) tjb007 válasza Nordik (#11952) üzenetére


tjb007
nagyúr

Olyan napra kérd a szállítást amikor otthon leszel.

(#11954) whitezo88 válasza #40993792 (#11949) üzenetére


whitezo88
nagyúr

igen, ő is Telenoros, akkor náluk van a hiba :)

(#11955) Nordik válasza tjb007 (#11953) üzenetére


Nordik
őstag

Rendben.

Illetve lenne még egy olyan kérdésem, hogy ugye ha valamikor vásároltam Dominosan készüléket vagy domino kártyát akkor arra a számra 1000ft kedvezménnyel vásárolhatok dominos készüléket, új hívószám nélkül.
Ez az opció működik olyan hívószámoknál is amikor a domino kártya csak önmagában lett vásárolva készülék nélkül?

(#11957) timea1991


timea1991
tag

valaki leírná a dominós változásokat ?

(#11958) tjb007 válasza timea1991 (#11957) üzenetére


tjb007
nagyúr

Egy kattintás az egész: [link]

(#11959) Nordik válasza tjb007 (#11958) üzenetére


Nordik
őstag

#11955 Erre egy gyors választ tudsz nekem adni? :) Még ma rendelnék, ha ez nem lehetséges.

(#11960) tjb007 válasza Nordik (#11959) üzenetére


tjb007
nagyúr

100% -ig biztos választ nem tudok adni.

(#11961) Nordik válasza tjb007 (#11960) üzenetére


Nordik
őstag

Rendben, akkor leadom a rendelést, úgy olcsóbb is, max nem lesz használva a kártya.

Péntekre várható, hogy megérkezik a teló?

(#11962) tjb007 válasza Nordik (#11961) üzenetére


tjb007
nagyúr

Ha a pénteki napot választottad és a visszaigazoló email -ben is az fog szerepelni akkor igen, várható a pénteki kézbesítés (persze ez nem kőbevésett).

(#11963) Nordik válasza tjb007 (#11962) üzenetére


Nordik
őstag

Csütörtök, péntek jó nekem, a lényeg, hogy hétvége előtt megérkezzen.

Csütörtököt írt várható szállításnak, akkor csak megérkezik péntekig... :U

(#11964) Something_ válasza Nordik (#11950) üzenetére


Something_
őstag

.

[ Szerkesztve ]

(#11965) Nordik válasza Something_ (#11964) üzenetére


Nordik
őstag

Domino-s lesz, nemtudom az minek minősül, de már mind1 is. :)

(#11966) Something_ válasza Nordik (#11965) üzenetére


Something_
őstag

Látom már megválaszolták, ezért is töröltem. Valamiért nem frissített rendesen a böngésző.

(#11967) PierNight


PierNight
aktív tag

Sziasztok! Egy ismerősöm volt a T-mobileba, hogy új előfizetéssel vegyen telót és volt ilyen hitelképességfelmérés (ugyebár olyankor alá kell írni 1 papírt és annyit kérdeznek, hányan laknak 1 háztartásban és mennyi a havi nettó bevétel) ők 4-en laknak és apja vállalkozó de ő azt mondta ketten élnek és az anyja alap fizuját mondta be (ne kérdezzétek fogalmam sincs miért) Na most ha újra bemegy nem fognak vele szarozni, hogy 2 hete is volt?

Amúgy 1-2 hete írtam én is, és hátha valakinek szüksége lesz az infóra.
Iphone 3gs előfizetés esetén, törlesztővel 20-at kellett kifizetnem a csajnak (10 előleg + 2 havi számla)

(#11968) Something_ válasza PierNight (#11967) üzenetére


Something_
őstag

A 20e még úgy mond kevésnek is számít:)
Hát igen, ez van, főleg iPhone-nál. Ott tuti kérnek minimum 10et. Minimum.
Amúgy ismerősöd hány éves, mármint úgy szűrtem le, hogy még tanuló. Mit szeretne venni? Mennyi előleget mondtak neki?
Nem a kérdések alapján mondtak neki x előleget, hanem az ügyintéző gépén kiadott egy minimum és maximum értéket (mondjuk 10 és 30e ft) és a feltett kérdések alapján az ügyintéző szabadon választhatott, hogy mondjuk 20e-et kér.
Szóval nem biztos, sőt nem valószínű, hogy a feltett kérdések miatt kértek el annyi előleget tőle, amit soknak vélt.

