Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10151) dokee78 válasza dedike (#10150) üzenetére


dokee78
félisten

akkor változtassam meg és utána mehet?

Ha telefonos ügyintézővel beszélek az is WEBshop vásárlásnak számít,ha jól tudom és akkor is jár a -5% kedvezmény ugye?

(#10152) dedike válasza dokee78 (#10151) üzenetére


dedike
addikt

Nem. Az ügyintézős nem számít Webshopos rendelésnek! :N

Jó szerencsét!

(#10153) dokee78 válasza dedike (#10152) üzenetére


dokee78
félisten

Biztos nem?
Mert nekem úgy rémlik,hogy mikor apának rendeltük az X8-at akkor szerintem az 5% kedvezmény is járt.

(#10154) dedike válasza dokee78 (#10153) üzenetére


dedike
addikt

Ezzel várjuk akkor meg 1430-at, az lesz a biztos! (Gondolom úgysem most akarod megrendelni...)

Jó szerencsét!

(#10155) dokee78 válasza dedike (#10154) üzenetére


dokee78
félisten

Várunk. :K

(#10156) ForRedGlory válasza hr2 (#10137) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Akkor meg megis csak volt tartozas. Ha egy nev alatt tobb elofizetes, a rendszer mindre elkuld(het)i hogy tartozas van, amennyiben nincs beallitva vezerszam. Szoval megsem ok nelkul ment ki az az sms.

(#10157) dedike válasza ForRedGlory (#10156) üzenetére


dedike
addikt

De aki nem ismeri a T számlázási rendszerét, az azzal kapcsolatos eljárásrendet, annak ez egyáltalán nem világos, főleg elsőre! ;)

Jó szerencsét!

(#10159) patai0122


patai0122
csendes tag

Sziasztok! még 1 kérdés T-mobilenál előfizetésnél lehet olyat kérni h 1 bizonyos keretig engedjenek csak telefonálni? Meg írtam korábban h van ez a Like díjcsomagom 50mb adatforgalom elvileg túlforgalmazási díj nélkül. Ha túllépem nem küldenek meglepi számlát remélhetőleg ugye?

[ Szerkesztve ]

A tyúkbél adja a gépnek a lelket:D

(#10161) tjb007 válasza patai0122 (#10159) üzenetére


tjb007
nagyúr

Ha valaminél nincs túlforgalmazási akkor nincs túlforgalmazási díj.

(#10162) 1430 válasza hr2 (#10137) üzenetére


1430
senior tag

Nézd, nem szerettem volna a lelkedbe gázolni, örülök, ha valaki ilyen lelkiismeretesen fizeti a számláit, szóval ezért bocsánatot kérek. De ugyanakkor Te is rögtön a T-Mobile-t hibáztattad, biztos "szar a rendszer", mert hiszen te nem lehetsz hibás... Nálam ez csapta ki a biztosítékot. Szerintem igazán belefért volna, hogy először utánaérdeklődj, mert mint kidrült, lényegében jogos volt az üzenet. A szolgáltatót természetesen nem érdekli, ki használja a hívószámot, a lényeg az előfizető/számlafizető személye, ha kismillió száma van, akkor is. Ha a bátyád nem fizet, Te is tiltva leszel. Pontosabban édesanyád minden havidíjas száma.

Ami nem egyértelmű még számomra a leírásod alapján, hogy a bátyád akkor külön számlát is kap, vagy egybe kapjátok mind? Igaz ennek most nincs jelentősége. Amúgy ki lehet nevezni egy vezérszámot, és ha elmaradás van, a jövőben elsődlegesen arra a számra mennek az értesítések (automata hívás és SMS). Még egyszer írom, az üzenet nem neked ment, hanem édesanyádnak, nem a hívószámnak van elmaradása, hanem az ügyfélnek, de amíg nem állítotok be vezérszámot, addig a rendszer találomra próbálkozik, ha az egyik szám nem elérhető, akkor ugrik a következőre.

dedike (#10139)
Ha a hívószám nem számít, akkor lehetséges. ;)
Amúgy gondolom most nem lenne mit kitenni a hamarosan kapható készülékek közé, ezért nincs kint a link.

tjb007
Már a múlkor is írni akartam, de kimaradt a sok válasz között, hogy a Like is rendelhető Webshopon, sőt most a Huawei U8500 és a move by T-Mobile készülékek Like díjcsomaggal 2000 Ft-tal olcsóbbak online mint személyesen (igazából minden díjcsomaggal olcsóbb 2000-rel, de ez a Like miatt van beállítva). Gondolom az tévesztett meg, hogy a Like díjcsomag leírásnál még csak a személyes csatorna szerepel.


