Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10301) tjb007 válasza efundulus (#10300) üzenetére


tjb007
nagyúr

Egyelőre nem.

(#10302) dedike válasza tjb007 (#10301) üzenetére


dedike
addikt

Később meg pláne nem... :)

Jó szerencsét!

(#10303) 1430 válasza tjb007 (#10301) üzenetére


1430
senior tag

Vajon honnan vannak ezek a "tuti" infóid? :D

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#10304) 1430 válasza exguard (#10298) üzenetére


1430
senior tag

Magánszemélytől legfeljebb ügyvéd vagy közjegyző által ellenjegyzett meghatalmazás fogadható el. Mivel a díjcsomagváltást és a Te+Én Plusz beállítást telefonon jelszó ellenében is elvégzik, gondolom személyesen is. Ha nem tudod a jelszót, az Előfizetővel menjetek be. A leggyakrabban hívott szám részletes számlából fog kiderülni, ehhez viszont kellenei fog az Előfizető...

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#10305) 1430 válasza tjb007 (#10301) üzenetére


1430
senior tag

Az egyelőre már le is telt: Sony Ericsson Xperia ray ;)

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#10306) andrás47 válasza efundulus (#10300) üzenetére


andrás47
senior tag

A mai legfrissebb T-mobilos árlistán már rajta van a készülék amit keresel.

(#10307) dedike válasza 1430 (#10303) üzenetére


dedike
addikt

Szóval Te már tegnap délután tudtad azt, hogy mától kapható... :P ;)

Jó szerencsét!

(#10308) tjb007 válasza 1430 (#10303) üzenetére


tjb007
nagyúr

Van egy T-Mobile HU cell phone relase date generator nevű programom ;]

(#10305) 1430

Nekem egy héttel későbbre volt kiírva, ez van amikor egy hétig senkivel sem beszélek :P

(#10309) dedike válasza tjb007 (#10308) üzenetére


dedike
addikt

Van egy T-Mobile HU cell phone relase date generator nevű programom

Töröld le marha gyorsan, nem éri meg... :P ;]

Jó szerencsét!

(#10310) sst17


sst17
csendes tag

Sziasztok!

Bocs, lehet hülye a kérdés, de az normális, hogy mikor belépek a My Tmobileba, állandóan küld egy sms-t hogy beléptek, illetve a főoldalon kiírja a havi nettó egyenleget... Ez így normális ugye, a belépésekért nem vesz le pénzt?

(#10311) tomika13 válasza sst17 (#10310) üzenetére


tomika13
tag

Szia!

Természetesen nem kell érte fizetni, ez egy biztonsági dolog, hogy tudd, mikor lépnek be az oldaladra, ha véletlenül illetéktelen kézbe kerülnének a dolgok.

Üdv: Tom

(#10313) dedike válasza sst17 (#10310) üzenetére


dedike
addikt

A dolog egyébként kikapcsolható... :)

Jó szerencsét!

(#10314) amanoba


amanoba
őstag

sziasztok

tudni arról valamit, hogy az lg optimus pro, vagy a motorola fire bekerül-e a kínálatba? ha igen tudni, hogy mikor?

[ Szerkesztve ]

Zene nélkül az élet tévedés volna - Friedrich Nietzsche

(#10315) tjb007 válasza amanoba (#10314) üzenetére


tjb007
nagyúr

A T-Mobile HU cell phone relase date generator nevű programom azt dobta, hogy ezek közül egyik sem lesz.
Amire lehet számítani mostanában az a fehér SGS II, SE Xperia arc S, új badás Samsungok (Y).

(#10316) amanoba válasza tjb007 (#10315) üzenetére


amanoba
őstag

nagyon szépen köszönöm. :R

Zene nélkül az élet tévedés volna - Friedrich Nietzsche

(#10317) Wictor


Wictor
senior tag

Üdvözletem!

