Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#103451) Zeki válasza Dare2Live (#103449) üzenetére


Zeki
nagyúr

Nem.

(#103452) fornettisuti válasza Huroq (#103450) üzenetére


fornettisuti
veterán

Akkor mehetsz érte, ha ujabb sms jön, hogy letétbe helyezve, vagy valami ilyesmi.

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#103453) #77646080 válasza fornettisuti (#103452) üzenetére


#77646080
törölt tag

Nincs letét, mert ez nem ügyvédi iroda vagy bv. intézet. :N

A státusz ilyenkor arra változik, hogy "kiszállítva az átvevőhelyre".

(#103454) kali válasza Dare2Live (#103449) üzenetére


kali
legenda

A megrendelés első, meghatározott intervallumában módosítható a kiszállítási cím, de az is csak úgy, hogy ott is a megrendelő veszi át, aki a szerződést köti a szolgáltatóval a rendelés kapcsán.
Olyan jogilag nem lehetséges, hogy valaki megrendeli, az adatait adja a szerződéshez, aztán átruházná közben másra úgy, hogy még át sem vette és írja alá helyette más az átvételt, véglegesítve azzal a szerződést.

[ Szerkesztve ]

(#103455) anadroid


anadroid
senior tag

A Telekomos Panasonic TV-megrendelést visszaigazolták-e már valakinek (mai rendelésről van szó, munkanap volt elvileg)? Nálam jóváhagyásra vár.

Kérd privát üzenetben a Curve és a Monese kódot 5 angol font (kb. 2000 Ft) ajándékhoz, a Wise kódot az első, max. 150000 Ft-os ingyenes utaláshoz, a Vivid kódot ingyen fém kártyához és 100 € havi visszatérítéshez! Egyes kártyák ingyen postával érkeznek.

(#103456) t1 válasza 4Grider (#103425) üzenetére


t1
addikt

Csak akkor kell átadni, ha a vásárlásra a rendszerben nincsen felvezetve az utánvét, de a csomagon rajta több formában is (utánvét matrica stb..)

[ Szerkesztve ]

(#103457) fornettisuti válasza #77646080 (#103453) üzenetére


fornettisuti
veterán

Akkor ez mi?
"Csomagját (PB0123abcd) letétbe helyeztük. Küldeményét xyz Ft árufizetéssel, 2018.11.27-ig itt átveheti: hely

(Sms ből)

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#103458) #77646080 válasza fornettisuti (#103457) üzenetére


#77646080
törölt tag

Akkor ez az, hogy időközben változott a megfogalmazás. 🙂

Amikor legutóbb így rendeltem, akkor én nem ezt a tájékoztatót kaptam, hanem azt, amit fentebb írtam.

(#103459) Karcub


Karcub
senior tag

Sziasztok! Szeretnék erre a net csomagra átállni, de nem tudom értelmezni az aláhúzott részt. Tehát ha én megnézek egy videót facebook-on, akkor az fogyasztja a netet? Vagy úgy értendő, hogy pl rákattintok egy linkre fb-n belűl ami átrak egy másik weboldalra és az ottani videóra érti?

(#103460) 4Grider válasza Karcub (#103459) üzenetére


4Grider
nagyúr

Ha be van ágyazva egy videó a FB-on, az azt jelenti, hogy be van ágyazva, a megtekintéséhez nem kell elnavigálni a FB-ról.
Az ilyen média-tartalmak tehát fogyasztani fogják az alap adatmennyiséged, és természetesen azok is, amiket elnavigálva nézel meg.

(#103461) vpanangin


vpanangin
senior tag

Adategyeztetésen kívül hogyan kerülhet át más nevére egy Domino kártya?

(#103462) #77646080 válasza vpanangin (#103461) üzenetére


#77646080
törölt tag

Mindkét fél személyes megjelenésével, egy Telekom üzletben.

(#103463) vpanangin válasza #77646080 (#103462) üzenetére


vpanangin
senior tag

Köszönöm. Mennyit kell fizetni érte?Az ÁSZF csak a havi díjasok átírásának költségét írja.

(#103464) Karcub válasza 4Grider (#103460) üzenetére


Karcub
senior tag

Hát akkor ez egy elég gagyi korlátlan cucc.