Hm. Egyben nem is lehet megvenni? :D

kezdő
A fentiekből következik, hogy Like-kal is ki tudod használni a WebShop árakat.

tomi613
Keresd elő a kiszállításkor kapott papírokat, azon rajta lesz a pontos dátum. Amúgy a valóság a kettő között lehet. Ha még aznap feldolgozták a rendelésed, akkor akár 4-étől is indulhatott a hűséged, tehát a rendelés feldolgozásának dátumától indult (így a 8-a, mint kiszállítási dátum már kizárt a hűség kezdeteként). Amúgy meg dedikének igaza van, nincs jelentősége a 18 hónap szempontjából.

dokee78
Az ügyintéző a normál áron tudja megrendelni a készüléket, de vannak esetek (főleg az utóbbi időben), mikor adminisztrátori felületen is az 5% kedvezményes árakat ajánlja fel. Ez egyébként hiba, de nem panaszkodunk miatta. :D
Amúgy az aranykártya jelszót azért kell megváltoztatni, mert alapállapotú jelszóval nem engedélyezettek a pontbeváltásos tranzakciók. Más szóval azért kell módosítani a jelszót, mert csak. ;)

Szerintem egyszerűen rendeld meg online, és előtte változtatsd meg a kártyajelszót:
1. My T-Mobile >> Hűségprogram menüpont (bal oldalon a függöleges menüben)
2. Kártyajelszó módosítás link (lásd a lenti első képen)
3. Megjelenik a hívószám és meg kell adni a kártyajelszót, ami alapesetben a kártyaszám utolsó 3 számjegye
3A. Megadod az új jelszót, 3 számjegy, nem lehet azonos, növekvő vagy csökkenő számsor.
3B. Ha nem akarja elfogadni az utolsó 3 számjegyet, akkor ezek szerint már meg van változtatva a jelszó. Az "Elfelejtette a jelszavát?" link segítségével felül tudod írni a régit (kelleni fog a fizikai kártya is hozzá). Ha nem boldogulsz, ügyintéző tud segíteni (ha az ár stimmel, akkor a rendelésben is).

Bár azt hiszem (mivel én inkább az admin felületet használom, így nem mondom biztosra), hogy a kártyajelszót nem is kéri majd a vásárláskor, a lényeg, hogy ne legyen alapállapotú a jelszó. Alább pár kép a folyamatról.

[ Szerkesztve ]

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#10163) dokee78 válasza 1430 (#10162) üzenetére


dokee78
félisten

Köszi a tartalmas és egyértelmű választ.

(#10164) tjb007 válasza 1430 (#10162) üzenetére


tjb007
nagyúr

Őőőő, én olyat szerintem sehol sem írtam, hogy a Like nem rendelhető webshopon :U Az árakról volt szó, hogy XY telefon webshopos ára csak a webshopban érvényes.
Nem az ügyfélszolgálaton dolgozom de azért nagyjából képben vagyok, ha meg hülyeséget írok javítani szoktam.

Ezekről az akciókról meg ne is beszéljünk inkább, a Domino Web -es "akció" miatt már volt egy "baráti" beszélgetésem.

(#10165) tomi613 válasza dedike (#10146) üzenetére


tomi613
aktív tag

Akkor az lehet a baj hogy nem vagyok most aranykàrtyàs. De viszont kèt elöfizum van ès csak 119pont hiànyzik. Hogy lehetne összevonni? Netes felületen nem engedi.

