Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#104201) szabogabor10 válasza Doky586 (#104200) üzenetére


szabogabor10
veterán

Mert ez tény.

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#104202) Doky586 válasza szabogabor10 (#104201) üzenetére


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Jó tudni.

(#104203) lugosi válasza Doky586 (#104173) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Összekeversz a kérdezővel szerintem.

(#104204) thomas77


thomas77
senior tag

Nem szokásom fröcsögni a fórumon, de leírnám a mai esetemet:

2 előfizetést szerettem volna dominora váltani.
Felhívtam az ügyfészolgálatot. Ott megerősítették, hogy csak személyesen intézhető bármelyik üzletben.
Este elmentem a Duna Plázába. A 10-es pultban lévő kolléga közölte, hogy nincs egyetlenegy domino kártyájuk se, így nem tud segíteni (meg se nézte a gépben).
Azt mondta, hogy jöjjek vissza pár nap múlva, vagy a jövő héten, hátha akkor lesz. Persze ezt én ma el akartam intézni, mondván, hogy nem akarom tovább fizetni az előfizetést. Erre a következő két lehetőséget ajánlotta:
- felfüggeszti a kártyákat amíg lesz domino (de hogy mikor kapnak kártyát, azt nem tudja)
- átváltja a legolcsóbb tarfába a mostanit (most is abban vagyok)
Amit nem tudott, vagy nem akart:
- rendelni nekem 2 domino simet
- ha kapnak kártyát felhívni engem
- ha kapnak kártyát, félrerakni a nevemre
- megnézni másik üzlet aktuális készletét
- odaszólni egy másik üzletbe, hogy van-e készlet

Ezek után felhívtam megint az ügyfélszolgálatot, hogy segítsenek a kialakult helyzetet megoldani.
- Az ügyfélszolgálatos felajánlotta, hogy rendelhetek 2 új simet új számokkal (persze majd eldobok tizen-huszonéves számokat mi?).
- Aztán azt javasolta, hogy hívjam fel a boltokat és érdeklődjek telefonon.

Megpróbáltam felhívni szinte az összes budapesti boltot. A 06-80-as számokon nem lehet élő emberrel beszélni, csak a 1414-esre tud kapcsolni. A 30-as számokat senki nem veszi fel. Volt olyan is, amelyiken előfizető nem volt kapcsolható.

Most ott tartok, ha váltani akarok, akkor minden nap végig kellene járnom az összes üzletet, hátha akad valahol 2 új domino sim és hátha fogok egy olyan ügyintézőt, aki hajlandó megcsinálni a váltást.

Ennek tényleg így kell működnie?
- online nem intézhető
- telefonon nem intézhető, ügyfélszolgálat nem segít
- személyesen nem intézhető, ügyintéző nem segít
Hogy a fenébe van ez?

(#104205) vwpolopg


vwpolopg
őstag

Sziasztok. Hol lehet jelenleg és milyen formában részletre vett cuccot elő/vegtorleszteni? T-pontban lehet még?

(#104206) Beniii06


Beniii06
őstag

Üdv.!

Lenne egy rövid kérdésem: Mennyi az a minimum feltöltési összeg online domino sim esetében, hogy meghosszabítsam a kártya érvényességét 1 évvel?

Az alkalmazásban 3500-at írt, ez magasnak tűnik egy kicsit. A sim nem telefonálásra van használva, hanem távoli eléréshez. A weboldalon csak annyit találtam, hogy min összeg 1500, de azt már nem írja meddig, itt az összefoglalóban nem találtam róla infót, rákeresve találtam egy választ 2400Ft :F , csak az már inaktív simre lett írva, ha jól értelmeztem most, az enyém még pár napig aktív.

[ Szerkesztve ]

"Got any other secret weapons?"

(#104207) Doky586


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Ma délután váltottam előfizetésről Domino-ra számot megtartva. Kaptam új SIM-et, 1990Ft-ot kellett fizetnem. De nem ezt kellett volna kapnom..? [kép] Még az ügyintéző is említette a 80perc lebeszélhetőséget és az 1GB-ot.

Ehelyett amikor (már otthon) sikerült beraknom a simet, még a hangposta felhívása sem volt lehetséges egyenleghiány miatt. :F Na jó, feltöltöttem: [kép]

Az 1GB-ot vagy még ma felhasználom vagy elvész..? :Y Furcsa mik vannak. Átvertek?