(#103465) Fox Mulder


Fox Mulder
aktív tag

Ugyan ezt tudom mondani a decemberi akciókról is. Szörnyű.

(#103466) #77646080 válasza vpanangin (#103463) üzenetére


#77646080
törölt tag

Sajnos, már nem emlékszem ilyen részletekre, 2 éve írattam át utoljára.

(#103467) #08176384


#08176384
törölt tag

Sziasztok. Eddig hó elsején volt a számlázás fordulója és készült a számla. Ez változott? Még ma sincs online számlám.

(#103468) migabi24 válasza Fox Mulder (#103465) üzenetére


migabi24
nagyúr

ilyen kamu akciókra nem írok alá 2évet az biztos😁

(#103469) embe válasza Fox Mulder (#103465) üzenetére


embe
nagyúr

Viszont Dominó csomagban ki lehet fogni egész jó vételeket. Flottás csomagomhoz, évek óta nem hosszabbítok, mert a MM-ban pl. olcsóbban tudnék venni telót. Ez van.
Így legalább nem köt ide semmi, ha úgy alakul könnyedén továbbállok.

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#103470) 4Grider válasza Karcub (#103464) üzenetére


4Grider
nagyúr

Minden szolgáltatónál így korlátlan a FB. A külső tartalmak nem tartoznak a FB-hoz, azokat a kliens máshonnan tölti, a részleges korlátlanságot pedig csak adott domain(ek) irányába lehet megoldani, korlátlan youtube-ot pedig senki nem ajánl, mert akkor megdöglene a mobilhálózat.

(#103471) Watto1991 válasza #08176384 (#103467) üzenetére


Watto1991
senior tag

Kb. minden hó 5.-ig szoktak elkészülni a számlák.

(#103472) viktorhu válasza Karcub (#103464) üzenetére


viktorhu
veterán

A facebook szerveréről jövő kommunikációra korlátlan, de más weboldalakra és szolgáltatásokra nem. Szóval ha más oldalon lévő tartalmat nézel a facebook alkalmazáson keresztül, az nem számít bele, mert pl. a youtube szerverről jön, nem a facebookról.

(#103473) kali válasza #08176384 (#103467) üzenetére


kali
legenda

Szia,

A számlákat mindig a hónap utolsó napján zárják, a fizetendő összeg meg is jelenik akkor a fiókban, de a tételes számla mindig csak néhány nappal később kerül feltöltésre, ez korábban is így volt, sőt, az utóbbi időben még hamarabb el is készül, mint évekkel ezelőtt.

sundayrobi: Vannak pedig jó ajánlatok, a különböző topikokban olvasgatva itt a fórumon, a G6-ot, bizonyos tévéket, fülhallgatókat, okosórát...stb. viszik, mint a cukrot, mert tényleg olyan olcsó, hogy mindenhol máshol, még a sufnis üzletekben is drágábbak.
Én is kinéztem néhány dolgot a Telekom webshopban, meg is rendelem mindjárt. :) (Addig ne is vásároljon senki, nehogy elfogyjon a készlet! ;] )

[ Szerkesztve ]

(#103474) #86564352 válasza kali (#103473) üzenetére


#86564352
törölt tag

Néztem én is a webshopot a novemberi akcióban, nem csíptem el raktáron amit akartam. Sajnos úgy nem lehetett rendelni most akciós feltétellel megrendeled és várod amikor kihozzák. Csak értesítő gomb volt. Mire lesz készleten, már nem biztos lesz ugyanolyan akció. Talán karácsonyra?

(#103475) embe válasza #86564352 (#103474) üzenetére


embe
nagyúr

Én a BF napján rendeltem egy telót, hétfőn már Nyíregyházán átvehető volt.

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#103476) kali válasza #86564352 (#103474) üzenetére


kali
legenda

Amiket én kinéztem, minden van raktáron, valami közeli üzletben is, a többi meg csak webshop készleten, de úgy is jó.

(#103477) Cranberries


Cranberries
aktív tag

A november 26-án aktivált (online szerződésért) 10 Gb adatmennyiséget miért csak 1 hónapig használhatom fel? Az alkalmazásban ezt látom.