※ Samsung Galaxy S21 Ultra 5G (SM-G998B) Android 14 ESIM※

(#10166) cserry193


cserry193
tag

Az mitől lehet,hogy másodika van,beléptem a MyT-mobile-ba, és 2000Ft az aktuális forgalmam? :) Nem is használtam a telefonomat ebben a hónapban 2-t telefonáltam.Internetcsomagom is van,úgyhogy még az se lehet.

(#10167) kacsaesokos válasza cserry193 (#10166) üzenetére


kacsaesokos
tag

jó a kérdés, én elsején léptem és már 3190ft-os forgalmam volt, mm s csomag + családbarát, tudom, hogy a kedvezményeket majd levonják, de a hónap első napján, 0 kb adatforgalommal és 0 perc telefonálással, hogy tudtam ennyit összehozni nem tudom.

(#10168) ForRedGlory válasza cserry193 (#10166) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Elso hat napban hulyeseget mutat. Adott ho hetediketol kerd le a forgalmad, akkor javul meg. Ne kerdezd miert :)

(#10169) cserry193 válasza ForRedGlory (#10168) üzenetére


cserry193
tag

Rendben,köszi a segítséget.Eddig nem is láttam ilyen bugot.De lehet hogy sose léptem be,csak hetedike után :)

(#10170) dedike válasza tomi613 (#10165) üzenetére


dedike
addikt

Azt nem tudod összevonni, ott el kell érned az arany szintet! Kapcsolat pontok gyűjtése

Jó szerencsét!

(#10171) tomi613 válasza dedike (#10170) üzenetére


tomi613
aktív tag

Köszi!

※ Samsung Galaxy S21 Ultra 5G (SM-G998B) Android 14 ESIM※

(#10172) 1430 válasza tjb007 (#10164) üzenetére


1430
senior tag

Bocsi, rosszul emlékeztem, azt dedike írta. :B

dedike
No akkor most ezt is tisztáztuk. ;)

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#10173) KubanitoS


KubanitoS
veterán

Sziasztok!

A véleményeteket szeretném kikérni ezzel a mobilinternet csomaggal kapcsolatosan.

Ha jól látom ezért 590 forintot kell fizetni minden hónapban, cserébe összesen 30 megát lehet netezni, de ha jól látom nincs túlforgalmazási díj.

Magyarán ha ezt előfizetem akkor gyakorlatilag korlátlan internetem lesz az okostelefonomra egész hónapban?

Nem vagyok egy telefon-buzi, nem akarok én naphosszat internetezni rajta, de ezzel a csomaggal bekapcsolva lehetne hagyni az adatátvitel módot folyamatosan és lehetne e-maileket olvasni, chatelni akár, vagy a fontosabb híreket megnézni. 590 forintért, korlátlanul.

Jó a gondolatmenetem? Vagy van valami trükk a dologban a sávszélesség csökkentésén kívül (ami nem nagyon hat meg)?

Köszönöm a válaszokat!

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#10174) lesaux


lesaux
veterán

Sziasztok!
Előre is elnézést kérek, lehet, hogy most hülyeséget fogok kérdezni.
Az a helyzet, hogy a legutóbbi családi telefonvásárlásnál, amikor én vettem meg a telefont az édesapámnak, a webshopban simán vállaltam még egy év hűséget a saját számomra, mert lemondani nyilván úgysem akarom az előfizetést, az új készülékbe pedig berakjuk édesapám SIM-kártyáját, és mindenki boldog. Ez parádésan működött is eddig, most azonban beleszaladtam abba, hogy nem tudok magamnak új telefont venni, amíg tart a hűségidő. Ráadásul a fenti folyamat inverzét sem játszhatom el (hogy édesapám ír alá egy év hűséget), mert az én számomhoz kéne kötni a GoNet díjcsomagot.
Nincs erre valami kiskapu? Hogy a jelenlegi hűségemet ő vállalná a jövőben, vagy telefonszámot cserélnénk, vagy új előfizetésre veszem meg a telefont a régi számommal (ugye mondtam, hogy hülyeséget fogok kérdezni?) vagy mittudomén. Végül is nem nyerészkedni akarunk, és a T csoportot sem károsítjuk meg.
Mindkét számla az ő nevére jön egyébként. Ezt meg is akartuk változtatni, csak valami horror díja volt.

