Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10351) Wictor válasza 1430 (#10349) üzenetére


Wictor
senior tag

Nem, a Zylo-t nem részletre vettem, csak simán Mix díjcsomaggal, 14900-ért. Az Xperia Minit viszont részletre + Mix + Go!Net L csomaggal megrendeltem, az előzőt pedig lemondom (netbook), amint hívnak.

Köszi mindenkinek az infókat, akár itt, akár privátban! :R

(#10352) icons válasza tjb007 (#10348) üzenetére


icons
addikt

Köszönöm az igazán hasznos infókat, jókor jöttek, mert sikerült megrendelni a telefont! :)

1430: nem, a diákigazolvány nem azon a néven van, úgyhogy nem is baj, hogy nem tudtam bejelentkezni a palettás díjcsomagról (ahhoz vezetékes telefon van, és azt a T-mobile nem engedi)

(#10353) dedike válasza Wictor (#10351) üzenetére


dedike
addikt

Én nem várnám meg azt, amíg felhívnak, lemondanám már előtte... ;)

Jó szerencsét!

(#10354) Wictor válasza dedike (#10353) üzenetére


Wictor
senior tag

Várjunk, 1430-on merrefelé kell keresgélni? Mármint melyik pontot válasszam?
Vagy email-ben is ugyanúgy lemondható a webshop@t-mobile.hu-n?

[ Szerkesztve ]

(#10355) mondomén válasza 1430 (#10350) üzenetére


mondomén
őstag

Amúgy ja, kérdezgetett mindenféle személyes dolgot, de ilyen beszélgetős/barátkozós stílusban.:) Nem tudom, hogy felhasználta e az információt... Fél óra szobrozás után mondta, hogy 75k, kicsit levert a víz, de aztán megoldódott egy új számmal...:)

[ Szerkesztve ]

(#10356) dedike válasza Wictor (#10354) üzenetére


dedike
addikt

Ügyintézőt keress! (Tehát olyat, ahol a "0"-s gombot elfogadja!)

Egy kis segítség: menütérkép

[ Szerkesztve ]

Jó szerencsét!

(#10357) Huroq válasza 1430 (#10349) üzenetére


Huroq
senior tag

Én nem cáfolom meg amit írsz, hiszen biztos hogy így van :) Én csak azt írtam le amit hallottam kedves kolléganőtől. Egyébként sosem voltam T-Mobile ügyfél előtte, tehát max azt ellenőrizhette le, hogy van -e tartozásom a T felé (ha más infójuk is van rólam az már rég rossz) :) Maga a telefon ára előfizetéssel 60 pár ezer forint volt, tehát nem 100 ezrek.

Üdv.

(#10358) Wictor válasza dedike (#10356) üzenetére


Wictor
senior tag

Végignéztem, 3 (izé, 5) percig lépkedtem a menükben, de nálam minden próbált helyen azt mondja, hogy "ez a nyomógomb ebben a pontban nem használható".

Szerintem megvárom a hívást, csak nem szedik le a fejem...
Ráérni meg mostmár ráérek, annyira azért nem sürgős.

[ Szerkesztve ]

(#10359) Wictor válasza dedike (#10356) üzenetére


Wictor
senior tag

Megkerestem őket email-ben végülis...

(#10360) tomika13 válasza Wictor (#10359) üzenetére


tomika13
tag

Írtam pm-et

(#10361) dedike válasza tomika13 (#10360) üzenetére


dedike
addikt

..és azt ide minek kell beírni? :F

Jó szerencsét!

(#10362) tjb007 válasza dedike (#10361) üzenetére


tjb007
nagyúr

Ezt már én is szerettem volna megkérdezni.
Minket nem érdekel, akinek írta az megy úgyis észreveszi.
Amúgy meg nem csak a mi szemünket "szúja", már született a Logout -on is egy ezzel foglalkozó bejegyzés ;]

[ Szerkesztve ]

(#10363) Wictor válasza tjb007 (#10362) üzenetére


Wictor
senior tag

És minek offolni? ;] Ennek örömére ez a hsz. is off lett... :D

Izé, ha már egyszer megrendelünk valamit és adategyeztetés céljából egyébként is felhívnak, mielőtt a kiszállító cégnek odaadnák a csomagot, akkor miért nem lehet egyszerűen a webshopban törölni a rendelést? (*haját tépi)

[ Szerkesztve ]

(#10364) manchester85


manchester85
addikt

Most nézem, az eddigi 0ft helyett 60 ezer lett MM XL-lel a Galaxy S2? Szép kis tendencia. :U

i6 Silver

(#10365) dedike válasza manchester85 (#10364) üzenetére


dedike
addikt

Egyetértek! Nem tudom miért/mitől, de a megjelenése óta folyamatosan drágul... :(((

Jó szerencsét!