Azt hol látom a Telekom alkalmazásban hogy meddig él a 366 nap. (Ma még tudom, de nyáron már nem fogok emlékezni mikor mennyit töltöttem rá)

[ Szerkesztve ]

(#104208) kali válasza vwpolopg (#104205) üzenetére


kali
legenda

Szia,

Üzletben a legegyszerűbb szerintem.

Beniii06: Szia, 2500 Ft már egy évet ad (2400 Ft-ig 180 nap, felette 366 nap, de 100 Ft-os a legkisebb emelés), viszont változó, hogy a különböző feltöltési lehetőségek közül melyiknél lehet akár 100 Ft-jával meghatározni az összeget, vagy csak konkrét 3000 vagy 3500 Ft van.
Ha van Telekom fiók és hozzá lett rendelve adott Domino SIM, akkor azon belül ha a feltöltésre nyomsz, akkor lesz 2500 Ft-os 366 napos lehetőség is: [kép]

[ Szerkesztve ]

(#104209) Beniii06 válasza kali (#104208) üzenetére


Beniii06
őstag

Köszi, közben beírtam a számot kíváncsiságból a weben és erre adta be a tájékoztatót, a feltöltési lehetőségeket én meg ott kerestem az infót a beírós mezőnél logika szerint. Hozzá van adva a sim a fiókomhoz és nincs 2500-as opció appban, csak weben láttam ilyen lehetőséget.

Azt én is furcsállottam, hogy különbséget tesznek, az appban csak 3500 Ft szerepel évesként minimum, míg a weboldalon 2500 Ft + nincs lehetőség szabad összeg megadására( ez inkább opcionális, de jó ha van).
Ez számomra kimeríti a megtévesztés és a lehúzás fogalmát vagy ez az ára, hogy kényelmesen appból töltsön fel az ember egyenleget? Vicc az egész. :N

[ Szerkesztve ]

"Got any other secret weapons?"

(#104210) lugosi válasza thomas77 (#104204) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Létezhet olyan telekom üzlet, ahol nincs 2 db dominós sim? Ez nekem kicsit hihetetlennek tűnik.

(#104211) kali válasza Beniii06 (#104209) üzenetére


kali
legenda

Az alkalmazásban én sem látok olyan lehetőséget, csak a fiókban (web).
Biztos oka van, mert még a különböző bankok alkalmazásiban, postán...stb. is más és más összegeket lehet feltölteni.

lugosi: Készüléket akartam venni Domino konstrukcióban régebben a KÖKI-n és ott sem volt készleten olyan SIM (vagy csak letagadták - én már ezen sem csodálkoznék, néhány ügyintéző szinte bármire képes -, mert az előfizetés felé próbáltak terelni, de nem nyertek hangszórót).

[ Szerkesztve ]

(#104212) kovacsmi_74 válasza Beniii06 (#104209) üzenetére


kovacsmi_74
aktív tag

otp netbankban szoktam 2500-at tölteni, és valóban 1 évet ad.

[ Szerkesztve ]

(#104213) 4Grider válasza lugosi (#104210) üzenetére


4Grider
nagyúr

Nem mindegy, hogy 500 Ft jutalékot kapsz egy előfizetői szerződés megkötéséért, vagy 5000 Ft-ot. Főleg akkor nem, ha az 500 Ft-okból a bolt bérleti díja sem hozható össze. Ezért nem csodálkozom a dolgon. A cél az, hogy ilyen sim-et rendelj online (nem véletlenül kapod meg úgy fele pénzért, kétszer annyi adattal feltöltve), vagy ha sürgős vedd meg áruházban/benzinkúton és kösd meg a szerződést online...

(#104214) thomas77 válasza 4Grider (#104213) üzenetére


thomas77
senior tag

Én a meglévő előfizetéseimet akartam dominóra váltani a számok megtartásával, de azt egyáltalán nem lehet online.
Ha polcon nincs új sim, akkor sehogy sem tudom elintézni.
A végeredmény akkor is az lesz, hogy átváltom dominóba, csak komoly kellemetlenséget okoznak ezzel nekem. Persze ez ott senkit se érdekel. Na mind1... így jártam...