(#11969) Dave1984 válasza 1430 (#11932) üzenetére


Dave1984
őstag

Már nem tudok.Idén már annyiszor emeltek árat :(

Nekem a tudat nem ad szabad utat

(#11970) Frenky25


Frenky25
tag

Sziasztok. Lehet olyat csinálni, van egy előfizetéses kártyám, és egy Domino is, és a Kapcsolat Programban a két kártya pontjait, egybe számolja. Remélem jól fogalmaztam. Előre is köszi:)

(#11971) giigz válasza tjb007 (#11953) üzenetére


giigz
veterán

Szombatra lehet? Vagy hétköznap délután?

(#11972) Something_ válasza giigz (#11971) üzenetére


Something_
őstag

Nem lehet szombatra, a futár sem tud igazodni, hogy x idő után érsz rá. De rendelheted Pick Pack Pointba, ahova akkor mész, amikor van időd.

A szállítási mód kiválasztásakor válassza a "Személyes átvétel Pick Pack Pontban" opciót és válassza ki az Önhöz legközelebbi Pick Pack Pont átvevőhelyet. A Kiválasztásnál látni fogja az átvevőhelyek nyitvatartási idejét és a választható fizetési módokat. Az átvevőhelyek több mint felénél nemcsak készpénzzel, hanem bankkártyával is fizethet.
Az átvevőhelyekről bővebb információt a www.pickpackpont.hu honlapon talál.
Rendszerünk SMS-t illetve - ha kéri a Kosárban - e-mailt küld Önnek a rendelés befogadásáról.

[ Szerkesztve ]

(#11973) giigz válasza Something_ (#11972) üzenetére


giigz
veterán

Köszi! :)

(#11974) b4zsi-


b4zsi-
őstag

Szeretnék venni egy Iphonet. Érdekelne, hogy a micro SIM-re váltás 4000 ft-ba kerül?

(#11975) PierNight válasza Something_ (#11968) üzenetére


PierNight
aktív tag

Már elmùlt 20 és még tanul, az volt, hogy az anyja kitalálta vegyen neki előfizuval egy alap mobilt (?) 3-4 ezerért és bevitték az adatai, és ugyebár 10+-t kellet volna fizetni ezért félbemaradt. Most meg kitalálták hogy a csaj kap karácsonyra egy iphonet és most azon aggódnak, hogy mivel 2 hete volt ilyen hitelképesség felmérés tök más adatokkal, most majd nem vehet elöfizuval telót, vagy elutasítják és ezért megkértek járják utána.

(#11976) whitezo88 válasza b4zsi- (#11974) üzenetére


whitezo88
nagyúr

nem, ingyen van.

(#11977) Dave1984


Dave1984
őstag

Halkan megjegyzem ez az év mindhárom szolgáltatónál arról szolt ki tud jobban árat emelni és ezt lenyomni a fogyasztók torkán.Kishazánkban igen érdekes verseny van.Nem az a tendencia,hogy ki tud kedvezőbb díjjal szolgáltatni,hanem ki tudja egyre drágábban eladni ugyanazt a szolgáltatást.Az ÁSZF-t pedig úgy írja meg a szolgáltató,hogy semmiképp ne tudd felmondani a hűségedet.Kérdem én ez hova vezet?És úgy látszik jövőre ez a tendencia csak folytatódni fog.Elég szörnyű és személy szerint engem kétségbe ejt ez a helyzet.

Nekem a tudat nem ad szabad utat

(#11978) Something_ válasza Dave1984 (#11977) üzenetére


Something_
őstag

Üdv Kelet-Európában! :)

PierNight:

Zavaros az egész történet, ezért sem volt erőm már este válaszolni.
Figy, ha a 2-3e ft-os telefonra akartam elkérni előleget, akkor az iPhone-ra biztos, hogy el fognak kérni. Plusz máskor jobban leírhatnád a helyzetet, hogy milyen konstrukcióban, milyen tarifával akart/akar venni, plusz milyen telefont? Mert iPhone van 0-tól 250e ft-ig.