(#10366) icons válasza tomika13 (#10344) üzenetére


icons
addikt

"Valamilyen csoda folytán webshopon van most 10 darab, de üzletben már nem lesz."

Nagyon örültem az információdnak, ezért meg is rendeltem gyorsan a Blade-t, nehogy még a végén ne jusson nekem is egy db.

Ezek után nemrég besétáltam az első T-pontba ami az utamba esett (Pólus Center), és közölték, hogy van Blade náluk, és megvásárolható, az ügyintéző teljesen biztos volt a dolgában (feltételezem nem előttem 5perccel adták el, és ő nem tudott róla)

Így tehát nem tudom mire vélni az információdat, gondoltam van némi alapja (TÉNYLEG nem értem miért írtad...)

Csak annyit szeretnék kérni, hogy legközelebb csak olyan dolgot állíts, ami felől biztos vagy.
Remélem nem bánom meg nagyon a döntésemet, hogy elhittem, amit írtál (fehéret tudtam rendelni, aminél a festékének a minőségéről csak rosszat hallani, illetve ennek a modellnek az egyik legnagyobb problémája a pixelhiba, amit bár így is tudok ellenőrizni (amikor kihozza a futár), de nyilván sokkal több gondom lesz vele, mintha besétáltam volna, és közöltem volna, hogy meg akarom nézni, hogy rendesen működik)

(#10367) icons válasza icons (#10366) üzenetére


icons
addikt

Mindent visszavonok, a kedves fiatal ügyintéző hölgy (magyarul csaj) inkompetens volt, vagy csak nem szeret igazat mondani, mivel visszamentem pénzzel a zsebemben, és nem sikerült odaadni a készüléket, mivel egy szál se volt nekik. Pont úgy, ahogy az Árkádban sem volt, és elég esélyes, hogy egyik boltban sem.

Megerősítették, amit írtál, tehát hogy a wepshopban lehet néhány, azok is valami csoda folytán kerülhettek oda (visszaküldték őket, stbstb).

És volt ott egy másik üzletük (viszonteladó azt hiszem), és ott is ugyanezt mondták, hogy nekik sincs, és nem is lesz :).

(#10368) manchester85 válasza icons (#10367) üzenetére


manchester85
addikt

Mi az a wepshop?

i6 Silver

(#10369) tjb007 válasza manchester85 (#10368) üzenetére


tjb007
nagyúr

Ott lehet WEP kulcsokat venni ;]

[ Szerkesztve ]

(#10370) icons válasza manchester85 (#10368) üzenetére


icons
addikt

GIYF (hogy alkothass valami kreatívabbat):

http://www.tumblr.com/tagged/wepshop
http://www.webboar.com/www/wepshop.info
http://www.katalizator.hu/
http://hu.wikipedia.org/wiki/WEP

(#10371) tomika13 válasza icons (#10366) üzenetére


tomika13
tag

Hello!

Elnézést kérek, ha az információ rossz volt, több üzletben jelezték már, hogy nincs ZTE, mert vissza kellett küldeniük a központba.
Több topicban is volt erről szó, és senki nem talált sehol ilyen telefont, ezért írtam.
Amennyiben webshopos rendelést adtál fel, a rendelést lehet töröltetni, e-mailben, és a 1430-on is, ebben az esetben az üzletben meg tudod venni a készüléket az általad választott színben.

Üdv: Tom

Most olvastam el a második bejegyzést is, örülök, hogy végülis sikerült megoldani a dolgot.

[ Szerkesztve ]

(#10373) re_mod


re_mod
tag

Sziasztok!

A napokban váltottam díjcsomagot és készüléket és a hívás átirányításoknál ha nincs válasz ill. ha nem elérhető opcióknál masszívan benne marad a 30/9888-333 szám ami nem a hangposta lenne elvileg mert az eleve ki volt és van kapcsolva és csak ennél a két pontnál jelentkezik. Nem engedi törölni sem a készülék menüjéből sem kóddal. Nem tudom ez minek tudható be és főleg hogy miért nem lehet kitörölni?

