Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11101) 1430 válasza Dave1984 (#11100) üzenetére


1430
senior tag

260/20=13
Vagyis ha mind a 20-at felhasználod, akkor 13 Ft/db. Ha csak 10-et, akkor 26 Ft/db. Így értette. ;)

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#11102) Dave1984 válasza 1430 (#11101) üzenetére


Dave1984
őstag

Köszönöm tjb007,1430.Ehh.Fáradt vagyok.Elnézést az értetlenkedésemért. :B

[ Szerkesztve ]

Nekem a tudat nem ad szabad utat

(#11103) timea1991


timea1991
tag

Kérdésem lenne hogy a domino quick 600ft lebeszélhetőséggel mennyiért kapható?

(#11104) norbesz74 válasza blueye (#11085) üzenetére


norbesz74
aktív tag

Köszönöm, de most hívtak hogy kell e a telefon? Mondom már itt is van.:) Mondja , hogy csak rendelés allatt van és szállítani fogják. Azért rá kérdeztem, de nem adott konkrétumot, de hónapokat tuti nem kell várni rá.:) Max 2 hónapot várok rá.

(#11105) Something_


Something_
őstag

Sziasztok!

Ma megrendeltem a telefont a T-Mobilenál webshopból, most várjuk az ügyintéző hívását és még jobban azt, hogy mennyi előleget kell befizetni a kezdőrészlet mellé.

Köszönöm szépen 1430 kollégának a közreműködést és a temérdek kérdéseim megválaszolását!

Üdv: Gábor

(#11106) tylerddd


tylerddd
veterán

Eladhatom a T-től vásárolt telefonomat, ha még nem járt le a hűség, de a 12 havi törlesztő már ki van fizetve?! Érdemes e valami papírt írni az eladásról, ha a későbbi gazdájával valami gigszer lenne, akkor ne engem zaklassanak?! Gondolok itt arra, ha pl. GSM boltba adom be, ki tudja milyen alak veszi meg!

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#11107) tjb007 válasza tylerddd (#11106) üzenetére


tjb007
nagyúr

Eladhatod, hogy a törlesztőrészletek ki vannak e fizetve irreleváns.

"Érdemes e valami papírt írni az eladásról, ha a későbbi gazdájával valami gigszer lenne, akkor ne engem zaklassanak?!"

Érdemes, érdemes azt is rögzíteni benne, hogy esetleges letiltás esetén visszafizeted a vételárat (vagy az amortizációval csökkentett értékét), gikszer meg leginkább az előző tulajjal lehet aki pl. nem fizeti rendesen a számlákat és ennek következtében a újdonsült tulajjal szúr ki, elég kicsi az esély arra, hogy pont a te telefonoddal fogják bűncselekményt elkövetni.

(#11108) Nietzsche_ válasza tjb007 (#11107) üzenetére


Nietzsche_
tag

Nem tudom, hogy feltűnt-e nektek, de a mai naptól néhány készüléknél médiamánia xs-re is lehet külön hűséget vállalni és így olcsóbb is egy-két készülék, mint pl. Eco-val, ami tekintve, hogy a médiamánia XS-nek csak 2990 forint a havidíja elég korrekt szerintem... :)

(ill. h. néhány készüléket már médiamánia csomaggal is lehet részletre elvinni... :))

http://www.t-mobile.hu/static/DocumentStore/lakossagi/akciok/arlistak/MediaMania.pdf

[ Szerkesztve ]

(#11109) Mec válasza tjb007 (#10920) üzenetére


Mec
aktív tag

Valóban igazad lett, már a hétvégén kikerült a nem rendelhető státusz. Esetleg azóta nincs infó mikor és kb milyen árszinten várható a Defy+?

mecsystem.uw.hu

(#11110) Attix82


Attix82
őstag

Hali!

Kérdés: Van egy T mobilos előfizetésem, ezt sima feltöltőkártyásra szeretném váltani, de a tel számomat megtartani. Ez lehetséges?

(#11111) tjb007 válasza Attix82 (#11110) üzenetére


tjb007
nagyúr

Igen, lehetséges, az átváltás díja 2700 forint amit le lehet majd beszélni/SMS -ezni/mobilinternetezni stb.

(#11112) G@ß!


G@ß!
őstag

Sziasztok!
Like díjcsomagot szeretném megvásárolni. A diákomat még nem hosszabbítottam meg, a hó végéig érvényes. (ergo most érvényes)
Ha holnap bemegyek a t-hez kötni egy ilyen csomagot, akkor nem fognak elküldeni?
Más: vehetem úgy a csomagot, hogy nem kérek hozzá telefont (mert van)? Ez esetben mennyit kell fizetnem?
Köszi előre is!! :)

(#11113) Revolit


Revolit
senior tag

Sziasztok!