[ Szerkesztve ]

(#11979) Nescafé


Nescafé
őstag

Sziasztok.
Telefont szeretnék venni miet ajánlanátok előfizetéssel szeretném.
köszönöm

 iPhone 15 Pro

(#11980) PierNight válasza Something_ (#11978) üzenetére


PierNight
aktív tag

Tudom,hogy zavaros.Nekem is az :) a kérdésem lényege az lenne, hogy nem baj-e ha 2 hét után ismét bemegy a t-be előfizetni. Hisz papír készült a múltkori sikertelen előfizetésről.

(#11981) club1 válasza PierNight (#11980) üzenetére


club1
veterán

Nem baj, hiszen ők döntöttek úgy, hogy azzal a kondícióval nem kötik meg a szerződést. De szifonnál készüljön fel több/sok 10000 Ft-os előlegre...

(#11982) dedike válasza Nescafé (#11979) üzenetére


dedike
addikt

Én az Apple iPhone 4S 64GB-t ajánlanám... :K

...esetleg a Samsung GT-i9100-at... :D

Jó szerencsét!

(#11983) blueye válasza dedike (#11982) üzenetére


blueye
veterán

Kár hogy itt nem lehet like-olni. :))

(#11984) Vyndree válasza dedike (#11982) üzenetére


Vyndree
őstag

Ezek tök jó telefonok és nem is olyan drágák. :C Mondjuk az ár nem szerepelt mint feltétel. :))

(#11985) Mexildos


Mexildos
aktív tag

Szeretnék venni egy olyan Dominós SIM kártyát amit jó számmal hirdetnek. Az lenne a kérdésem, hogyha megvettem az illetőtől valóban be tudom aktiválni a nevemre egy T-pontban? Lehet ennek buktatója? Azt mondja, hogy teljesen bontatlan Dominos szám, soha nem használták? Kérlek segítsetek!

(#11986) Something_ válasza dedike (#11982) üzenetére


Something_
őstag

Láttam ma Galaxy Note-ot, azt is ajánlom. :DD Kifolyt a nyálam, habár nem szeretem a Samsungokat, de durva a kijelzője, habár lehet, hogy x idő használat után kiégne a szemem.

(#11987) sdavic01 válasza Something_ (#11986) üzenetére


sdavic01
tag

sziasztok nem tudtok segíteni ??
vodás telóm volt és kilett függetlenítve most tmobilt használok de az internetje vodás maradt nem tudna valaki segíteni a wap megcsinálásában ???

(#11988) Nordik


Nordik
őstag

Tegnap adtam le rendelést webshopban, de még mindig nem telefonáltak. Fognak egyáltalán értesíteni vagy csak jön a csomag? Dominos készülékről lenne szó.

(#11990) Something_ válasza sdavic01 (#11987) üzenetére


Something_
őstag

Hát a jobb telefonok letöltik automatikusan a beállításokat, ha ez nem sikerül, hívd fel a 1430-at és ott az ügyintéző elküldi a beállításokat vagy elnavigál.

Nordik:
Mi is tegnap rendeltünk délután egy X8-at, nem hívtak minket se, majd szerintem holnap. Gondolom sok dolguk van.
Voltál már a T-nél szerződő? Ha nem, akkor küldj e-mailt a hazhozszallitas@telekom.hu címre a megadott 3 igazolványod másolatáról (mindkét oldalról), hivatkozva a rendelési azonosítódra, így meggyorsítod a rendelést.

(#11991) Nordik válasza Something_ (#11990) üzenetére


Nordik
őstag

Közbe beszéltem egy ismerőssel, őt például nem hívták, csak 2 nap múlva megérkezett a telefon. :U