(#104215) n@p@lm válasza lugosi (#104210) üzenetére


n@p@lm
őstag

Szerintem csak simán letagadták...
Azért abszurd lenne ha nem tartanának Domino SIM-et.
Gondolom sok az átváltás (előfiz -> dominó) és nem akarják a statisztikájukat rontani :D

(#104216) thomas77 válasza n@p@lm (#104215) üzenetére


thomas77
senior tag

Szombatra foglaltam időpontit. Ha akkor se lesz, akkor megpróbálok továbblépni: üzletvezető, panaszkönyv, stb...

(#104217) karl_fischer válasza kali (#104211) üzenetére


karl_fischer
aktív tag

Egy éve DuoNet kártyát akartam venni Köki Telekomnál, azt mondták már megszűnt. Átmentem az Arénába, érdekes módon ott még nem szűnt meg, 10 perc múlva a kezemben volt a kártya...

[ Szerkesztve ]

(#104218) n@p@lm válasza thomas77 (#104216) üzenetére


n@p@lm
őstag

Helyes!
Reméljük sikerül elintézni.

(#104219) #08205312 válasza thomas77 (#104214) üzenetére


#08205312
törölt tag

Akkor majd azt mondják, hogy elfogyott.
Ha jól tudom szerdánként töltik fel a készleteket, több boltban is ezt az infót kaptam.

(#104220) erh75


erh75
tag

Sziasztok !

Azt szeretném kérdezni, hogy a telekomtól vásárolt listaáras készülék szolgáltató független (samsung a5 2017) ?

[ Szerkesztve ]

(#104221) Vangelis válasza erh75 (#104220) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Tuti az ,de ha mégsem akkor pár perc és kapsz hozzá kódot.

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#104222) erh75 válasza Vangelis (#104221) üzenetére


erh75
tag

Köszönöm

(#104223) Dryman


Dryman
aktív tag

Sziasztok!
Mobil témában alap jártassággal kérdezném:
Adott egy 30-as függő J5 2016-os készülék, melynek lejárt a hűségideje, így kezdeményeztem a készülék függetlenítését a telekomnál.....a leírtak szerint eljárva kaptam egy számsort, amit akkor kellett pepötyögni, amikor az "idegen" telenor-os SIM-et tettem a készülékbe.
A készülékkel lehet telefonálni, így a függetlenítés sikeresnek mondható, azonban a készülék bekapcsolásánál és kikapcsolásánál továbbra is ott terpeszkedik a Telekom magenta logója, azzal a bizonyos Telekom dallammal, amitől agyfaszt kapok....annyira utálatos amikor megszólal ez a dallam....
A hozzáértőktől szeretném megkérdezni hogy hogyan lehetne megszabadulni ezen beállítástól?, vagy egy speciális Telekom általi firmware tartalom?
Köszönettel!
Dryman

(#104224) Vangelis válasza erh75 (#104222) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Nincs mit. :)

HTC Desire 12 plus egy simes? .... halottam, hogy igen... de mondom hátha nem.

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#104225) kali válasza Dryman (#104223) üzenetére


kali
legenda

Szia,

A Telekomos firmware részét képezik, a rendszerbe viszont ebből a szempontból a hálózati feloldó kód nem nyúl(hat) bele, nincs rá kihatással ilyen tekintetben, azt csak a firmware cseréjével lehet megoldani, a megfelelő, nem szolgáltatós készülékekre kiadott XEH (ez a hazai) verziót kell felhúzni az Odin segítségével.

thomas77: Második (sokadik) körben a vásárlók könyvével folytatnám, majd adott előfizetésekre számhordozást indítanék (dacból) valamelyik másik szolgáltatóhoz.

karl_fischer: Néhány ügyintéző sok tekintetben csak dísznek van az üzletekben...

[ Szerkesztve ]

(#104226) Dryman válasza kali (#104225) üzenetére


Dryman
aktív tag

Köszönöm az információkat!

(#104227) thomas77 válasza kali (#104225) üzenetére


thomas77
senior tag

Nem vagyok az a problémázós típus, de elképesztő, hogy egy ilyen egyszerű dolgot nem lehet elintézni.
Most megint nekiálltam hivogatni a budapesti üzleteket, de képtelenség élő emberrel beszélni.
A legjobb, hogy több olyan telefonszám is szerepel az üzletek elérhetőségeinél, ami nincs is bekapcsolva, tehát ki se csöng. Ami kicsörög, azt meg soha nem veszik fel. Hihetetlen!
Na mind1... nem írok többet ezzel kapcsolatban, csak ha megoldódik a helyzet.

