Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#104301) ubyegon2 válasza dragon1993 (#104300) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

Erre nem emlékszem már, de köszi, hogy említed! A régi telómon szerencsére nem is akar frissülni, az újabbon meg ki van lőve a frissítés.

(#104302) #81733120 válasza dragon1993 (#104298) üzenetére


#81733120
törölt tag

Na, akkor hátha van remény. 😁 Nálam is mutatja még, hogy aktiválhatom, csak várni kell amíg lejár a mostani adag. 🙂

[ Szerkesztve ]

(#104303) Kolondrum


Kolondrum
félisten

Horror dolog történt!
Imént feltöltöttem az alvó számom. [link] simet nem tettem telefonba, mert korábban felírtam mai napig fel kell tölteni. Azért mondom felhívom mit mond, kicseng. Mondom LOL (igen 0.17 van) felveszi valaki, mondom ki ön mert ez az én számom mióta van meg. Full kóma a nő, mondja nekem 1 éves a szám. Kinyomta. Szóval engem lekapcsoltak. Más számát tölröttem fel miközben azt hittem él a szám.
Direkt bementem egyeztetni h enyém a szám sőt a sim is új. Mindezt tavaj. Mi történt?? Ugye nem évente kell menni?

(#104304) KZP válasza Kolondrum (#104303) üzenetére


KZP
őstag

Évente kell a dominósoknak adategyeztetni. Vagy mi a kérdés?

(#104305) Kolondrum válasza KZP (#104304) üzenetére


Kolondrum
félisten

Akkor kikapcsolták h bákmeg. Mi a pxsnek mentem be megadni a címen ha nem jekeznek rá? Nagyon öreg az a szám. Hagyjuk is cssktbann lenne. Évente? Telenornál is? Mert fix h szüleim nem mentek be csak 1*.

(#104306) kali válasza Kolondrum (#104303) üzenetére


kali
legenda

Évenkénti adategyeztetést ír elő a kapcsolódó jogszabály: [link] és ez minden szolgáltatóra vonatkozik.
A tavaly az 2018? Mikor történt az adategyeztetés?

[ Szerkesztve ]

(#104307) Doky586 válasza Kolondrum (#104303) üzenetére


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog

Szóval még a saját telefonszámodra is rosszul emléxel.. :W

(#104308) Kolondrum válasza kali (#104306) üzenetére


Kolondrum
félisten

Áprilisban kaptam új sim-et az fix, *102# szerint 2019.01.14-ig él.
Hogy mikor voltam bent egyeztetni az passz, de 2018-ban az fix!
Szüleim akkor voltak utoljára egyeztetni a telenornál amikor bejött ez a mizéria, az elején.
Na mind1.

Szerk: alvó szám, évente 1* keltem fel mikor töltöm. Elveszett egy valag pénz vele és most nem tettem telefonba. Kivételesen...
Erre kicseng (teszteltem h nincs e kivéve a forgalmból) és valami nagyon fura nő veszi fel. Vaaaaaaa

[ Szerkesztve ]

(#104309) fornettisuti válasza Kolondrum (#104308) üzenetére


fornettisuti
veterán

Lehet Vanda vette fel. 😁

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#104310) Kolondrum válasza fornettisuti (#104309) üzenetére


Kolondrum
félisten

Ursula.

(#104311) kakuk.tamas válasza Kolondrum (#104310) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

De mindig is volt rajta pénz? Mert azt tudtommal vissza kellene adniuk, ha kiadják másnak a számot... Nem? Meg az éves adategyeztetést ha kihagyod, akkor kell lennie x hétnek amíg még nem adják ki újra a számod.
Vagy a számot ütötted el, vagy a Telekom b#szott el valamit.

Mennyit raktál rá? Én azért felhívnám azt a nőt, és megkérdezném tőle, hogy mit vállal érte... :DD

[ Szerkesztve ]

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#104312) Kolondrum válasza kakuk.tamas (#104311) üzenetére


Kolondrum
félisten

Áprilisiban volt telefonban, mert akkor kaptam új sim-et mivel elkevertem. Akkor aktiválás miatt tettem be. Nyugodtan voltam mert mai napig él a szám. Bemegyek rá fogok kezdeni mi van vele. Éve óta csak töltöm. SOS szám volt ha kell. :( Ilyen megesni velem.... Aaaa nem hiszem el. Még westel volt a Telekom olyan öreg szám. Sőt, ez a szám legalább 13 éves mert tudom mire használtam akkor. Úgy bosszant....