(#11992) madmike


madmike
őstag

sziasztok!
szeretném a tanácsotokat kérni,illetve hátha van valakinek tapasztalata az ügyben.
régi fajta 500Mb-os mobilnetem van, aminél még van túlforgalmazási dij (1ft/10kb :W )
Eddig elég szokott lenni, igy nem foglalkoztam a leváltásán,de ma sikerült tullpnem a keretet. Ezzel nem is lenne gond,mert elérem a limitet, ök küldik az sms-t, én meg letiltom a mobil adatforgalmat a telon, csakhogy ok 13:42-kor küldték az sms-t, hogy 12:20-kor elértem 505mb-ot. namost, a két idöpont között majdnem másfél óra telt el, ami alatt én bőszen használtam a mobilnetet és kitudja mekkora adatforgalmat csináltam.
én ugy gondolom nem kéne kifizetnem az 500mb elérése és az sms fogadása közötti adatforgalmat, hiszen én mit se tudtam. lekértem az adatforgalmamat a 1730-on, de mint utolag kiderült az csak 6 óránként frissül, igy onnan még 500mb alattit kaptam.
felhivtam a T-mobile-t, ahol azt mondták, ha megkaptam a számlát,akkor forduljak feléjük panasszal. Hát nem tudom, nekem itt sántít valami, szerintem hamarabb kéne lépnem. Erre ök azt mondták, hogy pontatlan adatok hiján nem tudok lépni, majd ha frissül a számláló, ahonnan sms-ben lekértem, majd akkor lehet panasszal fordulni feléjük. De könyörgöm, nehogymár ne lássa hogy én mennyit forgalmaztam, ez nevetséges. Szerintetek mit csinálja?

"Az igaz, hogy a kemény munka még senkit sem ölt meg, de minek kockáztasson az ember?" - Ronald Reagan

(#11993) club1 válasza madmike (#11992) üzenetére


club1
veterán

Várd meg a számlát, ahogy mondták. Addig miért reklamálnál? Az a biztos (reklamálható) ami papíron van...

(#11994) madmike válasza club1 (#11993) üzenetére


madmike
őstag

azt mondta az ügyintéző, hogy ő fel tud venni panaszt.

"Az igaz, hogy a kemény munka még senkit sem ölt meg, de minek kockáztasson az ember?" - Ronald Reagan

(#11995) club1 válasza madmike (#11994) üzenetére


club1
veterán

Egyébként meg válts mobilnet csomagot. Életveszélyesek a túlforgalmazási díjas termékek, egy mai telefon néhány mp alatt is megákat tud forgalmazni.
Egy ügyintéző bármikor tud panaszt felvenni (és bármiről). Itt az a kérdés, hogy mikor van értelme panaszkodni (és mire).

(#11996) madmike válasza club1 (#11995) üzenetére


madmike
őstag

persze, hogy váltok,de már csak következő honapban tudok.
Az alatt hogy mire érdemes panaszt tenni, az alatt azt érted, hogy szerinted erre nincs?

"Az igaz, hogy a kemény munka még senkit sem ölt meg, de minek kockáztasson az ember?" - Ronald Reagan

(#11997) davidcsaba93 válasza Something_ (#11862) üzenetére


davidcsaba93
aktív tag

Nem rég hívtak, nem tudom mi tartott ennyi ideig de jobb később mint soha :) .
ECO-val és hívószámkijelzéssel rendeltem és 15ezret kérnek előlegbe.Valószínűleg pénteken már meglesz a telefon :DD

(#11998) Something_ válasza davidcsaba93 (#11997) üzenetére


Something_
őstag

Szia!

Na az jó, nem is vészes a 15e előleg. Most nem kell egy ideig fizetned számlát, ha csak az alapdíjat használod. Fel.
Majd ha megjött és aktiváltad a számod, akkor fizess elő 2 hónapra a 100 megás netre, első két hónapban csak 90ft/hó.

(#11999) davidcsaba93 válasza Something_ (#11998) üzenetére


davidcsaba93
aktív tag

Szia!
Idáig csak az ügyintézővel beszéltem,fog még más is hívni majd pl.: futár?
És köszi a tippet valószínű hogy előfizetek majd rá :)

[ Szerkesztve ]

(#12000) Something_ válasza davidcsaba93 (#11999) üzenetére


Something_
őstag

Ügyintéző mit mondott? Elküldted az igazolványokat emailben?
Hát ha az ügyintézővel egyeztettetek időpontot, akkor a futár akkor fogja vinni. E-mailben kapsz majd egy levelet, hogy átadva a futárcégnek.
Aznap, amikor viszi a futár, felhívod a GLS Hungary futárszolgálatot, ott az ügyintézőnek bemondod a rendelési azonosítódat, akkor megadja a futár számát, akinél van a telefonod és ha felhívod, meg tudja mondani kb-ra, hogy mikor ér a címedre.

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.