(#104228) kali válasza thomas77 (#104227) üzenetére


kali
legenda

Hivatalosan én is nagyon ritkán szoktam panaszkodni, de ha kellően kiakasztanak, akkor képes vagyok akár lelépni a szolgáltatótól.
A Telekomnak vezetékes fronton sikerült például ezt szépen lassan kiharcolnia.

(#104229) radio100jozs válasza lugosi (#104210) üzenetére


radio100jozs
őstag

Igen, én is akartam előfizetésről váltani Dominóra még pár éve a Westend T-pontban és nem tudtam, mert nem volt Domino sim.

Sőt legutóbb még tavasszal meg Vodáról akartam számhordozással visszajönni Telekom Dominóra, több üzletet is megpróbáltam, de vagy azt mondták, nincs Domino sim, vagy azt, hogy nem lehetséges számhordozni, csak előfizetésre, és majd 1 hónap után válthatom át előfizetésről Dominóra.

Biztos, hogy anyagi oka van, hogy az üzletek nem csinálják meg a Dominóra váltást, valszeg veszteséges az üzletnek ez a folyamat.

[ Szerkesztve ]

(#104230) radio100jozs válasza thomas77 (#104204) üzenetére


radio100jozs
őstag

B verzió, online tudsz váltani Voda Tuti simre számhordozással, majd utána meg már a Telekom oldalán is tudsz Online váltani számhordozással, és vissza jössz.
C verzió, telefonon keresztül tudsz márkaváltással átváltani Bluemobile sim-re, futár hozza a kártyákat, ez is telekom szolgáltatás, csak más tarifával.

(#104231) Doky586 válasza thomas77 (#104227) üzenetére


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog (1)

"..de képtelenség élő emberrel beszélni."
- Halló! Itt a Kerepesi 4-es parcella szellemszolgálata. Hol kísérthetünk? ;]

(#104232) csacsi67 válasza radio100jozs (#104229) üzenetére


csacsi67
addikt

Hasonló cipö venni akartam egyik vidéki T-pontba domino simet természetesen nem volt .Tescoba irányitottak vegyem meg ott. :)

A másik 2018 12.02. ota szeretnék egy feltöltös számot átvinni a telekomhoz dominora a vodátol még nincs elintézve az ügy.

(#104233) thomas77 válasza csacsi67 (#104232) üzenetére


thomas77
senior tag

Na igen, sajnos nem vagyok előrébb azzal, hogy másnak se sikerül.
De ha valamilyen csoda folytán találok valahol sim-et, meg egy olyan kollégát, aki el is intézi a váltást, akkor mindenképp megírom. Hátha segít nektek is.

(#104234) prozodus válasza thomas77 (#104233) üzenetére


prozodus
őstag

Na, figyeljetek, vmi eszembe jutott: kicsit korabban volt, de siman csereltem simkartyat, legalabbis Budaorson. Nem lehet, h a kisebb forgalmu helyeken inkabb van?

A minihitlerek sosem gyoznek, akkor sem, ha adminok. Magasrol!

(#104235) zolikaDB


zolikaDB
veterán

Sziasztok!
Vettem a Telekomnál neten rendelve, bolti átvétellel egy telefont. Listaáron.
Erre is érvényes, hogy 14 napig elállhatok a vásárlástól - ha kibontom/használom is a készüléket, de nem nyerte el a tetszésem?
:R

(#104236) kali válasza zolikaDB (#104235) üzenetére


kali
legenda

Szia,

Érvényes.

(#104237) ubyegon2 válasza zolikaDB (#104235) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

Szia!
Mindegy hol veszed át, akár Mikulás is hozhatja! 😉
A rendelés módja számít, net, telefon, postagalamb mind távoli rendelés, él a 14 nap! Nincs kivétel, ha valahol ennek ellenkezőjét állítjàk, húzhatod is ki a pult mögül gigájánál fogva.