Ez a Fun aranytárskártya díjcsomag nekem magas... :) Ott írja, hogy kell lennie ilyen emg olyan társkártyának meg előfizetésnek meg anyámkínyjának, de amikor belépek, akkor dominos létemre telefon megrendelésénél ezt is választhatom előfizetésnek, mikor semmi ilyesmim nincsen, egyszerűen dominós vagyok, T-Home előfizetés sincs a nevemen semmi. Akkor most bárki igényelheti ezt a Fun díjcsomagot, vagy most mi van :F

(#11114) heidrich


heidrich
senior tag

Sziasztok!

Egy olyan kérdésem lenne, hogy nem tudja-e valaki, hogyan lesz idén a T-nél a készülékváltás iPhone 4S-re mivel ezzel kapcsolatban sehol semmi információ sincsen szintúgy mint tavaly a 4-esnél.
Tavaly 18 hónap előtt vásároltam iPhone 4-et készülékváltással, a kedvezmény az volt, hogy "csak" 15000 Ft volt a kötbér ami rájött a telefon ikon200-ban lévő árára. Tavaly mindvégig azt hittem meg kell várni a 18 hónapot mert a drága ügyfélszolgálat is úgy tudta de aztán a T-Pontban felvilágosítottak Szegeden, hogy iPhonenál ez másképp van szóval ott nem játszik ez a 18 hónap ezért még a lejárta előtt símán tudtam venni tavaly egy iPhone 4-et.

Kérdésem szóval az, hogy idén se nagyon adnak tájékoztatást, a webshopban csak új előfizetéssel vehető meg vagy lejárt előfizetés meghosszabbításával (bár sokak erre is panaszkodnak, hogy sok embernek érdekes árakat ad ki a webshop...), az ügyfélszolgálat nem tudja...

A forgalmazás napján akarom majd megérdeklődni a dolgokat, hogy idén is lesz-e ilyen (gyanítom igen mert eddig is volt minden évben csak nem volt nagy dobra verne).

Aki tud valamit erről, és leírja azt nagyon megköszönöm!

További szép napot!

Dani.

iPhone 15 Pro Max Blue Titanium 256 GB | Apple Watch Series 7 45mm Silver Stainless Steel | MacBook Air M1 2020 8/256GB | iPad Pro 11” 2021 M1

(#11115) Hooper


Hooper
őstag

sziasztok!
van valakinek tippje/tudomása arról hogy médiamánia M díjcsomagban megvásárolható lesz-e az új iphone 4s? a weblapon az előrendelésnél csak xl l meg s van :F

(#11116) whitezo88


whitezo88
nagyúr

sziasztok, szerződésbeli, aranykártyás kérdésem lenne, linkelem. köszi!
[link]
feljebb amúgy van még folytatás.

(#11117) Something_ válasza G@ß! (#11112) üzenetére


Something_
őstag

http://www.t-mobile.hu/lakossagi/akciok/akcio/akcios_arvaltozas
Itt tudsz választani, de ingyen "elhozni" nem fogsz tudni telefont. Aláírsz 2 év hűséget a Like-ra és vehetsz mellé kedvezményesen telefont, a második oszlopban lévő áron. Ha webshopból rendeled, akkor kb minusz 10%.

(#11118) dellfanboy


dellfanboy
senior tag

van egy mobilinternet stick-em. a benne lévő SIM kártyát berakhatom a telefonomba és netezhetek vele? többlet ktg. nélkük?

ha a telefonomat összekötöm a laptopommal akkor használhatom modemként?

eladó dolgok:mondd az árát és vidd http://hardverapro.hu/tag/dellfanboy#aprohirdetesei

(#11119) G@ß! válasza Something_ (#11117) üzenetére


G@ß!
őstag

Nem telefont akarok elhozni ingyen, hanem a kártyát. :)
Úgy se lehetséges?
Egyébként köszi. :)

(#11120) HaKo válasza G@ß! (#11119) üzenetére


HaKo
aktív tag

Hali!
Lehet, én dominoról váltottam, úgy, hogy nem hoztam telefont, és hűséget sem írtam alá.
A diákos kérdésre nem tudom a választ, de szerintem okt.31-ig el kell fogadniuk. :)

(#11121) 1430 válasza Nietzsche_ (#11108) üzenetére


1430
senior tag

Azért azt tegyük hozzá, hogy ebben az esetben a tarifahűség ideje alatt nem lehet 2990 Ft-nál alacsonyabb havidíjú díjcsomagba váltani. ;)

