Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11451) infectedmann válasza manchester85 (#11450) üzenetére


infectedmann
őstag

Mindig a szerződés kötés utáni következő hónapban jön az első részlet.

Sikerült beszélnem a T-Mobile ügyfélszolgálatával, ahol azt közölték, hogy 3-4 munkanap a határidő a My T-Mobile -os hibám elhárítására? Ez komoly? A holnap délig nem sikerül csinálniuk valamit, akkor délután ráborítom valakire az asztalt.

[ Szerkesztve ]

(#11452) Something_ válasza manchester85 (#11450) üzenetére


Something_
őstag

Nekem azt mondták az ügyfélszolgálaton, hogy 31-én van számlazárás, vagyis a hónap utolsó napján. Gondolom utána 1 hét múlva kapod kézhez. Befizetni meddig kell? Hó utolsó napja a határidő? 10-e körül úgyis befizetésre kerül a többi számlával együtt, csak kíváncsi vagyok:)
Úgy emlékszem, hogy itt azt írta valaki, hogy a havidíj és a készülék részlet egy levélben jön, külön csekken, szóval egyszerre.

(#11453) manchester85


manchester85
addikt

Köszi mindkettőtöknek. :R

i6 Silver

(#11454) HS 2142


HS 2142
őstag

Sziasztok!
Most tervezek a T-Mobile webshopon keresztül vásárolni magamnak egy telefont előfizetéssel és az érdekelne, hogy a SIM kártya benne foglaltatik-e az árban?
Mire kell online vásárlás esetében figyelni? (Eddig még csak boltban vásároltam készüléket, de csábít a -10%.) :)

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#11455) tjb007 válasza HS 2142 (#11454) üzenetére


tjb007
nagyúr

"a SIM kártya benne foglaltatik-e az árban?"

Igen, plusz a belépési díj is (ami 810Ft, amúgy a SIM 0 forint).

"Mire kell online vásárlás esetében figyelni?"

Arra, hogy azt válaszd amelyiket szeretnéd és olvasd át még egyszer a megadott személyes adatokat elküldés előtt.

(#11456) HS 2142 válasza tjb007 (#11455) üzenetére


HS 2142
őstag

Rendben, köszönöm gyors válaszod! :R

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#11457) Something_ válasza HS 2142 (#11454) üzenetére


Something_
őstag

Ha nincs a T-nél még előfizetésed, akkor a meggyorsítás kedvéért küldhetsz egy e-mailt a 3 igazolványod bescannelt változatával. Ha nem küldesz, akkor feldolgozzák a rendelést és hívnak, hogy küldd el őket, aztán hívnak megint és akkor tudják véglegesíteni.
hazhozszallitas@telekom.hu címre. Tárgyban sztem legyen benne a rendelésazonosítód.

(#11458) re_mod


re_mod
tag

Sziasztok!

Paletta díjcsomag esetén azt írja az oldal hogy maximum 4db számot lehet bevinni a szolgáltatás csomagba. A kérdés az lenne hogy ez számonként pluszban mennyit ad a haví díjhoz mert ezt nem láttam sehol feltüntetve.

:(

(#11459) Something_


Something_
őstag

Hali.

Pénteken kaptam kézhez a telót, aktiválni kellett a sim kártyát ügyfélszolgálaton. Aktiváltam, ezzel együtt rákérdeztem a 100 ingyen sms és 50 ingyen sms-re is. Azt mondták, hogy nincs aktiválva. 5 perc várakozás után azt mondták, hogy aktiválták, mostantól él.
Elküldtem kb 80 számra az új telefonszámomat, erre ma délben kaptam egy SMS-t, hogy aktiválták a 100 ingyen sms-t és az 50 ingyen mms-t.

Remélem ez nem azt jelenti, hogy a ma 12 óra előtti sms áradatom fizetős volt.

(#11460) Rhino666 válasza 1430 (#11428) üzenetére


Rhino666
őstag

Köszönöm, én is valamelyik újabbra gondoltam a kettő közül.

Rich enough to buy an iPhone, smart enough to not buy one.