(#104313) 4Grider válasza Kolondrum (#104312) üzenetére


4Grider
nagyúr

A megszűnéstől kezdve 1 éved van, hogy a rajta ragadt egyenleget visszaigényeld. Automatikusan nem jár vissza, tehát kérni kell. Erre van lehetőséged online is.
A kötelező hívószámfenntartási és pihantetési időszak miatt legkésőbb valamikor tavaly nyár közepén kellett az egyenlegfelhasználási időnek lejárnia, vagy adategyeztetés hiányában nyár végén a szerződésnek bontódnia.

(#104314) Soulfly842 válasza Kolondrum (#104312) üzenetére


Soulfly842
addikt

Értem én, hogy hány éves és érzelmi okok stb., de nagyon fontos lehet a szám, ha évente egyszer kapcsoltad csak be. :)

Az elveszett egyenleget meg visszaigényelheted.

[link]

(#104315) EmberXY válasza Kolondrum (#104312) üzenetére


EmberXY
addikt

Az adategyeztetés közelgő szükségességéről szokott jönni SMS, így ha nem értesültél róla, nem kizárt, hogy lecsúsztál a határidőről.
Azt nem tudom, mennyit várnak ilyenkor mielőtt újra kiadják a számot, de velem is történtek érdekes dolgok. Amikor a SIM kártyát vettem (kb 6-7 éve, még az egyeztetős mizéria előtt), már másnaptól hívogattak az előző tulaj családtagjai, barátai, mintha csak előző nap beszéltek volna vele utoljára, ráadásul a bankszámla SMS-eit is megkaptam egy ideig. Majdnem fél évembe telt, mire mindet leráztam, és még évente egyszer azóta is beesik egy-egy "régi kolléga", szóval megkockáztatom, nem sok idő telhetett el a SIM bevonása és újra forgalomba helyezése között, bármennyit ír is elő a szabályzat.

Up the Irons!

(#104316) zmtTom válasza EmberXY (#104315) üzenetére


zmtTom
tag

Sajnos az adategyeztetésről az sms nem jön meg. Nekem volt (van) el téve 3db szám amit majd a gyerekeim fognak használni mert kapcsolódik hozzájuk és évente ugye egyeztetés. Nem jött róla sms, mikor meg csináltam neten ott ki írta hogy sikeres. Aztán jött a derült égből villámcsapás amikor az ügyfélszolgálat mondta hogy már nem aktív. Akkor újra gyorsan telefonon meg lett csinálva és még töltöttem is rá biztos ami biztos és másnap fel hívott az ügyintéző hogy még mindig nem sikeres és újra megint csináljuk meg. Negyedik alkalommal lett jó. A másik szám pedig elsőre. Szóval nem is értem :Y De tanultam belőle és jövőre nem így fogom csinálni.

(#104317) zmtTom válasza EmberXY (#104315) üzenetére


zmtTom
tag

Egyébként régen 2 évig nem adhatták ki a számot, most ez 6 hónap, de pl én is kértem ki már olyan számot amit kb 1 hónappal előtte "tettek vissza a nagy kalapba". Szóval 6 hónap de kérés esetén lehet ez rövidebb idő.

(#104318) EmberXY válasza zmtTom (#104316) üzenetére


EmberXY
addikt

Én online szoktam megcsinálni, ha már szóba került, pont az előbb meg is csináltam. Jött róla SMS, igaz csak annyi, hogy sikeres volt és nincs további teendőm. Tavaly is jött, emlékszem. Direkt nem is szoktam törölni, hogy ha gáz lenne, tudjak arra is hivatkozni.

[ Szerkesztve ]

Up the Irons!

(#104319) Kolondrum válasza EmberXY (#104315) üzenetére


Kolondrum
félisten

Mivel nem használom nincs telefonban, csak töltéskor pár percet. Akkor sem jött semmi. Biztos csak oda ment sms, de az nem nyert.

(#104320) Top cat válasza Kolondrum (#104319) üzenetére


Top cat
őstag

Azért az érdekes, hogy hogyan tud egy hálózatban, két ugyanolyan szám egyszerre fent lenni.