:O

(#10374) 1430 válasza re_mod (#10373) üzenetére


1430
senior tag

-HANGPOSTA
Küld el a fenti kódot a 1430-ra, ha publikus lakossági díjcsomagot használsz.
Magyarázat: az alapértelmezett átirányítást a rendszer automatikusan beállítja a hangpostára, ha aktív a szolgáltatás és nem állítasz be egyéb hívószámra átirányítást nem elérhetőség esetére. Ezt az alapértelmezett átirányítást nem tudod törölni, így a szolgáltatást kell kikapcsolni (feltéve, hogy nincs rá szükséged).

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#10375) mondomén


mondomén
őstag

Haho!
Telefon biztositas felol szeretnek erdeklodni.
Ugye megvan szabva, hogy mekkora erteku telefonra mekkora biztositast kell fizetni.
Most az i4 melyik arkategotiaba tartozik? Amennyiert domino csomagban lehet megvenni?
A biztositas fizetese hogyan mukodik? Csak az az x osszeg van havonta es kesz?
A masik pedig az onresz ami meg nem teljesen tiszta. Kar esten nekem kell peldaul 10k-t befizetni?

(#10376) re_mod válasza 1430 (#10374) üzenetére


re_mod
tag

Nem jó mert kiírja hogy a hangposta szolgáltatás még nincs aktiválva de ez a kettő benne marad, próbáltam beaktiválni online majd lemondani de ez a két opció csak nem tűnik el.

Ha kóddal letiltom kiírja hogy ok de mikor lekérdezem benne marad mégis. Nem értem ha nem él a hangposta ez miért van benne?

:(

(#10377) tjb007 válasza mondomén (#10375) üzenetére


tjb007
nagyúr

A készülékbiztosítás havi díja (és az önrész kár esetén) a biztosítás megkötésekor érvényes akciós kisker árlista bruttó értékétől függ. A 16GB -os iPhone4 kisker ára jelenleg 182.700 forint, ez alapján a havidíj Alap csomag esetén 1990 forint, Extra csomag esetén 2590 forint.

"A biztositas fizetese hogyan mukodik? Csak az az x osszeg van havonta es kesz?"

Ugyanúgy működik a fizetése mint a többi szolgáltatás esetén, van egy havidíj amit minden hónapban be kell fizetni.

"Kar esten nekem kell peldaul 10k-t befizetni?"

Igen, neked kell fizetned kár esetén egy bizonyos összeget, a fenti példánál maradva 20 és 25.000 forintot csomagtól függően.

[ Szerkesztve ]

(#10378) mondomén válasza tjb007 (#10377) üzenetére


mondomén
őstag

Köszönöm, sokat segítettél. Még annyit, hogy biztosítást kötni bármikor lehet? Úgy értem, hogy 1 év elteltével is akár?

(#10379) tjb007 válasza mondomén (#10378) üzenetére


tjb007
nagyúr

Bármikor nem lehet kötni, vagy a készülékvásárlás időpontjában vagy pedig a vásárlástól számított 60 napon belül (be kell mutatni a sérülésmentes készüléket és a vásárlást igazoló számlát is).

(#10380) bajaki válasza tjb007 (#10379) üzenetére


bajaki
őstag

Sziasztok!

Van/volt egy telefonom, amit a T-Mobile-nál vettem 2009 Október 27-én Mix Díjcsomagban, 2 éves hűségidővel részletfizetéssel. A hűségidő 2011. Október 27-én lejár. Ma voltam bent a T-Mobile-nál, mert szeretnék venni egy Galaxy Mini telefont szintén részletfizetéssel, ami jelen esetben 9 hónapig fog tartani 1490 Ft-os részletekkel. Kíváncsi voltam, hogy mikor vehetem meg leghamarabb, és azt az infórmáiót kaptam, hogy az előfizetés lejárta előtt 1 hónappal már lehet venni másik készüléket.

Maradnék ugyanebben a díjcsomagban, így akkor Szeptember 27-én bemehetnék, aláírhatnám újra a 2 éves hűséget a Mix-re és a 9 hónapos törlesztést? Akkor csak annyi lenne a változás, hogy meghosszabbítom, nem számláznának októberre 2X2990 Ft-ot?