(#11461) Frenky25


Frenky25
tag

Szerdán utaztam a Debrecen-Nyíregyháza útvonalon vonattal, útközben folyamatosan beszéltem egy ismerősömmel, vagyis csak beszéltem volna, ugyanis bizonytalan időközönként a hálózat eldobja a hívást egy pittyegéssel egybekötve. Arra gondoltam hogy a cella váltással lehet vmi gond, vagy a telefonom szorul szervizelésre. Fogalmam sincs, valakinek esetleg van /volt/ hasonló problémája? :(

(#11462) norbesz74 válasza Something_ (#11459) üzenetére


norbesz74
aktív tag

Ez olyan, mint az iskola padban nem figyeltél volna.:) 72 órájuk van aktíválni. És még tré-s se voltam. hehe :W

(#11463) Something_ válasza norbesz74 (#11462) üzenetére


Something_
őstag

Úgy látszik, hogy te nem figyeltél a nyelvtan órán, mikor a szövegértés volt a feladat.
Webshopon rendeltem a telefont, volt egy papír, hogy a telefonszámot telefonban kell aktiválni. Felhívtam, aktiválták is. A 100 ingyen smsre és az 50 ingyen mmsre is rákérdeztem, hogy aktiválva van-e. Nem volt aktiválva, de az ügyintéző akkor aktiválta és azt mondta, hogy megtörtént az aktiválás, ergo életbe lépett. Viszont ma kaptam sms-t a 1430-tól, hogy aktiválták.

Így már érthető számodra is, vagy jobban írjam körül?

(#11464) norbesz74 válasza Something_ (#11463) üzenetére


norbesz74
aktív tag

Köszönöm a kímerítő választ, de mint ügyfélszolga nem vagyok. Így csak hasamra ütöttem, de ahogy kivettem neked is ugyan az a problémánk a szöveg értelmezésben 1-es.:) Nem vagyok szolga, de jővőre már csak nevezél bér rabszolgának. Most még csak robotolok és bér rabszolgává léptettek elő.:) Szóval vettem egy telcsit annó és kezdó szolga rosszul aktíválta, de előre szólt, hogy 3 napjuk lessz erre az akcióra vagyis aktíválásra. És én jó is gyerek voltam jött az esemes, nem az emese.:) Én meg tvz-tem vele, mert ahhoz a dij tarifájú extra ként adta csak mikor jöt a másik sms tartozással ott volt egy kicsi asztal borogatás. Ők állásuk szerint igazam van csak elötte ne felejtsem el befizetni. Akkor tudtam meg, hogy az csak egy alválalkozós pultocska volt oda többet be nem tettem a lábammat azóta se. És jött a számla és csak a havídijjon kivül csak az én túl forgalmazott beszédemet kellet kifizetnem.xD Szóval nehogy te is az alválalkozós csajszit kaptad, ha igen akkor igazam van.... :C

(#11465) Dave1984 válasza Frenky25 (#11461) üzenetére


Dave1984
őstag

Ma Szekszárdon figyeltem fel érdekes dologra.Hálózat foglalt üzenettel nem tudtam hívni dél körül senkit.Ilyet utoljára 2009ben tapasztaltam.Valami fejlesztés folyik erre?

Nekem a tudat nem ad szabad utat

(#11466) tjb007 válasza Frenky25 (#11461) üzenetére


tjb007
nagyúr

&
(#11465) Dave1984

(#11467) Dave1984 válasza tjb007 (#11466) üzenetére


Dave1984
őstag

köszönöm szépen.Valami ilyesmire gondoltam,csak nem talaltam ilyen dokmentumot se a T-Mobile,se a Telekom oldalan.

Nekem a tudat nem ad szabad utat

(#11468) dedike válasza Dave1984 (#11467) üzenetére


dedike
addikt

Pedig onnan van... :K

(kattints a fejre!..)

[ Szerkesztve ]

Jó szerencsét!

(#11469) Nerd válasza Nerd (#11342) üzenetére


Nerd
aktív tag

Változatlan a helyzet! :W

(#11470) Something_ válasza Nerd (#11469) üzenetére


Something_
őstag

Fel kellene hívni a 1430-at és kérni egy ügyintézőt, ő megmondja feketén fehéren, hogy mi a helyzet.