(#104238) Tappancs2001


Tappancs2001
senior tag

Sziasztok! A következő lenne a kérdésem. Tegnap járt le az 1 éves hűség 2 meglévő telekom előfizetésre ismerőseimnél, amit módosítani szerettek volna újabb 1 év hűség vállalásával, sikerült is a díjcsomagváltás, csak nem sikerült hűséget hosszabbítani. Ebben az esetben, az online felületen az újabb 1 év hűséget beállítani. Első körben rámentek a hosszabbíts hűséget kedvezményekért hivatkozásra, ott át is állították a díjcsomagokat, utána rányomtak a módosítások mentése gombra, de nem történt semmi, és utána használták a díjcsomagváltás gombot, ami után változott is a díjcsomag, de nem került rá újabb 1 év hűség. Ebben az esetben mit lehet tenni? Előre is köszönöm a segítséget.

(#104239) MaxxDamage válasza csacsi67 (#104232) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Nekem sincs változás...
12.29.-én rendeltem Online SIM-et és még mindig kiszállításra vár a státusza a rendelésnek.
Vodafone SIM is akkor lett rendelve és pár napja már meg is jött (azért fizetni sem kellett)
Vicc ez a T na... :U

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#104240) zolikaDB válasza ubyegon2 (#104237) üzenetére


zolikaDB
veterán

kali, ubyegon2: köszönöm!

(#104241) betyarr


betyarr
veterán

az egy hétre 3gb ingyenes net havonta már megszűnt?

(#104242) ubyegon2 válasza betyarr (#104241) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

Tegnap este is téma volt. Nálam ma is megvan még, másoknál nincs. ;) Én régi app-ot használok, az új appot használóknál megszünt. úgy néz ki
Lehet, hogy nálam is csak az app mutatja, de nem aktiválódna, viszont akinél nem is mutatja, ott egyértelmű a helyzet, ahogy írták is többen, 2018.dec. 31-ével kampeca neki......

(#104240) zolikaDB
;)
hajrá cívisváros!

[ Szerkesztve ]

(#104243) thomas77 válasza prozodus (#104234) üzenetére


thomas77
senior tag

Na, végül csak sikerült a Westend-ben. Mind a két előfizut átváltottam dminóra.
Amin eglepődtem, hogy kaptam megtartó ajánlatot. Ezt végül nem fogadtam el, mert kicsit drágább lett volna a havidíjam mint korábban, cserébe több beszélgetés és több net is lett volna benne. Tehát az ajánlat jó volt, de én költséget akartam csökkenteni...

(#104244) lugosi


lugosi
MODERÁTOR

E-simmel kapcsolatban, nincs esetleg valami infótok róla, hogy dominó esetén tervben van-e az e-sim bevezetése? Ha igen, mikor?

(#104245) St3ven válasza Tappancs2001 (#104238) üzenetére


St3ven
addikt

Miert akarnak huseget vallalni? Mit kapnak a Telekomtol a husegert cserebe?

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#104246) #81733120 válasza St3ven (#104245) üzenetére


#81733120
törölt tag

A 3. hónapig olcsóbb a havidíj.

(#104247) thomas77 válasza St3ven (#104245) üzenetére


thomas77
senior tag

3 hónapig havidíjkedvezményt.

(#104248) Tappancs2001 válasza St3ven (#104245) üzenetére


Tappancs2001
senior tag

Szia! A 2 díjcsomag árából kapnának 3 hónapig engedményt, 1év hűség vállalásával.

(#104249) Doky586 válasza Doky586 (#104207) üzenetére


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Ma 11-én pedig így mutat: [kép]

Tehát még mindig van mobilnet. Nem hiszem hogy 1 évre adták az ajándék 1GB-ot, vagy igen?
Az ajándék 80percet hogy lespórolták azt el tudom képzelni.

Továbbra is kérdés: Azt hol látom a Telekom alkalmazásban hogy meddig él a 366 nap? (Ma még tudom, de nyáron már nem fogok emlékezni mikor mennyit töltöttem rá)

Új kérdés: postpaidról prepaidra váltáskor kitöröltek a Telefonkönyvből (Online Tudakozó), hiába keresek rá a nevemre, telefonszámomra: már sajnos nincs találat. Hogy kerülhetek vissza bele..??

A telekomnál az 1GB mobilnet az 1GiB vagy 1000MB (=0.93GiB) ?

[ Szerkesztve ]

(#104250) MaxxDamage válasza Doky586 (#104249) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Nálam van egy SIM a Notiba és egy a DualSIM telefonba (amiket csak netre használok - SIM) és még van idő a felhasználásra.

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.