Bocs véletlen válaszra nyomtam. :W

[ Szerkesztve ]

(#10381) dedike válasza bajaki (#10380) üzenetére


dedike
addikt

Tudsz mindent! ;)
Nem számláznak dupla havidíjat! :N

(Mondjuk én a Webshopból rendelném, 5% is 5%!)

Jó szerencsét!

(#10382) bajaki válasza dedike (#10381) üzenetére


bajaki
őstag

Mondtam bent nekik hogy a webshopban néztem a dolgokat, erre azt mondta a nő, hogy ne a webshopból vegyem, mert sokszor nem azt kapom amire előfizetek. :F :Y
Meg láttam van valami mobilelőleges szutyi is, amit lehet rámnyomnának, akkor meg nem vennék telót. A boltban azt mondta, hogy nem lesz mobilelőleg, legalábbis ők ott bent nem kérnek.

(#10383) dedike válasza bajaki (#10382) üzenetére


dedike
addikt

Nézd, ha a forgalom után kapom a fizetésem, én sem mondom azt, hogy máshol vedd! ;)
Nyugodj meg, ugyanazt kapod, plusz ajándékba még azt, hogy ingyenesen tesztelheted 8 napig a készüléket!
Idézet innen:
A Vásárlót megilleti a jog, hogy a teljesítést követően 8 munkanapon belül indoklás nélkül elálljon.

A webshopban sem lesz mobil előleg! ;)
(Ez egy sima készülékváltás, ahol előleget nem szoktak kérni!)

Jó szerencsét!

(#10384) bajaki válasza dedike (#10383) üzenetére


bajaki
őstag

Aha, értem, meg ingyen ki is hozzák. A webshopba a telefonszámot megadva azt írja, hogy most is meg tudom venni a készüléket.

Most akkor hogy is van ez az 1 hónap dolog?

(#10385) dedike válasza bajaki (#10384) üzenetére


dedike
addikt

Az ár lesz más szeptember 27-e után, de akár most is megrendelheted, kicsivel (6 ezer emlékeim szerint) drágábban! :K

(Jelenleg "előrehozott készülékváltás"-t tudnál csinálni, ami a szerződés megkötése után már 18 hónappal lehetségessé válik.)

Jó szerencsét!

(#10386) bajaki válasza dedike (#10385) üzenetére


bajaki
őstag

Érdekes, azt a 6 ezer Ft körüli árat nem látom. Azt hol tudom megnézni, hogy most mennyibe kerülne?

(#10387) dedike válasza bajaki (#10386) üzenetére


dedike
addikt

Azt össze tudod csak hasonlítani, mégpedig úgy, hogy megnézed a My-T-ben, hogy mennyi a készülék amikor megrendeled (tehát mikor bent van a kosárban), illetve megnézed, hogy mennyi új előfizetéssel. (Az új előfizetéses árnál egy darab ezressel kevesebb a készülékváltási ár.) Én egyszerűbb módszert erre nem tudok, nem férek hozzá az adott árlistához...)

Jó szerencsét!

(#10388) bajaki válasza dedike (#10387) üzenetére


bajaki
őstag

Értem. Hát akkor ez egyenlőre felejtős, legalábbis 2 hétig, mert akkor már csak 1 hónap lesz a hűségidő végéig.
Szerintem majd bemegyek és megveszem a boltban, ez a webshopos dolog nekem nagyon bonyolult. :B

De hosszú lesz ez a két hét. :O

Köszi a segítséget! :R

De akkor két hét múlva már csak annyi lesz mintha új előfizetést csinálnék, ugye?

[ Szerkesztve ]

(#10389) dedike válasza bajaki (#10388) üzenetére


dedike
addikt

Te tudod... ;)

Igen, két hét múlva annyi, illetve egy ezressel kevesebb...

Jó szerencsét!

(#10390) bajaki válasza dedike (#10389) üzenetére


bajaki
őstag

Lehet, hogy félreértettük egymást. Elvileg 1490 Ft-ot kell fizetnem kezdőrészletnek. Ezen az áron szeretném megvenni a telefont. Ezen felül van még 9 hó 1490 Ft-os törlesztés és utána csak a Mix díjcsomag marad 2990 Ft-al.