(#11471) BossBoss


BossBoss
őstag

Hi!

Ha van valaki illetékes segíthetne egy kicsit. Érdekelne, hogy iphone esetében, mi a hivatalos eljárás ha porszem került a kijelző alá. Valaki fordult már hasonló problémával a szolgáltatóhoz? Tudomásom szerint nem javítanak iphonet, hanem csak cserélik. Szóval mi a gyakorlat iphone és porszem esetén?
Köszönöm!

(#11472) Wictor


Wictor
senior tag

Szebb napot!

Szokásomhoz híven érdekes kérdést tennék fel. Ugye, mint régebben írtam, van egy június 20-tól élő előfizetésem (Mix díjcsomag, nincs részletfizetés), valamint egy szeptember 20-tól élő is (Mix + Go!Net L + részletfizetés mobilra). De az utóbbiból az összes részletet szeretném ebben a hónapban kifizetni egyben (~30000 Ft), viszont kellene nekem egy netcsomag is, mivel tudtommal kártyás ügyfelek nem rendelhetik meg a Net&Roll csomagokat (vagy tévedett az ügyintéző?). Szükségem lenne minimum a Net&Roll M csomagra (16GB) a sokkal gyakoribb használat miatt. De ha már itt tartunk és a fentebb említett részleteket kifizettem, szétnéztem az árlistán és láttam, hogy (számomra) egész korrekt áron adják az Acer 5755-ös notebookot, így gondoltam karácsonyra meglepem magam vele. De egyelőre csak részletfizetéssel tudom / merem bevállalni.

A valódi kérdés az lenne, hogy 2 normál előfizetés mellé (az egyiknél egyben befizettem a vásárolt mobil részleteit) vehetnék-e már december 20-án (tehát fél évvel az első és három hónappal az utolsó előfizetői szerződés megkötése után) egy netes előfizetést + részletre egy notebookot?

Mivel a másik 2 előfizetést nem én használom (és nem én fizetem, hanem aki használja), nekem csak a havi 6990 Ft + 24x2750 Ft (notebook részletei) maradna, ez a havi ~10000 Ft pedig belefér, révén csak a netre költök havonta ennyit mostanság, és feleennyi leforg.adatot kapok érte cserébe.

(#11473) ricsike81


ricsike81
aktív tag

Szerintetek mikor megy az xperia mini ára a tmobilnál ? Előfizura vennék egyet 45000 Ft most 2 évre.

(#11474) Wictor válasza ricsike81 (#11473) üzenetére


Wictor
senior tag

Kártyásan, webshopban 49491 Ft... Miért épp előfizuval, 4000-el olcsóbban?

(#11475) molnarpeter válasza BossBoss (#11471) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Tipp: próbáld az iPhone topikban, ha nem tetted ;)

mp

(#11476) Kommy válasza BossBoss (#11471) üzenetére


Kommy
veterán

cserélik a telefont, nem javítanak.

(#11477) tomi613


tomi613
aktív tag

Sziasztok!

A T-mobil meddig forgalmazza a Desire S-t? Jan.-február környékén jár le a két évem és akkor venném. Remélem még lesz akkor. Mert látom már a HD nem kapható.

※ Samsung Galaxy S21 Ultra 5G (SM-G998B) Android 14 ESIM※

(#11478) tjb007 válasza tomi613 (#11477) üzenetére


tjb007
nagyúr

Egyelőre nincs kifutó státuszban de bármikor abba kerülhet.

(#11479) Nietzsche_ válasza Frenky25 (#11461) üzenetére


Nietzsche_
tag

Azon a vonalon van egy-két hely, ahol alapban elég gyenge/semmilyen a térerő... Apafa/bocskaikert környékén, ill. téglást követően újfehértó előtt is.

(#11480) BossBoss válasza Kommy (#11476) üzenetére


BossBoss
őstag

Azt tudtam, hogy csal cserélik, de arra voltam kiváncsi, hogy porszem miatt is cserélik-e.
Most már kiderült. Cserélik! :C

(#11481) Nietzsche_ válasza re_mod (#11458) üzenetére


Nietzsche_
tag

Külön kell választani a kötelező elemet és az opcionálisat.