Revolit #11113
Az FUN Aranytárskártya díjcsomag egy - mint a neve is mutatja - társkártya díjcsomag. Ez azt jelenti, hogy kell hozzá egy fő előfizetéses hívószám (esetleg T-Home), aminek a FUN díjcsomagos hívószám a társkártyája lehet. Ami újdonság a többi társkártya díjcsomaghoz képest, hogy a fő számnak nem kötelező arany szintűnek lennie, akár alap szintű számhoz is igényelhető (de csak 1 db) FUN díjcsomagos társkártya.
A WebShopban lehet, hogy ki tudod választani a FUN díjcsomagot, de majd a házhozszállítás meg fogja kérdezni, hogy és melyik szám lenne a fő szám, és akkor így jártál. ;)

heidrich #11114
Tehát azután érdeklődsz, hogy itt a Mobilarénán van e olyan, aki tudja azt, amiről még az ügyfélszolgálat sem tud, nevezetesen hogy lesz e "könnyített kötbér" a korábbi iPhone vásárlóknak, akik még nem jogosultak készülékváltásra. Logikus. ;]
Talán várjuk meg a tényleges forgalmazást, és ha megint lesz ilyen lehetőség, akkor arról tudni fog az ügyfélszolgálat és akkor tudnak tájékoztatni róla.

Hooper #11115
Természetesen meglehet majd vásárolni M-mel is, de a honlap most elsősorban az Ikon díjcsomagokra koncentrál (a MédiaMánia S/L/XL csak az Ikonok hozadéka az oldalon). Ha nem bírod ki péntekig, akkor a 1430-on meg tudják mondani az árakat, péntektől meg elérhető lesz az új iPhone árlista. ;)

whitezo88 #11116
Csak akkor tudják figyelembe venni a pontokat, ha ugyanarra a névre vesztek új előfizetést. Tehát vagy édesapád nevére vesztek új előfizetést + telefont és akkor lesz pontbeszámítás, vagy a te nevedre, de akkor nem lesz pontbeszámítás.

dellfanboy #11118
Igen, igen, igen.

G@ß! #11119
Havidíjas SIM vásárlásakor hűséggel 810, hűség nélkül 5000 Ft a belépési díj.

[ Szerkesztve ]

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#11122) G@ß! válasza 1430 (#11121) üzenetére


G@ß!
őstag

HaKo & 1430: Köszönöm! :R

(#11123) whitezo88 válasza 1430 (#11121) üzenetére


whitezo88
nagyúr

na mondta a t pontos csaj h személyes intézéshez kell a fater. berendeltem inkább neten oda nem kellett.
levonta a pontokat, tízezret kell fizetni, saját adataimat írtam, én tudom majd átvenni.

(#11124) 1430 válasza whitezo88 (#11123) üzenetére


1430
senior tag

Szerintem várjuk meg, mit szól hozzá (mármint a pontbeváltáshoz) a Házhozszállítási csoport. ;)

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#11125) Dave1984


Dave1984
őstag

Segítséget szeretnék kérni valakitől,hogy a mobiltv miért csak T-Mobile gyári rommal működik,ha főzött romot rakok fel,azt írja,hogy az ön készüléke nem alkalmas...?
Net beállítások ugyanazok!!

[ Szerkesztve ]

Nekem a tudat nem ad szabad utat

(#11126) HaKo válasza 1430 (#11121) üzenetére


HaKo
aktív tag

Tőlem nem vontak le semmit... Ez érdekes. Lehet mázlim volt, mert hallottam mástól is, hogy 5000 Ft az átlépés. :)

(#11127) 1430 válasza HaKo (#11126) üzenetére


1430
senior tag

Domino-ról előfizetésre váltás díjmentes, mert a Domino hívószám vásárlásakor megfizetted már a belépési díjat. ;)

Dave1984 #11125
Mikor fellépsz a Mobil TV oldalára, a rendszer azonosítja a készüléked típusát és szoftververzióját, amit összevet egy olyan listával, amin az engedélyezett készülékek/szoftverek szerepelnek. Ha van találat, mehet a szolgáltatás. Csak azon készülékek és szoftverek kerülnek fel a listára, amin a Mobil TV szolgáltatást a T-Mobile tesztelete és jóváhagyta, és egy főzött ROM-ot nyilván nem tesztelt.