Kicsit hülye kérdésem lenne, de ilyennek is lennie kell... Szóval, június 20-án vettem egy SE Zylo-t Mix díjcsomagos előfizetéssel, az eddigi 3 havidíjat mindig a számla megérkezésének napján, közvetlenül az üzletben befizettem (ez talán nem is annyira lényeges). Ez a telefon, a kártyával együtt az egyik rokonnál landolt, ő használja, de egyéb okok miatt nem szeretnénk a nevére íratni az előfizut, nekem viszont kellene egy, amit én használhatok. MédiaMánia M csomagon gondolkodtam egy Xperia Mini társaságában, így a nettel sem kellene külön szarakodnom, a jelenlegi keretbe is bőven beleférne, a havidíj sem terhelne meg túlságosan, ráadásul lenne végre egy szerethető mobilom is.

A valódi kérdésem az lenne, hogy az eredeti 9900 Ft-os áron felül kb. mennyi mobilelőleget húzhatnak le rólam? Van-e valakinek valami hasonló tapasztalata, vagy ezt mi alapján számolják? Egyáltalán van-e esélyem ilyen kis idővel az előző megkötése után megvenni?

A választ előre is köszönöm! :R

[ Szerkesztve ]

(#10318) Wictor válasza Wictor (#10317) üzenetére


Wictor
senior tag

Közben kicsit visszakerestem és látom, hogy az gyakorlatilag csak az üzletben derül ki. Remek. :D

(#10319) tomika13 válasza Wictor (#10318) üzenetére


tomika13
tag

Hello!

Ha eddig rendesen fizetted a számlákat, akkor nincs probléma az új előfizetéssel.
Vételkor kifizeted a 9900-at ( egyéb előleg nincs), és le van tudva a dolog, onnantól kezdve csak a számla része marad.
Ha azt mondják, hogy nem veheted meg, mert nem rég vettél egyet, akkor üzletvezető engedélyezheti a vásárlást, és valószínű megoldják ezt a dolgot.

Üdv :Tom

(#10320) Wictor válasza tomika13 (#10319) üzenetére


Wictor
senior tag

Köszönöm a gyors választ!
Ez jobban hangzik, mint amire én gondoltam. :D

(#10321) mondomén


mondomén
őstag

Sziasztok!

T-nél tudok részletre venni a nevemre (szóval, hogy egymagam intézzem a dolgot) i4-et ikon 200-al mindenféle jövedelem igazolás nélkül? 19 vagyok és nincs munkám, még tanulok... Max egy kicsit nagyobb mobilelőleget állapítanak meg?

(#10322) Wictor válasza mondomén (#10321) üzenetére


Wictor
senior tag

Helló!

Tudomásom szerint részletfizetésnél sem kérnek semmi egyéb okmányt a személyin és lakcímkártyán kívül, de a velük kapcsolatban álló banknál át kell menned egy hitelképességi vizsgálaton, ami pár perc alatt megvan. Elméletileg önálló jövedelem nélkül nem tudsz részletre venni mobilt, csak simán előfizetéssel. Javítson ki valaki, ha tévednék!

Én így hallottam, de ez engem is érdekelne.

[ Szerkesztve ]

(#10323) mondomén válasza Wictor (#10322) üzenetére


mondomén
őstag

Szüleim nem akarják a nevükre venni, hátha nem tudom fizetni stb... Így jó lenne, ha az én nevemre megtudnám venni részletre.:)

(#10324) rizso


rizso
addikt

Sziasztok!

Lenne két dolog, ami érdekelne. Szeretnék venni az előfizetésem mellé egy G!Net L csomagot. Elvileg 1990Ft, 500MB adatforgalom, és nincs túlforgalmazási díj. Kérdésem: mennyire lesz használható az 500MB "elfogyása" után? Lehet azért még használni, vagy annyira lassú lesz, mintha nem is lenne?
A másik dolog: flotta. Valaki elmagyarázná, hogy pontosan hogyan is működik ez a flotta dolog? Pl. ha összeállunk páran, akkor lehet valahogy igényelni? Vagy ez csak cégeknek van?