(#10176) 1430 válasza lesaux (#10174) üzenetére


1430
senior tag

Sajnos nem fog menni. :(
Régebben volt olyan lehetőség, amivel úgy nézett volna ki a felállás, hogy édesapád számához megveszitek a készüléket net hűséggel, de csak a normál hűséget rögzítették volna az ő számához, a net hűséget (és így a kötelező net csomagot) pedig a te számodra tették volna egy "junk" kóddal (legalábbis ha együtt kapjátok a számlát), de ez megszűnt.
Más alternatíva nincs, hűséget nem helyeznek át a meglévő számodról.
Esetleg marad az a megoldás, hogy Go!Net hűség nélkül vesztek telefont édesapád számához.

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#10177) lesaux válasza 1430 (#10176) üzenetére


lesaux
veterán

Értem, köszönöm. Sajnos hűség nélkül még drágább, úgyhogy tényleg nem fog menni.

(#10178) KubanitoS válasza lesaux (#10177) üzenetére


KubanitoS
veterán

Tudtommal leghamarabb fél évvel a hűségidő lejárta előtt lehet kérni előrehozott telefonvásárlást.

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#10179) dokee78


dokee78
félisten

Van egy haverom és el van maradva 1 hónap számlával.
Tud így kedvezményesen készüléket váltani,ha lejárt a 2 év hűsége?
Szerintem nem.

(#10180) KubanitoS válasza dokee78 (#10179) üzenetére


KubanitoS
veterán

Szerintem ezt meg kell kérdezni a Tré mobilnál.

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#10181) dokee78 válasza KubanitoS (#10180) üzenetére


dokee78
félisten

1430 bízom benne tudni fogja.

(#10182) 1430 válasza dokee78 (#10179) üzenetére


1430
senior tag

15 napon túli számlaelmaradás már kizáró ok. 1 hónap pláne. ;)

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#10183) dokee78 válasza 1430 (#10182) üzenetére


dokee78
félisten

Köszi a választ.

(#10184) hoby36


hoby36
senior tag

Üdv!Go!Net M mobilnet vásárlásán gondolkodom.Olvastam,hogy nincs túlforgalmazási díj,ha elérem a 100Mb forgalmat.Csak sebesség csökkentés.Ez tényleg igaz,vagy van valami átverés a dologban?

A logikában semmi sem véletlen!

(#10185) dokee78 válasza hoby36 (#10184) üzenetére


dokee78
félisten

Tényleg igaz,de jobban járnál a GoNET L csomaggal ha van kis pénzed rá.
1000-el drágább és 500MB.
Én csak azért választottam az M-csomagot,mert részletre veszek telot és úgy már sok lenne nekem a havi kiadás.

(#10186) andrás47


andrás47
senior tag

Most jár le az előfizetésem családi csomag IPTV+NET+telefon előfizetés,kérdésem az lenne hogy 5 MBit/s sebességű a netem,és emelni szeretném 15-re előzetesen kérdeztem egy ügyintézőtől,de nem tudom jól mondta-e,hogy ha ilyen IPTV van akkor 5 MBit/s nem lehet emelni,hogy a telefon is működőképes maradjon,lehetséges ez vagy van más a megoldás?
Talán kérjek SAT TV-t,és az külön,meg az internet 15 MBit/s,és a telefon marad együtt?
Anyagilag hogy járnák jobban, hogy 15 MBit/s lenne a netem?
Valamint járna nekem is a kedvezményes Samsung Ace kártyás vásárlás 28.500-ért,ha újra előfizetek a fenti csomagra,és milyen az ár most ,jelenleg 8.500 körül fizetek a háromra?

(#10187) tjb007 válasza andrás47 (#10186) üzenetére


tjb007
nagyúr

Ez a T-Mobile topik, nem a T-Home.
A T-Home topikot (ahova amúgy a kérdésed tartozik) ITT találod, ott kérdezd meg ezeket.