Nem értem már, hogy akkor mikor mennyit kellene fizetnem. :F

http://imageshack.us/photo/my-images/703/nvtelenak.png/

(#10391) dedike válasza bajaki (#10390) üzenetére


dedike
addikt

Ez az új előfizetésre vonatkozik, nem?

[ Szerkesztve ]

Jó szerencsét!

(#10392) bajaki válasza dedike (#10391) üzenetére


bajaki
őstag

Ha beírom a számom és úgy nézem meg, akkor is ugyanezt hozza ki.

(#10393) dedike válasza bajaki (#10392) üzenetére


dedike
addikt

S ha a készülékváltás fülre kattintasz felül?

Igen, arra! :K

[ Szerkesztve ]

Jó szerencsét!

(#10394) bajaki válasza dedike (#10393) üzenetére


bajaki
őstag

"Meglévő előfizetést újítok meg" ?

Akkor is kihozza ugyanezt ami a képen is van.

[ Szerkesztve ]

(#10395) dedike válasza bajaki (#10394) üzenetére


dedike
addikt

Hm...érdekes..akkor én nem várnék a dologgal... :N
Be a kosárba, aztán had szóljon! ;)

Jó szerencsét!

(#10396) bajaki válasza dedike (#10395) üzenetére


bajaki
őstag

Bár csak korlátozott jelszóval tudok belépni, mert elfelejtettem a rendeset, nem tudom ez számít-e ebben.
Beraktam a kosárba, de ami még érdekes, hogy az összes díjcsomag közül tudok választani (Eco, Kamélenon...stb). Ha kiválasztom a Mix-et akkor marad ez a számom és az előfizetés?

[ Szerkesztve ]

(#10397) bajaki válasza dedike (#10395) üzenetére


bajaki
őstag

Felhívtam őket, elvileg még nem tudnék venni telefont, csak a korlátozott jelszó miatt látom így.

A hűségidő lejárta előtti 1 hónapos dologra meg azt mondták, hogy az csak Aranykártyásként működik. Most akkor hogy is van ez? Ma a boltban azt mondták nekem, hogy 2 hét múlva meg tudom venni a telefont, mert akkor lesz még 1 hónap a hűség végéig.

Holnap bemegyek még egyszer, mert most már semmit sem értek. :F

(#10398) albiosz válasza Nietzsche_ (#10204) üzenetére


albiosz
őstag

Üdv!

A napokban váltanék like díjcsomagra. Jelenleg domino quick kártyám van.

Nietzsche_ írta: ,,Kivételt képez a belépési díj alól, ha Domino-ról váltasz át Like díjcsomagra és nem viszel el mellé készüléket. Ez esetben nincs belépési díj sem."

Ez vonatkozik a quick kártyára is? (logikám azt diktálná igen, mert egyszer már fizettem a simért, de inkább megkérdezem.)

A másik dolog, hogy lehetőleg nem szeretnék hűséget aláírni. Ez lehetséges egyáltalán ennél a csomagnál? És ha igen, akkor sincs semmilyen belépési díj?

Előre is köszönöm a tudorok segítségét!

(#10399) Jojo5


Jojo5
őstag

Hali

Széttört a szifonom kijelzője, mert kiesett a tatyómból... vajon visszaveszik biztosításba ? Használni még lehet, de kb. megvágja a kezemet mert kiszakadt belőle egy kis rész is meg ripitya az egész teló...

Biztosításom van amit még akkor kötöttem amikor megvettem a telót ami 790 ft volt akkoriban...
kaptam kárszámot ma telón, de az még nem garancia, hogy akkor a kárigényem elfogadják-e mert a hapi nagyon mondta, hogy rendeltetésszerűen lehet-e a telefont használni...én mondtam, hogy a teló darabokra tört meg vágja a kezem, de vicc mert a kijelző működik meg szerintem nagyjából minden...

Most akkor mi lesz vajon ? mire számíthatok ?

[ Szerkesztve ]

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#10400) bajaki


bajaki
őstag

Sziasztok!

Olyan lehetséges, hogy van egy előfizetésem: Mix díjcsomagban, mellé egy telefon törlesztés (1600Ft) és ezek Október 27-én járnak, hogy ez mellé nyitok egy teljesen új előfizetést új számmal meg mindennel és amikor az előző lejárt azt visszamondom és csak az új marad?

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.