Köszönöm a felvilágosítást! :R

Esetleg azt nem tudja valaki, hogy Szekszárdon vagy valamelyik pécsi T-nél van-e kiállított Optimus 3D?

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#10325) Wictor válasza rizso (#10324) üzenetére


Wictor
senior tag

Helló!

Az elsőre tudok válaszolni, mert pont hétvégén teszteltem (muszájból). Nálam a lejárta után valami borzalmasan lassú volt, modemmel és Mozillával szinte képtelen volt fél percen belül megnyitni a T-Mobile oldalát, mobillal még valamennyire használható, Opera Minivel, rossz képminőséget beállítva.

Mindenesetre nem érdemes túlcsúszni, mert nagyon érződik a lassulás.

[ Szerkesztve ]

(#10326) rizso válasza Wictor (#10325) üzenetére


rizso
addikt

Köszi az infót! Én mindenképpen telefonnal használnám (hamarosan beújítok egy jobb droidot, és ahhoz jól jönne a net, főleg push email, meg mondjuk időjárás-frissítés és hasonlók miatt). Csak elég az 500MB - főleg hogy elég sokat vagyok wifi közelben is...

Mondjuk még mindig nagyon drágának tartom a mobilnetet, egyszerűen vicc, hogy 500MB 2000Ft :(

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#10327) Wictor válasza rizso (#10326) üzenetére


Wictor
senior tag

Megmondom őszintén, én a legparasztibb változatot szoktam alkalmazni: itthon net SIM, még a régi, havonta meg van rendelve a Relaxnet L csomag (6400 Ft - 7GB), ha a mobilban szükségem van netre, a kártyát átdobom szépen, azt' hadd szóljon! Mondjuk a 2 év alatt rongyosra kopott a SIM, de még szuperál. ;]

Viszont ez is drága. Ha minden igaz, akkor válthatok Net&Roll L-re, az 9400-ért 26GB, horribilis összeg, de nincs lehetőségem másfelé kacsintgatni.

[ Szerkesztve ]

(#10328) Huroq válasza Wictor (#10322) üzenetére


Huroq
senior tag

Én részletre vettem pár hete a mobilom. Aláírattak velem egy papírt hogy átmentem a hitelképességi vizsgálaton (0 jövedelem). A hitelképességi vizsgálat az volt, hogy oda adtam a személyit lakcímkártyát és még az adókártyát. Na most elmondta nekem a kis csaj, hogy a hitelképesség vizsgálat kb. annyi, hogy rád néznek és milyen a szubjektív benyomásuk rólad. Vicces de így megy. És még azt is elárulta, hogy a kisebbségbe tartozó emberektől szoktak általában 3 havi előleget kérni.
Tehát összevetve puszira odaadják a mobilokat, csak szép ruhába és mosolyogva kell megjelenni :DDD

(#10329) Wictor válasza Huroq (#10328) üzenetére


Wictor
senior tag

Az cuki, mert tőlem legutóbb el akartak kérni, pedig közöm nincs a kisebbséghez. Hátráltam. De amúgy jó tudni, hogy pofára megy...

Ezért tettem fel a mai kérdésem is, de arra még nem kaptam a T-től "választ".

[ Szerkesztve ]

(#10330) dedike válasza Huroq (#10328) üzenetére


dedike
addikt

Meg lehetőleg 100ezernél nem drágább készülékkel próbálkozni... :U

Jó szerencsét!

(#10331) Huroq válasza Wictor (#10329) üzenetére


Huroq
senior tag

Ezeket is csak azért tudtam meg, mert 2-3 órát töltöttem benn a T-Pont ban és a fiatal kis csajjal jól eldumáltam :D Természetesen lehet más eset is, pl bal lábbal kelt fel kedves ügyintéző kolléga. Lehetséges nálam azért nem volt ez a helyzet, mert internet+ iptv előfizetést is kötöttem egy egyidejűleg + 2 mobil előfizetést vásároltam. Nem tudom, vagy csak szimpatikus voltam, de igen érdekes, hogy pofára megy.