(#103478) prozodus válasza prozodus (#103385) üzenetére


prozodus
őstag

A weben meg mindig 165 nap, ahol/ami az appban csak 2...

A minihitlerek sosem gyoznek, akkor sem, ha adminok. Magasrol!

(#103479) UHHH


UHHH
senior tag

E-mailt kaptam a telekomtól! 2018. december 3.
"AZ ELŐFIZETÉS JELLEMZŐI
Díjcsomag: Domino iWiW "

Retro feeling!

Huawei 4G+ router eladó: https://hardverapro.hu/apro/huawei_b525_s-23a_lte_cpe_cat6_fuggetlen_4g_sim_ka/friss.html

(#103480) Bogyó bá' válasza UHHH (#103479) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

Azért vigyázz, hogy nehogy az akkori percdíjakkal számlázzanak! :))

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#103481) atti1848


atti1848
senior tag

Sziasztok.

Van köztünk valaki, aki le tudna ellenőrizni egy telefont, hogy letiltotta-e a Telekom vagy sem, mert egy Samsung A8-s telefonnal ( saját telefon, kéztől vásároltam 2 hónapja) péntek óta nem tudok csatlakozni telekomos hálózatra, telekomos kártyával. ?

Előre is köszönöm a segítséget. :R

06-30-868-0365 Mindig Privátot írj, mert azt minden nap nézem vagy hívj telon.Számom az adataimnál.

(#103482) tusik válasza atti1848 (#103481) üzenetére


tusik
tag

[link]

[ Szerkesztve ]

(#103483) atti1848 válasza tusik (#103482) üzenetére


atti1848
senior tag

Köszi.

Ezek szerint sincs letiltva, de akkor lehet olyan hibája a telefonnak, hogy csak telekomos hálózatra nem tud csatlakozni?

Az eredetileg használt SIM kártyával pedig ezt írja ki:

[ Szerkesztve ]

06-30-868-0365 Mindig Privátot írj, mert azt minden nap nézem vagy hívj telon.Számom az adataimnál.

(#103484) tusik válasza atti1848 (#103483) üzenetére


tusik
tag

Másik sim kártyával esetleg?
Vagy nézd meg itt is. [link]

[ Szerkesztve ]

(#103485) atti1848 válasza tusik (#103484) üzenetére


atti1848
senior tag

Sajnos azzal sem :R Csak ahhoz azt írja, hogy nem támogatott Sim kártya.

06-30-868-0365 Mindig Privátot írj, mert azt minden nap nézem vagy hívj telon.Számom az adataimnál.

(#103486) dptrsk válasza atti1848 (#103485) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

*#06#re ír IMEI számot?
Nem csupa 0 ugye?

(#103487) kali válasza atti1848 (#103483) üzenetére


kali
legenda

Szia,

Telefonos ügyfélszolgálaton (1414) kérdezz rá, a lopott vagy elvesztett telefonokat nyilvántartó oldalak ebben nem igazán támpontok ilyen tekintetban.
A Telekom ha tiltotta, akkor először csak az ő hálózatukra nem lehet csatlakozni, majd később más szolgáltatókéra sem.

[ Szerkesztve ]

(#103488) kenwood


kenwood
veterán

Telekom oldalan mobil megrendelesenel csak 30as szamokat enged kivalasztani. Ha nekem van mar egy vodas szamom,akkor a megrendeles elott kell jeleznem a szamhordozast,vagy bejelolom valalmelyik 30ast,es utolag is intezheto ?
Lenne melle egy kifuto (online kedvezmenyes) tv is, igy mindenkepp online kellene megrendelnem,de Szamomra erthetetlen okokbol a szamhordozasi igenyt nemhogy beadni nem tudom a megrendeleskor,de egy arva link,szo nincs rola.
Ez azert eleg eros igy 2018ban.

Mondjuk az is durva, hogy a szemelyes adatoknal hiba kattintasz a vezeteknev,vagy varos feliratra,nem tortenik semmi.
ezek a barmok ugy oldottak meg,hogy mindjuk a vezeteknev ala van huzva,de nem oda kell irnad,hanem ala egy feher aalapon feher teglalapba.
Percekig szenvedtem vele,mire rajottem,hoggy nem a javascript nem toltott be.
Szerintem ezt mar a sarki fodrasz is azonnal visszadobna,akinek egy tabla csokiert csinaljak a weblapot :W

[ Szerkesztve ]

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#103489) Aaron14


Aaron14
őstag

Sziasztok!