Ha a Paletta M-ről van szó, akkor ott a kötelező elem 2500 Ft havidíjjal bír (100 perc lebeszélgetőség), a további - opcionális - számok lehetnek akár vegyesen paletta 100-asok (3000), 200-asok (5000 HUF 200 perc), ill. Paletta 300 is (6000 HUF)

Ha paletta L-ről van szó, akkor a kötelező 200-as elem 4500 HUF, Paletta XL esetén (300 perc) 5000 Ft.

Mindezt lehet akár dominos-ra is aktiválni! Ha nem dominós, akkor önmaga viseli a költségeit, ha Paletta domino-ról van szó, akkor a T-home-os számlán fog megjelenni a 'feltöltött összeg'....

Ami viszont hasznos dolog szerintem: Abban az esetben, ha összejön a 4 szám, akkor a vezetékes számmal összekötve ingyenessé válik a Paletta Családbarát opció! (hívószámonkénti 100 óra ingyenes beszélgetés)

(#11482) Nietzsche_


Nietzsche_
tag

Kieg. a paletta családbarát opció aktiválása nem automatikus, külön kérni kell.

(#11483) Déta


Déta
tag

Sziasztok!
Utolsó kétségbeesésemben fordulok Hozzátok, mert már tényleg nem tudom, hogy hogy fogjam meg ezt a problémát. Arról van szó, hogy volt egyszer egy telefonom, egy T-Mobile-os Motorola C385-ös, amelyen belehetett állítani, hogy amikor hívtak, akkor ilyen kis animációk jelentek meg egy nagyszemű kisfiúval meg a kutyájával (ilyen szívecskés, meg elkeseredett, meg örvendős, meg meglepett, stb.) Nah most az lenne a kérdésem, hogy megrendeltem egy T-Mobile-os C385-öst (nem épp múzeumból, de majdnem) és ezek az animációk kellenének. Vajon alapból ott lesz (T-Mobile Theme) vagy le kell külön tölteni? Esetleg valaki ismeri, hogy miről beszélek vagy mi a neve az animációnak? (Biztos valami szupersiker koreai rajzfilm sorozat szereplője, csak Nálunk nem futott be... :( )

Köszi. Köszi. Köszi mindenkinek a megértést, Én is utálom mikor ilyen hülyeségekkel fárasztanak, de nah... :U

[ Módosította: 7 ]

Írtam egy alkalmazást magyar nyelven: http://logout.hu/bejegyzes/deta/egy_hasznos_alkalmazas_tolem_nektek_sok_szeretette/hsz_1-50.html

(#11485) dedike


dedike
addikt

Kicsit frissítették a Hamarosan kapható készülékek listáját... :)

Jó szerencsét!

(#11486) krystman


krystman
őstag

ZTE Arizona? Még életembe nem hallottam róla! Kíváncsi leszek milyen áron lesz! Kár, hogy csak 2.8-as a kijelzője.

(#11487) No-kia


No-kia
őstag

Sziasztok!

most hirtelen nem találtam a honlapon a nekem kellő információt...

én, mint 19 éves személy(nincs állandó munkám), vehetek előfizetéssel részletre telefont vagy kötelezően kell hozzá munkáltatói igazolás? :R

(#11488) tjb007: köszönöm :R

[ Szerkesztve ]

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#11488) tjb007 válasza No-kia (#11487) üzenetére


tjb007
nagyúr

Vehetsz, nem kell semmiféle igazolás.

(#11489) Something_


Something_
őstag

Hali!

Most volt itt a futár, átvettem asszony U8500-ját és elkövettem egy nagy hibát, nem bontottam ki a futár előtt. Feljöttem, kibontottam, még az aksit be se raktam, erre meg van kopva az oldala. Le van pattogva egy centis részen a króm rész..

Kit hívjak ilyenkor? Webhops? Vagy jobban járok ha beszaladok egy T-Pontba? Kérdéses, hogy elhiszik e, hogy nem én ejtettem le vagy vmi..