Nővérem hasonlóképp Iphone 4-et vásárolt és tőle sem kértek semmit :/
Úgyhogy teljes mértékben az ügyintézőre vagy utalva. Épp milyen passzban van.

[ Szerkesztve ]

(#10332) Wictor válasza Huroq (#10331) üzenetére


Wictor
senior tag

Ja, hogy egyszerre csak a fél üzletet vetted meg részletre, értem. :DDD

Itt ilyen nincs, hogy órákat beszélgetek az eladóval. Van egy kb. 15 m2-es üzlethelyiség, ott 3 pult, 10-20 perc alatt bármilyen szerződést megkötnek. Van egy korombeli ügyintéző srác, vele szót lehet érteni.

Kérdés: webshopos rendelésért nagyon harapnak, ha vissza lesz mondva?

[ Szerkesztve ]

(#10333) Huroq válasza Wictor (#10332) üzenetére


Huroq
senior tag

Nem vettem meg a fél üzletet, csak egy telót vettem részletre :) A nővérem másnap ment :DDD Igen általában itt sem ennyi idő, de hát ha az ember sok szolgáltatást akar egyszerre, ja meg táblagépet is akkor sajnos sok a papírmunka, egy könyv méretű paksamétát adott szerződés címszó alatt. :)

Ha telón mondod vissza nem haraphatnak, mert kedves, aranyos hangnemben kell veled beszélniük :) Amúgy tuti nem.

[ Szerkesztve ]

(#10334) mondomén válasza Huroq (#10328) üzenetére


mondomén
őstag

Nah, ez egy nagyon jó hír.:) Akkor elmegyek megpróbálom, aztán ha nem sikerül, akkor átmegyek másik Tpontba.:D

(#10335) tomika13 válasza Wictor (#10332) üzenetére


tomika13
tag

Hello!

A webshopos rendeléseket le lehet mondani, de ha már szállítás alatt van, akkor annyi, hogy nem veszed át a küldeményt.
Ennél pontosabbat csak akkor tudok mondani, ha leírod pontosan miről van szó.

Üdv: Tom

(#10336) Wictor válasza tomika13 (#10335) üzenetére


Wictor
senior tag

Helló!

Értem, köszi, még nincs jóváhagyva, szóval ha hív az ügyintéző, akkor majd vele megbeszélem. Eredetileg úgy volt, hogy Médiamánia M + Xperia Mini, de közben módosult Net&Roll L-re és HP Mini 110-re. Aztán este fogta magát és elhalálozott a mobilom, így most egy normális telefonra nagyobb szükségem lenne, mint egy netbookra.

A rendelést az ügyintéző tudja ennyire módosítani, vagy akkor annyi, hogy lemondom az előzőt és megrendelem még egyszer, de már másképp? Vagy értelemszerűen besétálok a közeli T-be és megveszem...

[ Szerkesztve ]

(#10337) tomika13 válasza Wictor (#10336) üzenetére


tomika13
tag

Ha még nincs feladva a rendelés, akkor még bármit lehet vele csinálni.
Gyakorlatilag az ügyintézőnek mindegy, hogy webshopon mit tesz be a kosárba.
Az, hogy konkrétan a megrendelt eszköz lesz más, az annyira nem fontos.
Akkor lett volna kissebb gubanc, ha a rendelés már fel van adva, mert addigra már lehet, hogy a DHL-nél van a csomag, és ilyenkor már nem lehet törölni.
De jelenleg még bármit lehet :)

(#10338) Wictor válasza tomika13 (#10337) üzenetére


Wictor
senior tag

Lehet, hogy félreértjük egymást kicsit. Én feladtam tegnap 15:03-kor a rendelést, még jóváhagyás alatt van, várom, hogy hívjon a nap folyamán az ügyintéző. Erre gondoltam, szerintem elbeszélünk egymás mellett. :D

Még egy kérdés: ezt az este taglalt részletre vásárlásos dolgot meg tudod esetleg erősíteni, hogy így van? Mert akkor nem egy 8000 Ft havidíjas csomagot választok, hanem Mix + Go!Net M, vagy L, elég az.