Mobil előleg bekérésekor a telefon listaárát veszik figyelembe? Tudom, hogy fejenként 300.000 Ft a limit, de ezt a listaár alapján veszik figyelembe?

[ Szerkesztve ]

Sony KD-55XF9005 - MacBook Pro M1 Pro 14” - iPhone 15 Pro 128GB

(#103490) dptrsk válasza kenwood (#103488) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Számhordozás csak személyesen lehetséges

(#103491) kenwood válasza dptrsk (#103490) üzenetére


kenwood
veterán

Koszonom.
Esetleg a kerdesre is tudod a valaszt?

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#103492) dptrsk válasza kenwood (#103491) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

nem lehet utólag intézni.

Jelenleg nem tudsz online venni készüléket, ha számot hordoznál.

(#103493) kenwood válasza dptrsk (#103492) üzenetére


kenwood
veterán

az azert eleg nevetseges.
azt meg valahol megertem,hogy rogton ugy nem tudok rendelni (bar 2018ban mar az is elvarhato lenne),de azt,hogy errol egy szo sincs a megrendelesnel, es nem kepesek a megrendeles utan sem kezelni, mar nem tartozik az elfogadhato kategoriaba.

szerintem az lesz,hogy megrendelem uj 30-as szammal,jelzem a szamhordozasi igenyemet. ha nem tudjak megoldani,akkor 13 nap utan visszakapjak a keszuleket hasznaltan.

ez igy egy egesz jo alkupozicio, mert csak jobb nekik,ha marad az ugyfel,fizeti ket evig a havidijakat,mint uj tulajt keresni egy tvnek,amiben van 1-200 ora uzemido

[ Szerkesztve ]

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#103494) kali válasza kenwood (#103493) üzenetére


kali
legenda

Azért csak óvatosan, mert vissza is üthet a dolog, elálláskor valamilyen szinten a forgalmazót/szolgáltatót is védi a jogszabály.
Nem fogják amúgy megoldani, mert nem csak rajtuk múlik, a számhordozásnak és úgy általában a szerződés megkötésének jogi környezete van, amit nekik is muszáj betartani.

(#103495) kenwood válasza kali (#103494) üzenetére


kenwood
veterán

a 14 napos elallast nem kell megindokolni.

nem tudom,milyen jogi kornyezete van,de nem is erdekel kulonosebben.

ha besetalok, hogy szeretnek atjonni a vodatol,az ok.
ha bestalok,hogy szeretnek atjonni a vodatol,es rerendeltem egy tvt online,az mar nem ok.
ugyanugy lesz egy t-s sim,amin meg kell valtoztani hetvenesre a szamot.
ez nem jogi kornyezeten mulik, ez a telekom uzleti dontese.

szerinted ez normalis ?

[ Szerkesztve ]

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#103496) kopa1 válasza kenwood (#103495) üzenetére


kopa1
aktív tag

Besétálsz egy üzletbe, elindítod a számhordozást és online megrendeled az ideiglenes számmal a TV-t.

Igen, még nincs online számhordozás a Telekomnál. Más meg a többi szolgáltatónál nincs...

"a kommentek mindennemű egyezése a valósággal csupán a véletlen műve..."