(#10188) andrás47 válasza tjb007 (#10187) üzenetére


andrás47
senior tag

Bocs elnézést.Köszönöm akkor átviszem" oda.

(#10189) molnarpeter


molnarpeter
nagyúr

Hello!
Tudna valaki ajánlani egy minél olcsóbb előfizetést , mellé egy nagyobb netcsomaggal, kb. havi 5k-ért? Olyan lenne jó, ami túllépéskor csak sebességet korlátoz.

mp

[ Szerkesztve ]

(#10190) dedike válasza molnarpeter (#10189) üzenetére


dedike
addikt

Szia!

Tessék: Eco (1890,-) + Go!Net L (1990,-)

ha többet akarsz netezni, akkor innen tudsz választani, de a Legolcsóbb RelaxNet is 3990,- tehát nem jön ki 5ezerből...

A T-nél a jelenleg vásárolható összes mobilnet díjcsomag mentes a túlforgalmazási díjtól! (Kivéve: Net Start)

Jó szerencsét!

(#10191) molnarpeter válasza dedike (#10190) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Köszi :R

mp

(#10192) bicajoskema


bicajoskema
tag

Sziasztok
Az lenne a kérdésem, hogy sima domino nap mellé előfizethető-e a go netM?
Nem teljesen tiszta nekem ez, hogy feltöltőkártya mellé is vásárolható e a mobilinternet, vagy csak hang előfizetés mellé?

(#10193) tjb007 válasza bicajoskema (#10192) üzenetére


tjb007
nagyúr

Minden hangalapú Domino díjcsomag mellé rendelhető Go!Net és RelaxNet díjcsomag egyaránt.
Röviden: Igen, Domino Nap mellé választható a Go!Net M.

(#10194) club1

Nem egészen mivel a Domino Web csak külön SIM -mel vehető igénybe, a NapiNet 1GB meg csak iPad mellé igényelhető.

[ Szerkesztve ]

(#10194) club1 válasza bicajoskema (#10192) üzenetére


club1
veterán

Amit ezen az oldalon találsz, azt domino mellé elő tudod fizetni.

(#10195) bicajoskema válasza tjb007 (#10193) üzenetére


bicajoskema
tag

Köszi a választ!

#10194 club1 : Köszi a választ neked is !

(#10196) zippofcy


zippofcy
senior tag

T-Mobil Domino Web Quick SIM kártya [link] működik:

1. androidos okostelóban (pl. SGS) ?
2. Lenovo S10-2 beépített SIM slotjában ?

vagy csak a hozzáadott USB stickben? Mert nekem a fenti kettő közül egyikben sem sikerült működésre bírnom, és jó lenne tudnom guglizzak / kínlódjak még vagy úgyis felesleges.
Köszi.

[ Szerkesztve ]

Nekem olyan okos a telóm meg a TVm hogy én már nem rajtuk játszok hanem velük. Társasozni szoktunk.

(#10197) dedike válasza zippofcy (#10196) üzenetére


dedike
addikt

Egyenleged megfelelő nagyságú ? Aktiválás megtörtént?

Mert elvileg működnie kellene! Segítség

Jó szerencsét!

(#10198) L.C.S.


L.C.S.
tag

Üdv, van valakinek valami pletykája arról, hogy a T-Mobile mikor fog új készülékeket behozni a kínálatába? Konkrétan az xperia Neo és a Defy+ érdekelne.

A másik kérdés: a sima Motorola Defy-t a fekete-fehér színben árulja a T, vagy csak a feketében?

Köszi a segítséget!

(#10199) tjb007 válasza L.C.S. (#10198) üzenetére


tjb007
nagyúr

Neo nem lesz, Defy+ meg 95%, hogy nem lesz.
A Defy csak fekete színben kapható.

(#10200) L.C.S. válasza tjb007 (#10199) üzenetére


L.C.S.
tag

Köszönöm, sajnálattal hallom. Arról lehet tudni valamit, hogy mi várható és mikor, esetleg számíthatok kisebb áresésre, vagy ebben a hónapban már nem lesz?

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.