[ Szerkesztve ]

(#10339) icons


icons
addikt

Üdv!

Like díjcsomagban szeretnék ZTE Blade-t venni (természetesen diákkal)
A kérdésem az lenne, hogy a Like-ban van valami "csel"? Mert elég olcsó a többi előfizetéshez képest!

A másik az lenne, hogy T-nél van-e valami kedvezmény, ha már régen ott vagyunk?
Telenornál pl 2év előtt is már lehet másik telefont venni, meg talán olcsóbb is.
Tnél ugye Hűségkártya van. De ettől sem az előfizetés, sem a telefon nem lesz olcsóbb, ugye? (illetve korábban lehet vele előfizetésre (+2évre) telefon t venni? Egyébként platinakártyások vagyunk, nem tudom ez számít-e)

Kööszi!

(#10340) kungzi


kungzi
veterán

sziasztok

kérném a segítségetek. augusztusra kaptam egy 9000ft-os számlát de nem tudom, hogy hogy. augusztus 31-én váltottam csomagot kisebbre, és csomagváltás előtt megnéztem a my t-mobileba az egyenlegem és 4000ft alatt volt egy kicsivel. szeptember 2-án mikor a t-mobile zárta a hónapot 9000ft alatt volt egy kicsivel a számla. ezalatt a két nap alatt nem neteztem és nem is telefonáltam. hogy a viharba van ez? kijött hétfőn a számla és olyan tételek voltak rajta, amiről gőzöm sincs hogy mi. mit tudok ilyenkor csinálni?

(#10341) manchester85 válasza icons (#10339) üzenetére


manchester85
addikt

Nincs. Pont azt nyújtja, amit kínál. Viszont az alap havidíj "csak" hálózaton belül forgalmazható le. Persze ez benne is van a leírásban. Tehát ha hálózaton kívülre küldesz sms-t vagy telefonálsz, az mindenképp a havidíj fölé megy már, de ezzel együtt a csomag abszolút "must have". :K

i6 Silver

(#10342) icons válasza manchester85 (#10341) üzenetére


icons
addikt

Átolvastam az egész oldalt, de ezt a részt mindig kihagytam... nembaj, még így is jó áron van, valóban :D

Nagyon köszönöm a segítséget (ha később veszem észre, amikor már megvan, nem lett volna jó kedvem :D), a másik kérdésem azért még áll, ha valaki tudja a választ! :)

(#10343) manchester85 válasza icons (#10342) üzenetére


manchester85
addikt

Amennyi kapcsolatpontod van, annyival olcsóbban tudsz telefont venni. 1 pont=1ft

i6 Silver

(#10344) tomika13 válasza icons (#10339) üzenetére


tomika13
tag

Hello!

a ZTE bladet már nem nagyon forgalmazza a T.
Valamilyen csoda folytán webshopon van most 10 darab, de üzletben már nem lesz.

Hűségidő lejárta előtt tudsz készüléket venni 6 hónappal, de így drága, illetve telefonon keresztül 30 nappal korábban, ilyenkor már ugyan az az ár, mint a hűségidő lejárta után.

Üdv: Tom

(#10345) tomika13 válasza Wictor (#10338) üzenetére


tomika13
tag

Ment pm

(#10346) mondomén


mondomén
őstag

Nah, sikerült vennem i4-et.:)
Nem kértek jövedelem igazolást! Viszont mobilelőleget igen, ami 40ezer volt. Persze ez leforgalmazható. Én megszerettem volna tartani a számom, de úgy 75k előleget dobott ki a gép, annyi meg nyilván nem volt nálam, hisz akkor kp-ra megvettem volna e telót...