(#104321) Kolondrum válasza Top cat (#104320) üzenetére


Kolondrum
félisten

Sztem nem élt egyszerre, engem lekapcsoltak. A nő éjjel azt mondta 1 éves a szám. Lehet nem teljes 1 évre értette. Múlt évre. Ma délután kiderül :R

(#104322) lovace


lovace
aktív tag

Sziasztok!
Múlt héten váltottam domino fix díjcsomagra. Azóta nem vonja az egyenleget belföldi hívások esetén. Díjcsomag-váltáskor van valami kedvezmény? Örülök neki ne legyen félreértés, csupán kíváncsi lennék az okra.

(#104323) zmtTom válasza lovace (#104322) üzenetére


zmtTom
tag

Ez érdekelne engem is :DD :)) :C

Ha új számot vettél akkor van lebeszélhető idő. De ha meglévő számot váltasz rá akkor bizony érdekes.

[ Szerkesztve ]

(#104324) kali válasza lovace (#104322) üzenetére


kali
legenda

Szia,

Annak függvényében, hogy Fix SIM, vagy Fix Extra SIM, kaptál 40 vagy 80 perc lebeszélhetőséget belföldön és az EU-ból magyarországi alapdíjas irányba, továbbá 5 db SMS-t belföldi alapdíjas irányba itthon és az EU-ban, valamint 500 MB vagy 1 GB netet, ami belföldön és az EU-ban használható fel.
Vagy úgy érted, hogy simán csak díjcsomagot váltottál egy régebbi Domino díjcsomagról?

[ Szerkesztve ]

(#104325) thomas77 válasza lovace (#104322) üzenetére


thomas77
senior tag

Ha számhordoztál, akkor fizettél 2e Ft-ot és kaptál 80 perc lebeszélhetőséget + 1GB adatot. Először ezek fogynak, csak utána a feltöltés.

(#104326) lovace


lovace
aktív tag

Sem számhordozás nem volt, sem pedig SIM-kártya csere.

(#104327) EmberXY válasza lovace (#104326) üzenetére


EmberXY
addikt

Legutóbb mikor töltötted az egyenleged és mennyivel? Feltöltéshez is járnak bónuszok, pl 3500 Ft-nál 25 perc hálózaton belül + 100 MB...

Up the Irons!

(#104328) vrgbalen


vrgbalen
csendes újonc

Sziasztok. Még új vagyok a fórumon ezért ha netán rossz helyre írtam légy szíves nézzétek el nekem :D. Szóval egy olyan kérdésem lenne, hogy a telefonszámlámon megjelent az, hogy "Belföldi más mobilhálózat / Vodafone (p) és ugyan úgy van mellette perc és, hogy hány forint. Megtudnátok nekem mondani légy szíves, hogy ez mégis mit jelent? A válaszotokat előre is köszönöm.

Bálint

(#104329) kali válasza vrgbalen (#104328) üzenetére


kali
legenda

Szia,

A (p) a számhordozott telefonszámok hívásának a jelölője.
Tehát ha például 30-as számot hívsz (amire azt is lehetne gondolni, hogy hálózaton belüli hívás), de közben áthordozták a Vodafone-hoz, akkor az már hálózaton kívülinek számít és ott lesz a (p) jelölés és aszerint számlázódik.

[ Szerkesztve ]

(#104330) Doky586 válasza thomas77 (#104325) üzenetére


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog

Én is múlt héten váltottam domino fix díjcsomagra szolgáltatón belül számhordozással, de 0 perc ingyen hívást kaptam, egyáltalán nem bírtam hívást indítani, viszont az 1GB ot megkaptam 1évre. Tehát igazad lehet, de erről sajnos sehol a honlapjukon nincs info. A VoLTE is elveszett, ez sincs leírva a honlapjukon.

(#104331) vrgbalen válasza kali (#104329) üzenetére


vrgbalen
csendes újonc

Köszi a gyors választ :) Megtudnád nekem magyarázni, légy szíves mert picit nem értem most :D

(#104332) kali válasza vrgbalen (#104331) üzenetére


kali
legenda

Szerkesztettem aztán a hozzászólást és részleteztem a dolgot.

(#104333) thomas77 válasza Doky586 (#104330) üzenetére


thomas77
senior tag

A 80 percet most én sem látom, csak az 1GB-ot. Közben fel is töltöttem, így most a feltöltésért kapott perceket fogyasztom. A webes felület korábban mutatta a kezdeti ajándék perceket, de most egyáltalán nem mutat semmit, csak pörög a magenta karika.
A VoLTE sajnos tényleg elvész. A VoLTE szolfáltatás feltételeinél megtalálod, hogy csak az előfizusnak jár pillanatnyilag. Másfél éve ígérték a dominósnak is, hogy 2018-tól lesz nekik is. Nem lett azóta sem. Most meg már nem is ígérik.