[ Szerkesztve ]

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#11128) whitezo88 válasza 1430 (#11124) üzenetére


whitezo88
nagyúr

mit szólna? a futár kihozza, én aláírom... bár azt írták majd még keresnek adategyeztetés céljából. vagy még ott is nézik h vele beszélnek meg átvételnél kell magát igazolni vagy mi? mert rendeléskor csak azt írta akinek a nevére megy a szerződés (rám) az tudja átvenni csak.
a pont meg beváltásra került, le is vonta, jött üzenet is, visszaigazoló levélben is a csökkentett ár van.

senki se járt ilyen cipőben mint én?

[ Szerkesztve ]

(#11129) dedike válasza whitezo88 (#11128) üzenetére


dedike
addikt

mit szólna?

Mondjuk, hogy csaló vagy? Mert ugye jogilag ez csalásnak (visszaélésnek) minősül... :U

Ráadásul a leírásod alapján ez új előfizetés lesz... :U (fogadjunk, hogy kettőtök neve megegyezik!)

Jó szerencsét!

(#11130) 1430 válasza whitezo88 (#11128) üzenetére


1430
senior tag

"mit szólna?"

Például közli veled, hogy ez így nem lesz jó, rendelés sztornó, adj fel újat. :U

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#11131) whitezo88 válasza dedike (#11129) üzenetére


whitezo88
nagyúr

miért lennék az? amúgy nem egyezik meg a nevünk... mint már leírtam, mivel nem voltam 5 éve 18, ő nevére állították ki a jelenlegi telefont, amit használok. ennyi. nem tudom mi a csalás abban, ha egy apa vesz a fiának egy új telefont, más csomagban (ikonban relax helyett). és tud is róla...
ha ez csalás lenne, nem lehetne más névre számlát, szerződést kiállítani, nemde? mégis elfogadta a rendszer így, levonta, stb.

[ Szerkesztve ]

(#11132) whitezo88 válasza whitezo88 (#11131) üzenetére


whitezo88
nagyúr

na megtettem a legésszerűbb lépést: ma 3kor együtt átíratjuk 6 rongyért a nevemre, azt hello :)

(#11133) Dave1984 válasza 1430 (#11127) üzenetére


Dave1984
őstag

Köszönöm szépen a kielégítő választ :R
Azért a mai okostelefonoknál (főleg Androidnál)ritka aki a gyári romot használja.
Ezt figyelembe vehetné a T-Mobile,és elég kéne hogy legyen,hogy csak a készülék típusának beazonosítása elég legyen ahhoz,hogy használhassam a mobiltévét.
:U

Nekem a tudat nem ad szabad utat

(#11134) whitezo88 válasza whitezo88 (#11132) üzenetére


whitezo88
nagyúr

mea culpa, tényleg nem tudtam: felhívott az üfsz, hogy mi van, ő sem értette mi a helyzet. mondtam neki, hogy átírjuk, ő sztornóz, és ha én nevemen lesz a számla, akkor gond nélkül menni fog ez, előleg sem kell majd. sorry, de tényleg elég sok infot kaptam, sokfélét, peace! :R

(#11135) hr2 válasza Dave1984 (#11125) üzenetére


hr2
őstag

Ha felteszed a T-Mobile Műsorújság app-ot, akkor menni fog főzött ROM-on is.

(#11136) dedike válasza whitezo88 (#11132) üzenetére


dedike
addikt

Ez tényleg az elérhető legjobb megoldás! ;)

(Egyébként azért írtam az előbb, mivel Édesapád előfizetésére (függetlenül, hogy azt ténylegesen helyetted vette) Te jogszerűen nem vásárolhatsz (kivétel a meghatalmazotti státusz), csak ő!)

Egyébként ma rendelted, s már hívtak is? :Y

[ Szerkesztve ]

Jó szerencsét!

(#11137) Something_ válasza dedike (#11136) üzenetére


Something_
őstag

Én hétfőn 14:20-kor rendltem webshopból, de még nem hívtak:(

[ Szerkesztve ]

(#11138) dedike válasza Something_ (#11137) üzenetére


dedike
addikt

Ezért csodálkozom! :K

Jó szerencsét!

(#11139) Something_ válasza dedike (#11138) üzenetére


Something_
őstag

Én csak a mobilelőleg miatt aggódok, 20nál többet nem szeretnék kifizetni.. A telefon ráér, a rabszolgasorsom még nov 15-ig tart a Telenornál.

(#11140) Something_


Something_
őstag

Na most hívták anyut, mert ugye az ő nevén lesz a bejelentett dolgok miatt:)
Normális csajszi hívta és mondta, hogy a hazhozszallitas@telecom.hu címre el kell küldeni az okmányok másolatát és utána veszi fel a kapcsolatot megint. Gondolom ez azért kell, mert új előfizető lesz.
Mobilelőleget már most mondaniuk kellett volna vagy az még csak most jön? (habár gondolom még csak most jön, mert igazolni kell a megrendelő adatait)

(#11141) dedike válasza Something_ (#11140) üzenetére


dedike
addikt

Majd legközelebb fogja mondani. :)

Jó szerencsét!