[ Szerkesztve ]

(#10347) icons válasza tomika13 (#10344) üzenetére


icons
addikt

Üdv!

Ejj, valahol láttam is ilyet kiírva :(

Akkor mihamarabb megrendelem, remélem nem viszik el gyorsan őket :)
(csak előfizetést is kötnék hozzá, és az wepshopon keresztül mégse az igazi :S)

(#10348) tjb007 válasza icons (#10347) üzenetére


tjb007
nagyúr

Amíg a webshopon rendelhető nyugodtan meglehet rendelni, amint már a Jelenleg nincs raktáron, hamarosan érkezik fogad szinte 100%, hogy nem lesz belőle utánpótlás mivel kifutó modell (pl. Galaxy S -t vagy Desire HD -t ne nagyon akarjon akárki is venni).

(#10349) 1430 válasza Wictor (#10338) üzenetére


1430
senior tag

Egy feladott rendelésen egyetlen paraméter módosítható, a szállítási cím, míg nem kerül szállítás alá a csomag, illetve a szállítási időpont tolódik, míg konkrétan meg nem beszéled a Házhozszállítási csoporttal, utána már az sem módosítható. Minden más módosítási igény az előző rendelés törlésével jár és újat kell feladni.

Amúgy 3 havonta lehet új akciós előfizetést vásárolni, azaz június 20-ai vásárlás esetén már nem fognak szőrőzni. Ugyanakkor nem derült ki a leírásodból, hogy részletre vettétek e a Zylo-t. Mert ha igen, akkor az új telefont (vagy netbookot) nem veheted meg részletre, legfeljebb ha befizeted a Zylo hátralévő részleteit. Ezt inkább a netbook miatt írtam, a minit elvileg MédiaMánia M díjcsomag hűséggel kérted volna (tehát nem részletre). Ha viszont mégsem MM-M hűséggel vennéd meg, hanem MIX+Go!Net, és részletre, akkor itt is aktuálissá válik a probléma.

mondomén
Előleg. Én fentartásokkal kezelném, amit erikviking írt. A probléma ott kezdődik, hogy az adataid alapján a rendszer egy rakás ellenőrzést elvégez a háttérben, már ezen elvérezhet valaki, ezen az ügyintéző sem tud szépíteni. Továbbá új ügyfél esetén személyes kérdéseket is feltesznek. Ha ezt az ügyintéző "kihagyja", és olyan adatokkal tölti ki, amik "tuti jók", hogy jobb legyen az eredmény (ki panaszkodna utólag erre), az persze nem a te hibád.
Ja és mehetsz másik üzletbe vagy rendelhetsz Webshopon/telefonon, az előző próbálkozásaidnak nyoma lesz...
iPhone esetében pedig különösen kiemelt szempont az előleg, ami persze ügyféltől függően 0 és több 10 ezer Ft között változik.

icons
A Like nyilván annak a nevére kerül, akié a diákigazolvány. Ugyanakkor kérdés, hogy övé e a platina kártya? Mert ha nem, akkor nincs jelentősége...

kungzi
My T-Mobile >> bal oldali függőleges menüben számlák >> oldal legalján Részletes híváslista >> Online lekérdezés 375 Ft/alkalom. >> Ha a számla alapján adatforgalom volt a kiugró tétel (pl. NetStart), akkor a GPRS részt kell lekérdezni augusztusra, egyébként a GSM részt. Itt láthatod, milyen forgalmaid voltak, illetve ha nem internet, akkor azt is, milyen számra. és pontosan mikor.

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#10350) 1430 válasza mondomén (#10346) üzenetére


1430
senior tag

Lassú voltam...
Ami adatokat leírtál borítékoltam volna, hogy ez lesz az eredmény. ;)

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.