[ Szerkesztve ]

(#104334) #81733120 válasza thomas77 (#104333) üzenetére


#81733120
törölt tag

A régi appban még mutatta a perceket. Androidos készülékre Apkpure-ről le tudod tölteni a 7.8-as, 6-os verziót, amiben még mutatja. :)

(#104335) thomas77 válasza #81733120 (#104334) üzenetére


thomas77
senior tag

Köszi. Lehet, hogy kipróbálom.

(#104336) szabogabor10 válasza Doky586 (#104330) üzenetére


szabogabor10
veterán

Az le van írva, hogy csak előfizetésesek vehetik igénybe.

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#104337) Ateszpapa válasza kory24 (#104286) üzenetére


Ateszpapa
addikt

Szia!
Megoldható, én úgy vettem PS4-et 10 havi részletre.

(#104338) Kolondrum


Kolondrum
félisten

2018 07. Ekkor kellett volna bemennem. Kaptam sms-t. Rendszer szerint nem volt rajta pénz amit vissza lehet igényelni. Mutatta a monitoron. Hát kár, ennyi kapcsolatom maradt a Té mobilos oldala felé. :R

[ Szerkesztve ]

(#104339) prozodus válasza #81733120 (#104334) üzenetére


prozodus
őstag

Hol? Linket tudsz adni? Mert nekem csak 9eseket hajlandó mutatni.

A minihitlerek sosem gyoznek, akkor sem, ha adminok. Magasrol!

(#104340) #81733120


#81733120
törölt tag

Previous versions >> More fülre koppintva ott lesz a többi is. :)

(#104341) prozodus válasza #81733120 (#104340) üzenetére


prozodus
őstag

Ha lenne olyan...

A minihitlerek sosem gyoznek, akkor sem, ha adminok. Magasrol!

(#104342) vwpolopg


vwpolopg
őstag

Sziasztok. Vettem tavaly egy fulest a t webshopban egy 10 ezres tartozék kuponkoddal, na ez a füles iden bekrepalt. Nem javítottak, Csere igazolást akarnak adni. 1990 volt a kuponnal a füles, a Csere utalvány erre az 1990-re vagy a teljes, 11990-re fog szólni?

(#104343) Lackooo84 válasza vwpolopg (#104342) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Ha nem tudják cserélni, akkor az árát fogod visszakapni, ami annyi, amennyi a számlán szerepel. Hát igen, ez az egy hátránya van a kuponozásnak... :DDD

The Truth is out there...

(#104344) dptrsk válasza vwpolopg (#104342) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Levásárolni szerintem a teljes árat vásárolhatod le.
Ha visszakéred a pénzt, akkor a jogszabály szerint a vásárlás előtti állapotot kell visszaállítani, tehát a kifizetett pénzt visszakapod, a kupont is elvileg, de az mára már érvénytelen, (így mondhatjuk, hogy azt nem kapod vissza.)

(#104345) kory24 válasza Ateszpapa (#104337) üzenetére


kory24
őstag

Köszi.
Már mindegy, holnap megyek be, már nem rendelek meg.

De akkor mégse volt halott ötlet :)

(#104346) #81733120 válasza prozodus (#104341) üzenetére


#81733120
törölt tag

(#104347) prozodus válasza #81733120 (#104346) üzenetére


prozodus
őstag

Kosz. Kozben mar leszedtem az apk.plusrol. Mert frissitette magat... Es sokmindenre jo ez a memu, de sokminden maskepp van alatta. Most pl a frissites letiltasat nem talalom az appban. Mert az rossz vicc lenne, ha minden hasznalathoz ujra kene telepitenem...

A minihitlerek sosem gyoznek, akkor sem, ha adminok. Magasrol!

(#104348) 4Grider válasza prozodus (#104347) üzenetére


4Grider
nagyúr

Miért az alkalmazásban keresed a frissítés letiltását, ha azért az áruházas rendszeralkalmazás felel?

(#104349) Aventador91


Aventador91
őstag

hi

telekom korlátlan mobilnettel lehet nézni streameket, youtube videókat?

(#104350) kali válasza Aventador91 (#104349) üzenetére


kali
legenda

Szia,

Igen, lehet, nincs ilyen jellegű korlátozás.

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.