(#103497) kali válasza kenwood (#103495) üzenetére


kali
legenda

Indokolni nem kell, de a kipróbáláson túlmutató, túlzott mértékű használat esetén a forgalmazónak is vannak jogai, lehetnek anyagi követelései.
Amellett a visszaszállítás költéségét neked kell állnod.
Besétálsz a szolgáltatóhoz, kérelmezed a számhordozást, a szolgáltató elindítja a folyamatot, felveszi a kapcsolatot a másik, átadó szolgáltatóval, ellenőrzik a feltételek megvalósulását...stb. ez nem megy egyik percről a másikra, tehát azzal a hívószámmal nem leszel azonnal ügyfél az új szolgáltatónál, mert van egy meghatározott átfutási idő.
Amíg azzal a hívószámmal nem vagy új ügyfél az új szolgáltatónál, addig arra a hívőszámra nem lehet vásárolni. Gondolj csak bele, mi történne, ha ahogy besétálsz, abban a pillanatban szerződnének veled a vonatkozó feltételek ellenőrzése nélkül, engednének vásárolni ahhoz készüléket - pláne ha hűséggel -, majd később jelezné nekik az átadó szolgáltató, hogy vissza az egész, nem hordozható a hívószám, mert tartozásod van, vagy más miatt nem felelsz meg a feltételeknek...
Ha új hívószámmal köt szerződést az új szolgáltatónál, akkor adott előfizetésen azt a hívószámot nem lehet úgy lecserélni később egy meglévő, másik szolgáltatónál lévő hívószámra, ez jogilag nem lehetséges.
Egy már meglévő hívószámot szolgáltatón belül lehet lecserélni - akár hűséges előfizetés esetén is -, de csak akkor, ha például zaklatnak vagy ilyesmi, de olyankor is csak adott szolgáltató által felkínált hívószámokból lehet válogatni.
Valamit nem írtál eddig, de fontos kérdés: A készüléket hűséges előfizetéssel vásárolnád, úgy van rá kedvezmény, vagy listaáron?
Hűség esetén még azt sem teheted meg a hűség intervalluma alatt, hogy lemondod adott új előfizetést, illetve igen, de kötbért kell fizetni. (Kivéve az elállást 14 napon belül.)
Amennyiben listaáras készülékről van szó, úgy nem kell hozzá előfizetés és új hívószám sem.

[ Szerkesztve ]

(#103498) kenwood válasza kali (#103497) üzenetére


kenwood
veterán

"Ha új hívószámmal köt szerződést az új szolgáltatónál, akkor adott előfizetésen azt a hívószámot nem lehet úgy lecserélni később egy meglévő, másik szolgáltatónál lévő hívószámra, ez jogilag nem lehetséges."

ez a fo problema, a tobbi ertheto.

A vodanak kb. annyit fizetek,mint amit itt kineztem,szoval a valtas nekem mindegy,hogy megtortenik-e vagy sem.
A tv kifuto,csak online rendelheto,raadasul nagyon jo aron van, igy lehet,h mar holnap elfogy.
A 70-es a szamom 15 eve megvan,arrol nem tudok lemondani.
Ha nem kerek mobil elofizetest,akkor nincs reszletfizetes.

Muterom mobilja a Telekomnal van,bejelentkezett,kerte a tvt az elofizu melle.
Az ugy jo lett volna,mert akkor vagy maradok a vodanal,vagy majd a tvtol fuggetlenul athozom sajat nevre a szamot egy masik szerzodesre,a tv torlesztoket meg anyunak adom.

Ez ott csuszott el, hogy miutan kivalasztota,hogy a meglevo mobil melle keri,berakta a kosarba,a kovetkezo lapon mar telefonszamot kellett valasztani.
Vagy rossz helyre klikkelt (telon beszeltunk), vagy az o elo mobilhusegere nem adjak oda,hanem kellene meg 1 simet kernie.
Azert csodalkozom,mert elotte a fizetendonel csak az o havidija+ a tv torleszto jelent meg,nem pedig 2 mobil dija + a torleszto.

Gondolkoztam meg azon,hogy atvaltom az itthoni upc tv+ net parost telekomra,de baromi draga. Szerintem telekomot csak az vesz otthonra,akinel nincs digi meg upc,

[ Szerkesztve ]

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#103499) kali válasza kenwood (#103498) üzenetére


kali
legenda

Ha megfelelő havi díjas előfizetése van, akkor úgy lehet arra vásárolni, hogy itt a meglévőt kell választani, mert alapesetben az elsőre, az új előfizetésre áll be:

(#103500) viktorhu válasza kali (#103497) üzenetére


viktorhu
veterán

Nem szokták ellenőrizni előre a feltételeket, simán megkapod a szerződés aláírása és az ideiglenes telefonszám megkapása után, hogy sikertelen volt a számhordozás.

A vodánál meg van lehetőség utólagos ráhordozásra is, és weben is kezdeményezheted a számhordozást új szerződés esetén is, szóval biztosan nem jogi akadálya van a dolognak.

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.