(#11490) tjb007 válasza Something_ (#11489) üzenetére


tjb007
nagyúr

Fáradj be valamelyik T-Pontba és mondd el a problémád.

[ Szerkesztve ]

(#11491) No-kia


No-kia
őstag

nah előző tervem nemtúl jóötlet volt, ezt nem részletezném. így utána olvasva a dolgoknak.

viszont felmerült pár pluszkérdésem:

előtőhónapban a wifis mobilnet megosztásom bekapcsolva maradt az egyik este és szépen meghízott a számlám(ami nem az én nevemen van de én fizetem) kérdésem az lenne, hogy részletfizetést hányhónapra lehet kérni és, hogy a számlatulajdonos írásos meghatalmazásával tudok én intézkedni ez ügyben? (már,ha lehet egyáltalán) mert egyben kifizetni nem tudom, hitelt pedig nem szívesen vennék fel, ha van más mód is :R

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#11492) Something_ válasza tjb007 (#11490) üzenetére


Something_
őstag

Bementem és kicserélték egy tökéletesre:)

Egész jó kis teló ez, rosszabbra számítottam, de teljesen jó. Nem hasonlítható a Sensation-ömhöz, de sztem asszonypajtásnak bőven jó lesz.

(#11493) albiosz


albiosz
őstag

Sziasztok!

Ha október 24-én lettem előfizetéses, akkor mikor számíthatok számlára? 30 naponta számláznak? vagy hogy van ez?

köszönettel!

(#11495) Something_ válasza #40993792 (#11494) üzenetére


Something_
őstag

Hát csak azért féltem, hogy átvettem és utána ez van, futárral kellett volna visszaküldeni, stb.
De hál isten ilyen nem történt, egyből cserélték. Igaz kikaptam egy 50 körüli "betanuló" nőt, hát mondhatni kicsit lassan intézte a dolgokat és nem áll a helyzet magaslatán:D De a 2 ügyintéző srác megoldotta a dolgot.
Like-hoz a 3 ingyenes számot is beállíttattam, ezt neten meg tudom valahol nézni? Csak leellenőrizni, hogy az öreglány jól írta e fel:D

(#11496) dedike válasza No-kia (#11491) üzenetére


dedike
addikt

Ebből a hozzászólásból idézek neked:

a Behajtási csoportot kell kérned a 1430-on (Számlaügyintézés / Tartozásrendezés), akik munkanapokon 7-22 óráig érhetők el. S mivel ezt 1430 írta, így ez éppen 100%-ban igaz.

Itt aztán légy ügyes, sírj keményen, s mivel az ügyintéző is ember, igyekezz a számodra legjobb lehetőséget kiharcolni! ;)

albiosz:

Egész hónapot (első naptól az utolsóig) számláznak, tehát szerintem e hónap 10-12-e körül már megkapod a számlát az előző (tört) hónapról, majd decemberben már az egész novemberről! :)

Jó szerencsét!

(#11497) albiosz válasza dedike (#11496) üzenetére


albiosz
őstag

Köszönöm a választ!

nem igazán értem. like a díjcsomag. így tehát a tört hónapról is teljes havidíjat kell fizetnem? mindegy, hogy valaki a hónap első vagy huszonkilencedik napján kötött szerződést? :O

(#11498) Something_ válasza albiosz (#11497) üzenetére


Something_
őstag

Nem. Csak törtet, de Dedike is ezt írta, csak rosszul értelmezted.

(#11499) dedike válasza albiosz (#11497) üzenetére


dedike
addikt

Nem-nem! :N Csak 24-től kell fizetned, azaz időarányosan! ;)

Jó szerencsét!

(#11500) albiosz válasza dedike (#11499) üzenetére


albiosz
őstag

Értem, köszönöm szépen! HGabor89-nek szintén.

Most egyenlegre valami 2700 Ft-ot mond. Ez irreálisan sok, szinte csak az ingyen hívható számokkal és hálón belül beszéltem. Jól gondolom, hogy ebből az összegből levonják majd az ingyenes beszélgetéseket?

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.