(#11142) Something_ válasza dedike (#11141) üzenetére


Something_
őstag

Értem, köszi.

Ilyen procedúrát kell majd nekünk is járnunk??:O

Milyen dokumentumokat kell beadnom a hitelképesség-vizsgálathoz?

Cégbírósági bejegyzésről szóló végzés
Aláírási címpéldány
Meghatalmazás (amennyiben nem az aláírásra jogosult lesz az aláíró)
Bankszámla-szerződés (csak abban az esetben, ha a cégbírósági bejegyzésről szóló végzés nem tartalmazza a bankszámla számot)
Aláíró személy / meghatalmazott személyi igazolvány másolata

Forrás: http://www.t-mobile.hu/lakossagi/ugyintezes/gyik/ugyintezes/internetes_vasarlas

[ Szerkesztve ]

(#11143) whitezo88 válasza dedike (#11136) üzenetére


whitezo88
nagyúr

tízkor adtam le, és kettőkor hívtak.
de mondta, hogy elég nagy az érdeklődés, lehet nem lesz pénteken, csak jövő héten. na bumm :)

amúgy hétfőn (papírra..) felírták a nevem egyik tpontban, telefonom, meg hogy mit szeretnék, és majd hív elvileg ha megérkezik a szállítmány a tponthoz. kíváncsi leszek, amúgy én a 3. voltam, akit felírt lapra :D (másik topikban is volt olyan kolléga, akit vidéken írtak fel lapra... nem formális, de remélem nem csak hamukáztak :) )

azért akartam neten, mert az valamivel biztosabb.

amúgy átírás is megvolt sikeresen.

[ Szerkesztve ]

(#11144) Something_ válasza Something_ (#11140) üzenetére


Something_
őstag

Nem tudom már sajna szerkeszteni az előző hsz-t.
Ezek az adatokat kell elküldeni csak e-mailben?

- Személyi igazolvány
- Lakcímkártya
Valamint az alábbi okmányok közül valamelyik:
- Társadalombiztosítási hatósági igazolvány (tajkártya),
- adóigazolvány,

Aláírás vagy valami kell az adott lapra?

(#11145) 1430 válasza Something_ (#11140) üzenetére


1430
senior tag

Azért arra figyeljetek, hogy az email címben k-val írjátok a telekom-ot! ;)
Helyesen: hazhozszallitas@telekom.hu

Azon papírok másolatára lesz szükség, amiket másodjára soroltál fel (szem.ig. + lakcímkártya és adókártya), az aláírás pedig majd átvételkor fog számítani (a szerződés aláírásánál, mikor kiviszi a futár).

Ha a papír másolatokat elkülditek, akkor lesz hitelképességi vizsgálat, és akkor fognak az előlegfizetésről állástfoglalni.

[ Szerkesztve ]

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#11146) Something_ válasza 1430 (#11145) üzenetére


Something_
őstag

Köszi a választ!
Most megyek át anyuékhoz elhozom a kártyákat és bescannelem itthon. Gondolom már csak holnap fogják hívni:))
Gyáá, de izgulok úgy mond sz**os 70e ft-on:D

Amúgy az ügyintéző hölgy aki hívta kedves volt, ő kezeli az ügyet vagy majd aki kapja holnap?:D

(#11147) 1430 válasza Something_ (#11146) üzenetére


1430
senior tag

Általában ugyanaz az ügyintéző hívja vissza később is.

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#11148) dedike válasza 1430 (#11147) üzenetére


dedike
addikt

Az a baj, hogy én nem választhatok magamnak ügyintézőt... :(

Jó szerencsét!

(#11149) norbesz74 válasza 1430 (#11121) üzenetére


norbesz74
aktív tag

Egy t által szerzőtedet cég átváltotta magasabb csomagba, mert még nem volt aranytárskártyás a kártyám. Mikor az lett, akkor meg azért nem tudták oda tenni, mert alacsonyabb volt az eredetinélaz előfizetésem. Rákérdeztem, hogy akkor majd lehet-e? Hát most koppantam, mert nem. Majd teszek egy panaszt miattuk, mert átvertek egy tiszteségesen fizetős embert.

[ Szerkesztve ]

(#11150) 1430 válasza norbesz74 (#11149) üzenetére


1430
senior tag

:F
Hááát ezt most nem igazán tudom követni...

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.